Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 ftw.usatoday.com/2020/09/chiefs-super-bowl-rings-andy-reid-hoping-for-free-cheeseburgers


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Reid nem veletlen volt am stabil PO resztvevo, es nyerte a csoportot Alexejjel is.
Nem veletlen, hogy neki van az egyik legjobb felidei elemzese is. Talan a liga legjobb bye week utani eredmenysora. Ha vna ideje felkeszulni, akkor fel kel kotni a gatyot ellene.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
gedam
Ezt inkább nem kommentálom bővebben mert 3 hét ban járna érte......
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
gedam
Eleg sok meccset megforditott mar ennek ellenere.
Masreszrol lattuk mar tobbszor, hogy lemeccselt igen jo edzoket is. Nem veletlen, hogy BB is mondta, mindig tart Reid csapataitol, mert ha vki, akkor o kepes meglepni. Es persze Rivera, es a tobbi Reid tanitvany is mondott hasonlokat. Neki ami nem megy, az a time management,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 702
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉
dande
Lehet alairjak egymaset, es mindenki jol jar. 😀
ulpianus
Reid morci lesz, ha Veach kapja a hatalmas kedvezményeket a KFC-ben. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉
dande
Lehet alairjak egymaset, es mindenki jol jar. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/08/27/chiefs-sign-daniel-kilgore-release-emmanuel-smith/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Harrison But"tkic"ker:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breeland után a DT Mike Pennelt is elmeszelte a liga 2 meccsre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egykori 49ers és Phins OL Daniel Kilgore érkezőben.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mi a palya secondary fronton:
 www.arrowheadpride.com/2020/8/24/21400038/steve-spagnuolo-provides-clue-as-to-how-chiefs-might-replace-bashaud-breeland


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
és nem hozok másokat indulatba feleslegesen, akik azt feltételezik rólam, hogy tudom miről van 😉 😛
dande
Nem indulatos vagyok, csak szemét.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
60, de ki számolja

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
100 ev hasznalat nem jogosit semmire, ha a nevadaskor vagy azutani idoszakban nem kellett figyelni ilyesmire, mert akkora volt a privilegium, hogy nem letezett masik nezopont. Akkor is zavaro volt az erintetteknek,csak a kutyahoz se jutott ez el. Ha meg eljutott legyintett egyet, mintha legyet hajtana odebb.

Ez hogy lehetne erv? Valtozik a vilag nezopontja, tobb oldal velemenye mervado. Az nem legitimal, hogy egy masik korban mi volt a norma.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt most nem mondjátok...... ugyan miért..... őrült dühítő fszság (már bocsánat) szebben nem tudom ezt jellemezni.. .. 😕
dande
mert beszéltek a helyi elnyomott őslakosokkal, hogy zavarja-e őket a fejdísz, és zavarta (vagy őrülten dühítette) őket, hogy minden fehér suttyó oly könnyedén visel valamit amit az ő kultúrájukban ki kellett érdemelni.
Meg úgy általában, egyeztetsz velük, mondanak valamit, utána elég fura (őrült dühítő) lenne az ellenkezőjét tenni, de lehet csak engem zavarna.
Vagy ha azt nem érted, miért kellett egyáltalán egyeztetni velük, akkor tényleg szomorú hogy valaki figyelembe veszi az ő gondolatukat is a kultúrájuk ilyen formájú felhasználásáról.

A hagyományok miatt remélem nem lesznek komolyabb változások a csapat identitásában (az indiános téma szerintem pl nagyon illik a csapathoz, a foorball teamben kevesebb fantázia lenne), de én innen Európából inkább nem akarom megmondani, mi a jó és mi nem jó az amerikai őslakosoknak és az elnyomó migránsoknak, vagy a mocskos fehéremberek által felszabadított rabszolgáknak, de irigylem, hogy majdnem mindenki pontosan tisztában van azzal hogy melyik félnek, mi a sértő mi nem és mi őrültség. Engem pl az nem zavarna, ha valami magyar témájú csapat szurkolói beöltöznének hortobágyi csikósnak, de az nagyon zavar, hogy spanyolban a magyar (hungaro) szót használják a cigényra, másnak az is olyan triviális mint mondjuk a redskins, ha már onnan fúj a PC-terror szele az NFLben...

Az indián fejdíszek hiánya szerintem nem fogja érdemben érinteni a meccsek hangulatát. Meg majd lesz helyette más.
Black_Adder
S a reagálásban leírt információkat lehetett volna úgy közölni, hogy nem ütsz meg mindjárt nekem szánt személyeskedő hangvételt is............... 😉

1. Amire reagáltam az nem volt más, mint, hogy azt feltételeztem, a megjelenő kommentek kapcsán, hogy itt is elindul a név változtatási történet. Igent, ezt önmagában hülyeségnek tartom, pláne "100 év használat után" pl a Chiefs esetében is. Erről nem tudom megkérdezték-e az indiánokat. hogy zavarja-e.

2. Ezek szerint, úgy sejtem, nem erről volt szó, és akkor sorry. Természetesen a jelképek használata, és az egyéb járulékos dolgok és amiről beszélgettek velük, és egyeztették, az másik történet. Az egyértelmű és világos, elfogadom, hogy ezen változtatnak.

3. Tanulság: ne hamarkodjam el a véleményalkotást és nyilvánítást, ne csak utalgassunk, hanem írjuk le konkrétan miről beszélgetünk, és akkor én sem jövök indulatba, feleslegesen, és nem hozok másokat indulatba feleslegesen, akik azt feltételezik rólam, hogy tudom miről van 😉 😛
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ezt most nem mondjátok...... ugyan miért..... őrült dühítő fszság (már bocsánat) szebben nem tudom ezt jellemezni.. .. 😕
dande
mert beszéltek a helyi elnyomott őslakosokkal, hogy zavarja-e őket a fejdísz, és zavarta (vagy őrülten dühítette) őket, hogy minden fehér suttyó oly könnyedén visel valamit amit az ő kultúrájukban ki kellett érdemelni.
Meg úgy általában, egyeztetsz velük, mondanak valamit, utána elég fura (őrült dühítő) lenne az ellenkezőjét tenni, de lehet csak engem zavarna.
Vagy ha azt nem érted, miért kellett egyáltalán egyeztetni velük, akkor tényleg szomorú hogy valaki figyelembe veszi az ő gondolatukat is a kultúrájuk ilyen formájú felhasználásáról.

A hagyományok miatt remélem nem lesznek komolyabb változások a csapat identitásában (az indiános téma szerintem pl nagyon illik a csapathoz, a football teamben kevesebb fantázia lenne), de én innen Európából inkább nem akarom megmondani, mi a jó és mi nem jó az amerikai őslakosoknak és az elnyomó migránsoknak, vagy a mocskos fehéremberek által felszabadított rabszolgáknak, de irigylem, hogy majdnem mindenki pontosan tisztában van azzal hogy melyik félnek, mi a sértő mi nem és mi őrültség. Engem pl az nem zavarna, ha valami magyar témájú csapat szurkolói beöltöznének hortobágyi csikósnak, de az nagyon zavar, hogy spanyolban a magyar (hungaro) szót használják a cigényra, másnak az is olyan triviális mint mondjuk a redskins, ha már onnan fúj a PC-terror szele az NFLben...

Az indián fejdíszek hiánya szerintem nem fogja érdemben érinteni a meccsek hangulatát. Meg majd lesz helyette más.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt most nem mondjátok...... ugyan miért..... őrült dühítő fszság (már bocsánat) szebben nem tudom ezt jellemezni.. .. 😕
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdődik
TSzabi
Mindenki focicsapat lesz, nekem 8.
ulpianus
Vagy átkeresztelik a csapatot Arrowheads-re. 😊 Akkor se a stadiont, se a logót nem kell áttervezni. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kezdődik
TSzabi
Mindenki focicsapat lesz, nekem 8.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Kezdődik
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Breeland kapott 4 meccs pihit:  www.espn.com/nfl/story/_/id/29696068/source-nfl-suspends-chiefs-bashaud-breeland-violating-substance-abuse-policy
empty taxi
Nagy cucc Mahomes dob 2TD-vel többet oszt jó napot 😛
ThundersNFL
Illetve ki felti az alapszakasztol a Chiefst? Legyen jo a vedelem a POban, oszt` rendbe` vagyunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Breeland kapott 4 meccs pihit:  www.espn.com/nfl/story/_/id/29696068/source-nfl-suspends-chiefs-bashaud-breeland-violating-substance-abuse-policy
empty taxi
Nagy cucc Mahomes dob 2TD-vel többet oszt jó napot 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018