Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!
ulpianus
Szerintem sem, egy még össze is jöhet a Tampa Bayjel 😊
Wyatt
Latom, van aki vette Tom poenjat! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!
ulpianus
Szerintem sem, egy még össze is jöhet a Tampa Bayjel 😊

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.cbssports.com/nfl/news/chris-jones-says-patrick-mahomes-left-money-on-the-table-so-that-he-could-re-sign-with-chiefs/
empty taxi
Beszeltek mar errol ok ketten azota.
De ma legviccesebb volt, hogy ma tartottaak egy nyilt videokonfot a GM Veach, Reid, stb. Persze legtobb hchat annyi volt "Go Chiefs" es tsai.
Szoval Reid egyszercsak eltunt. Majd visszajott, es kozolte, hogy ot bizony az elobb elnyelte a kiberter. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/news/chris-jones-says-patrick-mahomes-left-money-on-the-table-so-that-he-could-re-sign-with-chiefs/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader


Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Megállapodtunk (?) Chris Jones-szal.

4 év, 85 milla, amiből talán 60 milla a garantált.

Remélem elfelejti a hold out-ot...
😄
mirdal
21 milla évente?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális! Egyben a csapat, jöhet a címvédés kivéve ha az Eagles az ellenfél 😛 bár akkor sem zavarna annyira 😊
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Megállapodtunk (?) Chris Jones-szal.

4 év, 85 milla, amiből talán 60 milla a garantált.

Remélem elfelejti a hold out-ot...
😄
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Megvan a leendő elkapótok 😊
Wyatt
Jöhet! 😁
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ennyit a "Mahomes után nem futja Chris Jonesra" teóriáról.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0217%2Fr667231_1296x729_16-9.jpg
Sources: Chiefs, DT Jones agree to massive deal
The Chiefs and defensive tackle Chris Jones have reached agreement on a four-year, $80 million contract before Wednesday's deadline to sign franchised players to long-term extensions, sources told ESPN.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan a leendő elkapótok 😊

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 twitter.com/AdamSchefter/status/1282658378049888258/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...
Black_Adder
Persze, aztán amikor Patterson lejátssza, akkor mit csinálsz Patty szerződésével? Ezt max GM-ben lehet meghúzni, IRL építeni kell az 500 milliós QB önérzetét, nem lehet kockáztatni ilyen jellegű kihívásokkal, mert megtörik a pályafutása :/

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
elkapkodott döntés. legalább a tc-t megvárhatták volna, hogy ki teljesít jobban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
Pedig erős az a michigani qb pedigré!
Amadeus
Ja, nem véletlenül michigani a csere QB itt így is. Szvsz Henne kb a legjobb irányító Brady óta onnan. Jó mondjuk Ryan Mallett meg Denard Robinson "komoly" konkurencia.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.
ulpianus
Pedig erős az a michigani qb pedigré!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
iktriad
Gondolkoztak, hogy Shea Patterson vagy Patrick Mahomes? Aztan Mahomes olcsobban meglett, igy Patterson mehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy QB-val kevesebb a kereten.
 twitter.com/FieldYates/status/1281687833829355521

És Chris Jones maradt az egyike azon 3 játékosnak, aki még nem írta alá a franchise tagét. 5 napja van még odakanyarítani a nevét a papírra.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2020/07/10/kansas-city-chiefs-lt-eric-fisher-patrick-mahomes-contract-super-bowl-rings-bbq-kingsford/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/107826790_277409890033452_9091113287299343073_n.jpg?stp=c254.0.764.763a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=SZRigE2E0X0Q7kNvgHMjtKw&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYD2rUKLgU8aDDia18nREcuzykcSWOLtzcHwTeTEThTJdQ&oe=664EC6E6
NFL MEMES on Instagram: "“OUR” contract 💁🏼‍♀️"
146K likes, 1,538 comments - nflmemes_ig on July 8, 2020: "“OUR” contract 💁🏼‍♀️".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 thespun.com/nfl/afc-west/kansas-city-chiefs/andy-reid-makes-his-thoughts-on-retirement-very-clear


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/PrimeTime_KC/status/1280237114131701763


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/08/patrick-mahomes-nfl-kansas-city-chiefs-szerzodes-italbolti-elado-leplezte-le/
...bocs, ha vótmá!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.
empty taxi
Ha tudják hogy a másik oldalon egy rutintalan ráadásul nem top prospect rookie van, biztos hogy onnan támadnának.
RA7RA7
Nem. Évekre visszamenőleg ott a felvétel. Von Miller és Bosa minden meccsen a snappek nagy többségében az RT-t támadja. Ez tény. Hidd el azoknak akik minden héten látják őket.
Amúgy Fisher szerintem kb a leggyengébb pontja a KC falának, Mahomes előtt jobbnak tűnik, hozd vissza Alex Smith-t vagy Casselt, és nem a QB szerződés miatt akarják majd elküldeni, hanem a teljesítménye miatt.
De ez szubjektív. Az viszont, hogy Bosa és Von Miller Schwartz-cal szemben állnak fel, az tény.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear