Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?
mustaine
Nem tehetem, már csak azért sem, mert én vagyok GM Gameben is a GMje. 😊

Az NFL Network új PRjében régen látott magasságokban a Jags (Thx Phylos).
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644824/article/nfl-power-rankings-free-agency-takes-toll-on-denver-broncos
iktriad
Csak a szar GM tart a keretében drágán egy ilyen trógert, mint Dzsoki. 8D
Stez
Azért hívod így Joeckelt, hátha így előkerül a nagy Texas fan Dzsokijújing a fórumon? 😊 Tényleg vele vajon mi lett?
iktriad
szurkol tovább, Charlie Firpóval jár össze IRL

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?
mustaine
Nem tehetem, már csak azért sem, mert én vagyok GM Gameben is a GMje. 😊

Az NFL Network új PRjében régen látott magasságokban a Jags (Thx Phylos).
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644824/article/nfl-power-rankings-free-agency-takes-toll-on-denver-broncos
iktriad
Csak a szar GM tart a keretében drágán egy ilyen trógert, mint Dzsoki. 8D
Stez
Azért hívod így Joeckelt, hátha így előkerül a nagy Texas fan Dzsokijújing a fórumon? 😊 Tényleg vele vajon mi lett?
iktriad
Colts-drukker lett.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?
mustaine
Nem tehetem, már csak azért sem, mert én vagyok GM Gameben is a GMje. 😊

Az NFL Network új PRjében régen látott magasságokban a Jags (Thx Phylos).
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644824/article/nfl-power-rankings-free-agency-takes-toll-on-denver-broncos
iktriad
Csak a szar GM tart a keretében drágán egy ilyen trógert, mint Dzsoki. 8D
Stez
Azért hívod így Joeckelt, hátha így előkerül a nagy Texas fan Dzsokijújing a fórumon? 😊 Tényleg vele vajon mi lett?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?
mustaine
Nem tehetem, már csak azért sem, mert én vagyok GM Gameben is a GMje. 😊

Az NFL Network új PRjében régen látott magasságokban a Jags (Thx Phylos).
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000644824/article/nfl-power-rankings-free-agency-takes-toll-on-denver-broncos
iktriad
Csak a szar GM tart a keretében drágán egy ilyen trógert, mint Dzsoki. 8D

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hinném.
Viszont semmi problémát sem látok azzal, hogy iktriad azt mondja, camp battle lehet.
Persze, lehet, csak Dzsokit fossá verik. Nyilván nem véletlenül kapott ennyit Beachum, ő valamit letett az asztalra, míg Joeckel eddig szar volt. A Jax dúskált a zsozsóban, megtehették, hogy igenis felkészüljenek arra, hogy Joeckel azt hozza, amit eddig, akkor pedig egyértelműen upgrade Beachum, ráadásul Joeckel akkor távozik a szezon végén, hacsak nem ír alá backup pénzért, míg Beachum meg a jövő embere. Sérült, de ha az azelőtti formáját tudja hozni, akkor ilyen áron simán megéri.

Nem mellesleg a pakliban egyébként az is benne van, hogy szükség esetén Beachumot bemozgatják guardnak, de szerintem erre alapból nem lesz szükség, mert Dzsokit röhögve, fél lábbal is lejátssza a TC-ben.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?
mustaine
Nem tehetem, már csak azért sem, mert én vagyok GM Gameben is a GMje. 😊

Az NFL Network új PRjében régen látott magasságokban a Jags (Thx Phylos).
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oum9z1mgjpk9xyntntbb
NFL Power Rankings: Free agency takes toll on Denver Broncos
Lamar Miller signed with the Texans. Bruce Irvin inked a deal with the Raiders. Chandler Jones was traded to the Cardinals. How does the frenzy affect the NFL pecking order? Elliot Harrison weighs in.


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Jaj Iktriad mikor látod már be, hogy Joeckel BUST?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem akarok belepofázni, de nem lehetséges, hogy Joeckel-t kipróbálják LG-ként? Nálunk Gallery-vel anno bevált, mert LG-nek nagyon jó volt. Olyasmit, mintha olvastam volna már itt, hogy lehet Cann bemegy Center-nek. Akkor a kezdő ötös a Beachum-Joeckel-Cann-Linder-Parnell lehetne.
peterbadbone
Felvetették ezt már mások is, de nem tartják kint valószínűnek ezt a variációt. Pedig LGben még üresedés is van, hacsak nem hozzuk vissza Wisnieskit centernek. Bár túl erőswn tartja magát a "Linder mint center" pletyka ehhez.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én nem akarok belepofázni, de nem lehetséges, hogy Joeckel-t kipróbálják LG-ként? Nálunk Gallery-vel anno bevált, mert LG-nek nagyon jó volt. Olyasmit, mintha olvastam volna már itt, hogy lehet Cann bemegy Center-nek. Akkor a kezdő ötös a Beachum-Joeckel-Cann-Linder-Parnell lehetne.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezek után azt mondod, hogy Beachum nem kezdőnek érkezett...? Ne nevetess!

De még egyszer: 4,5-6 milláért nem cserének hoznak vkit. Ez egészen biztos. Meg egy cserét nem győzködnek, hogy ne szálljon repülőre, inkább írja alá a szerződését.

Kelvin Beachum a JAX kezdő LT-je. Ez egészen biztos. Itt semmiféle reális verseny nincs. Ez lehet porhintés, vagy bármi (pl hogy legyen trédértéke joeckelnek), de egy biztos, Beachumot kezdőnek hozták. Különben pedig alá sem írt volna, ebben is biztos lehetsz.
Soldados
Majd meglátjuk szeptemberben. Tippmixen közel azonos oddsot adnék mindkét emberre. Már csak azért is, mert mifelénk hajlamosak olykor illogikus lépéseket is hozni(lásd a LEO poszt kezelése a mostani FAben).

Amúgy a BCCs statok alapján Joeckel az utolsó meccsen másfélszer annyi sacket engedett, mind addig a többi meccsen összesen. Ha azt a 4,5et(OUCH!) leveszed (ami belefér, lehet rossz napja is az embernek, plusz utolsó meccs volt tét nélkül, kb az egész csapat úgy játszott, mint akik szarnak bele - hogy ezért Gus mennyi felelősség terheli megint érdekes történet...), akkor az a 3 engedett sack nem olyan rossz egy LTtől. Persze ettől még aggasztó a dolog.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Na most ez a Bortles + egyéb 22 a vicces. Van olyan csapat, ahol az a teljes évi termés. Mellesleg a coverage sacknél is hibázik valaki, csakúgy, mint a szabad embernél...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem a kedvenc statjaim a Jaguars falembereinek a mutatói. Soha senki nem enged sacket, de Bortles közel ötvenszer csak picsára ült valahogy....
gabokocka
Előkerestem csak neked a BCC nem hivatalos sack számlálóját. Megtalálható benne a csodás Houston elleni 2. meccs összes benyelt sackje extrának, amikor szarrá sackelték Bortlest Mercilusék
 www.bigcatcountry.com/2016/1/6/10720164/week-17-sack-analysis-vs-the-texans
Itt a végösszeg az ő számításaik szerint:

Luke Joeckel 7.5
Zane Beadles 6.5
Stefan Wisniewski 2
A.J. Cann 0
Jermey Parnell 4
Blake Bortles 9
T.J. Yeldon 5
Sam Young 4
Miscellaneous(Coverage sack, free blitzer, etc...)13
iktriad
És ezek után azt mondod, hogy Beachum nem kezdőnek érkezett...? Ne nevetess!

De még egyszer: 4,5-6 milláért nem cserének hoznak vkit. Ez egészen biztos. Meg egy cserét nem győzködnek, hogy ne szálljon repülőre, inkább írja alá a szerződését.

Kelvin Beachum a JAX kezdő LT-je. Ez egészen biztos. Itt semmiféle reális verseny nincs. Ez lehet porhintés, vagy bármi (pl hogy legyen trédértéke joeckelnek), de egy biztos, Beachumot kezdőnek hozták. Különben pedig alá sem írt volna, ebben is biztos lehetsz.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem a kedvenc statjaim a Jaguars falembereinek a mutatói. Soha senki nem enged sacket, de Bortles közel ötvenszer csak picsára ült valahogy....
gabokocka
Előkerestem csak neked a BCC nem hivatalos sack számlálóját. Megtalálható benne a csodás Houston elleni 2. meccs összes benyelt sackje extrának, amikor szarrá sackelték Bortlest Mercilusék
 www.bigcatcountry.com/2016/1/6/10720164/week-17-sack-analysis-vs-the-texans
Itt a végösszeg az ő számításaik szerint:

Luke Joeckel 7.5
Zane Beadles 6.5
Stefan Wisniewski 2
A.J. Cann 0
Jermey Parnell 4
Blake Bortles 9
T.J. Yeldon 5
Sam Young 4
Miscellaneous(Coverage sack, free blitzer, etc...)13

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nekem a kedvenc statjaim a Jaguars falembereinek a mutatói. Soha senki nem enged sacket, de Bortles közel ötvenszer csak picsára ült valahogy....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckel több éve kapta azt a szerződést, Beachum most kapta. Cserének nem adnak ennyit. Papíron lehet lesz verseny, de ez tulképpen csak formalitásnak tűnik.
Soldados
Én meg tartom, hogy bár ez egy igen komoly jelzés és fenyegetés a front oddiceból Joeckel felé, azért Caldwellnél szerintem a depth chart úgy néz ki most hogy
1/A Joeckel
1/B Beachum
2 Josh Wells
3 Bowanko
4. Parnell (ha minden kötél szakad)
Joeckel az utolsó borzalmas meccséig JJ Watték ellen 2 sacket engedett Caldwell staja szerint(hogy tényleg ennyi volt-e, az most részletkérdés). Viszont az is tény, hogy 1 év van jelenleg hátra a szerződésből és finoman fogalmazva sem lett olyan játékos, mint várták (bár Boselli miatt irreálisak voltak felé főleg a szurkolók részéről az elvárások, és a rookie szezonos lábtörése se jött jól neki).

Meglátjuk mi lesz. Én remélem Beachum lába rendben van és fair küzdelem(=aki a jobb, azé a poszt) lesz a 2 OT között az előszezonban. Ha így lesz, a Jaguars csak nyerni fog, bárki is legyen majd a befutó.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt senki nem gondolhatta komolyan, hogy Beachum cserének megy bárhova is... TOP10 LT volt a sérülése előtt. Neki most azért kellett rövid (1-2 éves) szerződés, hogy ezalatt felépítse magát a teljesítményével és utána bankot robbantson, ami most csupán a sérülése miatt maradt el.

Amint egészséges, Beachum már most a kezdő LT a JAX-nél, ez nem is kérdés. Ha vkit mozgatnak, az Joeckel lesz.
Soldados
Utóbbiban én nem vagyok 100%ig biztos. Ne feletsd el, hogy Joeckel ennek a GMnek a legelső, ráadásul 1/2es pickje volt. Szóval kötödés van hozzá. Egészséges az lenne(már ha Beachum lába is 100%-os lesz addigra), hogy mindketten egyenlő esélyt kapnak, mint tavaly Wisnieski és Bowanko centerben, és aki nyeri TC és preseason alatt a párharcot, azé a poszt.
iktriad
Évi 4,5-6 millát nem fizetnek egy cserének. Nem véletlen, nem akartátok elengedni már a reptérről sem. 😉
Soldados
Joeckel fizuja se épp veterán minimum($5,300,400), szóval a fizetés önmagában nem dönt. Majd lemeccselik TC alatt. Beachum sem fogja csak úgy megkapni a kezdőben. Wisniewski is hiába keresett 5× annyit, mint Bowanko tavaly, meg kellett küzdenie a helyéért.

Pontos összeg meg majd gondolom akkor lesz, ha megjön és hivatalosan is aláír. A hivatalos oldal már akkor kirak egy videót az új ember aláírásáról, mikor még meg sse száradt a tinta a papíron. Ilyen videó még most nincs kint.
iktriad
Joeckel több éve kapta azt a szerződést, Beachum most kapta. Cserének nem adnak ennyit. Papíron lehet lesz verseny, de ez tulképpen csak formalitásnak tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt senki nem gondolhatta komolyan, hogy Beachum cserének megy bárhova is... TOP10 LT volt a sérülése előtt. Neki most azért kellett rövid (1-2 éves) szerződés, hogy ezalatt felépítse magát a teljesítményével és utána bankot robbantson, ami most csupán a sérülése miatt maradt el.

Amint egészséges, Beachum már most a kezdő LT a JAX-nél, ez nem is kérdés. Ha vkit mozgatnak, az Joeckel lesz.
Soldados
Utóbbiban én nem vagyok 100%ig biztos. Ne feletsd el, hogy Joeckel ennek a GMnek a legelső, ráadásul 1/2es pickje volt. Szóval kötödés van hozzá. Egészséges az lenne(már ha Beachum lába is 100%-os lesz addigra), hogy mindketten egyenlő esélyt kapnak, mint tavaly Wisnieski és Bowanko centerben, és aki nyeri TC és preseason alatt a párharcot, azé a poszt.
iktriad
Évi 4,5-6 millát nem fizetnek egy cserének. Nem véletlen, nem akartátok elengedni már a reptérről sem. 😉
Soldados
Joeckel fizuja se épp veterán minimum($5,300,400), szóval a fizetés önmagában nem dönt. Majd lemeccselik TC alatt. Beachum sem fogja csak úgy megkapni a kezdőben. Wisniewski is hiába keresett 5× annyit, mint Bowanko tavaly, meg kellett küzdenie a helyéért.

Pontos összeg meg majd gondolom akkor lesz, ha megjön és hivatalosan is aláír. A hivatalos oldal már akkor kirak egy videót az új ember aláírásáról, mikor még meg sse száradt a tinta a papíron. Ilyen videó még most nincs kint.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Rátoltam az All-int Jackre (Daniels).
A többiek merjenek mást írni, herélve lesz mindenki.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Igen-igen, most rajtatok a sor! 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok!

Létrehoztam egy egyszerű google docs, mely célja egy szurkoló fórum MOCK DRAFT létrehozása.

1 csapat szurkolóitól maximum 5 ember szavazhat. Szeretnék naponta 1 csapat legalább kitöltésre kerülne, így ha már a 3 tipp meg van és épp online vagyok akkor már abból leszűröm a végső picket.

Ha 5 tippet látsz, és egyértelmű döntést látsz az alapján, akkor már automatikusan el lehet kezdeni a következő pickhez tippelni.

Ahol 2-2-1 vagy valamilyen egyenlőség alakul ki, ott figyelembe veszem, hogy ki szavazott hamarabb és az lesz a végső.
Aki be van írva a végső pick oszlopba, ő nyilván már nem választható.
Remélhetőleg mindenki a saját csapatához ír majd.

Próbáljátok meg pozitívan és komolyan hozzá állni. Remélem élvezetes lesz legalább egy kicsit

Link
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?usp=sharing

Várjátok meg amíg az első 4 pick megszületik aztán lássátok neki a tippjeitek beírásához! Jó szórakozást!
GiantsMLBhunter
GiantsMLBhunter távollétében gondoltam jelzem, hogy a Jags jön.
gyeek
MAJD ÉN!!!

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!

Létrehoztam egy egyszerű google docs, mely célja egy szurkoló fórum MOCK DRAFT létrehozása.

1 csapat szurkolóitól maximum 5 ember szavazhat. Szeretnék naponta 1 csapat legalább kitöltésre kerülne, így ha már a 3 tipp meg van és épp online vagyok akkor már abból leszűröm a végső picket.

Ha 5 tippet látsz, és egyértelmű döntést látsz az alapján, akkor már automatikusan el lehet kezdeni a következő pickhez tippelni.

Ahol 2-2-1 vagy valamilyen egyenlőség alakul ki, ott figyelembe veszem, hogy ki szavazott hamarabb és az lesz a végső.
Aki be van írva a végső pick oszlopba, ő nyilván már nem választható.
Remélhetőleg mindenki a saját csapatához ír majd.

Próbáljátok meg pozitívan és komolyan hozzá állni. Remélem élvezetes lesz legalább egy kicsit

Link
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?usp=sharing

Várjátok meg amíg az első 4 pick megszületik aztán lássátok neki a tippjeitek beírásához! Jó szórakozást!
GiantsMLBhunter
GiantsMLBhunter távollétében gondoltam jelzem, hogy a Jags jön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ayers mellesleg valami olyasmit mondott Tampában, hogy "az igazán kreatív védelmi edzők a játékosokhoz igazítják a sémát és nem fordítva". Sanszos, hogy ez egy (jogos) sav volt Guséknak. Remélem vagy nagyon beválik a Seattle D idén itt, vagy jövőre Gusszal együtt megy a levesbe az egész.
iktriad
Én erről most nem vagyok meggyőződve. Ezek szerint a stáb sok-sok-sok inside rusht akar látni, ennek megfelelően vásárolgattak be eddig is: Malik-Marks-Odrick hármas belső nyomást gerjeszteni érkezett. Illeszkednek abba a sémába, amit kigondolt a vezetőség.

Az, hogy Ayersnek is hasonló szerepet szántak, az nem gond. Hogy egy FA miatt nem tervezik át hetente a védelmi sémát, megint csak nem gond. Persze szép gondolat egy rugalmasan formálódó defense séma, ahol az alapkövek megvannak, aztán a lehetőségek-adottságok stb szerint módosul folyamatosan, Reed-Lewis-Suggs-Ngata négyes köré lehetett rakni embereket, de ilyen négyes itt még nincs. Itt lópimpli volt, nem alapkő(kövek). Ilyenkor adja magát, hogy legyen egy kitalált séma, amihez összeszedik a játékosokat és nem mindenféle játékos, akik köré sémát próbálnak kitalálni. A második módszer marad a edzőzsenik módszere (persze minden játékos edzőzseni keze alatt akar dolgozni), a sémához kötött módszer szerintem jobban fekszik egy első HC megbízását töltő edző képességeihez/lehetőségeihez. (és persze minden újonc edző játékoszsenikkel akar dolgozni - de ez ritkán jön össze)
Ayers persze azt érzi, hogy Ő egy HOF játékos, csak az ügyetlen edzők nem tudják a sémát kitalálni / játékokat hívni, hogy Ő elérhesse az éves 25 sackjét, amit tudna egy megfelelő rendszerben.... Denverben nem jöttek rá, hogy Őt hogyan lehet (sack)termékennyé tenni. Persze, ott is csak maradi, beszűkűlt edzői voltak... Ayersnek volt eddig összesen 1 jó szezonja. Ebból is, az első 11 meccsen alig ért oda. Tényleg sajnálatos, hogy miatta nem gondolják újra az egészet? Von Miller, JJ Watt miatt illene újragondolni. De Ayers...

Van abban persze valami, hogy edge-rusher nélkül kínos lesz (lehet), de mindenhol azt olvasom, hogy ez a draft különösen mély defense oldalon. Hát akkor itt a lehetőség, hogy Fowler kapjon egy váltótársat (vagy kettőt is akár) és a három újonc villantson valamit. Ez az időszak amúgy is a bizakodó Jaguars szurkolók időszaka, amikor a rideg és kegyetlen valóság még nem zúzza szét a rájátszás lehetőségét sejtető derűs álmaikat. 😊

És hogy boldog kicsengése legyen: Lesz ebből idén egy fincsi kis Exotic-Seattle defense (hamár az egzotikumok divatba jöttek az AFC Southban) 😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt senki nem gondolhatta komolyan, hogy Beachum cserének megy bárhova is... TOP10 LT volt a sérülése előtt. Neki most azért kellett rövid (1-2 éves) szerződés, hogy ezalatt felépítse magát a teljesítményével és utána bankot robbantson, ami most csupán a sérülése miatt maradt el.

Amint egészséges, Beachum már most a kezdő LT a JAX-nél, ez nem is kérdés. Ha vkit mozgatnak, az Joeckel lesz.
Soldados
Utóbbiban én nem vagyok 100%ig biztos. Ne feletsd el, hogy Joeckel ennek a GMnek a legelső, ráadásul 1/2es pickje volt. Szóval kötödés van hozzá. Egészséges az lenne(már ha Beachum lába is 100%-os lesz addigra), hogy mindketten egyenlő esélyt kapnak, mint tavaly Wisnieski és Bowanko centerben, és aki nyeri TC és preseason alatt a párharcot, azé a poszt.
iktriad
Évi 4,5-6 millát nem fizetnek egy cserének. Nem véletlen, nem akartátok elengedni már a reptérről sem. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Még sehol nem jöttek ki a számok. De azt gyanítom nem lesz olcsó. Ha apróért aláírt volna, akkor tuti marasztaljuk. Szerintem a 4,5-6 milla reálisnak tűnik. Ugye Harris 2 évre jött 3,9-ért.
Klaci79
According to ESPN Insider Adam Schefter, Beachum will make $4.5 million in 2016 but can push that number to $6 million with incentives.
phylos
Igen, ennyit tudunk, de csak ennyit. A 2. évről és a total salaryről még nincs infó. Még a spotracen sincsenek kint a szerződés számai.
iktriad
ha jól látom továbbra is hatalmas csönd van Beachum fizetéséről
pedig 24 óránál nem szokták tovább húzni ezt az infót, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel, de nyilván Te már többet láttál...
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Jags design:
 www.behance.net/gallery/27153719/Jacksonville-Jaguars


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.