Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/jalenramsey/status/1061980681952288768
nem tul pozitiv hozaallas. gyorsan tenni kene valamit, mert eleg hamar szeteshet az oltozo ha nem jonnek a W-k.
Borbinho
 twitter.com/RealMBB/status/1062029699361239040
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lindernek is ennyi volt a szezon, műtik a térdét. A Top 3 támadóink egyike is kiszáll. Championship és Shatley time.

Visszajött viszont Ben Koyack. Grinnage ment el a keretből, hogy helye legyen.

Bouyeval játékával kapcsolatban Marrone azt mondta, szerdán okosabbak leszünk. Nem lenne baj, ha RmBo tudná fogni a Bell-JuJu párost.

Flowersnek szintén a bokája fáj, remélem nem tud majd vasárnap játszani vele.

 twitter.com/jalenramsey/status/1061980681952288768
nem tul pozitiv hozaallas. gyorsan tenni kene valamit, mert eleg hamar szeteshet az oltozo ha nem jonnek a W-k.
Borbinho
Marrone válasza erre:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1062082640436695041
Ja és Ramsey inkább mással törődjön, mint a kritikával. Pl. a saját játékával.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1062084113669201920

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/jalenramsey/status/1061980681952288768
nem tul pozitiv hozaallas. gyorsan tenni kene valamit, mert eleg hamar szeteshet az oltozo ha nem jonnek a W-k.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.colts.com/video/highlight-colts-seal-win-on-last-minute-jacksonville-fumble

en tegnap 6 perccel vege elott biztos voltam benne, hogy kikapunk. annyi eselyt kaptunk, hogy eldontsuk a meccset, h megszamolni se lehet, de egyikkel se tudtunk elni. nem sok meccset lehet ugy megnyerni, h nem szerzel pontot a 2.felidoben...
megnyugodtam egy picit, hogy jogos volt a fumble. en fixre vettem, hogy lent volt a terde, es johet majd a Jags. foleg azok utan, hogy a palyan is azt fujtak. emiatt nem is orultem a W-nek, picit ugy ereztem, h hazai palya (az Alie-Cox TD is fura volt nekem, de arra minden szaki azt mondja, h idei szabalyokkal TD...).
A fenti videon az utolso kameraallasbol erdemes nezni.
Az elso kamerabol csak az latszik, hogy akkor pattan ki a laszti, amikor mar lent van a terde, meg az, h mar nem teljesen fedi a keze a lasztit, hanem inkabb mar alulrol probalja a mellkasahoz szoritani (nem szembol preseli magahoz).
Az utolso kameraallasbol viszont tisztan latszik, hogy meg boven a laban allt, amikor mar mozgott az oleben a laszti Moore stripje miatt.
 i.imgur.com/dnuOf5u.jpg

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fournette 24 futás 53 yard (a sok hét kihagyás után sérülésből visszatérve)
Yeldon 3 futás 12 yard
Hyde 3 futás 5 yard

Most egyébként komolyan azért adtunk egy draftjogot Hyde-ért, hogy pár hétre pótoljuk Fournette-et (semennyire nem sikerült, nem feltétlen a futók hibájából), majd elássuk a pad végén?
Maka
szerintem jövőre jött Yeldon helyett. eddig valóban harmatgyenge.

A-Rob pedig viragzik chicagoban, de nekem nem csak emiatt fajt, hanem mert a kedvenc jags jatekosom volt, bar nyilvan ezt coughlin nem vette sajnos figyelembe.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Fournette 24 futás 53 yard (a sok hét kihagyás után sérülésből visszatérve)
Yeldon 3 futás 12 yard
Hyde 3 futás 5 yard

Most egyébként komolyan azért adtunk egy draftjogot Hyde-ért, hogy pár hétre pótoljuk Fournette-et (semennyire nem sikerült, nem feltétlen a futók hibájából), majd elássuk a pad végén?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk az uccsó fumbli is vicces, mert a mi meccsünkön egy ugyanilyet vissza adtak a brownsnak. De hát ki lepődik már meg ilyenen...
peach
Én is szeretem, mikor a játékos már semmilyen százalékkal nem birtokolja a labdát, amikor fumble-t ítélnek.



Külön vicc, hogy a pályán azt ítélték, hogy down by contact. Ez egy 100%-os bizonyíték az ellentettjére?
Maka
Kövezzetek meg, de szerintem ez sima fumble volt. Nyilvánvalóan senki nem fogja így a labdát, elkezdett kicsúszni a kezéből, nem volt kontroll, ennyi.
npetiii
Sztem is. De a brown-falconsos meg kb ugyanezt down by contactnak ítélték. Csak ott elsőre fumble volt, majd azt változtatták meg down by contactra. Szóval megint az van, hogy ugyanazok a szabályok szerint egy időben játszottak két meccset és kb egy ugyanolyan szitut totálisan ellentétesen ítéltek meg videózás után. Éljenek a szabályok!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sajnos teljesen egyet kell értsek ezzel az írással.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/tom-coughlin-is-to-blame-for-the-jaguars-2018-struggles/
És ebben még nincsenek bent a sok-sok-sok fejvakarós FA döntés sem, pedig főleg a cutokban elsősorban TC dönt. Arról már nem is beszélve, hogy az idei drága FA-i közül a többség hatalmas csalódás, az élűkön Norwellel.
iktriad
Norwell elhozása jó döntés volt, akkor. A liga egyik legjobb G-ja, ami akkor nagyon kellett. most valamiért ő is alulteljesít, de akkoriban azért mi is örültünk a dolognak, nem véletlenül. varázsgömbje még coughlinnak sincs. nekem robinson elengedése fáj a legjobban, pedig pénz lett volna rá, csak odaadtuk moncriefnak, az már akkor is wtf húzás volt.
winston
Abból a szempontból nem volt wtf, hogy Moncriefnál tudtad mit kapsz, A-Robnál meg azért volt kétely, hogy a térdszalagszakadásból hogy jön vissza. Persze én se értettem egyet. Azzal persze senki nem számolt, hogy ezúttal Lee száll ki az egész szezonra, meg hogy Cole-nak lesz egy highlight reel elkapása, cserébe több labdát nem lesz képes elkapni az egész kurva szezonban.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sajnos teljesen egyet kell értsek ezzel az írással.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/tom-coughlin-is-to-blame-for-the-jaguars-2018-struggles/
És ebben még nincsenek bent a sok-sok-sok fejvakarós FA döntés sem, pedig főleg a cutokban elsősorban TC dönt. Arról már nem is beszélve, hogy az idei drága FA-i közül a többség hatalmas csalódás, az élűkön Norwellel.
iktriad
Norwell elhozása jó döntés volt, akkor. A liga egyik legjobb G-ja, ami akkor nagyon kellett. most valamiért ő is alulteljesít, de akkoriban azért mi is örültünk a dolognak, nem véletlenül. varázsgömbje még coughlinnak sincs. nekem robinson elengedése fáj a legjobban, pedig pénz lett volna rá, csak odaadtuk moncriefnak, az már akkor is wtf húzás volt.
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Mondjuk az uccsó fumbli is vicces, mert a mi meccsünkön egy ugyanilyet vissza adtak a brownsnak. De hát ki lepődik már meg ilyenen...
peach
Én is szeretem, mikor a játékos már semmilyen százalékkal nem birtokolja a labdát, amikor fumble-t ítélnek.



Külön vicc, hogy a pályán azt ítélték, hogy down by contact. Ez egy 100%-os bizonyíték az ellentettjére?
Maka
Kövezzetek meg, de szerintem ez sima fumble volt. Nyilvánvalóan senki nem fogja így a labdát, elkezdett kicsúszni a kezéből, nem volt kontroll, ennyi.

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kicsit olyan videójátékos a csapat, mintha lenne mondjuk 100pont, amit el lehet osztani a csapategységekre. tegnap felpakolták az offensere, védelemre nem maradt semmi. közepes védőegységgel hozni lehetett volna a meccset, de sajnos ligautolsó formát mutattak. jack-et nem ekézném, idén ő az akit ki lehet emelni, bár nem azért, mert a kiválók közt is kitűnik, hanem mert ő most is jó, a többiek pedig le vannak eresztve nagyon. a kezdő safety páros pedigf alulmúl mindent.

Mondjuk az uccsó fumbli is vicces, mert a mi meccsünkön egy ugyanilyet vissza adtak a brownsnak. De hát ki lepődik már meg ilyenen...
peach
Én is szeretem, mikor a játékos már semmilyen százalékkal nem birtokolja a labdát, amikor fumble-t ítélnek.



Külön vicc, hogy a pályán azt ítélték, hogy down by contact. Ez egy 100%-os bizonyíték az ellentettjére?
Maka
nehéz volt megítélni, mert a kép alapján azért már itt is eléggé kifelé áll a labda. de mivel nehéz vot megítélni, nem kellett volna elvenni szerintem sem.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mondjuk az uccsó fumbli is vicces, mert a mi meccsünkön egy ugyanilyet vissza adtak a brownsnak. De hát ki lepődik már meg ilyenen...
peach
Én is szeretem, mikor a játékos már semmilyen százalékkal nem birtokolja a labdát, amikor fumble-t ítélnek.



Külön vicc, hogy a pályán azt ítélték, hogy down by contact. Ez egy 100%-os bizonyíték az ellentettjére?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Akkor ezzel hivatalosan is ennyi volt idénre. Törödj ebbe bele te is Sobri.
iktriad
Baszki. Nem lehet minden meccset megnyerni.
Sobri Jóska
Azt nem is várom el. De ötször kikapni zsinórban, javarészt verhető ellenfelektől? Ha a Dallas meccs után égett a ház, akkor most már csak a hamu maradt a tavalyi szépséges építményünkből. Mikor volt Belichicknek a Pats élén 5-ös nyeretlen szériája? Szerintem soha. Ha a csoport leggyengébb csapatának tartott Coltsot se tudunk megverni (még úgy sem, hogy Bortles - szokásához híven- megint többnyire remek volt az Indy ellen), sőt már mi vagyunk az utolsók a divízióban, akkor ott nincs miről beszélni és nincs miben bízni se nagyon. Ez a hajó elment idénre.
iktriad
Épphogy túlvagyunk az alapszakasz felén, de persze lehet előrepánikolni, ha ettől élvezetesebb számodra a szezon izgibb fele...

Ha már Belichick: tavaly pont annyi SB-t nyert, mint mi. 😉
És mivel szereted az indokolatlan statisztikákat: Marrone első fél évtizede jobb számokat hoz HC-ként, mint BB.
(31-30 PO-val együtt, BB 37-45. Ja és első éve a Patsnél is 5-11 volt. Utána indult be a buli.)

Valamint látod, milyen kibaszott erős az AFC South.
csak például ezen a héten az Indy veri az egyik, a Titans a másik tavalyi AFC-döntőst, miközben a Texans vezeti a csoportot.

Ha nyerjük mind a 7 hátralévő meccsünket, akkor sima PO.
Ha nem, akkor se kell pánikolni, hisz nem lehet minden évben divíziódöntőt játszani.
Sobri Jóska
Kivéve akkor, ha Patriots-nak hívják a csapatot 😊

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk az uccsó fumbli is vicces, mert a mi meccsünkön egy ugyanilyet vissza adtak a brownsnak. De hát ki lepődik már meg ilyenen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha már Belichick: tavaly pont annyi SB-t nyert, mint mi. 😉
Sobri Jóska
Ez kb
Super Bowl vereségek
Blake Bortles 0
Tom Brady 3
kategória.

Épphogy túlvagyunk az alapszakasz felén, de persze lehet előrepánikolni, ha ettől élvezetesebb számodra a szezon izgibb fele...
Sobri Jóska
6 hete nem nyertünk meccset. Biztos velem van a baj, hogy nem látom rózsásan a jövőt.

Ha nem, akkor se kell pánikolni, hisz nem lehet minden évben divíziódöntőt játszani.
Sobri Jóska
Papír vagy. Szezon előtt még garantáltad a Jags Super Bowl W-t. Mik ezek a kétségek, Mr. Optimizmus? Tebow szégyelli magát miattad. Trump is letagadta, hogy ismer téged.

Lényeg a lényeg, szemben veled, ezt a sztorit én már láttam a Jagsnél más embereknél, tudom mi lesz ennek a vége. Nem lesz szép.
iktriad
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛
Sobri Jóska
Neeeeee, csak a North-ba ne gyere 😊 Én bírlak, de ezt kérlek tényleg ne 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛
Sobri Jóska
DTWD
iktriad
YOLO
Sobri Jóska
Akkor csak óvatosan. 😊
 www.youtube.com/watch?v=z5Otla5157c
iktriad
Ti hatalmas formák vagytok 😂😂😂😂szakadok 😂😂😂😂😂😂😂
Bundi1986
Én már csak keenumban poénkodok.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛
Sobri Jóska
DTWD
iktriad
YOLO
Sobri Jóska
Akkor csak óvatosan. 😊
 www.youtube.com/watch?v=z5Otla5157c
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛
Sobri Jóska
DTWD
iktriad
YOLO

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛
Sobri Jóska
DTWD

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ha már Belichick: tavaly pont annyi SB-t nyert, mint mi. 😉
Sobri Jóska
Ez kb
Super Bowl vereségek
Blake Bortles 0
Tom Brady 3
kategória.

Épphogy túlvagyunk az alapszakasz felén, de persze lehet előrepánikolni, ha ettől élvezetesebb számodra a szezon izgibb fele...
Sobri Jóska
6 hete nem nyertünk meccset. Biztos velem van a baj, hogy nem látom rózsásan a jövőt.

Ha nem, akkor se kell pánikolni, hisz nem lehet minden évben divíziódöntőt játszani.
Sobri Jóska
Papír vagy. Szezon előtt még garantáltad a Jags Super Bowl W-t. Mik ezek a kétségek, Mr. Optimizmus? Tebow szégyelli magát miattad. Trump is letagadta, hogy ismer téged.

Lényeg a lényeg, szemben veled, ezt a sztorit én már láttam a Jagsnél más embereknél, tudom mi lesz ennek a vége. Nem lesz szép.
iktriad
Akkor majd nézünk egy másik csapatot.
Kezd tetszeni a Browns, neked nem? 😛

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Belichick: tavaly pont annyi SB-t nyert, mint mi. 😉
Sobri Jóska
Ez kb
Super Bowl vereségek
Blake Bortles 0
Tom Brady 3
kategória.

Épphogy túlvagyunk az alapszakasz felén, de persze lehet előrepánikolni, ha ettől élvezetesebb számodra a szezon izgibb fele...
Sobri Jóska
6 hete nem nyertünk meccset. Biztos velem van a baj, hogy nem látom rózsásan a jövőt.

Ha nem, akkor se kell pánikolni, hisz nem lehet minden évben divíziódöntőt játszani.
Sobri Jóska
Papír vagy. Szezon előtt még garantáltad a Jags Super Bowl W-t. Mik ezek a kétségek, Mr. Optimizmus? Tebow szégyelli magát miattad. Trump is letagadta, hogy ismer téged.

Lényeg a lényeg, szemben veled, ezt a sztorit én már láttam a Jagsnél más embereknél, tudom mi lesz ennek a vége. Nem lesz szép.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Akkor ezzel hivatalosan is ennyi volt idénre. Törödj ebbe bele te is Sobri.
iktriad
Baszki. Nem lehet minden meccset megnyerni.
Sobri Jóska
Azt nem is várom el. De ötször kikapni zsinórban, javarészt verhető ellenfelektől? Ha a Dallas meccs után égett a ház, akkor most már csak a hamu maradt a tavalyi szépséges építményünkből. Mikor volt Belichicknek a Pats élén 5-ös nyeretlen szériája? Szerintem soha. Ha a csoport leggyengébb csapatának tartott Coltsot se tudunk megverni (még úgy sem, hogy Bortles - szokásához híven- megint többnyire remek volt az Indy ellen), sőt már mi vagyunk az utolsók a divízióban, akkor ott nincs miről beszélni és nincs miben bízni se nagyon. Ez a hajó elment idénre.
iktriad
Épphogy túlvagyunk az alapszakasz felén, de persze lehet előrepánikolni, ha ettől élvezetesebb számodra a szezon izgibb fele...

Ha már Belichick: tavaly pont annyi SB-t nyert, mint mi. 😉
És mivel szereted az indokolatlan statisztikákat: Marrone első fél évtizede jobb számokat hoz HC-ként, mint BB.
(31-30 PO-val együtt, BB 37-45. Ja és első éve a Patsnél is 5-11 volt. Utána indult be a buli.)

Valamint látod, milyen kibaszott erős az AFC South.
csak például ezen a héten az Indy veri az egyik, a Titans a másik tavalyi AFC-döntőst, miközben a Texans vezeti a csoportot.

Ha nyerjük mind a 7 hátralévő meccsünket, akkor sima PO.
Ha nem, akkor se kell pánikolni, hisz nem lehet minden évben divíziódöntőt játszani.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos teljesen egyet kell értsek ezzel az írással.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/tom-coughlin-is-to-blame-for-the-jaguars-2018-struggles/
És ebben még nincsenek bent a sok-sok-sok fejvakarós FA döntés sem, pedig főleg a cutokban elsősorban TC dönt. Arról már nem is beszélve, hogy az idei drága FA-i közül a többség hatalmas csalódás, az élűkön Norwellel.

Ezzel is egyetértek.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1061759229311270917

Hm, érdekes vélemény.
 twitter.com/danielrpopper/status/1061775091472699392
Azért a 0 kapott pont az 0 kapott pont, igaz ezt az öreg Vinyának is megköszönhetjük.

Amúgy emészgessük a következő tényt. Tavaly az 1. Colts mecccsen Brisett 10-szer lett sackelve. Ok, Luck más kategória, de volt rajta 2 QB hitünk össz-vissz, és tele lesznek a szakoldalak azzal, hogy a rookie Nelson mit művelt az egy vagyonba kerülő jags D-linenal.....

Akkor ezzel hivatalosan is ennyi volt idénre. Törödj ebbe bele te is Sobri.
iktriad
Baszki. Nem lehet minden meccset megnyerni.
Sobri Jóska
Azt nem is várom el. De ötször kikapni zsinórban, javarészt verhető ellenfelektől? Ha a Dallas meccs után égett a ház, akkor most már csak a hamu maradt a tavalyi szépséges építményünkből. Mikor volt Belichicknek a Pats élén 5-ös nyeretlen szériája? Szerintem soha. Ha a csoport leggyengébb csapatának tartott Coltsot se tudunk megverni (még úgy sem, hogy Bortles - szokásához híven- megint többnyire remek volt az Indy ellen), sőt már mi vagyunk az utolsók a divízióban, akkor ott nincs miről beszélni és nincs miben bízni se nagyon. Ez a hajó elment idénre.

Jellemző, hogy egy ilyen "csupa pozitívumot" tartalmazó hsz-re megy el a 10000. hozzászólásom itt a Jags topikban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Hol a pénzem Sobri!!
 youtu.be/EcDgY0sNacw
MrWipi
Véget ért az alapszakasz?!
Nem kerestél PM-ben.
Fogadhatunk most is, majd nézek oddsot.


Akkor ezzel hivatalosan is ennyi volt idénre. Törödj ebbe bele te is Sobri.
iktriad
Baszki. Nem lehet minden meccset megnyerni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ouch
 twitter.com/phillip_heilman/status/1061743900510044160
Mondjuk azért sokat segített, hogy volt, de ez elég gázos adat, főleg ha figyelembe vesszük, hogy a Colts D azért nem túl magasan jegyzett. És ebbe ugyan belejátszik, hogy Fournette továbbra is sok rossz döntést hoz futásoknál, de a támadófal, ami elméletileg azért lett összerakva idénre hogy őt segítse, ma sem adott sok pluszt.
Ha ehhez még hozzáveszem, hogy a meccs végére már kezdtek a Colts védői is oda-oda érni Bortlesre és sanszosan Linder is kihagyhatja a következő találkozó(ka)t, akkor a Steelersnek lesz vagy 7-8 sackje Blaken. Vagy futunk 2 yard/carryért, hogy ezt elkerüljük...
És ha már futók, a Carlos Hyde trade is egyelőre egy teljesen fölösleges üzlet volt.

Ezt jó tudni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1061744368434974720
Wash lassan "a "jövőre tuti HC lesz valahol" státuszból kezd átesni a "Mikor rúgják ki" kategóriába... Amit a védelem az első félidőben Telvinnel az élen leművelt, az botrányos volt, főleg bye week után, amikor 2 hét van javítani a hibákat. A Colts emberei olyan ürsene voltak, mint ha én fogtam volna őket, és nem egy a liga legjobb védelme" (ana ez a frázis is gyorsan megöregedett, igaz kedves D?) És ez azok után bosszantó, hogy a második félidőben meg gyakorlatilag lenullázták a Colts O-t, tehát ment volna a dolog, csak nem 1 félidős késéssel kellett volna elkezdeni a meccset.
Barry Churchöt meg ideje lenne kispadoztatni Ronnie Harrison javára. Ő lesz a legkönnyebb cut jövő tavasszal.
Smoot meg olyan hatékony pass rusher volt a meccsen, mint én. Ki a faszom győzte meg Coughlint, hogy löjjön rá el egy 3. körös picket? Gondolom ugyanaz, aki meggyőzte, hogy Taven Bryantet elvigyük 1/29-re. A 2 úriember összehozott 1 szerelést, és 0 nyomást produkált Luckon. De majd a PFF-enél biztos megint kihozzák, hogy Taven megint lehozott egy fasza meccset pass rushban, csak erre utaló nyomokat egy Jags szurkoló se látott se ma, se idén... Köszi még egyszer Wyatt a hypeot.

Szegény Jack még reménykedik.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1061741476068184064
Bocsi Myles de már vége van a szezonnak. Ma pont ti intéztétek el hogy vége legyen az első félidőben.

Szerkesztette: iktriad