Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jarrod Wilson le IR-ről, 21 napunk van aktiválni(csakúgy, mint Quincy Williams, bár nála már csak 14 nap van erre).

J-Robot jelölték a Gardenr Minshew (Pepsi Rookie of the Week) díjra.

Jabaal Sheard volt nálunk workouton. Elnézve miylen szar a pass rush, lehet ki lehetne próbálni.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OUCH
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna az az érzésem, hogy kocsit, házat, minden vagyontárgyat rá lehet tenni a Texans W-re vasárnap ellenünk.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap megvolt Minshew 16. startja, szóval 1 szezonnyi meccse van kezdőként. Íme a statjai ezeken.

Ja és idén 8 TD passznál jár, ami franchise csúcs 4 meccs alatt bármelyik QB-tól...

iktriad
Jesus ***, highly serviceable? Mégis mit kellett volna egy hátsó körös cowboy kölyöknek csinálnia hirtelen egyik pillanatról a másikra beugorva miközben a csapat / öltöző éppen morálisan szétesik körülötte, hogy több legyen, mint "serviceable"? Megjárni a Holdat oda-vissza? 😊 Amit Minshew eddig csinált az f***ng miracle, nem serviceable...

Az más kérdés, hogy az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy azért nem egy Russell Wilsont / Mahomest (Joe Burrow-t?) találtatok. De bőven lehet, hogy a franchise történetének eddigi legjobb irányítóját igen. Tegye össze a kezét a teljes FO és szakmai stáb is, mert a munkájukkal nem érdemeltek meg ekkora mázlit.

Minshew rookie szerződése valószínűleg megy a kukába, ami önmagában is bűn - minden tehetséges irányító elvesztegetett rookie korszaka az -, de lehet csapatot építeni veterán szerződésű irányító köré is. Tessék elkezdeni. (Mondjuk a szakmai stábnál. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao Jacksonfalván van, és megszólalt pár ügyben a Jags kapcsán.

Az 1-3-nak nem örül, de az a filozófiája, hogy nem az számít, hogy kezdesz el valamit (dehogynem...), hanem az, hogy miként fejezed be, és még a szezon 3/4-e hátravan (egyre nehezebb sorsolással...).
A londoni szerződés lejárt és egyelőre nincs infó arról, hogy hosszabítanánk. Shao igyekzik a Jags és a Jaguars érdekében a lehető legjobb megoldást megtalálni az ügyben. )Tehát nem játszunk Európában egy ideig? 😊 )

Marrone a sérültekről szerdán tud majd infókat közölni.
 www.youtube.com/watch?v=kqHHCABxeGI
Egyelőre IR-ről meg ilyenekről nem olvastam. Ez jó jel.
Pass rush kapcsán azt mondja, hogy a meccsfelvételek alapján megvannak a lehetőségeink, de nem használjuk ki őket (FYi Minnesotában Yannick 3 meccsen zsinórban szerzett sacket...)

Tegnap megvolt Minshew 16. startja, szóval 1 szezonnyi meccse van kezdőként. Íme a statjai ezeken.

Ja és idén 8 TD passznál jár, ami franchise csúcs 4 meccs alatt bármelyik QB-tól...




Amúgy a futás megállítása relatíve olcsón megúszható. Jó Run stuffer DT (nem néztem utána) de szerintem FA piacon is akad, a másik 3 meg első körös pick volt, csak működni kellene valahogy.
LB Jack + Schobi nekem szemre tetszenek.
Hátul viszont... nagyon kezdetleges az az egység - miközben a passrush sem támogatja őket. És érzésem szerint ez egyszerre tehetséghiány és rendszer probléma is.
Defense ami 2016-18 között azzal a legénységgel még szárnyalt, az most szart-nyal.
Húsrágó
Az első 3 meccsen egész jól fogtuk a futást, és Mixon akkor váltott God modeba, mikor Myles kivált. A run D miatt anynira nem aggódok. A passz D... passz. Arra nincs ötletem. Illetve Washnak kéne átgondolni a pass rush sémát. 4 ember nem fogja megoldani, de egyelőre nem sok hajlandóságot látok benne, hogy átdolgozza a védekezésnek ezt a részét. Pedig nagyon kéne.
Valaki megjegyezte, hogy a 2017-es D meg ez az O simán 4-0-aé állna. Erre 1-3 a mérlegünk. Mellesleg ez Doug legrrosszabb indulása NFL HC-ként, sose volt még 50% alatt 4 meccs után se a Billszel, se velünk!
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A Delfinsz ellenit nem néztem, valószínűleg ez is a vereség oka, csak meg nem jöttem rá, hogy ezt kire is kéne kenni. Bengals ellenit nézni fogom, a W-t elég megköszönni hétfőn.
Muffalo_Bafia
A komment elolvasása után reklamációt nem áll módunkban elfogadni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Megint 2015 van. Az O-val lehetne nyerni, de a védelem semmi esélyt nem ad nekik. Pont mint 5 éve.

Azért vanank itt szép számok.
Minshew 8. alkalommal végzett 100 fölötti passer ratinggel 16 startból. 29 TD, 10 pick eddig (igaz a tavalyi összesen 6 mellett az idei 4 picit aggasztó, igaz 2× annyi TD-je van). Azért sajna Burrow megmutatta, milyen ha igazi franchise QB-d van. Minshew sajna még mindig csak talán státuszban van. El kéne dölnie, hogy lehet rá építeni vagy sem a szezon végéig.

De a legdurvább J-Rob. 107 scrimmage yar megint, nem volt rosszabbja, mint 90 4 meccs alatt.
A 446 scrimmage yard a legtöbb UDFA-tól 44 meccsen valaha.
A 285 futott yard 4 meccsen csak 5-el marad el Fred Taylortól.
És ez a srác UDFA volt.

Elnézve a védelmet, ha 2-12-el állnánk 10 meccs múlva, azon se lepődnék meg. Sajnos.
iktriad
A védelemmel sürgősen kéne kezdeni valamit, csak jó kérdés, hogy mit. Alsó hangon kéne vagy 4 (6-8-11) jó játékos a D-be (meg egy új DC), azt meg ilyenkor kb. lehetetlen megoldani. Pedig ha nem lesz változás, akkor max 2 nézhetőbb meccsünk lesz még és ott a szezon vége. Igazából a támadósort sajnálom, nehéz lelkesnek maradni és odatenni magad, ha a védelem ilyen szar és folyamatosan nehéz helyzetbe hoznak...Pedig most egész jó O-nk van és minden adott ahhoz, hogy megnézzük, mit tud Minshew.
dioadam
Amúgy a futás megállítása relatíve olcsón megúszható. Jó Run stuffer DT (nem néztem utána) de szerintem FA piacon is akad, a másik 3 meg első körös pick volt, csak működni kellene valahogy.
LB Jack + Schobi nekem szemre tetszenek.
Hátul viszont... nagyon kezdetleges az az egység - miközben a passrush sem támogatja őket. És érzésem szerint ez egyszerre tehetséghiány és rendszer probléma is.
Defense ami 2016-18 között azzal a legénységgel még szárnyalt, az most szart-nyal.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Megint 2015 van. Az O-val lehetne nyerni, de a védelem semmi esélyt nem ad nekik. Pont mint 5 éve.

Azért vanank itt szép számok.
Minshew 8. alkalommal végzett 100 fölötti passer ratinggel 16 startból. 29 TD, 10 pick eddig (igaz a tavalyi összesen 6 mellett az idei 4 picit aggasztó, igaz 2× annyi TD-je van). Azért sajna Burrow megmutatta, milyen ha igazi franchise QB-d van. Minshew sajna még mindig csak talán státuszban van. El kéne dölnie, hogy lehet rá építeni vagy sem a szezon végéig.

De a legdurvább J-Rob. 107 scrimmage yar megint, nem volt rosszabbja, mint 90 4 meccs alatt.
A 446 scrimmage yard a legtöbb UDFA-tól 44 meccsen valaha.
A 285 futott yard 4 meccsen csak 5-el marad el Fred Taylortól.
És ez a srác UDFA volt.

Van egy rossz hírem is - a következő 10 QB listája, akivel játszunk.
Watson
Stafford
Herbert
Watson
Rodgers
Roethlisberger
Mayfield
Cousins
Tannehill
Lamar Jackson
Elnézve a védelmet, ha 2-12-el állnánk 10 meccs múlva, azon se lepődnék meg. Sajnos.
iktriad
A védelemmel sürgősen kéne kezdeni valamit, csak jó kérdés, hogy mit. Alsó hangon kéne vagy 4 (6-8-11) jó játékos a D-be (meg egy új DC), azt meg ilyenkor kb. lehetetlen megoldani. Pedig ha nem lesz változás, akkor max 2 nézhetőbb meccsünk lesz még és ott a szezon vége. Igazából a támadósort sajnálom, nehéz lelkesnek maradni és odatenni magad, ha a védelem ilyen szar és folyamatosan nehéz helyzetbe hoznak...Pedig most egész jó O-nk van és minden adott ahhoz, hogy megnézzük, mit tud Minshew.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Na ezt most "élőben" néztem és fájdalmasan szar a védelem.

Volt egy szitu Bengals támad, 3&1. Értelemszerűen jön egy középső futás, mert egész meccsen jól ment nekik. Gondolom én: "na basszus, egyértelmű a helyzet, most jöhet az izmozás, fél yard lesz az előrehaladás vagy egy yard, majd a bírók méricskélik"
Jags Defense " faszom a pálcikás muksóba, csörgeti az a hülye a láncot ami nincs is aranyból, hát azzal még pózolni se lehet egy instastoryhoz, engedjünk át Mixont, fusson egy TD-t még ha messze is még a célterület, de azt a méricskélős punkot a WC láncával nem eresztjük be"
Ez közel olyan fájdalmas, mint Henry 99 yardja (azt soha nem bocsátom meg).

Labda másik oldala: 3&1 (asszem, de lényeg, hogy rövid). Kulcsjáték, nagyon kéne előre menni már régen nem vezetünk. Felállásban van elkapó dögivel, de okosan egy futást választanak. OK, értem. Viszont a falban nem jön ki a matek (ismét egy kulcsszituációban - pont mint az előző meccseken, edzésen mit gyakorolnak???) és egy késleltetett corner blitz érintés nélkül átmegy és már a labda átadásának a helyénél leviszi Robinsont.
Videózások során erre nincs idő? Milyen edzői stáb készíti fel őket?

Új edzőket és Régi Bajuszt követelek! 😊

Minshew MAGIC!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint 2015 van. Az O-val lehetne nyerni, de a védelem semmi esélyt nem ad nekik. Pont mint 5 éve.

Azért vanank itt szép számok.
Minshew 8. alkalommal végzett 100 fölötti passer ratinggel 16 startból. 29 TD, 10 pick eddig (igaz a tavalyi összesen 6 mellett az idei 4 picit aggasztó, igaz 2× annyi TD-je van). Azért sajna Burrow megmutatta, milyen ha igazi franchise QB-d van. Minshew sajna még mindig csak talán státuszban van. El kéne dölnie, hogy lehet rá építeni vagy sem a szezon végéig.

De a legdurvább J-Rob. 107 scrimmage yar megint, nem volt rosszabbja, mint 90 4 meccs alatt.
A 446 scrimmage yard a legtöbb UDFA-tól 44 meccsen valaha.
A 285 futott yard 4 meccsen csak 5-el marad el Fred Taylortól.
És ez a srác UDFA volt.

Van egy rossz hírem is - a következő 10 QB listája, akivel játszunk.
Watson
Stafford
Herbert
Watson
Rodgers
Roethlisberger
Mayfield
Cousins
Tannehill
Lamar Jackson
Elnézve a védelmet, ha 2-12-el állnánk 10 meccs múlva, azon se lepődnék meg. Sajnos.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még jó, hogy nálunk van az 1. körös meg 4. körös pickjük jövőre. Szép kör végi pickek lesznek...


#ToddWashed


Rúgjuk ki az analitikusokat, ezekkel csak a baj van. Ki is a góré ebben nálunk? Ja a főnök fia(te vagy még ez nálunk Shao fia, Tony?)? Akkor mindent visszavonok!


Laviskának is hamstringje van és Cam Robinsonnak is. Csak, hogy az O-ból keljen aggódni kezdőkért.
Csórikám szép előszületésnapi ajándékot kapott...


Charknak más baja van. Remélem nem követi ebben (is) A-Robot és csak a vereség miatti frusztráció beszél belőle.


Viszont a 2 pontossal neki nem volt baja, sőt.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew-nak még van 12 meccse bizonyítani, remélem jó lesz és nem lesz QB kérdés nálunk. Mondjuk ma csak simán bajusz volt és nem csodabajusz.

A D viszont katasztrófális. Megint 30+ pontot kaptunk, megint szétfutottak minket (ez már tavaly is jellemző volt, és egy holtszezon nem volt elég, hogy legalább közepesre hozzuk a futás elleni védekezést??) és 506 yardot nyeltünk be. A draft D heavy volt, szóval emberanyag van.
dioadam
Amíg volt Myles, addig volt run D is. Azzal kisebb a baj. A passzvédelem viszont híg fos. 2015 újratöltve. Akkor is viszonylag jó volt az O (Blake 35 TD-s szezon, 2 1000 yardos WR) de a D nem tudott megállítani senkit. Kb mint most. Todd Wash már akkor is ott volt.

A 3 sack 4 meccs alatt egyenesen 2009-es (14 sack 16 meccsen) rémséges időket idéz. Mindezt HÁROM 1. körös DL-el, amiből 2 elsősorban pass rusher...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Megzavart minket a félidei vezetés. Meg hogy kiesett., Hendo. meg Myles jack. Hayden mondjuk szar volt a sérülése előtt is. Wingard remélem megy ST-s-nek mert többet nem akarom FS-ben látni (Wilson visszajöhet jövő héten).

Az a 2 pontos kísérlet Dougtól... Yikes. Kb mint a meccs legvégi clock managment.

Asszem ideje lenne DC-t is váltani.

Minshew megint elbizonytalanított,hogy rá kéne építeni vagy sem. Vannak drivejai, amiben remek, aztán a következő 3-ban teljes homály.

Chark, Shenault meg J-Rob nagyszerű volt, kér, hogy megint a hajunkra kenhetjük a remek teljesítményeiket.

Jön a 0-4-es Texans idegenben. Ott se mi vagyunk az esélyesek, főlgeg ha Myles meg Hendo sérülése komoly.
iktriad
Minshew-nak még van 12 meccse bizonyítani, remélem jó lesz és nem lesz QB kérdés nálunk. Mondjuk ma csak simán bajusz volt és nem csodabajusz.

A D viszont katasztrófális. Megint 30+ pontot kaptunk, megint szétfutottak minket (ez már tavaly is jellemző volt, és egy holtszezon nem volt elég, hogy legalább közepesre hozzuk a futás elleni védekezést??) és 506 yardot nyeltünk be. A draft D heavy volt, szóval emberanyag van.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megzavart minket a félidei vezetés. Meg hogy kiesett Hendo. Meg Myles Jack. Hayden mondjuk szar volt a sérülése előtt is(lassan ideje lenne elővenni Josiah Scottot a helyén). Wingard remélem megy vissza csak ST-s-nek mert többet nem akarom FS-ben látni (Wilson visszajöhet jövő héten).

Az a 2 pontos kísérlet Dougtól... Yikes. Kb mint a meccs legvégi clock managment.

Asszem ideje lenne DC-t is váltani.


Minshew megint elbizonytalanított,hogy rá kéne építeni vagy sem. Vannak drivejai, amiben remek, aztán a következő 3-ban teljes homály. Bár lehet ezt csak az első felindulás mondatja velem.

Chark, Shenault meg J-Rob nagyszerű volt, kér, hogy megint a hajunkra kenhetjük a remek teljesítményeiket.

Jön a 0-4-es Texans idegenben. Ott se mi vagyunk az esélyesek, főleg ha Myles meg Hendo sérülése komoly.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hauschka inaktív, Rosas rúg ma... Keenumban röhögök mi megy kicker poszton nálunk az elmúlt 14 naban.

DeDe egészséges inaktív, ahogy Barcoo és Scott is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosas aktiválva a practice squadból a meccsre, meg szokás szerint JC McDermott(2 embert fel lehet honi az aktív keretbe, aztán visszamennek oda). Doug Middleton pedig végleg felkerült az 53-ba, kíváncsi vagyok ki megy, hogy helye legyen (Ekuale?)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma 10 éve volt Scobee franchise rekordot jelentő 59 yardos, meccsnyertes FG-je. Hamarosan jön Mike Thomas Hail Maryjének is a 10. évfordulója. Meg a Todd Baumann meccsé Kansasben. A 2010-es volt az utolsó igazán fun Jags szezon a már persze a 2017-es mellett. Jó lenne egy hasonlóan emlékezetes és izgalmas szezont hozni idén.


A Delfinsz ellenit nem néztem, valószínűleg ez is a vereség oka, csak meg nem jöttem rá, hogy ezt kire is kéne kenni. Bengals ellenit nézni fogom, a W-t elég megköszönni hétfőn.
Muffalo_Bafia
Vannak opciók: Taven Bryan. Todd Wash. Chris Conley, a teljes secondary. Bökj rá valamelyikre.

Ma hír, hogy a Cincynél Mixon játéka is kérdéses, most már illene legalább nagyon szoros meccset játszani Macaulay Culkin el nem ismert fiával. 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A Delfinsz ellenit nem néztem, valószínűleg ez is a vereség oka, csak meg nem jöttem rá, hogy ezt kire is kéne kenni. Bengals ellenit nézni fogom, a W-t elég megköszönni hétfőn.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder és Ekuale biztos nem játszik, Hauschka játéka kérdéses(ez nem túl Rosas). Chark tehát lesz. És Doug Costinról tényleg sokat meg fogunk tudni, mert kvázi ő van a szuper* formában lévő Taven mögött. Remélem Wash több embert is ráküld Burrowra, és nem jön a szokásos 4 emberes pass rush, amiből kvázi Josh Allenen és Chaisonon jelent egyáltalán veszélyt bárkire, tehát gyakorlatilag hatástalan. Ez a Bengals fal azért nem a Colts O-line.. De a 3 meccs utáni 3 sack se éppen Sacksonville...

*borzalmas

Idén nem sokat játszottunk előnyben. J-Robnak 1 olyan futása volt még csak, amikor előnyben voltunk. EGY!

Ha megnyerjük a pénzfeldobást, kezdjünk mi, ha lehet. 3 meccs 3 sima TD drive jött az ellenféltől eddig.

Jó kis videó Charkról.


Most szántam rá magamat, hogy megnézzem a Delfinek elleni meccs első félidejét. Nem is volt olyan fájdalmas, mint amire számítottam. 😊 Túldramatizáltátok (vagy csak a második félidőben jön a csúnya rész?)

Az első negyedben Henderson béna volt - nekem az az eset, amikor egy bravúros vetődős elkapást megtapsolt, de meg nem érintette az elkapót, aki aztán felpattant és hozzátett még 8 yardot... szóval ott azért kaphatott volna egy fülest Calaistól, ha még itt lenne. A DPI-je meg ugye... na mindegy. Ő tényleg gyengus volt, de a támadók nem is kezdtek rosszul. Hasta La Viska kitűnő figura, akár még karrierje is lehetne az NFL-ben, ha nem temetné magába egy ilyen franchise. James Robinsonban meg belelátom MJD-t, meg is keresem a mezét...

Aztán a vége felé a 4&7(vagy 8)-nál az a play, amikor a LB érintés nélkül szaladhatott Minshewra, az valami förtelem volt. Megint nem jött ki a matek??? Titans ellen kulcsszituációban is ez volt (csak szélről Clowneyval), itt meg guard-külsőről átkocogott a csávó. Legalább akkor, amikor nagyon fontos, akkor ne csináljanak ilyet, ez ránézésre is amatőr.

Részemről továbbra is Minshew MAGIC!!!!
Húsrágó
Sokan mondták, hogy nem játszottunk annyira rosszul, mint amit az eredmény mutat. James Robinson és Myles Jack is bekerült a PFF-nél a hét csapatába. Az nagyon megfogta a csapatot, hogy a Chark helyén játszó Conley kb élete legrosszabb meccsét hozta le. És tény, a secondarynek nem a múlt csütörtöki volt a legjobb napja. Wash azt mondta, hogy Hendersonnak ez egy egy ébresztő volt, és szerintem egy teljesen más Hendot látunk a héten. Az nem is árt AJ Green ellen...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Most szántam rá magamat, hogy megnézzem a Delfinek elleni meccs első félidejét. Nem is volt olyan fájdalmas, mint amire számítottam. 😊 Túldramatizáltátok (vagy csak a második félidőben jön a csúnya rész?)

Az első negyedben Henderson béna volt - nekem az az eset, amikor egy bravúros vetődős elkapást megtapsolt, de meg nem érintette az elkapót, aki aztán felpattant és hozzátett még 8 yardot... szóval ott azért kaphatott volna egy fülest Calaistól, ha még itt lenne. A DPI-je meg ugye... na mindegy. Ő tényleg gyengus volt, de a támadók nem is kezdtek rosszul. Hasta La Viska kitűnő figura, akár még karrierje is lehetne az NFL-ben, ha nem temetné magába egy ilyen franchise. James Robinsonban meg belelátom MJD-t, meg is keresem a mezét...

Aztán a vége felé a 4&7(vagy 8)-nál az a play, amikor a LB érintés nélkül szaladhatott Minshewra, az valami förtelem volt. Megint nem jött ki a matek??? Titans ellen kulcsszituációban is ez volt (csak szélről Clowneyval), itt meg guard-külsőről átkocogott a csávó. Legalább akkor, amikor nagyon fontos, akkor ne csináljanak ilyet, ez ránézésre is amatőr.

Részemről továbbra is Minshew MAGIC!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérült lista - Abry Jones felkerült rá és Linder se edzett továbbra se.

Limitált volt Chark, az új sérült rugónk Hauschka, aki pótolni próbálja a sérült rúgónkat, aki a sérült kezdő rugónkat próbálta pótolni(annyira Rosas szitu, hogy jövő héten már talán ő rúg...) és a frissen felhozott Ekuale. Wash nagyban szopkodta Doug Costint a csütörtöki sajt. tájon,, szóval az UDFA rookiera nagy szerep várhat a Cincy ellen.



MJD is Csodabajusz fan.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-ROB LETT A HÓNAP TÁMADÓ ROOKIEJA AZ NFL-BEN! Ahogy mindenki várta a szezon előtt.


Tavaly is Jags játékos volt amúgy a hónap támadója (Csodabajusz). És Freddie T volt egyedül képes ezt RB-ként megnyerni Jags játékosként, szóval még MJD-nek se sikerült anno.


Az anti-Fournette


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hauschka nem edzett ma, megerőltette magát a workouton... Quincy Williams edzett 21 napunk van aktiválni. Linder még mindig nem edzett, és Cann is beteg.


J-Rob historikus számokat produkál.



J-Rob a 6. legjobb rookie a PFF listáján (a vasárnapi ellenfél Burrow 8.)


Ha már vasárnap, ez nem túl jó előjel.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan ki ment Hauschka miatt és ezt nem láttam jönni. (Narrátor: Taven Byran nála is rosszabb volt eddig idén...)


Itt vannak a mai keretmozgások:


Joe Schobert érkezése nagyon jó tette Myles Jacknek.


Laviska se áll rosszul a rookiek között.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosas két éve konkrétan all-pro volt. Ehhez képest amit 2019 szeptembere óta művel, arra nincsenek szavak. Na de majd itt!
Wyatt
Itt se, Hauschka nyert.



Update: Rosas is leigazolva, csak ő a practice squadba. van vagy 4 kicker a kereten valamilyen státuszban. 😊

Szerkesztette: iktriad