Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig volt 2 igen jó RB, meg egy Top 5-ös pick a csapat történetében.

Ha már RB-k, J-Rob mögött kb Laviska áll jelenleg az RB depth chartban is.

A kis mindenes.



Csodabajusz egyelőre igen hatékonynak tűnik.


Kockázatvállalások, amik eddig bejöttek.

A tegnapi 14/10-es 3rd hatékonyság a legjobb volt, mióta 2018-ban a 2. fordulóban megvertük a Patst.

És amik még problémák - Calais és Yannick hiánya érződik nagyon, főleg az előbbié. Bár Chaisssonnak azért összejött a DLine első sackje tegnap.

Egyébként Earl Thomas mellett Eric Reid is csapat nélkül van, ha igazolni akarunk. A Chargerses Desmond King meg tegnap éjjel elég frusztrált tweeteket írt arról, hogy miért nem játszik. Ugyanabban a védelmi sé,mában tevékenykedik, mint a mienk, ha esetleg cserélni akarnánk, ő is egy opció. Bár ha Wilson vissza tud térni az 5. héten, akkor meg lehetne oldani a problémát addig. Valahogy(pl. több pontot csinálunk, mint az ellen támadósora 😊 ).


LOL. Remélem péntek hajnalban még messzebb kerülünk a Top 10-től.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami normális FS-t kéne kéne keresni, mert sajna Wingard nagy gyenge pont volt egész nap. Thor beugorni pár snapre jó, de ennél többet nem szabad rábízni. az ST-n kívül. A Dolphinsnál Gesicki helyében már kezdeném nyaldosni az ujjaimat.
iktriad
Most néztem a spotrac oldalán, hogy idénre van még 29 millió a sapka alatt. Nem tudom, hogy ebből mennyi kell/szokás meghagyni, de ebből nem lehetne hozni FS-be valakit?
dioadam
Ja pl. Earl Thomast. 😊 Viccet félretéve szerintem a héten Doug Middleton meg Watson is kap majd FS-ben snapeket, és aktívan nézelődünk a paicon.
A hétvégén volt némi keretmozgás. A practice squadba jött
a TE Eric Saubert (de rég hallatom ezt a nevet, pedig anno draftoltam is GM Gameben azt hiszem...)( és ment onnan az egykori Ravens CB Josh Nurse.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Valami normális FS-t kéne kéne keresni, mert sajna Wingard nagy gyenge pont volt egész nap. Thor beugorni pár snapre jó, de ennél többet nem szabad rábízni. az ST-n kívül. A Dolphinsnál Gesicki helyében már kezdeném nyaldosni az ujjaimat.
iktriad
Most néztem a spotrac oldalán, hogy idénre van még 29 millió a sapka alatt. Nem tudom, hogy ebből mennyi kell/szokás meghagyni, de ebből nem lehetne hozni FS-be valakit?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép stat Csodabajusznak, de elgondolkodtató, milyen volt itt a QB play az elmúlt 26 szezonban....


LOL


Úgy tűnik, aki dominálja a statokat, az veszít idén a jags meccsein. Így járt a Colts 1. héten és így jártunk mi is a Titans ellen.


A nap legnagyobb nyertese? Jay Gruden.

Minshew mellesleg karriercsúcsot döntött SIKERES passzkisérletekben.
Murray ma sajna be fogja fogni W-kben a 2019-es QB classból, De ezeket a statokat egy 6. és nem egy 1. körös produkálja nekünk.



Öszintén, hiányzik valakinek Fournette? Tudom, remek napja volt a Carolina ellen, de komolyan,....hiányzik?

És Paul Kuharsky, az egyik legjobb NFL (és Titans) beat writer szerint is a 2. Minshew picknél nem volt minden szabályos.
Don't shoot the messenger!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt adom.

Volt 24-10 is és sose éreztem, hogy jó akkor ennek vége, csak a legvégén. Változás az elmúlt évekhez képest.

A skill playerek mellett pacsi a sokat szidott támadófalnak is.

Megjegyzem, mikor Linder kidőlt, Shatley BAROMI JÓT tett a run blokknak(J-Rob futott yardjainak 80%-a asszem a második félidőben jött, amikor Tyler volt a pályán). Igaz őróla anno Lageman többször mondta, hogy neki ez az erőssége. J-Rob 102 yarddal meg 1 TD-vel zárt, felülmúlva ma Henryt és kb annyit produkált, mint ma Fat Lenny Tampában. Ok utóbbi 2 TD-t szerzett, de Chris Thompson is beeitt egyet, az 2 RB TD. 😊

Valami normális FS-t kéne kéne keresni, mert sajna Wingard nagy gyenge pont volt egész nap. Thor beugorni pár snapre jó, de ennél többet nem szabad rábízni. az ST-n kívül. A Dolphinsnál Gesicki helyében már kezdeném nyaldosni az ujjaimat.
Ezt se sikerült befújni...
iktriad
Még mit nem fújtak be nektek? Úgy állítod be, mintha a sporik kinyírtak volna benneteket, holott van két kérdéses dolog, aztán ezt piedesztálra emeled. Nem bírózni kell, hanem megkérdezni Lambótól, hogy mit akart az első félidő végén. Vagy ahogy Húsrágó is írja, miért nem blokkolták Clowneyt, ha már annyira megzavarta az irányítótokat. Vagy hogy a Jax D mit csinált a meccs nagy részében (hasonlóan a mienkhez).
Mindenesetre köszi a többieknek a korrektséget!
Nandito
Nem fogom erre a vereséget, de ha be tudták fújni Myles Jack kérdéses DPI-jét, akkor vegyék már észre az ordas nagy lest is, főleg hogy milyen play történt utána. 😉 Azért ezt nem befújni gáz a zebráktól.
A W-tek érdeméből ez nem vesz el semmit, de gondolom fordított helyzetben te sem tartanád jelentéktelen tévedésnek a dolgot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Ezt se sikerült befújni...
iktriad
Még mit nem fújtak be nektek? Úgy állítod be, mintha a sporik kinyírtak volna benneteket, holott van két kérdéses dolog, aztán ezt piedesztálra emeled. Nem bírózni kell, hanem megkérdezni Lambótól, hogy mit akart az első félidő végén. Vagy ahogy Húsrágó is írja, miért nem blokkolták Clowneyt, ha már annyira megzavarta az irányítótokat. Vagy hogy a Jax D mit csinált a meccs nagy részében (hasonlóan a mienkhez).
Mindenesetre köszi a többieknek a korrektséget!
Nandito
Bár nem én lettem megszólítva, de emlékszem két nevetséges DPI-re, mindkettő harmadik kísérletnél, az első a harmadik TD drive-otokban, a második pedig a meccsnyerő mezőnygólt hozó drive-ban. A meccs persze nem csak ezeken múlt, mielőtt még ki lenne forgatva a mondandóm, sok volt a hiba, ami egy ilyen fiatal csapatnál nem is meglepő. Én büszke vagyok a csapatomra, örülök, hogy végig meccsben voltunk, grat a Titansnek, a visszavágón remélem mi nyerünk. Most előre a Dolphins legyőzéséért.

több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ezt se sikerült befújni...
iktriad
Még mit nem fújtak be nektek? Úgy állítod be, mintha a sporik kinyírtak volna benneteket, holott van két kérdéses dolog, aztán ezt piedesztálra emeled. Nem bírózni kell, hanem megkérdezni Lambótól, hogy mit akart az első félidő végén. Vagy ahogy Húsrágó is írja, miért nem blokkolták Clowneyt, ha már annyira megzavarta az irányítótokat. Vagy hogy a Jax D mit csinált a meccs nagy részében (hasonlóan a mienkhez).
Mindenesetre köszi a többieknek a korrektséget!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nem sok ido kellett, hogy a “kicsivel jobb offensel sokaig juthatna a csapat”-bol “kicsivel jobb defensel sokaig juthatna a csapat” legyen. bar ez igy jobban tetszik, ott talan konnyebb korrigalni.
winston
Ez a D még nem szokott teljesen össze, sok az új arc 😊
A szezon első felébe összehozunk egy 7-1 es mérleget, utána meg a jobb offense + jobb defense összeállításban egy 15-1 es alapszakaszt.
A PO-ra minden rendben lesz 😀 😀
dioadam
ahh en akartam elsonek beirni: lekerult a 16-0 terhe.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
nem sok ido kellett, hogy a “kicsivel jobb offensel sokaig juthatna a csapat”-bol “kicsivel jobb defensel sokaig juthatna a csapat” legyen. bar ez igy jobban tetszik, ott talan konnyebb korrigalni.
winston
Ez a D még nem szokott teljesen össze, sok az új arc 😊
A szezon első felébe összehozunk egy 7-1 es mérleget, utána meg a jobb offense + jobb defense összeállításban egy 15-1 es alapszakaszt.
A PO-ra minden rendben lesz 😀 😀
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nem sok ido kellett, hogy a “kicsivel jobb offensel sokaig juthatna a csapat”-bol “kicsivel jobb defensel sokaig juthatna a csapat” legyen. bar ez igy jobban tetszik, ott talan konnyebb korrigalni.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Pozitívumok:
Támadtunk a végén a győzelemért!
Robinson megmutatta, hogy menyire nem érdemes drafttőkét áldozni a posztjára egy olyan gyenge gárdának, aki évtizedes viszonylatban top5-ben választ. Fournetti a francnak sem hiányzik.
Pöpec kis offense ez. Chark csúcs, kell egy mezt vegyek, hibátlan a figura.

Negatívum: a végén egy 3. és soknál Clowneyra nem figyel senki??? Érintés nélkül szalad rá Minshewra. Taylornak RT-ben hogy nem jött ki a matek, hogy a tőle jobbra álló fickóval ki fog foglalkozni, ha nem ő...
Támadásnál meg volt egy 2. és 20 vagy 3. és 20, amire középső futás volt a hÍvás, hát fel lehet adni így is...
Passrushban több kell. Chaisonnak örülök, hogy odaért, Allennek is voltak szép megmozdulásai, de az eleje Tánya nagyon zavartalanul dobálgatot.
Tavenre csak egy hülye szabálytalansága kapcsán figyeltem fel... Viszont a többieket biztosan jobbá teszi maga körül, mert azoknak voltak emlékezetes megmozdulásaik (TFL stb).
Mijafasz volt az elején, mintha én védekeztem volna...
Büntetésekből kéne faragni, az a feldobott statisztika, hogy az elmúlt 3 szezonban mind darabra mind pedig yardra a 2. legtöbb szabálytalanságot csinálják... ezzel kezdeni kellene valamit.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A ST (és a passz D) szépen hazavágtak egy csodás napot a támadók részéről. Kár érte, mert meglehetett volna.

De ha az O ilyenekre képes jobb védelmek ellen is, akkor lehet reménykedni egy jó szezonban. A 2. heti heartbreak loss egy AFC South csapat ellen megvolt. Remélem jövő héten jön a 3. heti TNF siker is.

Ja, utolsó play - szerintem ez "enyhe" offside. Ezt se sikerült befújni...

Jövő héten hasonló hazai pályát akarok a zebráktól, mint amit ma a Titans kapott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai meccs elé olvasnivalónak egy elképesztően alapos írás Kassidy Hill klaviatúrájából Csodabajuszról! Nagyon ajánlott olvasmány!


Este Titans, mostanában nem nyerni járnunk Nashvillebe(2013-ban nyertünk ott utoljára, aki még emlékszik az volt Gus Bradley 1. éve HC-ként, a mai keretből csak Abry Jones tudja milyen Jags játékosként ott nyerni... ), Még a hiányzóik ellenére is Henryék az esélyesek, de azért bízom egy tavalyi 2. heti meccsben, remélhetőleg nem akkora szívösszetörős vereséggel a végén.
És ha netán valahogy megfogjuk a Jacksonville-ből Henryt és ne lőjjük lábon magunkat, és nyernénk, akkor
1; Bizonyítanánk mindenkinek, hogy a Colts verés nem véletlen volt
2; Kezdhetnek merészebb álmaink lenni a szezonról, mint a #TankforTrevor vagy #TankforTrey...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak Tyler Davis fog sérülés miatt hiányozni vasárnap.

Hendo lett a hét újonca.


Visszahoztuk a tavaly nálunk lévő S Doug Middeltont a practice squadba, A TE Matt Flanagan lett elküldve, hogy legyen helye.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hays Carlyonnak igaza van.
1. Nagy meccs lesz vasárnap - becsüljük meg, lehet nem lesz több idén...
2. Az hogy a keret fele kicserélődött tavalyhoz képest jól is jöhet, mert a játékosokban nem lesz benne, hogy jaj. már megint Nashville túra jön = nagy arányú L. A sok új arc arra is jó, hogy a vesztes mentalitás akár ki is kophat a Jags DNS-éből.


Mondjuk megnézném mit reagálnának, ha Minshew nyerne egy SB-t a Jagsnek 😀
dioadam
Feltrade a 3.-4. legjobb QB-ert, aki most meg nincs is a mockokban, mert csak most fog lehozni egy jo fel szezont.
winston
Vagy Trey Lance-ért, a másodosztályú North Dakota Stateről. aki jelen állás szerint 1 meccset játszik majd idén(azt is Larry Hart alma matere, a Central Arkansas ellen...). Igaz tavaly az FCS-ben freshmanként úgy lett bajnok, hogy veretlenül és dobott pick nélkül nyert bajnokságot a Bisonnal. Nem mellesleg ő lett az első freshman Walter Payton (FCS Heisman) tavaly.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk megnézném mit reagálnának, ha Minshew nyerne egy SB-t a Jagsnek 😀
dioadam
Feltrade a 3.-4. legjobb QB-ert, aki most meg nincs is a mockokban, mert csak most fog lehozni egy jo fel szezont.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Minshew
Eheti hype videó a kibicek narratívájáról...és a valódi helyzetről!


iktriad
Nem tagadom, ezt jól esett megnézni 😊

Néztem pár mock draftot az első hét után, pár helyen átették a Jags-t 1/1-ről 1/2-re, és Justin Fields-t írták be.. jó tudom, hogy pl a WalterFootball elég dilettáns, de azért ne már. 1/2 lehet, hogy összejön, de kíváncsi vagyok mikor állnak le ezzel a QB draft dologgal.
winston
Az 1/2-re sem látok nagy esélyt. A múlt heti W alapján szerintem látható, hogy a nagyon top drafthelyekre nem érünk oda (szerencsére), mert annál kicsivel jobb a csapat. Reális elvárás, hogy min. 4 W legyen a szezonban, de inkább 5-6 😊
Ettől még lehet negatív a mérleg az alapszakasz végén és top 10 pick is lehet belőle.

Ezt a Jags QB-t fog húzni 2021-ben dolgot meg nem értem, de ahogy nézem mások sem itt a fórumon 😀
Ha kéne mondani egy posztot, ahol megvagyunk az pont a QB. Minshew sem fog mindig 3 TD 0 int és 95%-os passzolási hatékonyságot hozni de azért annyira szar sem lesz, hogy ez indokolt legyen.

De ha a szakértőknél beragadt ez a QB kell a Jagsnek, akkor így jártak. Mondjuk megnézném mit reagálnának, ha Minshew nyerne egy SB-t a Jagsnek 😀
dioadam
Minshew MAGIC!!!

Távolról sem hibátlan, van gyenge pontja bőven, de megnyugtató dolog az, hogy okos. És remélem, hogy ez a 95%-s pontosságú meccs jól megmutatja, hogy képes fejlődni. Tanulja a dolgot és nagyon jól halad. Nem egy instant szupersztár (Newton ahogyan bekezdett...), de én azt látom benne, hogy elég tudatos és okos, hogy belássa, hogy nem a tehetségéből fog megélni, hanem a sok befektetett munkából. Csak mellé még Ő egy PR "lottóötös" egy ennyire semmilyen csapatnak, mint amilyen ez is.
Dirk Nowitzki és Steve Martin egy testben.

Minshew MAGIC!!!!
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Eheti hype videó a kibicek narratívájáról...és a valódi helyzetről!


iktriad
Nem tagadom, ezt jól esett megnézni 😊

Néztem pár mock draftot az első hét után, pár helyen átették a Jags-t 1/1-ről 1/2-re, és Justin Fields-t írták be.. jó tudom, hogy pl a WalterFootball elég dilettáns, de azért ne már. 1/2 lehet, hogy összejön, de kíváncsi vagyok mikor állnak le ezzel a QB draft dologgal.
winston
Az 1/2-re sem látok nagy esélyt. A múlt heti W alapján szerintem látható, hogy a nagyon top drafthelyekre nem érünk oda (szerencsére), mert annál kicsivel jobb a csapat. Reális elvárás, hogy min. 4 W legyen a szezonban, de inkább 5-6 😊
Ettől még lehet negatív a mérleg az alapszakasz végén és top 10 pick is lehet belőle.

Ezt a Jags QB-t fog húzni 2021-ben dolgot meg nem értem, de ahogy nézem mások sem itt a fórumon 😀
Ha kéne mondani egy posztot, ahol megvagyunk az pont a QB. Minshew sem fog mindig 3 TD 0 int és 95%-os passzolási hatékonyságot hozni de azért annyira szar sem lesz, hogy ez indokolt legyen.

De ha a szakértőknél beragadt ez a QB kell a Jagsnek, akkor így jártak. Mondjuk megnézném mit reagálnának, ha Minshew nyerne egy SB-t a Jagsnek 😀
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Eheti hype videó a kibicek narratívájáról...és a valódi helyzetről!


iktriad
Nem tagadom, ezt jól esett megnézni 😊

Néztem pár mock draftot az első hét után, pár helyen átették a Jags-t 1/1-ről 1/2-re, és Justin Fields-t írták be.. jó tudom, hogy pl a WalterFootball elég dilettáns, de azért ne már. 1/2 lehet, hogy összejön, de kíváncsi vagyok mikor állnak le ezzel a QB draft dologgal.

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, az nagyon szép block Jawaan Taylotól Darius Leonardon! Annyira, hogy még utóbbi is elismerte!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti hype videó a kibicek narratívájáról...és a valódi helyzetről!


Mai sérült lista, továbbra is CrylerTyler Davis az egyedüli sérültünk, aki nincs IR-en.

Josh Allen a mai sajtótájékoztatóján azt mondta remekül érezte magár az edzésen.

Ja a sajtótájékoztatójának a végén Josh tett egy nagyon szép gesztust.


A Titansnál úgy tűnik nem lesz AJ Brown! És Malcolm Butler limitált volt (Adoree Jackson már IR-en van, az 2 kező CB) és Lewan sem edzett betegség miatt.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
az egyetlen intő jel jelenleg hogy nem látom Sobrit! 😉
amúgy grat és csak így tovább!!
yooker
Ez az egyetlen topic az oldalon, amit iktriad irreális mennyiségű beágyazott twittere miatt csak gépről tudok megnyitni, mobilról, tabletről nem.
Amúgy meg ez még csak alapszakasz. Már most meccselőnnyel, veretlenül vezetjük a csoportot.
Mivel idén - ha nem áll le a szezon,- a Jax simán PO-ba jut, ráérünk januárban tobzódni.

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Here's a list of every QB in NFL history to complete 95% of their throws and throw for 3 TDs:

Gardner Minshew II


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
az egyetlen intő jel jelenleg hogy nem látom Sobrit! 😉
amúgy grat és csak így tovább!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az alábbi urak nem edzettek ma.

Marrome szerint Josh Allen holnap már edzeni fog.

3 jaguár került be az idei Hall of Fame jelöltek listájára, Tony Boselli, Fred Taylor & Jimmy Smith.

Akarjátok tudni. milyen rég nyertünk Nashvilleben? Nos nem mostanság...