Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
PM-ben megbeszélhetjük a részleteket, az oddsokat, az összeget, írj bátran.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap statisztikája(statisztikái) : A Jaguars offense 85 driveot vezetett idén, ha nem számoljuk az első félidő legvégén a támadásokat. Ebből

12 végződött TD-vel (14.1%)
12 végződött FG-vel (14.1%)
18 végződött turnoverrel (21.2%)
43 végződött puntolással vagy nem sikerült 4 downos kísérlettel (56.6%)

GULP

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Rams állítólag pass rushert keres, és Fowler az egyik jelöltjük. Ha 5. kört vagy jobbat ajánlanak érte, vihetik.
A deadline ma este 9-kor van.

Itt van a "Nem ezt ígérted Wyatt" sorozatunk mai epizódja.
 twitter.com/BaldyNFL/status/1057114254371889157


Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Na, Sobri Urat se látjuk erre mostanában 😊
bcsarli
Majd talán estére előkerül. De még képes és tartja tétet. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Na, Sobri Urat se látjuk erre mostanában 😊

több mint 5 éve
Wipi 1
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 428 — TODDHERREMANS79
Eaglesmcnabb figyelmébe.
 twitter.com/Jaguars/status/1057062526637096961
Myles Wentznek: “You are one slippery MFer boy” 😊 😊 😊 😊 😊
iktriad
köszi 😊, mekkora forma :d

Amúgy kurvajó meccse volt most szerintem. Futás ellen is egyre jobb

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eaglesmcnabb figyelmébe.
 twitter.com/Jaguars/status/1057062526637096961
Myles Wentznek: “You are one slippery MFer boy” 😊 😊 😊 😊 😊

Jó látni a londoni letartóztatás semmilyen negatív hatással nem volt Ronnie Harrisonra.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1057053440344514563
A Barry Church cut lesz a legegyszerűbb döntés jövő tavasszal (már ha nem passzoljuk el valakinek a deadlineig).

Sobri már csak akkor adja fel, ha a matematikai esély is elszállt...becsülendő! 😊
Stoki
ugyan miért kéne most feladni? azért ez nem egy halálcsoport ahol bottal üthetitek már most valakinek a nyomát...vannak bajok lehet ebből még összeomlás is akár , de tankolásról beszélni azért elég durva na!
vasárnap tényleg a nagyon csúnya droppokon ment el a meccs , simán behúzhattátok volna , maga a játék nem volt reménytelen egyáltalán! sok van még hátra nagyon a Texans is megérzi majd Fuller hiányát ide meg csak visszajön Fournette hátha életet lehel az O-ba (bár én nagyon kedvelem Yeldont is)
a sorsolást sem mondanám valami huh de erősnek! a Coltsot azért nyilván verni kellene és a Pitts ellen visszatérhet a helyes útra a csapat akár ...
yooker
Ezt értem és annyira szívesen hinnék is ebben, de aztán eszembe jut mit műveltünk támadásban az elmúlt 4 hétben, meg azt, hogy pl. Wentz mit csinált amikor számított (végigment, TD-t szerzett), és összehasonlítom azzal amit Bortles tett a 4. negyed végén, amikor a győzelemért támadtunk.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1057054148573704192
És amíg ez nem változik sok reményem nincs a szezonnal kapcsolatban. Az is elég gáz, hogy idén a Jags nem volt képes EGYSZER SEM fordítani hátrányból, úgy hogy lement a szezon fele.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Sobri már csak akkor adja fel, ha a matematikai esély is elszállt...becsülendő! 😊
Stoki
ugyan miért kéne most feladni? azért ez nem egy halálcsoport ahol bottal üthetitek már most valakinek a nyomát...vannak bajok lehet ebből még összeomlás is akár , de tankolásról beszélni azért elég durva na!
vasárnap tényleg a nagyon csúnya droppokon ment el a meccs , simán behúzhattátok volna , maga a játék nem volt reménytelen egyáltalán! sok van még hátra nagyon a Texans is megérzi majd Fuller hiányát ide meg csak visszajön Fournette hátha életet lehel az O-ba (bár én nagyon kedvelem Yeldont is)
a sorsolást sem mondanám valami huh de erősnek! a Coltsot azért nyilván verni kellene és a Pitts ellen visszatérhet a helyes útra a csapat akár ...
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 399 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sobri már csak akkor adja fel, ha a matematikai esély is elszállt...becsülendő! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=13WAhlE02ew
Repül a pöttyös labda, ha valaki tudja, melyik film nyitóképsora alatt szól ezt a szám. iktriad
Ez könnyű Régi kornyek ☝☝☝ A mosolygos smile-rol beugrott egyből (nagy kedvenc😃😃😃🙈🙈🙈)
Bundi1986
Megvan a nyertesünk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lamot jellőték a hét AFC Specal teamere címre.
 twitter.com/TDickman89/status/1057002558131187712


Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
"Halló, Dévényi Tibi bácsi? Szeretném küldeni ezt a számot Sobri Jóskának a Jaguars idei szezonjával kapcsolatban."
 www.youtube.com/watch?v=13WAhlE02ew
Repül a pöttyös labda, ha valaki tudja, melyik film nyitóképsora alatt szól ezt a szám.

Egy hülye kerdes bocsi de mi az a PM ??
Bundi1986
Personal message (privát üzenet).Ha valakinek a profiljára kattintatsz (és nem a sajátodra) akkor ott látsz egy üzenete küldése gombot. Na az.
iktriad
Ez könnyű Régi kornyek ☝☝☝ A mosolygos smile-rol beugrott egyből (nagy kedvenc😃😃😃🙈🙈🙈)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Lamot jellőték a hét AFC Specal teamere címre.
 twitter.com/TDickman89/status/1057002558131187712


Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
"Halló, Dévényi Tibi bácsi? Szeretném küldeni ezt a számot Sobri Jóskának a Jaguars idei szezonjával kapcsolatban."
 www.youtube.com/watch?v=13WAhlE02ew
Repül a pöttyös labda, ha valaki tudja, melyik film nyitóképsora alatt szól ezt a szám.

Egy hülye kerdes bocsi de mi az a PM ??
Bundi1986
Personal message (privát üzenet).Ha valakinek a profiljára kattintatsz (és nem a sajátodra) akkor ott látsz egy üzenete küldése gombot. Na az.
iktriad
Köszi basszsus ha megkoveztek volna akkor sem tudom, de pedig így hogy segítettél roppant egyszerű és evidens 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambot jeltőlék a hét AFC Special teamere címre.
 twitter.com/TDickman89/status/1057002558131187712


Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
"Halló, Dévényi Tibi bácsi? Szeretném küldeni ezt a számot Sobri Jóskának a Jaguars idei szezonjával kapcsolatban."

Repül a pöttyös labda, ha valaki tudja, melyik film nyitóképsora alatt szól ezt a szám.

Egy hülye kerdes bocsi de mi az a PM ??
Bundi1986
Personal message (privát üzenet).Ha valakinek a profiljára kattintatsz (és nem a sajátodra) akkor ott látsz egy üzenete küldése gombot. Na az.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Egy hülye kerdes bocsi de mi az a PM ??
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tate-t aruljak kozepso korert. Lehet, hogy viszi a Pats, de jo lenne a jovore tekintettel bejelentkezni erte.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meeks MCL sprain.
empty taxi
elvileg akkor egy hónap múlva akár már játszhat nem?

remélem hallunk még róla, amúgy mindent elárul, hogy a KC meccsen 1 snapet kapott, és úgy végzett 1 TT-vel 😀
eaglesmcnabb
Ha nem tesszük IR-re, akkor igen. Mostanában aki lesérül és nem Leonard Fournettenek hívják, mind ott köt ki.
iktriad
nekem a kedvenc ujoncom volt a preseasonban, csodalkoztam, hogy Hendron kerult helyette az 53-ba. remelem lesz meg lehetosege, mert raferne a vedelemre egy semmibol jovo tehetseg (oke, nem azert, mert nincs a poszton senki, de hogy elit maradjon a vedelem jo lenne valaki, akit nem kell agyonfizetni egyelore es jol is jatszik)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meeks MCL sprain.
empty taxi
elvileg akkor egy hónap múlva akár már játszhat nem?

remélem hallunk még róla, amúgy mindent elárul, hogy a KC meccsen 1 snapet kapott, és úgy végzett 1 TT-vel 😀
eaglesmcnabb
Ha nem tesszük IR-re, akkor igen. Mostanában aki lesérül és nem Leonard Fournettenek hívják, mind ott köt ki.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 428 — TODDHERREMANS79
Meeks MCL sprain.
empty taxi
elvileg akkor egy hónap múlva akár már játszhat nem?

remélem hallunk még róla, amúgy mindent elárul, hogy a KC meccsen 1 snapet kapott, és úgy végzett 1 TT-vel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meeks MCL sprain.
empty taxi
Pedig milyen jól játszott tegnap. Egyáltalán nem tűnt megilletődnek. Sokan inkább őt favorizálták kerethirdetéskor az 53-ba inkább a Tony Khan által felfedezett Herndon helyett, tegnap megmutatta miért. Herndon pl. 8 meccsen nem villogott annyit, mint Meeks tegnap.
Remélem Bouye és Hayden felépül a Colts elleni meccsre. Vagy ha tankolunk, akkor talán mégse. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Meeks MCL sprain.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fura most a tankolás dolog, mert nem is kell feltétlen minden meccset elveszíteni idén ehhez (de akkor sem nagyon szeretném látni)

sok top 5 drafthelyre ácsingózó csapatnak megvan a qb-ja (buffalo, arizona, cleveland, frisco, ny jets), de be kéne "előzni" a dallast, giants-t, denvert (bár ők szerintem nyernek eleget).

nem tudom mennyi top qb prospect van, csak neveket tudok, de sokat nem tudok róluk. Herbert, Lock? valaki írhatna róluk.
winston
Plusz Will Grier.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
fura most a tankolás dolog, mert nem is kell feltétlen minden meccset elveszíteni idén ehhez (de akkor sem nagyon szeretném látni)

sok top 5 drafthelyre ácsingózó csapatnak megvan a qb-ja (buffalo, arizona, cleveland, frisco, ny jets), de be kéne "előzni" a dallast, giants-t, denvert (bár ők szerintem nyernek eleget).

nem tudom mennyi top qb prospect van, csak neveket tudok, de sokat nem tudok róluk. Herbert, Lock? valaki írhatna róluk.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 117 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előre a first round QB-ra! 😊
Stoki
Bortles is az volt 😊
gordon
Sőt Gabbert is.
Meg a Cardinals új OC-je is. (Grat a tegnapi W-hez, Lefty!)

1. körös Jags QB még nem vált be, ez tény (ahogy első körös Jags WR se). A mi 2 legjobb QB-nk egy 5. körös Packers(Brunell) illetve egy 4. körös Jags(Garrard) pick volt. Mondjuk Bortlesnek több playoff győzelme van, mint Garrardnak, plusz mellé franchse szezonrekordjai, de azért szerintem ha rangsorolni kéne a Jags QB-jait megítélés szempontjából, Garrard valószínűleg Blake előtt lenne a listán.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Előre a first round QB-ra! 😊
Stoki
Bortles is az volt 😊