Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Egyszerű a képlet,akkor veszítsünk úgy,hogy MJD fut 250 yardot 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....
Ez aztán a dilemma.iktriad
De elkerülhetetlen, hogy ott játszon. Se a Vikings se a Rams nem fog szerintem rámenni Luckra, mindkettőnek ígéretes friss irányítója van. Jelenleg Gabbert látszik a legkevésbé ígéretes irányítónak... de jövőre ez majd elmúlik nála 😉 MJD hozza a yardokat a többi nem számít. Egy vereség arra lenne jó, hogy esetleg előre jönne a gárda 4. választás jogára (bár elég halvány az esély, hogy a TB a Pantherst vagy a Falconst ütné idegenben...), amit nagyon értékes pickekre lehetne váltani egy letrade esetében (Gene is termelhetne már pickeket végre)Húsrágó
Bradford idei szezonja eléggé gyengus volt, Ponder csak valamivel jobban játszik mint Blaine. És ha jön Luck, simán tovább passzolhatják az említett ífjú QBkat más QB needes csapathoz jó magas pickekért. Plusz Ponder még kifizetendő salaryje sem olyan vészes már(mint ahogy Gabberté sem...), hogy ne lehessen lemondani róla. Pondert szerintem elég simán beáldozná a Vikes Luckért. Bár igaz, Bradford már komplikáltabb eset lehet. De a Coltsnak meg ott van Manning, friss szerződéssel, és ha ha jól emlékszem azt mondta, ha kell, ő elmegy(gondolom nem ingyen = trade), ha jön Luck - szóval...

A lényeg - a Colts kezében van az 1/1 sorsa. Ha veszítenek, az övék a pick. Már látom lelki szemeim előtt a "véletlen" mistackleöket MJDn, és az elrontott passzvédekezéseket... Nehéz feladat előtt álll a Colts secondary és D - királyt kell csinálniuk Gabbertből, Chastin Westből, Dillardból és Priceból. 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....
Ez aztán a dilemma.iktriad
De elkerülhetetlen, hogy ott játszon. Se a Vikings se a Rams nem fog szerintem rámenni Luckra, mindkettőnek ígéretes friss irányítója van. Jelenleg Gabbert látszik a legkevésbé ígéretes irányítónak... de jövőre ez majd elmúlik nála 😉 MJD hozza a yardokat a többi nem számít. Egy vereség arra lenne jó, hogy esetleg előre jönne a gárda 4. választás jogára (bár elég halvány az esély, hogy a TB a Pantherst vagy a Falconst ütné idegenben...), amit nagyon értékes pickekre lehetne váltani egy letrade esetében (Gene is termelhetne már pickeket végre)
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....
Ez aztán a dilemma.iktriad
Amúgy pont ezt akartam neked felvetni 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....
Ez aztán a dilemma.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a kiszámítható játékhívások kicsit még kiszámíthatóbbak lesznek 😉

Az nem akarja megfogadni az O-line, hogy eléb időt adnak Gabbertnek passzolni? Mondjuk az utolsó meccsen a Colts ellen segítség, hogy 400 y fölött passzoljon 😀Húsrágó
Hagyjuk a paszt. Fusson MJD inkább. Ha már úgyis a "We're going to run... and punt" az offenzív filozófiánk idén (az incomplete pass heavy offense mellett persze 😊 és mivel sansza van legtöbb yardot futó RBnek lenni idén, és Fred 1 szezonbéli franchise rekordjától sincs nagyon messze.

Ja, és nem 1 hanem úgy tűnik 2 rookie lesz a kezdő O-falban szombaton. Whimper játéka a sérülése miatt (is) erősen kérdésesés, szóval Cameron Bradfield a Steelers meccs után most RTben próbálhat szerencsét. Remélem úgy játszik majd mint a 6. héten tette(meglepően jól). Matt Roth már biztos hogy nem játszik, ahogy valószínű Shorts sem.
Mike Thomas ma átment a szokásos agyrázkódás utáni teszten, Tucker azt mondta "game time decesion" hogy játszik-e vagy sem. Kicsivel rosszabb Lowery esélye, hogy játszon, ha nem tudja vállalni a játékot(aminek esélye nagyobb, mint múlt héten volt), jön a Falcons meccsen elég sokat hibázó Akwasi Owusu-Ansah mint kezdő FS...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az O-line tagjai mindent meg fognak tenni, hogy hozzásegítsék MJDt "a legtöbb yardot futó játékos" cím eléréséhez, és hogy megdöntse Fred 1 szezon alatti legtöbb futott yard rekordját(238 yard kéne még hogy ez meglegyen):
http://www.jaguars.com/news/article-1/Taking-aim/1bb66b45-96c7-4a34-8515-23abaf2d6e87
Roth, Thomas, Lowery és Russell Allen is non-kontakt edzett. Marcedes is limitált volt.

Vége a szurkolói szavazásnak a Pro Bowewlra. Ki lehet találni, ki az egyedüli jaguár saját pozíciója Top 5jében:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32203/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting-2iktriad
a kiszámítható játékhívások kicsit még kiszámíthatóbbak lesznek 😉

Az nem akarja megfogadni az O-line, hogy eléb időt adnak Gabbertnek passzolni? Mondjuk az utolsó meccsen a Colts ellen segítség, hogy 400 y fölött passzoljon 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az O-line tagjai mindent meg fognak tenni, hogy hozzásegítsék MJDt "a legtöbb yardot futó játékos" cím eléréséhez, és hogy megdöntse Fred 1 szezon alatti legtöbb futott yard rekordját(238 yard kéne még hogy ez meglegyen):
http://www.jaguars.com/news/article-1/Taking-aim/1bb66b45-96c7-4a34-8515-23abaf2d6e87
Roth, Thomas, Lowery és Russell Allen is non-kontakt edzett. Marcedes is limitált volt.

Vége a szurkolói szavazásnak a Pro Bowewlra. Ki lehet találni, ki az egyedüli jaguár saját pozíciója Top 5jében:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32203/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting-2
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
RGIII azért annyira nem elvetemült ötlet, de inkább nem borzolom az idegeket, a témában az előző fejtegetésemre sem jött reakció 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD jó csapattárs:
Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)

http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6iktriad
Hát amit engem illet egyáltalán nemakartam hogy kezdo legyen 😐 én Garrard mogot szerettem volna ot látni hogy tanuljon azért valamit. :/m-bryo
Garrardr háta másként gondolta (egyébként a Jagsnél is az volt a terv, hogy Davidé még ez az év nagy része).
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
MJD jó csapattárs:
Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)

http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6iktriad
Hát amit engem illet egyáltalán nemakartam hogy kezdo legyen 😐 én Garrard mogot szerettem volna ot látni hogy tanuljon azért valamit. :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD jó csapattárs:
Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)

http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Khan továbbra is nagyon elkötelezett a Jags mellett - Peter King podcastjében(link a cikkben) beszélt a HC kérdésről, Londonról, költözésről vagy maradásról (természetesen a maradás mellett érvelt Shao), és arról hogy bízik Geneben és támogatja. A végén pedig több kérdést is felrakott Kingnek, akinek van ideje, hallgasson bele, érdemes.
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-12-20/jaguars-khan-keeps-making-good-impression
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OC Dirk Koetter is a "strong leading candidate" for the Hawaii job. 😀m-bryo
Norm Chow lett a Hawaii új HCje, szóval Koetter még keresgélhet tovább.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McBath olyan üveg, hogy 1 meccs után IRre raktuk. 😊 A szintén S C. C. Brown jött a helyére. 6. körös Texans pick volt 2005ben. Megfordult a Giantsben és a Lionsban is:
http://www.nfl.com/player/c.c.brown/2506523/profile
A practice squadból repült a K Coutu, és az LB Sidney Tarve, és a C Vierling jött (vissza) a helyükre.

Lageman elemez a Falcons meccset kapcsán - elrontott DB coveragek (Owusu-Ansahnak nem volt jó napja...), és 2 példa arra, miért nem csak Gabbertel van probléma a passzjátékban
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-LageVision/f3998a4c-e3bb-477d-950f-0f713db9b4bf
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀Deny
Heti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀Húsrágó
Láttad-e Gabbert TD driveját Falcons elleni meccs vége felé? 😊Deny
Meseszerű volt, főleg úgy, hogy a Falcons védelme a pálya szélén szisszentette söröket akkortájt 😂
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
szóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉Húsrágó
Kirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀Deny
Heti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀Húsrágó
Láttad-e Gabbert TD driveját Falcons elleni meccs vége felé? 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Már twitteren is jeleztem, az egész stat teljesen fals, egyrészt, mert McCoy sokkal jobb átlaggal fut (a négy tized ennyi carry számnál bizony sokat számít), mint MJD (egy elsőszámú futónál nálam ez a perdöntő adat); másrészt tízszer 6 ponttal többet termelt Shady idén. (Mellesleg first down is több került Shadyhez)
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Jones-Drew fog több futott yardig jutni év végére.Deny
szóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉Húsrágó
Kirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀Deny
Heti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bár LeSean McCoynak nagy estéje volt a Jets ellen, még így is maradt 60 yard előnye MJDnek a legtöbb futott yardért folyó versenyfutásban. Sőt, ezen a héten Maurice még 10 yardot rátett az elmúlt héthez képesti difire. 😊iktriad
Már twitteren is jeleztem, az egész stat teljesen fals, egyrészt, mert McCoy sokkal jobb átlaggal fut (a négy tized ennyi carry számnál bizony sokat számít), mint MJD (egy elsőszámú futónál nálam ez a perdöntő adat); másrészt tízszer 6 ponttal többet termelt Shady idén. (Mellesleg first down is több került Shadyhez)
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Jones-Drew fog több futott yardig jutni év végére.Deny
szóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉Húsrágó
Kirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Bár LeSean McCoynak nagy estéje volt a Jets ellen, még így is maradt 60 yard előnye MJDnek a legtöbb futott yardért folyó versenyfutásban. Sőt, ezen a héten Maurice még 10 yardot rátett az elmúlt héthez képesti difire. 😊iktriad
Már twitteren is jeleztem, az egész stat teljesen fals, egyrészt, mert McCoy sokkal jobb átlaggal fut (a négy tized ennyi carry számnál bizony sokat számít), mint MJD (egy elsőszámú futónál nálam ez a perdöntő adat); másrészt tízszer 6 ponttal többet termelt Shady idén. (Mellesleg first down is több került Shadyhez)
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Jones-Drew fog több futott yardig jutni év végére.Deny
szóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
OC Dirk Koetter is a "strong leading candidate" for the Hawaii job. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bár LeSean McCoynak nagy estéje volt a Jets ellen, még így is maradt 60 yard előnye MJDnek a legtöbb futott yardért folyó versenyfutásban. Sőt, ezen a héten Maurice még 10 yardot rátett az elmúlt héthez képesti difire. 😊iktriad
Már twitteren is jeleztem, az egész stat teljesen fals, egyrészt, mert McCoy sokkal jobb átlaggal fut (a négy tized ennyi carry számnál bizony sokat számít), mint MJD (egy elsőszámú futónál nálam ez a perdöntő adat); másrészt tízszer 6 ponttal többet termelt Shady idén. (Mellesleg first down is több került Shadyhez)
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Jones-Drew fog több futott yardig jutni év végére.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár LeSean McCoynak nagy estéje volt a Jets ellen, még így is maradt 60 yard előnye MJDnek a legtöbb futott yardért folyó versenyfutásban. Sőt, ezen a héten Maurice még 10 yardot rátett az elmúlt héthez képesti difire. 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Sok igazság van benne :/ http://blackandteal.com/2011/12/16/gene-smith-must-go/m-bryo
Ha nem tanul a hibáiból, akkor buta. Diktátorok jellemzője, hogy bár egyértelműen megbukik egy-egy elképzelésük, ők továbbra is fanatikusan kitartanak mellette, és nyomják tovább - az összeomlásig. Ha egy kis esze is van, akkor 2012-es draft egy "mainstream" draft lesz needekre, hátsókörös pickekkel bohóckodik majd csak (de azt meg pont lesz.rom). Most, hogy nyer a WAS, elég jó esély mutatkozik az 5. választás jogára. Nem lesz gond találni egy igazán kiemelkedő játékost. Top 5-re már biztosan nem lehet Alualuhoz hasonló meglepetésembert húzni, mindenképpen a posztjának legkiemelkedőbb játékosát tudja leigazolni valamelyik nagy needre (DE, CB, WR). Ezek közül bárkire is esik a választása, mindenki elégedetten bólogathat Coples/Claiborne/Blackmon leigazolására.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A Khan éra megkezdődött nálunk is 😀


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.huarmando83
😀 😀 😀