Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Azért amúgy megkérdezném Coughlint és a front officet, hogy Blake BortlesLandry Jones miért van még itt és Sam Bradford miért nincs még a Jags keretén?
iktriad
Te miért akarsz rosszat a csapatodnak?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Bradford hetek óta nem edzett térdsérülés miatt.
Amadeus
Bradford gyakorlatilag 2010 óta sérült.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Bradford hetek óta nem edzett térdsérülés miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Azért amúgy megkérdezném Coughlint és a front officet, hogy Blake BortlesLandry Jones miért van még itt és Sam Bradford miért nincs még a Jags keretén?
iktriad
A világért se szeretnélek távdiagnosztizálni, de az sokat elmond megromlott mentális higiénédről és ítélőképességed beszámíthatatlanságáról, hogy úgy véled Bradford bármilyen tekintetben is megoldás bármire.
Szerintem hívd fel a mestert, hátha tud segíteni:


Már írtam, Bortlessel semmi gond nincs. A jó passzokat el kell kapni, nem eldroppolni, aztán szépen jönnek majd a győzelmek, a PO, a SB. Ennyi a recept, nem kell túlmisztifikálni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone mai sajtótájékoztatója. Van egy jó Vinny Manuwai-os sztorija(9:00-től)

Egyébként érthetően nem túl vidám avval, ahogy a dolgok alakulnak.
Viszont úgy hallottam, hogy a már lejjebb említett 3-as mellett Meeks és Bouye is talán bevethető lesz újra vasárnap. Viszont a Fowler helyettes McCray szerdán biztosan nem fog edzeni.

Azért amúgy megkérdezném Coughlint és a front officet, hogy Blake BortlesLandry Jones miért van még itt és Sam Bradford miért nincs még a Jags keretén?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais a füstbe ment SNF-ről.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1059519827730227200

Én támogatnám az ötletet.
 twitter.com/nflcharlie/status/1059447104328925184
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rossz hír: Az NBC nem kér ebből a Jaguarsból, így 10 év után továbbra nem lesz SNF-en a Jags .A Steelers meccset este 7-kor rendezik. Bears-Vikings lesz helyette. g megsérült az Eagles ellen), szóval az egészsége nem veszélyezteti a kezdőhelyét, szemben a játékával...
iktriad
nekem jó hír, nem kell éjszakázni. (bár a bears - vikings sem lesz rossz).
winston
Csak az fáj, hogy 10 év után kaptuk lehetőséget egy SNF-re, és azt is sikerült elkúrni.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Rossz hír: Az NBC nem kér ebből a Jaguarsból, így 10 év után továbbra nem lesz SNF-en a Jags .A Steelers meccset este 7-kor rendezik. Bears-Vikings lesz helyette. g megsérült az Eagles ellen), szóval az egészsége nem veszélyezteti a kezdőhelyét, szemben a játékával...
iktriad
nekem jó hír, nem kell éjszakázni. (bár a bears - vikings sem lesz rossz).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rossz hír: Az NBC nem kér ebből a Jaguarsból, így 10 év után továbbra nem lesz SNF-en a Jags .A Steelers meccset este 7-kor rendezik. Bears-Vikings lesz helyette.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1059507990787702784

Marrone azt mondta, a csapat nem is érdemel jelenleg országos közönséget.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1059498079886458880

Fournette, Patmon és O'Shaughnessy úgy tűnik bevethető lesz vasárnap.
 twitter.com/JohnReid64/status/1059486919330017280
Bortles ma szintén minden gond nélkül dobálgatott(Landry Jones azért jütt, mert Blake állítólag megsérült az Eagles ellen), szóval az egészsége nem veszélyezteti a kezdőhelyét, szemben a játékával...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, meghalt Vinnie Manuwai.
 twitter.com/LynnKawano/status/1059167546052554752
38 éves volt egykori 2003-as 3. körös pickünk. Nagyon alulértékelt guard volt, Plusz emlékszem az első évében mennyit segített Alualunak a beilleszkedésben.

RIP. 😕


The #Jets reportedly offered QB Teddy Bridgewater to the #Jaguars straight up for DE Dante Fowler this past August. Jacksonville quickly turned it down. Instead, they stuck with Blake Bortles, are 3-5, tied in last place, and just traded Fowler for two mid-round picks (CBS).

Just shoot me in the fuckin face right now.
Maka
Schefter szerint utolsó pillanatban is bepróbálkoztunk érte szintén 3+5. körrel, de kértünk volna egy 4. kört vissza.
Beki
A Jags front office soha nem volt sajna Teddy fan(vihették volna Bortles helyett 2 egészséges lábbal a drafton, mégse tették) és ez Coughlin alatt se változott a jelek szerint. Ne csodálkozzunk, hogy nem lett belőle üzlet. Ez van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 470
nem is ér többet

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Jets reportedly offered QB Teddy Bridgewater to the #Jaguars straight up for DE Dante Fowler this past August. Jacksonville quickly turned it down. Instead, they stuck with Blake Bortles, are 3-5, tied in last place, and just traded Fowler for two mid-round picks (CBS).

Just shoot me in the fuckin face right now.
Maka
Schefter szerint utolsó pillanatban is bepróbálkoztunk érte szintén 3+5. körrel, de kértünk volna egy 4. kört vissza.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
The #Jets reportedly offered QB Teddy Bridgewater to the #Jaguars straight up for DE Dante Fowler this past August. Jacksonville quickly turned it down. Instead, they stuck with Blake Bortles, are 3-5, tied in last place, and just traded Fowler for two mid-round picks (CBS).

Just shoot me in the fuckin face right now.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cardinals kivágta Bradfordot. Csak szólok, hátha van itt vkinek kapcsolata TC-vel.
KeyG
 twitter.com/1010XLTyler/status/1058812735130083328
A hírek szerint őt nem próbálta elmozdítani a héten a deadline lőtt a Jags. Fitzmagicet, Tyrodot és Folest igen. Amúgy őt én is bekínálnám egy szerződéssel Coughlinék helyében, ha nem lenne olyan lukas a fal bal oldala, ő meg ne lenne üvegből.
iktriad
Próbát megérne, dobni azért tud. És sztem jobb a jelenlegi két QB-nál a Jagsnél. Ami biztos h az ubiszezonba engedni kell a költségeket a védőfalból, és rendezni 1-2-3 posztot az O-ba.
KeyG
Már 3 QB van itt, mert a héten jött az eddig a ti divíziótokban vitézkedő Landry Jones. 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
A Cardinals kivágta Bradfordot. Csak szólok, hátha van itt vkinek kapcsolata TC-vel.
KeyG
 twitter.com/1010XLTyler/status/1058812735130083328
A hírek szerint őt nem próbálta elmozdítani a héten a deadline lőtt a Jags. Fitzmagicet, Tyrodot és Folest igen. Amúgy őt én is bekínálnám egy szerződéssel Coughlinék helyében, ha nem lenne olyan lukas a fal bal oldala, ő meg ne lenne üvegből.
iktriad
Próbát megérne, dobni azért tud. És sztem jobb a jelenlegi két QB-nál a Jagsnél. Ami biztos h az ubiszezonba engedni kell a költségeket a védőfalból, és rendezni 1-2-3 posztot az O-ba.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cardinals kivágta Bradfordot. Csak szólok, hátha van itt vkinek kapcsolata TC-vel.
KeyG
 twitter.com/1010XLTyler/status/1058812735130083328
A hírek szerint őt nem próbálta elmozdítani a héten a deadline lőtt a Jags. Fitzmagicet, Tyrodot és Folest igen. Amúgy őt én is bekínálnám egy szerződéssel Coughlinék helyében, ha nem lenne olyan lukas a fal bal oldala, ő meg ne lenne üvegből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
A Cardinals kivágta Bradfordot. Csak szólok, hátha van itt vkinek kapcsolata TC-vel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Punter után húzott arcok nem relevánsak a kérdéskörben. Majd legközelebb biszem-baszom 6. kör végieket is akartok belevenni, nem?
Wyatt
Ezzel én is pont így vagyok. Épp ezért GOAT-ról is mindig csak annyi jut az eszembe, hogy az bizony a kecske. 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Punter után húzott arcok nem relevánsak a kérdéskörben. Majd legközelebb biszem-baszom 6. kör végieket is akartok belevenni, nem?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Ebből a felhozatalból Daltonon kívül olyan mindegy, kit hoztatok volna, és még a vörössel sem biztos, hogy lényegesen előrébb lettetek volna. Talán Jimmy, de az majd jövőre válik el
Wyatt
Volt azon a drafton valami Russell Wilson is, dehát ki emlékszik már arra a fickóra. 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Ebből a felhozatalból Daltonon kívül olyan mindegy, kit hoztatok volna, és még a vörössel sem biztos, hogy lényegesen előrébb lettetek volna. Talán Jimmy, de az majd jövőre válik el

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Carr, egy olyan irányító aki nem bassza el ha jó az O, de ha rossz, akkor szar ő is. Ha a falat rendbe rakjátok, és hoztok 1-2 értelmes WR-t, vele Playoffban lesztek. Én semmiféleképpen nem ítélném el az idei szezonja után. De olcsón vihető lesz 2. kör gondolom. Sztem jól járnátok vele. De Bortlest el kell felejteni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ezt félrematekoztad, a 25/6 pont a fordítottját jelenti.
A Jax SB győzelme most 50/1. Ami szintén nem azt jelenti, hogy én fizetek 50-t, ha nem nyer, és kapok 1-t, ha igen. Nem vagy egy hazárdőr típus, az kiderült. 😊
Sobri Jóska
Azt hittem érted, hogy ezek az oddsok csak akkor igazak, ha egy bukival fogadsz (aki szét tudja teríteni az oddsait, pl. ellenfogadásokkal, stb.). De nem gond, ez a jobbik eset, mert legalább nem direkt akartad lépre csalni a partneredet. 😊

Iktriadra, Maka-ra (és a többiekre) való tisztelettel én befejeztem. (És elnézést kérek. Eleve csak azért ugattam bele, nehogy valaki pénzt bukjon tisztességtelen oddsokon - akkor is, ha azok akaratlanul tisztességtelenek.)
peterk2005
És még csak nem is tisztességtelenek. 😉
Te rútul engem akarsz tisztességtelen oddsokba belehajszolni, de mivel senki se írt még, eleddig nem sikerült.
Pedig ez az 1 a 4-hez több, mint kedvező.
Még a valós 5.5 körüliekkel le is védhető.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt félrematekoztad, a 25/6 pont a fordítottját jelenti.
A Jax SB győzelme most 50/1. Ami szintén nem azt jelenti, hogy én fizetek 50-t, ha nem nyer, és kapok 1-t, ha igen. Nem vagy egy hazárdőr típus, az kiderült. 😊
Sobri Jóska
Azt hittem érted, hogy ezek az oddsok csak akkor igazak, ha egy bukival fogadsz (aki szét tudja teríteni az oddsait, pl. ellenfogadásokkal, stb.). De nem gond, ez a jobbik eset, mert legalább nem direkt akartad lépre csalni a partneredet. 😊

Iktriadra, Maka-ra (és a többiekre) való tisztelettel én befejeztem. (És elnézést kérek. Eleve csak azért ugattam bele, nehogy valaki pénzt bukjon tisztességtelen oddsokon - akkor is, ha azok akaratlanul tisztességtelenek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)