Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten Jags - Lions avagy a "ki a nagyobb lúzer" bowl. HYPE!!!!
iktriad
Ott meglesz a következő HC bukás a vesztesnél.
Bazzani
Nálunk Shao Khan nem ér rá ilyen ügyekkel foglalkozni év közben. A pénz így is bejön a ligától, a többi meg láthatóan nem érdekli. A héten a városban volt, és kb több szó esett vele kapcsán a belvárosi évek óta húzódó értekezési projektről(Lot J), amiben érdekelt, mint a Jagsről. Beszédes, hogy mik a prioritásai.

Még pár vereség és meglesz a 100 L 2012 óta, mióta átvette a csapatot (szerintem a Patsnek azóta nincs ennyi, mióta BB átvette őket több mint 1 évtizeddel korábban...). Igazi sikersztori.


Egyébként ha valaki repül mostanában, az max Todd Wash lesz. De még erre se vennék mérget,

És szinte abban is biztos vagyok, hogy akármi lesz, Caldwell marad a GM 2021-re. Ne keressetek logikát a miértben, felesleges. Szvsz hamarosan jön majd Thomas Dimitroff is a Jags front officeba(úgy is kevés ott az ex GM most, csak 2 van; Baalke és Idzik), csak fordított felállásban, ahogy Caldwell és ő volt Atlantában.

És mégis 1-4 a mérleg...


Köszi Coughlin.

iktriad
Azért az nem mérvadó hogy kit sackelt 😃
Mert akin végre hajtotta őt mindig sackelik 😃
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
dioadam
Lehet én nézek más meccseket, de szerintem egyáltalán nem annyira tragikus ez a szezon, mint írjátok. Szezon előtt egyértelmű volt, hogy top 5-ös draft cetli van ebben a csapatban. A védelem egészen borzasztó, de megnézve a neveket ez nem is csoda. Wash semmit se tud hozzátenni és ahogy itt minden meccsen le van írva, 0 nyomás van az ellenfél QB-ján, persze hogy mindenki 30-at szerez ellenünk. Őt valóban ki lehetne rúgni, de már tavaly is ezt kellett volna tennni. Idei szezon arról szól, hogy legyen top5ös draft cetli és Minshewról derüljön ki, hogy rá lehet-e bízni a franchise-t. Én tegnap sem éreztem kriminálisnak, Cole-lal volt amikor nem értették meg egymást, de ott nem tudom ki hibázott. Ha Minshew jól játszik, de a csapat kikap az szerintem nem egy rossz eredmény idén, és eddig azért voltak neki igenis jó meccsei. Egy használató védelemmel ez simán lehetne 3-2, jövőre lesz is.
kisvanek4
Ha GM megy (és elsősorban őt kellene elküldeni) akkor úgyis borul a dominó - új GM új főedzőt akar majd, aki meg a stáb egy részét megtartja, a többit elereszti. Új GM kell. Helyesebben ÚJ GM KELL PONT
8. éve GM a fickó, 1 pozitív szezon jött össze, amikor csak nevében volt GM, mert Tom Coughlin volt az erősebb kutya akkoriban. Szóval lényegében soha nem hozott össze pozitív szezont. Bravó. Nem kellene tovább marasztalni. Kérem, hogy legkésőbb a byeweekig tegye dobozba a személyes dolgait, köszönjük a részvételt, a belépőkártyát a recepciónál leadhatja.
Húsrágó
Ebben is egyetértünk, csak szerintem már tavaly el kellett volna végezni ezt a takarítást. De miután ez nem történt meg, emiatt most engem nem zavar az hogy szörnyű védelem mellett folyamatosan kikapunk. Tényleg csak Minshew a lényeg idén, és nekem ő egyelőre tetszik.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
dioadam
Lehet én nézek más meccseket, de szerintem egyáltalán nem annyira tragikus ez a szezon, mint írjátok. Szezon előtt egyértelmű volt, hogy top 5-ös draft cetli van ebben a csapatban. A védelem egészen borzasztó, de megnézve a neveket ez nem is csoda. Wash semmit se tud hozzátenni és ahogy itt minden meccsen le van írva, 0 nyomás van az ellenfél QB-ján, persze hogy mindenki 30-at szerez ellenünk. Őt valóban ki lehetne rúgni, de már tavaly is ezt kellett volna tennni. Idei szezon arról szól, hogy legyen top5ös draft cetli és Minshewról derüljön ki, hogy rá lehet-e bízni a franchise-t. Én tegnap sem éreztem kriminálisnak, Cole-lal volt amikor nem értették meg egymást, de ott nem tudom ki hibázott. Ha Minshew jól játszik, de a csapat kikap az szerintem nem egy rossz eredmény idén, és eddig azért voltak neki igenis jó meccsei. Egy használató védelemmel ez simán lehetne 3-2, jövőre lesz is.
kisvanek4
Ha GM megy (és elsősorban őt kellene elküldeni) akkor úgyis borul a dominó - új GM új főedzőt akar majd, aki meg a stáb egy részét megtartja, a többit elereszti. Új GM kell. Helyesebben ÚJ GM KELL PONT
8. éve GM a fickó, 1 pozitív szezon jött össze, amikor csak nevében volt GM, mert Tom Coughlin volt az erősebb kutya akkoriban. Szóval lényegében soha nem hozott össze pozitív szezont. Bravó. Nem kellene tovább marasztalni. Kérem, hogy legkésőbb a byeweekig tegye dobozba a személyes dolgait, köszönjük a részvételt, a belépőkártyát a recepciónál leadhatja.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aludva egyet a tegnapi napra sem változott a véleményem, sőt (!!)

Nem is értem, hogy Shao Khan hogy lehet sikeres az üzleti életben, illletve miért nem képes üzleti alapon üzemeltetni egy NFL franchise-t... Jobb lenne, ha eladná valakinek a csapatot, pl. akit érdekel a sikeresség és az eredményesség.

Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

Wash is bőven bebizonyította, hogy alkalmatlan a DC posztra. Ha összehasonlítjuk a 2017-es védelmet a mostanival (aminek nincs értelme) akkor főleg érthetetlen, hogy a francba lehet pár év alatt ennyire visszaesni. Ha direkt ez lett volna a cél, akkor sem sikerült volna jobban.

Marrone-t sajnálom, szerintem lesz Ő még sikeres valahol máshol, de ebben a helyzetben nehezen tudom elképzelni, hogy megúszná a kirúgást.

Lehet kicsit erősen fogalmaztam és nem mindenben van igazam. De a kifogáskeresés nálam erősen NB1 kategória, így azt nem tudom elfogadni, hogy mindez TC ámokfutásának a következménye. Vagy bármi egyéb körülmény (rebuild év van, elmaradt az edzőtábor, sok a sérült, manipulálják az eredményt a gyíkemberek, vagy a Duna vízállása Paksnál). A védelem a Colts meccset leszámítva tutira benyel 30+ pontot, a támadók meg nem tudnak 40+ pontot szerezni, inkább 20-25 környéke a realitás.

Remélem a maradék 10 meccsen minden jól alakul én meg jöhetek az alapszakasz végén bocsánatot kérni ezért az írásomért. És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
dioadam
Szerintem Wash-nak kell menni, mehetne akár most is. Akkor sem lehetne rosszabb a D sokkal, ha nincs playhívás, hanem a játékosok rögtönöznének valamit..

Marrone szerintem is áldozata lesz ennek, és sajnálni fogom.

Gruden maradjon, szerintem egyelőre jó munkát végez, kivéve 1-1 rossz hívást.

Minshewben továbbra is látom a jövőt, hiba lenne az ő nyakába varrni ami történik. Nem teljesít rosszabbul, mint amikor nyertünk az első héten, csak az L-ek fényében rosszabbnak tűnik.
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Aludva egyet a tegnapi napra sem változott a véleményem, sőt (!!)

Nem is értem, hogy Shao Khan hogy lehet sikeres az üzleti életben, illletve miért nem képes üzleti alapon üzemeltetni egy NFL franchise-t... Jobb lenne, ha eladná valakinek a csapatot, pl. akit érdekel a sikeresség és az eredményesség.

Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

Wash is bőven bebizonyította, hogy alkalmatlan a DC posztra. Ha összehasonlítjuk a 2017-es védelmet a mostanival (aminek nincs értelme) akkor főleg érthetetlen, hogy a francba lehet pár év alatt ennyire visszaesni. Ha direkt ez lett volna a cél, akkor sem sikerült volna jobban.

Marrone-t sajnálom, szerintem lesz Ő még sikeres valahol máshol, de ebben a helyzetben nehezen tudom elképzelni, hogy megúszná a kirúgást.

Lehet kicsit erősen fogalmaztam és nem mindenben van igazam. De a kifogáskeresés nálam erősen NB1 kategória, így azt nem tudom elfogadni, hogy mindez TC ámokfutásának a következménye. Vagy bármi egyéb körülmény (rebuild év van, elmaradt az edzőtábor, sok a sérült, manipulálják az eredményt a gyíkemberek, vagy a Duna vízállása Paksnál). A védelem a Colts meccset leszámítva tutira benyel 30+ pontot, a támadók meg nem tudnak 40+ pontot szerezni, inkább 20-25 környéke a realitás.

Remélem a maradék 10 meccsen minden jól alakul én meg jöhetek az alapszakasz végén bocsánatot kérni ezért az írásomért. És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
dioadam
Lehet én nézek más meccseket, de szerintem egyáltalán nem annyira tragikus ez a szezon, mint írjátok. Szezon előtt egyértelmű volt, hogy top 5-ös draft cetli van ebben a csapatban. A védelem egészen borzasztó, de megnézve a neveket ez nem is csoda. Wash semmit se tud hozzátenni és ahogy itt minden meccsen le van írva, 0 nyomás van az ellenfél QB-ján, persze hogy mindenki 30-at szerez ellenünk. Őt valóban ki lehetne rúgni, de már tavaly is ezt kellett volna tennni. Idei szezon arról szól, hogy legyen top5ös draft cetli és Minshewról derüljön ki, hogy rá lehet-e bízni a franchise-t. Én tegnap sem éreztem kriminálisnak, Cole-lal volt amikor nem értették meg egymást, de ott nem tudom ki hibázott. Ha Minshew jól játszik, de a csapat kikap az szerintem nem egy rossz eredmény idén, és eddig azért voltak neki igenis jó meccsei. Egy használató védelemmel ez simán lehetne 3-2, jövőre lesz is.
több mint 3 éve
gedam 5 700
Aludva egyet a tegnapi napra sem változott a véleményem, sőt (!!)

Nem is értem, hogy Shao Khan hogy lehet sikeres az üzleti életben, illletve miért nem képes üzleti alapon üzemeltetni egy NFL franchise-t... Jobb lenne, ha eladná valakinek a csapatot, pl. akit érdekel a sikeresség és az eredményesség.

Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

Wash is bőven bebizonyította, hogy alkalmatlan a DC posztra. Ha összehasonlítjuk a 2017-es védelmet a mostanival (aminek nincs értelme) akkor főleg érthetetlen, hogy a francba lehet pár év alatt ennyire visszaesni. Ha direkt ez lett volna a cél, akkor sem sikerült volna jobban.

Marrone-t sajnálom, szerintem lesz Ő még sikeres valahol máshol, de ebben a helyzetben nehezen tudom elképzelni, hogy megúszná a kirúgást.

Lehet kicsit erősen fogalmaztam és nem mindenben van igazam. De a kifogáskeresés nálam erősen NB1 kategória, így azt nem tudom elfogadni, hogy mindez TC ámokfutásának a következménye. Vagy bármi egyéb körülmény (rebuild év van, elmaradt az edzőtábor, sok a sérült, manipulálják az eredményt a gyíkemberek, vagy a Duna vízállása Paksnál). A védelem a Colts meccset leszámítva tutira benyel 30+ pontot, a támadók meg nem tudnak 40+ pontot szerezni, inkább 20-25 környéke a realitás.

Remélem a maradék 10 meccsen minden jól alakul én meg jöhetek az alapszakasz végén bocsánatot kérni ezért az írásomért. És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
dioadam
amennyi tehetség megfordult nálatok 3 év alatt azzal egy ügyes csapat dinasztiát épít. más csapatnál 10-15 év alatt sincs ennyi playmaker.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Aludva egyet a tegnapi napra sem változott a véleményem, sőt (!!)

Nem is értem, hogy Shao Khan hogy lehet sikeres az üzleti életben, illletve miért nem képes üzleti alapon üzemeltetni egy NFL franchise-t... Jobb lenne, ha eladná valakinek a csapatot, pl. akit érdekel a sikeresség és az eredményesség.

Caldwell mehet nyugodtan a p.csába Khan-nal együtt. Ha így végezném a munkámat, mint Ő már rég a híd alatt lennék vagy árulhatnám a Fedél Nélkül-t valamelyik aluljáróban. Külön érthetetlen, hogy a Bortles szerződéshosszabbítás után hogy lehet még egyáltalán az NFL közelben (én max. TV-n engedném neki a meccsek megtekintését).

Gruden nemrég érkezett a csapathoz, így az Ő munkáját nem húznám le, belőle még lehet valami (van 10 meccse bizonyítani).

Wash is bőven bebizonyította, hogy alkalmatlan a DC posztra. Ha összehasonlítjuk a 2017-es védelmet a mostanival (aminek nincs értelme) akkor főleg érthetetlen, hogy a francba lehet pár év alatt ennyire visszaesni. Ha direkt ez lett volna a cél, akkor sem sikerült volna jobban.

Marrone-t sajnálom, szerintem lesz Ő még sikeres valahol máshol, de ebben a helyzetben nehezen tudom elképzelni, hogy megúszná a kirúgást.

Lehet kicsit erősen fogalmaztam és nem mindenben van igazam. De a kifogáskeresés nálam erősen NB1 kategória, így azt nem tudom elfogadni, hogy mindez TC ámokfutásának a következménye. Vagy bármi egyéb körülmény (rebuild év van, elmaradt az edzőtábor, sok a sérült, manipulálják az eredményt a gyíkemberek, vagy a Duna vízállása Paksnál). A védelem a Colts meccset leszámítva tutira benyel 30+ pontot, a támadók meg nem tudnak 40+ pontot szerezni, inkább 20-25 környéke a realitás.

Remélem a maradék 10 meccsen minden jól alakul én meg jöhetek az alapszakasz végén bocsánatot kérni ezért az írásomért. És a legfontosabb: NE kezdjünk el tankolni, az nem volna méltó a sporthoz!
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Lions az egy győzelmével minden bizonnyal túl nagy falat lesz (eddig csak nyeretlennel játszottunk), aztán az újonc irányítós LAC és byeweek hétfőjén repülhet a stáb. Illetve részemről új GM elég, az majd nagytakarít.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő héten Jags - Lions avagy a "ki a nagyobb lúzer" bowl. HYPE!!!!
iktriad
Ott meglesz a következő HC bukás a vesztesnél.
Bazzani
Nálunk Shao Khan nem ér rá ilyen ügyekkel foglalkozni év közben. A pénz így is bejön a ligától, a többi meg láthatóan nem érdekli. A héten a városban volt, és kb több szó esett vele kapcsán a belvárosi évek óta húzódó értekezési projektről(Lot J), amiben érdekelt, mint a Jagsről. Beszédes, hogy mik a prioritásai.

Még pár vereség és meglesz a 100 L 2012 óta, mióta átvette a csapatot (szerintem a Patsnek azóta nincs ennyi, mióta BB átvette őket több mint 1 évtizeddel korábban...). Igazi sikersztori.


Egyébként ha valaki repül mostanában, az max Todd Wash lesz. De még erre se vennék mérget,

És szinte abban is biztos vagyok, hogy akármi lesz, Caldwell marad a GM 2021-re. Ne keressetek logikát a miértben, felesleges. Szvsz hamarosan jön majd Thomas Dimitroff is a Jags front officeba(úgy is kevés ott az ex GM most, csak 2 van; Baalke és Idzik), csak fordított felállásban, ahogy Caldwell és ő volt Atlantában.

És mégis 1-4 a mérleg...


Köszi Coughlin.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő héten Jags - Lions avagy a "ki a nagyobb lúzer" bowl. HYPE!!!!
iktriad
Ott meglesz a következő HC bukás a vesztesnél.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig van lejjebb...
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Én nagyon türelmes vagyok, de ez a meccs volt az utolsó csepp a pohárban, innentől annak szurkolok, hogy mindenki ki legyen rúgva, az összes edző, a GM, és ha lehet, akkor a tulajdonos is.
Gruden eddig minőségi javulás volt az elmúlt évek támadókoordinátoraihoz képest, de ez a mai brainfart, a futójáték teljes elhanyagolásával védhetetlen.
Wash egy méretes fasz, ezt régóta tudjuk, de új mélységeket ér el azzal, hogy továbbra sem tud semmit sem kitalálni arra, hogy legalább minimális nyomást helyezzünk az ellenfél irányítójára. Vagy megyünk négy emberrel, akik véletlenül sem érnek közel sem, vagy a fél csapatot blitzelni küldi negyedik kísérletnél. Én értem, hogy sok a fiatal és még annál is több a sérült, de a kreativitás teljes hiánya nem ezeken múlik.
A mai játékunkba egyébként a kicker teljesítmény szúrta bele a kést, a balfasz negyedik kísérletes wildcat passz is emiatt lett hívva. Így aztán Decamilis is bekaphatja, aki a 2017-es szezonban egész értelmesnek tűnt, voltak fake puntok, értelmezhető visszahordások, azóta meg semmi.
Egyedül Keenan McCardellt tartanám meg, aki szinte a semmiből épített vállalható receiver sort.
Marrone-t sajnálom, korrekt csávónak tűnik, de elegem van, nem korrekt emberekre, hanem normális HC-re van szükség.
Kicsit kiborultam, elnézést mindenkitől.
npetiii
Minden szavaddal egyetértek!!
Ugyanezt érzem én is a csapattal kapcsolatban, csak te sokkal jobban megfogalmaztad nálam.
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
A támadó rookiek tetszettek, mínusz a J-Rob elcsúszás 4-re. És Sidney Jones személyében talán lesz egy jó CB hendo mellé?
iktriad
Sidney Jones ma kiemelkedő volt, de sokat láttam az Eaglesben, úgyhogy óvatos lennék azzal, hogy túlreagáljuk ezt.

több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Én nagyon türelmes vagyok, de ez a meccs volt az utolsó csepp a pohárban, innentől annak szurkolok, hogy mindenki ki legyen rúgva, az összes edző, a GM, és ha lehet, akkor a tulajdonos is.
Gruden eddig minőségi javulás volt az elmúlt évek támadókoordinátoraihoz képest, de ez a mai brainfart, a futójáték teljes elhanyagolásával védhetetlen.
Wash egy méretes fasz, ezt régóta tudjuk, de új mélységeket ér el azzal, hogy továbbra sem tud semmit sem kitalálni arra, hogy legalább minimális nyomást helyezzünk az ellenfél irányítójára. Vagy megyünk négy emberrel, akik véletlenül sem érnek közel sem, vagy a fél csapatot blitzelni küldi negyedik kísérletnél. Én értem, hogy sok a fiatal és még annál is több a sérült, de a kreativitás teljes hiánya nem ezeken múlik.
A mai játékunkba egyébként a kicker teljesítmény szúrta bele a kést, a balfasz negyedik kísérletes wildcat passz is emiatt lett hívva. Így aztán Decamilis is bekaphatja, aki a 2017-es szezonban egész értelmesnek tűnt, voltak fake puntok, értelmezhető visszahordások, azóta meg semmi.
Egyedül Keenan McCardellt tartanám meg, aki szinte a semmiből épített vállalható receiver sort.
Marrone-t sajnálom, korrekt csávónak tűnik, de elegem van, nem korrekt emberekre, hanem normális HC-re van szükség.
Kicsit kiborultam, elnézést mindenkitől.

Szerkesztette: npetiii

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez nem csak a D-n múlt. Hauschka remélem már a reptéren ki lesz rúgva. Zsinórban a 3. hét, amikor addig nyeretlen csapattól kapunk ki. És még így se leszünk 1/1-esek idén...

Sajna ma sem hiszem azt jobban, hogy Minshew lesz a hosszú távú megoldás QB poszton, igaz nagyon szar szituációban kell varázsolnia. De sajna így is sok a hiba tőle.

A támadó rookiek tetszettek, mínusz a J-Rob elcsúszás 4-re. És Sidney Jones személyében talán lesz egy jó CB hendo mellé?

Ja és a meccs közben jött a hír, hogy a Bye week 1 hete csúszik, a 7. héten megyünk a Chargershez (kikapni) és csak aztán jön a bye.

Jövő héten Jags - Lions avagy a "ki a nagyobb lúzer" bowl. HYPE!!!!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se Josh Allen, se Myles jack, se Hendo nem játszik ma (csak a 3 legfontosabb védőnk). Ez kinéz úgy alsó hangon 35 kapott pontnak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy kis jó hír is legyen Quincy Williams és ami a lényeg, Jarrod Wilson visszahozva az 53-ba.
Wilson visszatérte jól jöhet, bár az elmúlt 2 meccsen egy héten olvasott cikkben azt láttam, hogy Wingard volt a legjobb DB-nk a statisztikák alapján! Ez minden elmond a többiekről...
Hayden IR-e miatt volt 1 hely a kereten, de nem tudom, hogy miként lett hirtelen 2 üresedés az 53-ban... No mindegy.

A DL (inkább DT) Caraun Reid pedig fel lett hozva erre a meccsre a gyakorlócsapatból.
A következő urak vannak még IR-en.
CB D.J. Hayden
LB Leon Jacobs (végleges)
K Josh Lambo
TE Josh Oliver (végleges)
RB Devine Ozigbo
DT Dontavius Russell (végleges)
Meg Armstead a COVID listán, Dilla egy korábbi tweetje alapján állítólag szövődményei annak a vírustól, szóval nem mostanában fog előkerülni onnan.


Ha már futók, a legjobb védekezés ma tényleg a támadás lehet. Használjuk ki, hogy átlag feletti eddig az offense és a Texans D 32. a futás ellen.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen biztosan nem játszik a Texans ellen, el se utazott a csapattal Houstonba.


Azon túl, hogy ő a D-line legjobba, még az idei évben, ez többek közt ezért is probléma. (Hol vagy K'Lavon? És hány nyomást írtak be a nagy PFF liebling Bryannek kamuból? 😊 )

Na most kiderül hol tart Chaisson fejlődése(=rossz érzéseim vannak)...

Hát ma szükség lesz rájuk.


Sajna továbbra is tartom kocsit, házat, asszonyt fel lehet rakni a Texans W-re ma.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezért is lenne jó, ha Myles játszani tudna.


Az egyre jobb írásokat produkáló Kassidy Hill összehasonlította Csodabajusz első 16 meccsét kezdőként Bradyével, Wilsonnal, Watsonnal és Mahomesszal.

Az egész cikket is nagyon ajánlom, de ezt a táblázatot is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindhárom védelmi vonal legfontosabb embere (D-line - Josh Allen, LB-k - Myles Jack, DB-k - Hendo) kérdéses, hogy pályára tud-e lépni vasárnap... Még jó, hogy a Texansnak nem a támadósora az erőssége. Oh wait...

Linder viszont visszatér! És lehet Quincy Williams, Josh Davis vagy Jarrod Wilson is aktiválva lesz.


Itt az 5. hét, tehát itt az 5. Jaguars kicker a kereten idén . Igaz Jon Brown csak practice squados lesz. úgy tűnik Rosas is lesérült. 😊


Az új (egyelőre practice squados) Jags kicker. (A videót felvevő Colin Hoiba is volt nálunk anno, mint LS 😊 )


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai maródiak.

Nincs rajta Linder - YAY
Josh Allen 2 napja DNP-s - Jaj
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Szegény Khan kicsit megszorult, el kell herdálnia a csónakját. Csöves 199 millió dollárért már vihető 😊


Wyatt
Adok érte 2 hízót meg egy bojlert 😀 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Khan kicsit megszorult, el kell herdálnia a csónakját. Csöves 199 millió dollárért már vihető 😊
Wyatt
Már épül az új, hosszabb, nagyobb, jobb stb... Ha a csapatait tudná ilyen jól építeni(a Jags és a Fulham 1-7-e mérleggel áll az új szezonokban - már együtt), az fasza lenne...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegény Khan kicsit megszorult, el kell herdálnia a csónakját. Csöves 199 millió dollárért már vihető 😊


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DJ Hayden -> IR. A futás elleni védelmünk megérzi a hiányát, a coverage már nem annyira. Vajon Claybrooks(aki meglepő módon még mindig jobb CB. mint returner) és Hendo lesz kívül és Herndon megy be nickelbe, mint eddig, vagy Josiah Scott megkapja a lehetőséget nickel CB-ben, ha már Hayden utódjának draftoltuk?

Elég hosszú a nem edzőink listája...

Quincy Williams és Hauschka viszont legalább 100%-osan edzett.

Lehet nem Quincynek, hanem a DT Carl Davisnek tartogatjuk a Hayden IR-e által megüresedő helyet. Ezen a héten ő, jövő héten Josh Mauro eltiltása járt/jár le.


Myles Jack méltatás Part I

Myles Jack méltatás Part II


Ezért fájdalmas, hogy kalap szar a D-nk...


ESPN Top 10 rookie lista. Szezon előtt nagyon meglepő név szerepel tőlűnk a 10. helyen.


Szerkesztette: iktriad