Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szomorú, meg meg is értettem miért draftoltuk, de szerintem nem ő az aki miatt jobb lenne a csapat idén.
WR-ek közt kb mindenki előtte van, futóban ott van Robinson. Arra a homályos OW szerepkörre meg akár Laviska.
winston
Laviskát normál WR-ként akarják Meyerék használni (a gadget WR szerintem így Agnew lehet). ÉS ETN sebessége nagyon fog hiányozni. Amennyire Meyer szereti a sebességet, annyira tűnik LASSÚNAK a Jags eddig az előszezon meccseken. RB poszton pl talán az egy Ozigbot leszámítva mindenki lassú, J-Rob is. És azzal, hogy nincs Etienne, lőttek a tervezett 2 RB-s felállásoknak, ahol bármelyikük elindulhat elkapóként, míg a másik tetteti, hogy futni fog és DC lehetne a talpán, aki kitalálja, melyikük kapja a labdát és melyikük marad a csali,
Egyszóval elég nagy érvégés a kiesése.
Vannak/lehetnek más negatív hatásai is: Dorsett valószínű így keretre kerül, mert Agnew mellett (papíron) ő gyorsnak számít. Más kérdés, hogy tegnap jól látható volt, hogy semennyire nem tud elszakadni az emberétől és megjátszhatatlan. De ha szerencsénk van, Tavon Austin is bekerül, aki azért tegnap is meg-meg villant, Meyer nagyon dicsérte a meccs után. Egyre jobban aggódom mi lesz Collin Johnsonnal, aki simán WR4 a kereten, és be lehet beemelni a kezdőkhöz, ha Marvin Jones, Chark vagy Laviska megsérül. A többiek kapcsán ezt nem tudom elmondani. Se Treadwellről, se Tavon Austinról, és különösen nem Dorsettről.
Agnewt megjegyzem az éjjel látványosan jegeltük visszahordásokban (is), vele szerintem komoly tervek vannak, főleg most, hogy ETN szezonjának annyi.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Etienne rookie szezonjának hivatalosan is vége. Derrick Harvey nem akarja levoodoozni rólunk az évek óta tartó rontást?

iktriad
Szomorú, meg meg is értettem miért draftoltuk, de szerintem nem ő az aki miatt jobb lenne a csapat idén.
WR-ek közt kb mindenki előtte van, futóban ott van Robinson. Arra a homályos OW szerepkörre meg akár Laviska.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Etienne rookie szezonjának hivatalosan is vége. Derrick Harvey nem akarja levoodoozni rólunk az évek óta tartó rontást?


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Championship. Ráadásul Lisfranc, amiből szerintem senki nem jött még vissza 100%-osan.

iktriad
Az fasza.
Hollywood Brown meg mindig nem nyerte vissza az eredeti sebesseget...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
55 meccset játszott Etienne a Clemsonban...komolyabb sérülés nélkül...kivel történhetne ez még, ha nem a Jax-el
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Roster cutok 80-ra:
Etienne -> IR
Elküldve: OL Derwin Gray, CB Jameson Houston és DT Kenny Randall.
Mivel Josh Allen COVID listás, így most 80-an vannak a kereten. Ha őt aktiváljuk még valakinek mennie kell.

Jameson Houston jött egy 6. kör mellett pár hónapja a Josiah Scott tradeben. Mehet akár vissza Philybe... Nagy bolt volt az is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem igaz b+, hogy egy rohadt holt szezon (1.forduló) nem tud úgy lemenni, hogy vagy egy meghatározó játékosunk, vagy mindjárt egy first round-unk ne sérüljön le az idényre, ez már nonszensz!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Championship. Ráadásul Lisfranc, amiből szerintem senki nem jött még vissza 100%-osan.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
Willie Parker
A felsorolásból kimaradt Glennon, tavaly Ő volt a "kedvencem" a csapatból...
És az ilyenek nem tudnak kikopni az NFL-ből...
dioadam
Nem akartam felsorolni a fél ligát😄: Haskins, Mullens, Clausen, Barkley, Kolb, Osweiler, T Taylor, Tarvaris Jacko, Brissett (határeset), random Browns QB
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 670
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
Willie Parker
A felsorolásból kimaradt Glennon, tavaly Ő volt a "kedvencem" a csapatból...
És az ilyenek nem tudnak kikopni az NFL-ből...

NBII-es futballisták a f@szomat már
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nálam előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Tudtuk hogy OL nem erős, a vezetők ismételgethetik maguknak, hogy hű-de-jók a srácok, hogy megpróbálják legalább magukkal elhitetni, de ez a probléma messziről is látszik. Van benne fiatal alapanyag, akiket egy egyetemi edző képezhet tovább eredményesen. Most még szarok, jövőre akár már közepesek is lehetnek.
A Saints contender csapatként volt elkönyvelve az elmúlt években, miközben a Jaguars... szóval igen, van differencia, amit Trevor nem tűntet el egyből. Nézzük majd meg ugyanezt jövőre. 😉
Minshew MAGIC: tökéletes csere QB! Egy PR főnyeremény a figura, csere QB-ban azért ez elég ritka! Mindenki imádja, még akkor is, ha a játékával nem is szolgál erre rá folyamatosan. De meg kell tartani őt és építeni a "szerethető de elbaszott ügyetlen" csapatból egy "imádnivaló és győzelmekre képes" csapatot. Trevor felel a mondat második feléért, az első felét viszont ilyen Minshew félék csinálják majd meg!
Griff aggasztóbb nekem, hogy ennyire megégette a WR srác, amelyik még csak nem is M. Thomas... de remélem, hogy ez csak némi nyári rozsda és két hét múlva már ragyogni fog.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 824 — i'm batman
Érthető okokból 2 gyerek és munka mellett nem néztem a meccset, csak az összefoglalókat. Abból viszont nem láttam bajuszt borzasztó szörnyűnek. A nagyon hosszú labdái ugyanúgy a cb-k miatt nem sikerültek, mint TL-nek, több igazán tetszetős és pontos középhosszúja ment tökéletes helyre, amivel haladt a drive, a 2 Lawrence redzone homály (konkrétan majdnem a lelátóra passzolt), meg ugyanúgy kiemelhető. Az IC megint abból jött, hogy a sajtreszelő OL mellett 2 passrusher volt az arcában és hirtelen döntött kiszorított helyzetben (ez nem egyedi eset még ultrasztároknál sem). Bethard tényleg nagyon szép, gyors és stabil, de a garbage time-ban könnyebb azért villogni, mint, mikor fullba nyomja az ellenfél a kretént, meccs elején, hideg indulással.
TL-ben azt látom külső szemlélőként, hogy ő egy sztárképesség, aki körül hiányzik egy jó csapat, Bajusz a szomszéd Feri kategória melós haver, aki építi a szarból a várat, Bethard meg evickél a farvízen és gyűjti a csokrokat.
Nagyon össze kell rakni a csapatot, de remélem ez csak idő kérdése, mert minden ponton vannak jó emberek, csak még együtt nem tökéletes a kémia. És de, a preseason meccseket is hozni kellene, hogy épüljön a morál, meg a bizalom is és ne az legyen, ami szokott, hogy futunk az eredményesség után és hullámlovaglunk.
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 670
Nem láttam az előszezon meccseket, de ha csak az eredmény alakulását nézem, akkor is olyan érzésem van, hogy a tavalyi év folytatódik.
Az ellenfél szerez stabil 10+ pontos előnyt, amit a garbage time alatt kozmetikázunk, de a vége vereség.
Értem én, hogy előszezon meccs, meg nem számít az eredmény, de azért ijesztő a hasonlóság.

NBII-es futballisták a f@szomat már
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Championship. Remélem csak pár hét kihagyás vár rá.

Egyéb hírek az orvosi szobából: Meyer azt mondta Marvin Jones jól van és Camnek kisebb lábsérülése van, azért nem játszott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2. félidő elemzés.

Remélem ez a" Trevor még nem nyerte el a kezdő QB posztot" marhaság hamarosan (értsd 48 órán belül) lezárul. Konkrétan Beathard megint sokkal jobb volt Minshewnál (aki megint dobott picket, ezúttal a red zoneban, és olyan túldobásai voltak, amiknél az ember csak csóválja a fejét). Ahogy Ozigbo és Ogunbowale is jobb Hydenál (főleg Divine) és minden más WR Dorsettnél. Neki kellett volna a 3. csapattal játszani, nem a szerencsére ott TD-t fogó Collin Johnsonnak.

Ma megint megy 5 ember. Dorsettnek köztük kéne lennie. Ehhez képest lehet az 53-on lesz. Pedig ott (többek közt neki sincs) semmi keresni valója.

Nem lettem optimistább a közeljövőről a meccset megnézve. És akkor Bevell playcallját már meg se említem. Ok, nem most kell kiteríteni a kártyákat, de amit hívott előszezon meccsen is kevés, mint mackósajtban a brummogás.

Aki nem látta volna (szerencsés ember) itt van Shipley rövid, de részletes összefoglalója.
 www.si.com/nfl/jaguars/gameday/saints-23-jaguars-21-jacksonville-struggles-in-rehearsal-game

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. félidő értékelés - szokásos Jags prime time égés országos csatornán...
A nap legnagyobb nyertese a pályára se lépő Cam Robinson. Sajna Walker Littlenek borzalmas meccse van, Bartch és Shatley mellett.
Etienne megsérült. Erősen sántikál. Marvin Jones is szerintem megütötte magát valamennyire.
Valami eltört Lamboban, megint kihagyta az 50 alatti FG-t, ezúttal kapufát rúgott. És hogy még jobban fájjon, a közben tőlünk a Saintsbe lopakodó Rosas bevágta 52-ről,
Lawrence és O az első 4 driveban nézhetetlen volt főleg az O-line miatt, aztán összepakoltak 2 egész jót, de csak 3 pont lett belőle az említett Lambo kapufa miatt, Valaki szóljon Trevornak hogy ha fut, csússzon a végén. Ne törje össze magát egy preseason meccsen.
Tyson Campbell megint benyalt egy ugyanolyan TD-t mint múlt héten. Nek meg azárt szóljon valaki, hogy néha megfordulhat, hogy nézze honnan jön a labda. 2/1!!! Igaz, amit Shaq Griffin evett meg, azt se volt túl szép. (Felvételt arról lásd a Saints topicban)
Philipp Dorsett egy nagy 0. Elszakadni nem tud, üresre nem tudja játszani magát. De legalább gyors ugye? Tavon Austin előbb kellene, mint ő. Hydedal együtt egyiküknek sincs semmi keresni valójuk az 53-ban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Könnyebb úgy villantani, ha a másik oldalon is potens passrusher van...
Húsrágó
Smoot (esetleg Jihad Ward) lesz a túloldalon, ő azért nem rossz. Meg legalább Jordan Smith is megmutatahatja mit tanult eddig nálunk. Plusz Chaisson most kvázi hazamegy Louisianaba, mint egykori LSU-s.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Josh Allen COVID listára került - akkor már értem írta Dilla azt tegnap, hogy ma éjjel jön a Chaisson show.


Mit látott Peter King nálunk (benne 2 videó - 1 Urban interjú és egy 2 perces vélemény Kingtől rólunk).
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/22/tom-brady-bucs-training-camp-nfl-fmia-peter-king/?cid=fmiatw

Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.
peterk2005
Gondoltam beleszövők egy csipet Stezt is a mondandóm végére. 😊
iktriad
Könnyebb úgy villantani, ha a másik oldalon is potens passrusher van...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen COVID listára került - akkor már értem írta Dilla azt tegnap, hogy ma éjjel jön a Chaisson show.


Mit látott Peter King nálunk (benne 2 videó - 1 Urban interjú és egy 2 perces vélemény Kingtől rólunk).
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/22/tom-brady-bucs-training-camp-nfl-fmia-peter-king/?cid=fmiatw

Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.
peterk2005
Gondoltam beleszövők egy csipet Stezt is a mondandóm végére. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)