Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kelce, Butker, Ward COVID-os. Úgy látszik, most a Chiefs következik, nagyszerű.
ender1112
Ez csak a kezdet.
ulpianus
Nyilván, csak azt nem értem, hogy semmit nem tanultak főnökök (höhö) a többi csapat hibájából? Vagy ennyire tehetetlenek?
ender1112
Mit lehet tanulni? Az egesz vilag tehetetlen. Hacsak nem mindeni bezarkozik a WCbe otthon, es senki senkivel nem talalkozik. Most Kelce peldaul elkapta, oke, letiltjak, de addigra mire kiderul rola, megfertozott 12 masikat. mire roluk is kikderul, elzarjak oket, de mar mindegy. Eleg ha van barmelyik jatekosnak egy csaladtagja, egy ellenfel jatekos, barki az etkezdeben ahol esznek, vagy barhol. A postas hoz egy csomagot, es elkaptad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Kelce, Butker, Ward COVID-os. Úgy látszik, most a Chiefs következik, nagyszerű.
ender1112
Ez csak a kezdet.
ulpianus
Nyilván, csak azt nem értem, hogy semmit nem tanultak főnökök (höhö) a többi csapat hibájából? Vagy ennyire tehetetlenek?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kelce, Butker, Ward COVID-os. Úgy látszik, most a Chiefs következik, nagyszerű.
ender1112
Ez csak a kezdet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Kelce, Butker, Ward COVID-os. Úgy látszik, most a Chiefs következik, nagyszerű.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Chiefs vedelmi edzok kezdenek erdekelni masokat:
 arrowheadaddict.com/2021/12/19/lsu-wants-kc-chiefs-linebackers-coach-matt-house-defensive-coordinator/

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az offense még mindig messze a korábbi formájától Mahomes-t beleértve, de sikerült kiszenvedni a győzelmet Sorensen segítségével 😉 (Ha félidő végén nem csak leüti a labdát, de végigrohant volna 100 yardot td-ig...)
ender1112
Sorensen félidõben átlátja, pont ennyi kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az offense még mindig messze a korábbi formájától Mahomes-t beleértve, de sikerült kiszenvedni a győzelmet Sorensen segítségével 😉 (Ha félidő végén nem csak leüti a labdát, de végigrohant volna 100 yardot td-ig...)
több mint 4 éve
gedam 6 508
staley véghazárdírozza a meccset. most mé nem 2pontosra ment?
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Ez dramai... Lost fumble a.2 yarsodoson. Aztan Int ugyanott. Go Chargers 😁 siman megerdemlik!


több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Nincs eredmenykoveto vagy csak en nem latom? Felebredtem, belenezek.
Kájzerszóze
nincs
gedam
Van😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
gedam 6 508
Nincs eredmenykoveto vagy csak en nem latom? Felebredtem, belenezek.
Kájzerszóze
nincs
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Nincs eredmenykoveto vagy csak en nem latom? Felebredtem, belenezek.


több mint 4 éve
gedam 6 508
a chargersnél lesérült a kicker?
gedam
Nem tudom, elvileg nem, de nagyon vakon van az edző, 3 elrontott 4. Meg egy teljesen felesleges challenge...
kapitnono
az egyetlen sima meccsünk a töltők ellen volt idén és istenbiza staley navigált bele minket a nagy előnybe. ott is ilyen saját térfeles 4.és2-öt behívott meg ilyenek. elnézést, hogy ide.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
a chargersnél lesérült a kicker?
gedam
Nem tudom, elvileg nem, de nagyon vakon van az edző, 3 elrontott 4. Meg egy teljesen felesleges challenge...


több mint 4 éve
gedam 6 508
a chargersnél lesérült a kicker?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Eredmenykoveto nincs, pedig nem rossz meccs.
ulpianus
nektek. a chargerst teljesen megfogta a sérülés.
gedam
Csak szereztek egy TDt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 6 508
Eredmenykoveto nincs, pedig nem rossz meccs.
ulpianus
nektek. a chargerst teljesen megfogta a sérülés.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Eredmenykoveto nincs, pedig nem rossz meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Hat ez egy ilyen nap volt, amikor meg Gordon is 3 passzbol 2-t elkapott, raadasul az egyikbol TD lett 😀 Remelem beindul, ha mar nem kuldtuk el, ez a TD szikra is lehet a szamara a gyujtozsinor vegen.

edit: ..es akarmennyire is hihetetlen, jo nezni a defence-t. 😉

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma lemostuk a Raiderst a pályáról. Mindenben jobbak voltunk. A Raiders lesõ félidõben külônösen nulla volt. Mindent wlrontottak valami módon. A Chiefs meg mindenbõl jól jött ki, persze tettek is érte. Kár kiemelni valakit, egyoldalú meccs volt az elsõ playtõl az utolsóig. Ilyen nem sok van, de ez ilyen volt.
ulpianus
Kiveve Wardot, aki a liga legjobb cornerbackje!

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ma lemostuk a Raiderst a pályáról. Mindenben jobbak voltunk. A Raiders lesõ félidõben külônösen nulla volt. Mindent wlrontottak valami módon. A Chiefs meg mindenbõl jól jött ki, persze tettek is érte. Kár kiemelni valakit, egyoldalú meccs volt az elsõ playtõl az utolsóig. Ilyen nem sok van, de ez ilyen volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Akkor akiket megigertem, falazunk.

Trey Smith.
Trey a Tennessee Volsban jatszott (volt tavaly nekik 3W, ha jol mondom, mindamellett jo egyetem). Vartak 3-4. korbe is. 6.ban vittuk.
Csakhogy kiderult, komoly betegsege van, a verevel volt vmi, nem ertek hozza, nem akarok hulyeseget irni. Olyan komoly gond, lehet a focit abba kell hagyja, bele is halhat. Bar idokozben (meg a draft elott) egy prof megvizsgalta, es azt mondta, ez nem az a betegseg, csak hasonlo, mint amit diagnosztizaltak nala. Ez kevesbe veszelyes.
Ez foleg azert erdekes, mert Trey mar lemondott mindenrol, a baratnojevel komoly beszelgeteseik voltak, hogy neki vege, nem lehetett konnyu. Es most a srac olyan motivacioval megy ki a palyara es edzesre, mint aki kapott egy masodik eletet.

Meg egy dolog. A centerunk (C. Humphrey) ev ujonca lehetne, ha nem center. Rodney Hudson volt a legjobb center akit barmelyik drafton lattam, annyira azert nem jo Humphrey. A Senior bowlon az (akkor Bills) edzok el voltak ajulva Hudson technikajatol (azt irtak anno, amennyiben oktatofilmet akarnanak kesziteni a blokkolasrol, eleg volna Hudsont felvenni), es azok komoly edzok voltak. Kiraly is lett az NFLben. Azota nem lattam ilyen jo centert a Chiefsben.
Trey masik oldalan L. Niang jatszik, aki szinten nagyon tehetseges, jo fogas lehet. Neki az egeszsege viszont tenyleg kerdeses, most is serult. Amig birta, jo volt, es ez mar nem elmelet. Csakhat mindharman ujoncok (Niang masodeves, viszont Covid miatt kihagyta az elozot.)

Szoval Trey Smith jo sracok kozt jatszik, kap segitseget. Megsem veletlen, hogy elso par merkozesen akadozott a gepezet. Smithrol egyelore annyit erdemes megjegyezni, vagy nezni a meccsein, hogy jo Guard, foleg futashoz. Passzhoz is eleg jo, de ebben kap komoly tarsakat. Ott meg fejlesztik, meglatjuk. Viszont futasnal ajanlom megnezni a jobb karjat mikor hasznalja. Mint az emelodaru.

Orlando Brown
O is kivalo futasblokkolo. Csak o mar kesz ebben, nem kell fejleszteni. Passzblokk is rendben. Mondtam rola, meg szezon elott, hogy passznal o nem az a gyors OT, aki a testevel eled all. Hanem az a tipus, aki ha rateszi a kezet a vedore, az onnan seohva nem megy. Talalkozott mar elit pass rusherekkel ,es ez nem valtozott itt sem.
Masik nagy elonye (passz blokkrol beszelunk most csak), hogy koncentral, figyel mi tortenik korulotte. Mondjuk a Ravens ellen lattam tole olyat, mikor egy gyors LB kifele probalja kerulni, Thuneyt (LG) elviszik befele, es akkor egy kesleltett blitzen meg egy gyors LB erkezik (neki) belul. Mit latok? Megloki elso pacienst, es onnantol ketto embert blokkol! Masik. Thuney (o a legjobb emberunk a falban ,de hat o is hibazik) elnez egy stuntot. Brown nem, felveszi a keresztezo Dt-t, de latja baj van. A DT mar lelassult a blokktol, igy otthagyja, felveszi a DE-t, mert az sokkal veszelyesebb Mahomesra, igy a DT mire kivulrol kettejuket megkerlui, mar keso. A passz sikeres volt.
Brown problemaja a nem konzisztens labmunka. Mikor elkapja a ritmust, jo a technika, akkor nincs gond. Vagy ugye, mint mondtam, mikor meg tud ragadni valakit a satu kezeivel, akkor ott a vege a vedonek. De neha igen furakat lep elsore, nem ahogy tanitjak, es akkor korbe lehet futni, mert nem eleg jo a kick slide. Erre mondtam, hogy vagy akkor alljon mashogy fel, vagy gyakoroljak ezt, vagy vmi legyen. Bar ahogy Reidet ismerem, lesz vmi.

Ezek mind futo projektek. Thuney az egyetlen stabil pont. De 4 igen jo fiatal jatekosunk van meg rajta kivul. Bizom benne, hogy az alapvetoen jol teljesito tamadofal elhagyja a gyerekbetegsegeit, es akkor evekig erossegrol beszelhetunk.

Aztan mar csak a Hill mogotti botranyos WR sorrral kellene kezdeni valamit, es az offense kiraly lesz. Mert azt lattatok az uccso meccsen, hogy Pringle elsore olyat droppolt, hogy csoda? Aztan egy elkapas. Majd meg egy undoritoan konnyu passzt ejtett el siman. Igy azert nem lehet komolyan teljesiteni. Ezt majd egyszer maskor megdumaljuk. Vagyis itt a topic lakoknak ezzel semmi ujat nem mondtam.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Engem az dobbentett meg, hogy Josh Gordon a kezdobe volt nevezve... tudom, ez a vesszoparipam, de en mar ugy vilagga engednem.

szerk.: aztan ne legyen igazam es legyen a playoffban egy olyan meccse, mint anno Watkinsnak volt. De hat az almok altalaban nem teljesulnek 😀
ligur
Füstbe ment terv lesz..vagy nem 🙃