Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes(bár inkább a hajmersztő a megfelelő jelző) dolgok láttak napvilágot Ayers ügyben. Állítólag elsősorban inside rushernek akartuk leigazolni ide!
 www.bigcatcountry.com/2016/3/16/11243214/why-didnt-robert-ayers-sign-with-the-jaguars
Tegyük félre most azt, hogy Ayers nem éppen hatékony ebben(2 sackje jött onnan a tavalyi 9.5ből), és hogy van egy rakás belső pass rusherünk (Malik, Marks, Odrick, Bennett, R. Davis, Alualu mind bevethető ott). Ezek szerint nincs, de legalábbis nem volt B tervünk Fowler mögé/mellé Vernonon kivül... Szép dolog, hogy ennyire bízunk Danteban(aki ACLből jön vissza és annyi snapet játszott az NFLben, mint én), de ez már-már vak hit kategória.

Plusz kíváncsi vagyok Wash vagy Gus akar ennyi belső pass rushert. 2014ben mondjuk tény, hogy Marks kiváló szezonja alaposan megdobta a sackszámokat a többieknek is, de ahhoz kéne még legalább 2 edge rusher is...

Ayers mellesleg valami olyasmit mondott Tampában, hogy "az igazán kreatív védelmi edzők a játékosokhoz igazítják a sémát és nem fordítva". Sanszos, hogy ez egy (jogos) sav volt Guséknak. Remélem vagy nagyon beválik a Seattle D idén itt, vagy jövőre Gusszal együtt megy a levesbe az egész.

DiRocco Bt adott az FA classunkra.
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/17215/malik-jackson-tashaun-gipson-highlight-good-free-agent-class-for-jaguars
Sok needte betömtük, plusz szerinte elhoztuk a legjobb védelmi FAt, de a legnagyobb needre (edge rusher) nem sikerült embert hozni.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt senki nem gondolhatta komolyan, hogy Beachum cserének megy bárhova is... TOP10 LT volt a sérülése előtt. Neki most azért kellett rövid (1-2 éves) szerződés, hogy ezalatt felépítse magát a teljesítményével és utána bankot robbantson, ami most csupán a sérülése miatt maradt el.

Amint egészséges, Beachum már most a kezdő LT a JAX-nél, ez nem is kérdés. Ha vkit mozgatnak, az Joeckel lesz.
Soldados
Utóbbiban én nem vagyok 100%ig biztos. Ne feletsd el, hogy Joeckel ennek a GMnek a legelső, ráadásul 1/2es pickje volt. Szóval kötödés van hozzá. Egészséges az lenne(már ha Beachum lába is 100%-os lesz addigra), hogy mindketten egyenlő esélyt kapnak, mint tavaly Wisnieski és Bowanko centerben, és aki nyeri TC és preseason alatt a párharcot, azé a poszt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt senki nem gondolhatta komolyan, hogy Beachum cserének megy bárhova is... TOP10 LT volt a sérülése előtt. Neki most azért kellett rövid (1-2 éves) szerződés, hogy ezalatt felépítse magát a teljesítményével és utána bankot robbantson, ami most csupán a sérülése miatt maradt el.

Amint egészséges, Beachum már most a kezdő LT a JAX-nél, ez nem is kérdés. Ha vkit mozgatnak, az Joeckel lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Schefter szerint Beachum 2 évre jön, az első évben minimum 4,5 milliót keres majd, ami lehet 6 is. Ez elég rossz hír Joeckelnek, jó hír nekünk. Komoly lesz a verseny az LT posztért.

Ha már PFF cikkek, ez se rossz:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/03/16/pro-texans-jaguars-now-top-two-teams-in-afc-south-free-agency/

És nem tudom, ebben benne van-.e Beachum szerződése, de ha nincs akkor is remek a cap space szitu:
 twitter.com/ryanohalloran/status/710119275411808256
iktriad
Lényeg, hogy marad guba a regnáló GM saját draftjainak lejáró szerződéseire, amúgy (ha a jelenlegi viszonyok maradnak) akkor kb teljesítménytől függetlenül éves 18-21 M$ lesz majd Blake szerződése is majd. Ha meg Fowler válik be, akkor meg Vernon szerződése lesz (mint minden hasonló szabadügynöknek) az irányadó... Lesz itt még költekezés pár éven belül 😊
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Még sehol nem jöttek ki a számok. De azt gyanítom nem lesz olcsó. Ha apróért aláírt volna, akkor tuti marasztaljuk. Szerintem a 4,5-6 milla reálisnak tűnik. Ugye Harris 2 évre jött 3,9-ért.
Klaci79
According to ESPN Insider Adam Schefter, Beachum will make $4.5 million in 2016 but can push that number to $6 million with incentives.
phylos
Igen, ennyit tudunk, de csak ennyit. A 2. évről és a total salaryről még nincs infó. Még a spotracen sincsenek kint a szerződés számai.
iktriad
Igen, pont ez az! 200 különböző tweet jön majd ki a számokkal, amikor végleges lesz vagy nyilvános. Addig ez csak tipp. Mondjuk reális lehet.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még sehol nem jöttek ki a számok. De azt gyanítom nem lesz olcsó. Ha apróért aláírt volna, akkor tuti marasztaljuk. Szerintem a 4,5-6 milla reálisnak tűnik. Ugye Harris 2 évre jött 3,9-ért.
Klaci79
According to ESPN Insider Adam Schefter, Beachum will make $4.5 million in 2016 but can push that number to $6 million with incentives.
phylos
Igen, ennyit tudunk, de csak ennyit. A 2. évről és a total salaryről még nincs infó. Még a spotracen sincsenek kint a szerződés számai.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Még sehol nem jöttek ki a számok. De azt gyanítom nem lesz olcsó. Ha apróért aláírt volna, akkor tuti marasztaljuk. Szerintem a 4,5-6 milla reálisnak tűnik. Ugye Harris 2 évre jött 3,9-ért.
Klaci79
According to ESPN Insider Adam Schefter, Beachum will make $4.5 million in 2016 but can push that number to $6 million with incentives.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Még sehol nem jöttek ki a számok. De azt gyanítom nem lesz olcsó. Ha apróért aláírt volna, akkor tuti marasztaljuk. Szerintem a 4,5-6 milla reálisnak tűnik. Ugye Harris 2 évre jött 3,9-ért.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Schefter szerint Beachum 2 évre jön, az első évben minimum 4,5 milliót keres majd, ami lehet 6 is. Ez elég rossz hír Joeckelnek, jó hír nekünk. Komoly lesz a verseny az LT posztért.

Ha már PFF cikkek, ez se rossz:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/03/16/pro-texans-jaguars-now-top-two-teams-in-afc-south-free-agency/

És nem tudom, ebben benne van-.e Beachum szerződése, de ha nincs akkor is remek a cap space szitu:
 twitter.com/ryanohalloran/status/710119275411808256
iktriad
Benne kell, hogy legyen, már rég meg voltak az ő szerződésének számai, amikor kirakta Ryan ezt a tweetet

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint Beachum 2 évre jön, az első évben minimum 4,5 milliót keres majd, ami lehet 6 is. Ez elég rossz hír Joeckelnek, jó hír nekünk. Komoly lesz a verseny az LT posztért.

Ha már PFF cikkek, ez se rossz:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/03/16/pro-texans-jaguars-now-top-two-teams-in-afc-south-free-agency/

És nem tudom, ebben benne van-.e Beachum szerződése, de ha nincs akkor is remek a cap space szitu:
 twitter.com/ryanohalloran/status/710119275411808256
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nem tudom miben maradtak a posztról, de nálunk (a médiának) azt mondta, hogy nem akar LG lenni, csak LT. Persze lehet itt majd másképp áll a dolgokhoz.
Spence nagyon nehéz éveken van túl. Sima középszer a srác, de hatlams küzdőszellem van benne. Kellett is egy ilyen sérülés után.
Klaci79
Beachum szerintem elsősorban Joeckel nyakára jön. Kíváncsi leszek, hány évre ír alá. Ha több évre, akkor Joeckelnek tényleg igyekeznie kell, mert év végén FA lesz, és nem biztos, hogy lehívjuk az 5. éves opcióját. A pénzre is kíváncsi leszek majd, amit Beachum kap.

iktriad
ez egy elég bíztató írás:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/22/secret-superstars-pittsburgh-steelers/
Húsrágó
Én nagyon szeretem Beachum-ot, sajnálom amiért nem maradt. (és annak örülök, hogy nem bóltimórba írt alá 😊 ) Nem tudom mi volt az oka, hogy nem marasztaltuk igazán, talán a súlyos sérülése, talán nem akart eleget engedni az igényeiből, ezt nemsokára megtudjuk, hogy mennyiért írt alá nálatok. De szerintem nagyon jól jártatok vele. Hogy aztán a Jax mikor fog tudni profitálni a rengeteg jó igazolásból, hát az már másik kérdés, de most egy kicsit jobban szurkolok majd nektek (Beachummal a fedélzeten)
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem tudom miben maradtak a posztról, de nálunk (a médiának) azt mondta, hogy nem akar LG lenni, csak LT. Persze lehet itt majd másképp áll a dolgokhoz.
Spence nagyon nehéz éveken van túl. Sima középszer a srác, de hatlams küzdőszellem van benne. Kellett is egy ilyen sérülés után.
Klaci79
Beachum szerintem elsősorban Joeckel nyakára jön. Kíváncsi leszek, hány évre ír alá. Ha több évre, akkor Joeckelnek tényleg igyekeznie kell, mert év végén FA lesz, és nem biztos, hogy lehívjuk az 5. éves opcióját. A pénzre is kíváncsi leszek majd, amit Beachum kap.

iktriad
ez egy elég bíztató írás:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/22/secret-superstars-pittsburgh-steelers/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom miben maradtak a posztról, de nálunk (a médiának) azt mondta, hogy nem akar LG lenni, csak LT. Persze lehet itt majd másképp áll a dolgokhoz.
Spence nagyon nehéz éveken van túl. Sima középszer a srác, de hatlams küzdőszellem van benne. Kellett is egy ilyen sérülés után.
Klaci79
Beachum szerintem elsősorban Joeckel nyakára jön. Kíváncsi leszek, hány évre ír alá. Ha több évre, akkor Joeckelnek tényleg igyekeznie kell, mert év végén FA lesz, és nem biztos, hogy lehívjuk az 5. éves opcióját. A pénzre is kíváncsi leszek majd, amit Beachum kap.

Spence kapcsán csak annyi biztos, hogy volt nálunk, de nem biztos, hogy kapott szerződésajánlatot is.


Ezek az olcsóbb igazolások ezerszer jobban tetszenek, mint a Malik Jackson féle elköltünk egy csomó pénzt olyanra, aki nem is needre jön című szerződtetések. Sztem Beachum ki fogja harcolni magának a kezdő LT posztot.
gabokocka
A legnagyobb needünk(LEO/pass rusher DE) kivételével mindenhova hoztunk legalább 1 embert. Az mondjuk bántó, hogy 3 elég korrekt pass rusherről is lecsúsztunk, annak ellenére, hogy mindhárom iránt volt érdeklődés, Kettőért(Vernon, Ayers) ráadásul igen komoly. És mivel most már tényleg senki sincs a piacon, kíváncsi leszek, mi is megkóstolunk-e egy salary cap gondokkal küszködő, vagy lejáró pass rusher szerződéssel rendelkező csapatot, hogy nyélbe üssünk velük egy tradet. Caldwell most nem zárkózott el annyira ettől, mint szokott. Ő inkább a drafton cserél fől, de nem áldoz be picket veteránért, ilyet nem is csinált ilyet 4 év alatt egyszer se.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kelvin Beachum update - visszament Pittsburghbe
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532201357066240
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532684347908097
De úgy tűnik még nincs vége a dolognak.

És egy kis visszatekintő 2014re, amikor a preseasonben Linder centert játszott.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/14/11117404/film-room-brandon-linder-at-center
Sanszos, hogy idén is azt fog majd.
iktriad
ezek után meg főleg....Beachum így már tuti nem marad, akkor meg jó választás lenne a Jax neki
Klaci79
A kérdés, hogy akar-e 1. számú LT csere lenni, mert itt ez a szerep várna rá.
iktriad
Ő nagyon alulméretezett LT, 6'3", 303lbs, lehetne LG-ben is hasznosítani ha ùgy van
Höri
Nem tudom miben maradtak a posztról, de nálunk (a médiának) azt mondta, hogy nem akar LG lenni, csak LT. Persze lehet itt majd másképp áll a dolgokhoz.
Spence nagyon nehéz éveken van túl. Sima középszer a srác, de hatlams küzdőszellem van benne. Kellett is egy ilyen sérülés után.
Klaci79
Alkudozás szempontjából jó nyilatkozat az, de amint van paycheck, oda áll ahova mondják neki.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ezek az olcsóbb igazolások ezerszer jobban tetszenek, mint a Malik Jackson féle elköltünk egy csomó pénzt olyanra, aki nem is needre jön című szerződtetések. Sztem Beachum ki fogja harcolni magának a kezdő LT posztot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Kelvin Beachum update - visszament Pittsburghbe
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532201357066240
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532684347908097
De úgy tűnik még nincs vége a dolognak.

És egy kis visszatekintő 2014re, amikor a preseasonben Linder centert játszott.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/14/11117404/film-room-brandon-linder-at-center
Sanszos, hogy idén is azt fog majd.
iktriad
ezek után meg főleg....Beachum így már tuti nem marad, akkor meg jó választás lenne a Jax neki
Klaci79
A kérdés, hogy akar-e 1. számú LT csere lenni, mert itt ez a szerep várna rá.
iktriad
Ő nagyon alulméretezett LT, 6'3", 303lbs, lehetne LG-ben is hasznosítani ha ùgy van
Höri
Nem tudom miben maradtak a posztról, de nálunk (a médiának) azt mondta, hogy nem akar LG lenni, csak LT. Persze lehet itt majd másképp áll a dolgokhoz.
Spence nagyon nehéz éveken van túl. Sima középszer a srác, de hatlams küzdőszellem van benne. Kellett is egy ilyen sérülés után.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tovább folyik a Myles Jack - Jaguars frigy összehozása. Charley Casserly szerint Pro Bowl OLB lenne a mi rendszerünkben
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cvow9pxx4qbi5frm6uu7
Casserly: Myles Jack is a Pro Bowler in Jaguars' system
Myles Jack did nothing to hurt his status atop the 2016 NFL Draft class at UCLA's pro day Tuesday, and Charley Casserly presented an ideal landing spot for the linebacker.

Azt nem mondta, utólag bekerült vagy alanyi jogos Pro Bowler lesz.😊 😊 😊 Arról nem is beszélve, hogy a jaguars játékosok milyen gyakran jutnak el oda manapság...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi is érdeklődtünk Chandler Jones trade ügyben.
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/709836446786461696?ref_src=twsrc%5Etfw
Közben Chros Long sincs már a piacon, a Pats leigazolta Jones helyére.
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok!

Létrehoztam egy egyszerű google docs, mely célja egy szurkoló fórum MOCK DRAFT létrehozása.

1 csapat szurkolóitól maximum 5 ember szavazhat. Szeretnék naponta 1 csapat legalább kitöltésre kerülne, így ha már a 3 tipp meg van és épp online vagyok akkor már abból leszűröm a végső picket.

Ha 5 tippet látsz, és egyértelmű döntést látsz az alapján, akkor már automatikusan el lehet kezdeni a következő pickhez tippelni.

Ahol 2-2-1 vagy valamilyen egyenlőség alakul ki, ott figyelembe veszem, hogy ki szavazott hamarabb és az lesz a végső.
Aki be van írva a végső pick oszlopba, ő nyilván már nem választható.
Remélhetőleg mindenki a saját csapatához ír majd.

Próbáljátok meg pozitívan és komolyan hozzá állni. Remélem élvezetes lesz legalább egy kicsit

Link
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?usp=sharing

Várjátok meg amíg az első 4 pick megszületik aztán lássátok neki a tippjeitek beírásához! Jó szórakozást!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megegyeztünk Beachummal, Shefter szerint
phylos
Az lehet fake account volt, ha így írja az ipse a nevét. 😀 De szerencsére mások is ezt írták.

És még egy ex-Pittsburghi, Sean Spence is vizitált nálunk.

Ő nagyon alulméretezett LT, 6'3", 303lbs, lehetne LG-ben is hasznosítani ha ùgy van
Höri
Ott mondjuk üresedés van. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kelvin Beachum update - visszament Pittsburghbe
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532201357066240
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532684347908097
De úgy tűnik még nincs vége a dolognak.

És egy kis visszatekintő 2014re, amikor a preseasonben Linder centert játszott.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/14/11117404/film-room-brandon-linder-at-center
Sanszos, hogy idén is azt fog majd.
iktriad
ezek után meg főleg....Beachum így már tuti nem marad, akkor meg jó választás lenne a Jax neki
Klaci79
A kérdés, hogy akar-e 1. számú LT csere lenni, mert itt ez a szerep várna rá.
iktriad
Ő nagyon alulméretezett LT, 6'3", 303lbs, lehetne LG-ben is hasznosítani ha ùgy van

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Megegyeztünk Beachummal, Shefter szerint

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kelvin Beachum update - visszament Pittsburghbe
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532201357066240
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532684347908097
De úgy tűnik még nincs vége a dolognak.

És egy kis visszatekintő 2014re, amikor a preseasonben Linder centert játszott.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/14/11117404/film-room-brandon-linder-at-center
Sanszos, hogy idén is azt fog majd.
iktriad
ezek után meg főleg....Beachum így már tuti nem marad, akkor meg jó választás lenne a Jax neki
Klaci79
A kérdés, hogy akar-e 1. számú LT csere lenni, mert itt ez a szerep várna rá.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Kelvin Beachum update - visszament Pittsburghbe
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532201357066240
 twitter.com/JosinaAnderson/status/709532684347908097
De úgy tűnik még nincs vége a dolognak.

És egy kis visszatekintő 2014re, amikor a preseasonben Linder centert játszott.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/14/11117404/film-room-brandon-linder-at-center
Sanszos, hogy idén is azt fog majd.
iktriad
ezek után meg főleg....Beachum így már tuti nem marad, akkor meg jó választás lenne a Jax neki
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mint a a Cards-Pats csere mutataja, el lehetet volna hozni Chandler Jonest a Patsből... Na mindegy.

Momentán így néz ki a védelmi depth chartunk:

LEOtól balra elég impresszív az a D-line.
LB, LEO meg CB posztra jön majd ember. LB és LEO posztból akár 2-2 ember is.

És a Steelers leigazolta Ryan Harrist, szóval Beachum biztos nem megy oda már vissza. A kérdés, hogy visszajönne-e hozzánk kvázi cserének.