Jacksonville Jaguars
faszért ragaszkodnak baalkehez
So Byron Leftwich chose Blaine Gabbert over Trent Baalke?
— Mark Long (@APMarkLong) February 3, 2022
Got it.
tudod, hogy nem geciségből írom, de egy relocation + új owner combo lenne az igazi megoldás itt már.Miért kéne költözni? A helyi emberek még mindig kijárnak hétről hétre nézni ezt a fost, annak ellenére, hogy Bajuszgeci 1 meccset (tök feleslegesen) évek óta elvesz London miatt.. Sőt most van egy fiatal, 30-as éveikben járó nézői mag, akik fiatal koruk ellenére nagyon sok negatív dolgot átéltek már(2008 óta 1 pozitív szezonunk volt. Ismétlem TIZENNÉGY ÉV ALATT - EGY). A Jags jó helyen lenne Jacksonvilleben, "csak" tulajdonost kéne váltani, de várost nem. Vagy sürgősen megtalálni a helyi Ozzie Newsomeot.
Amadeus
Szerkesztette: iktriad
tudod, hogy nem geciségből írom, de egy relocation + új owner combo lenne az igazi megoldás itt már.valahol meg is értem őt.Szintén. Azért ritkán látni ekkora amatőrizmust, ami HC keresés ügyben nálunk megy.
Amadeus
Byron gave them from Tuesday night to Thursday the following week to make up their mind. They chose to do absolutely nothing.
— Dilla (@E_Dilla) February 3, 2022
Sok sikert a jegyeladásokhoz idén. Meg minőségi FA igazolásához...
iktriad
Khan, baszod, tegyél már rendet!!!!Csak saját magának köszönheti, hogy itt tartunk. Az igazán ciki az lenne, ha a Saints most elvinné Pedersont HC-nek. Na akkor mit csinálunk?
Húsrágó
Már a offszezon legelején is jönnek a hatalmas zakók. Ez új fejlemény.Na ez a teljes leszereplés, nem a két 1/1 egymás után... Jézusom, mi történik... ezt megmutatva a máriapócsi Szűz Mária is újra könnyezne.
Hearing Bucs offensive coordinator Byron Leftwich is expected to remove himself from consideration for the Jaguars head coaching job soon. Former Raiders interim HC Rich Bisaccia and former Eagles coach Doug Pederson remain strong candidates.
— Rick Stroud (@NFLSTROUD) February 3, 2022
iktriad
Khan, baszod, tegyél már rendet!!!!
valahol meg is értem őt.Szintén. Azért ritkán látni ekkora amatőrizmust, ami HC keresés ügyben nálunk megy.
Amadeus
Byron gave them from Tuesday night to Thursday the following week to make up their mind. They chose to do absolutely nothing.
— Dilla (@E_Dilla) February 3, 2022
Sok sikert a jegyeladásokhoz idén. Meg minőségi FA igazolásához...
Már a offszezon legelején is jönnek a hatalmas zakók. Ez új fejlemény.valahol meg is értem őt.
Hearing Bucs offensive coordinator Byron Leftwich is expected to remove himself from consideration for the Jaguars head coaching job soon. Former Raiders interim HC Rich Bisaccia and former Eagles coach Doug Pederson remain strong candidates.
— Rick Stroud (@NFLSTROUD) February 3, 2022
iktriad
Hearing Bucs offensive coordinator Byron Leftwich is expected to remove himself from consideration for the Jaguars head coaching job soon. Former Raiders interim HC Rich Bisaccia and former Eagles coach Doug Pederson remain strong candidates.
— Rick Stroud (@NFLSTROUD) February 3, 2022
Atyaég hová jutottunk 😀 😀 😀 Hubi nem ér csak a kevert?????Ha ebből az egész balfaszkodásból meglesz legalább egy Baalke kirúgás + valami vállaható HC/DC/GM/akármi hivatalos kinevezések lesznek, én veszek egy üveg kevertet. Én sem ittam szerintem 15 éve olyat, de a csapatért bevállalom.Ha ez megvalósul, akkor én is bevállalom. Ne indulj egyedül csatába 😊
winston
dioadam

From @gmfb: The #Jaguars continue to work toward adding former #Vikings GM Rick Spielman to their front office. Sources tell us at @nflnetwork progress has been made, though nothing is done yet. Doug Pederson remains in the mix for the HC job. pic.twitter.com/g43SCSLzTZ
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) February 3, 2022

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Big Ben is mindjárt odacsörög...
While the Jaguars have not yet hired a head coach, they have officially parted ways with DC Joe Cullen.
— Field Yates (@FieldYates) February 3, 2022
Cullen is on Indy’s radar for DC and has interest around the league.
Much of Urban Meyer’s staff remains under contract in Jacksonville for now.
On the same day he retired, Tom Brady called Shad Khan to endorse Byron. The wheels keep turning, folks. https://t.co/z5F1D5LF8v
— Bengals Cap (@BoldCityCap) February 2, 2022
Trevornak meg ezt üzente:
Mike Florio azt mondta ma Rich Eisennek, hogy úgy tudja, Lefty és Wilson még mindig lehetséges, hogy jöhet, mint HC és GM. Most Baalke probál összedobni egy ennél is jobb csomagot, hogyelnyerje Khan tetszését. Ha nem sikerül, akkor jönnek Leftyék. Hm,,, 1:30-tól jön a Jags-es rész:
Is it finally Jim Harbaugh's time to return to the #NFL? And what's going on in Jacksonville and Houston?@ProFootballTalk took us on a trip around the coaching carousel: pic.twitter.com/7qiY4URMmi
— Rich Eisen Show (@RichEisenShow) February 2, 2022
És adtuk egy future contractot a DT Raequan Williams-nak. Az Eaglesben 2 év alatt 2 szerelése volt.
De a tulajnak mindeképp Hemi bácsinak kellene lenni, mondjuk azzal lehet valóban jobban járnának 😊Horváth Feri pont elérhetőHa ez így megy tovább, márciusban lesz új HC - David Culley...Vagy ha már Honvéd drukker is vagy, egy jó Szurgent Lajos? Az ideális beugró edző 😊
iktriad
somoskovig
Heisman
Horváth Feri pont elérhetőHa ez így megy tovább, márciusban lesz új HC - David Culley...Vagy ha már Honvéd drukker is vagy, egy jó Szurgent Lajos? Az ideális beugró edző 😊
iktriad
somoskovig
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Ha ebből az egész balfaszkodásból meglesz legalább egy Baalke kirúgás + valami vállaható HC/DC/GM/akármi hivatalos kinevezések lesznek, én veszek egy üveg kevertet. Én sem ittam szerintem 15 éve olyat, de a csapatért bevállalom.Ha ez megvalósul, akkor én is bevállalom. Ne indulj egyedül csatába 😊
winston
NBII-es futballisták a f@szomat már
Egyszer elveszítettem egy fogadást és az volt a tét, hogy egy ilyet meg kell innom. Azóta nem fogadok.és tudja és tudja és tudja..... nem ugrott be 😀volt lejjebb is annál.... a féldecis valami műanyag feltéphetős tetejű joghurtos dobozban... mi volt a neve?tipli 😀
Kájzerszóze
dioadam
de azt megkóstolni sem mertem soha 😀
TE?
Kájzerszóze
Előbb innék akkumulátorsavat, mint tiplit, de inkább egyikből sem kérek 😀
NBII-es futballisták a f@szomat már
és tudja és tudja és tudja..... nem ugrott be 😀volt lejjebb is annál.... a féldecis valami műanyag feltéphetős tetejű joghurtos dobozban... mi volt a neve?tipli 😀
Kájzerszóze
dioadam
de azt megkóstolni sem mertem soha 😀
TE?
Szerkesztette: Kájzerszóze

volt lejjebb is annál.... a féldecis valami műanyag feltéphetős tetejű joghurtos dobozban... mi volt a neve?tipli 😀
Kájzerszóze
NBII-es futballisták a f@szomat már

Suhancként majdnem mindenki szereti a kevertet, nekem is volt hozzá szerencsém. Aztán felnőttként belátjuk, hogy a "termék" egyáltalán nem jó 😀Az elmúlt időszak kiválóan megmutatta, hogy miért tart ott a csapat, ahol.amikor suhanc voltam szerettem a kevertet 😊
Ezek alapján Shao inkább tűnik szerencsés üzletembernek, mint sikeresnek. Ha balfékhez hasonló emberek lennének a vállalataiban és ott is ennyire ragaszkodna hozzájuk, már rég mehetett volna haza gályázni.
Főleg, hogy a HC interjúk során többen megmondták, hogy nem hajlandóak együtt dolgozni balfékkel. Ennyi infóból kb. 60-as IQ-val már össze lehetne rakni, hogy balfékkel van a baj.
A csajozós hasonlatnál maradva (nem akarom visszakeresni és beidézni): nekünk már a disco legrondább csatakancája sem lesz meg, mert még ahhoz is bénák vagyunk, hogy felszedjük. Így marad a hazamenetel és a jobb kéz...
Próbálnék a nosztalgiába kapaszkodni, hogy régen minden jobb volt (kivéve a kevert és a Robur), de tényleg jobb volt?
Utólag szerkesztve: Valaki szóljon már Tony-nak, hogy a fater nem szedi rendesen a gyógyszereit és hülyeségeket csinál 😀
dioadam
Stoki
NBII-es futballisták a f@szomat már