Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 4 éve
Just win baby! 😉haaaaaaat... Igen, nyertunk, de csak azert, mert megengedtek nekunk. Meg persze azert, mert Butker egy kiraly! Ez ebben a szeles idoben ez nem akarmilyen teljesitmeny volt tole, tobbek kozt 55 yardrol is berugta.
KoporShow
Teljesen mas lett a meccs, mint amit felteteleztem. A vedelmunk nezheto volt, latszott rajta, hogy a lelkuket is kiteszik, es ez itt most eleg volt a gyozelemhez. Ugy latom Chris Jones-nak jott tett, hogy vissza lett mozgatva.
Viszont a tamado oldaltol ketsegbe vagyok esve, a legelso Browns meccs ota lejtmenet van, es most mar elertunk oda, hogy nezni is kihivas, amit lemuvelnek a palyan. A Josh Gordon ugynek is pontot kellene rakni a vegere. Lehet en lattam rosszul, de mintha csak 1 targetet kapott volna, de azt latvanyosan droppolta. En megprobalnam sokkal jobban bevonni legalabb egy meccsen, aztan ha nem mukodik a dolog, akkor befejezni az egyuttmukodest. Nem igy kinlodni vele meccseken at, hogy 1-2 labda szall csak fele. Mi ertelme ennek? Raadasul en ugy lattam, hogy Pringle egesz korrekt teljesitmenyt nyujtott az elmult par meccsen, erre ot most a palyan sem lattam. Maho is erolteti a nagy jatekokat, de azok latvanyosan nem mennek, annyira nem, hogy a kozephosszu passzok is dadognak, a Average Yards per Play a mostani meccsen 3.8 !!! volt. Persze a jatekos tarsak is segitik ebben Maho-t nagyon sok olyan passzbol lett drop, amit illett volna elkapni, es ezelott el is kaptak. A fejekben kell szerintem elsosorban rendet tenni, jatszani csak nem felejtettek el?
Abban remenykedem, hogy egyszer vegre mar ossze fog jonni egy-ket nagy jatek es akkor Maho is kevesbe lesz gorcsos, neadjisten visszaall a lelki bekeje es megint ugy jatszik majd, ahogy azelott szokott.
+ ami meg pozitivum szerintem:
- a Rozmar vegre megtalalta a piros "zsepijet", mindket alkalommal be kellett dobni a challenget, jol csinalta, ami eddig nem volt jellemzo igazan
- nem volt Maho INT, sot a turnover csatat is nyertul, eloszor az elso meccs ota.
több mint 4 éve
Just win baby! 😉
több mint 4 éve
Nem votlunk jobbak, mint eddig iden barmikor. Isten aldja a Packers ST egyseget!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nem pont így gondoltam az OL tradet😒😤Az tetszik, hogy a FO nem adja fel, probalkoznak erositeni, megoldani a helyzetet. Van ugy egyebkent, hogy egy aprosag kell csak, hogy helyrerazodjon a dolog.
dande
több mint 4 éve
Mèg kèpesek így is kikapni 😛Nagyjabol igy erzem en is, amilyen leszallo agban vagyunk + ha Lovebol kijon a benne levo potencial akkor instant L, ettol tartok.
dande
több mint 4 éve
Mèg kèpesek így is kikapni 😛
több mint 4 éve
Egy órával ezelőtt kb a Pats/Bucs elleni meccseket leszámolva először tippeltem ellenetek, mondom, tuti, hogy valahogy végül elcsesződik a tipp. Ilyen gyorsan sem működött még a jinxem

több mint 4 éve
Nem pont így gondoltam az OL tradet😒😤
több mint 4 éve
Magára a falra gondoltam, nem az egèsz támadó rendszerre, az nem akar összeállni szvsz, vagy talán az OL edzői munka, nem tudom, innen nehèz kitalálni.Mèg egy OL ember lehet nem ártana, bár talán a rendszerrel is gond van, nemcsak a minősèg/mennyisèggel.Komplex a probléma szerintem és a rendszerrel van a legkevesebb gond.
dande
Amadeus
több mint 4 éve
Mèg egy OL ember lehet nem ártana, bár talán a rendszerrel is gond van, nemcsak a minősèg/mennyisèggel.Komplex a probléma szerintem és a rendszerrel van a legkevesebb gond.
dande
több mint 4 éve
Mèg egy OL ember lehet nem ártana, bár talán a rendszerrel is gond van, nemcsak a minősèg/mennyisèggel.
több mint 4 éve
Ezert nem nyerunk! Ha Sorensennek nem megy, a csapatnak vege, mindenki lathassa.Sorensennek mi az a kiemelkedo kepessege, ami meg mindig a palyan tartja? nem kovetek minden Chiefs meccset szoros figyelemmel, de en amikor latom mindig arra a megallapitasra jutok, hogy o az egesz liga leggyengebb jatekosa 😀 egyszeruen nem ertem, hogy hogyan kaphat o komoly szerepet egy kiemelkedo csapatnal ebben a ligabanUgyanaz, mint Bradynak: a szorgalma, felkészültsége és koncentrációja. Mondjuk most valami tényleg hiányzik, de lehet csak
mate93kiégettkiöregedett 😉
ender1112
Egyebkent Hori meszarosnak hivja Sorensent. Mert ha helyzetbe kerul, es egy nagy jatek kell, akkor jon stabilan az IT, fumbli, vagy barmilyen formaban megnyeri a meccset. Addig jobb nem nezni amit csinal.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Melvin Ingram érkezett
több mint 4 éve
Sorensennek mi az a kiemelkedo kepessege, ami meg mindig a palyan tartja? nem kovetek minden Chiefs meccset szoros figyelemmel, de en amikor latom mindig arra a megallapitasra jutok, hogy o az egesz liga leggyengebb jatekosa 😀 egyszeruen nem ertem, hogy hogyan kaphat o komoly szerepet egy kiemelkedo csapatnal ebben a ligabanUgyanaz, mint Bradynak: a szorgalma, felkészültsége és koncentrációja. Mondjuk most valami tényleg hiányzik, de lehet csak
mate93
több mint 4 éve
Sorensennek mi az a kiemelkedo kepessege, ami meg mindig a palyan tartja? nem kovetek minden Chiefs meccset szoros figyelemmel, de en amikor latom mindig arra a megallapitasra jutok, hogy o az egesz liga leggyengebb jatekosa 😀 egyszeruen nem ertem, hogy hogyan kaphat o komoly szerepet egy kiemelkedo csapatnal ebben a ligaban
több mint 4 éve
A D most előlépett amikor kellett, de innentől kb minden meccs rájátszás szintű ami hátra van talán a Broncost kivéve.Ezt a meccset fájdalmas volt nézni. Nehéz elképzelni hogy ebben a szezonban bármiféle nagy előrelépés lenne. A playoffnak már most annyi.
dande
több mint 4 éve
A D most előlépett amikor kellett, de innentől kb minden meccs rájátszás szintű ami hátra van talán a Broncost kivéve.
több mint 4 éve
Ha ma nem nyerunk a Giants ellen (no offense), akkor hivatalosan is tankol a Chiefs.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
A. Hitchens (LB) tricepsz serules miatt nem jatszik. Mindeki dontse el, ez jo avagy rossz hir.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Érdekes megfigyelés.Patrick Mahomes is facing two-high safety coverages at the highest rate in the NFL this season. Opposing defenses are clearly attempting to prevent the Chiefs explosive pass, and it’s working thus far. pic.twitter.com/myoeFOxV2u
— Joey (@joeyanalytics) October 28, 2021
több mint 4 éve
Igen, a tamadofalat kellene osszerantani, de üstöllést!!! 😀
több mint 4 éve
Igen. Ha legalabb nyernenk parat. Es elmulna a panikhangulat, minden jobban festene.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Azt latom, hogy mindenki erolkodik. Nem hiszik el a jatekosok sem, ami van. Mondok egy peldat, de mondhatnek szazat. Csak most egy kedves Seahawks szurkolo erdeklodik.Mondjuk az teny, hogy inkabb 1 nyert SB es 2 rossz szezon, mint 3 bukot donto.
Frank Clark haromszor volt kepernyon a meccsen. Mindharomszor hibazott, mert eroltette ami nem megy. Peldaul bemozdult snap eott ugy, hogy 3 lepest megtett, meg snap sem volt. Ilyeneket o nem csinal. Nem elit mar, sajnos. De nem amator ennyire.
ulpianus
Az is torvenyszeru volt, hogy egyszer
Meg fog szakadni a SB run, de csaptdinamikailag nagyon erdekes lenne, ha igy maradna es igy szunne meg. En arra fogadtam is volna, hogy mondjuk iden a PO-ban mondjuk a Billsnek osszejon a gyozelem, vagy valamilyen enyhebb lefolyasu visszaeses jon, nem pedig ilyen erthetetlen.
Mondjuk igy vegszonak tenyleg annyit, hogy 3-4 pocsek jatekkal es masik iranyba pattano labdakkal ( ala Chargers meccs) az annyira nem veszes, ha elmulik a rossz szerencse es osszeall a fal, azert van esely.
Barcsak mi allnank ilyen helyzetben.
több mint 4 éve
Azt latom, hogy mindenki erolkodik. Nem hiszik el a jatekosok sem, ami van. Mondok egy peldat, de mondhatnek szazat. Csak most egy kedves Seahawks szurkolo erdeklodik.Frank Clark haromszor volt kepernyon a meccsen. Mindharomszor hibazott, mert eroltette ami nem megy. Peldaul bemozdult snap eott ugy, hogy 3 lepest megtett, meg snap sem volt. Ilyeneket o nem csinal. Nem elit mar, sajnos. De nem amator ennyire.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
En pozitiv gondolkodasu ember vagyok. Ezt is ugy latom, hogy inkabb legyen ez. Legyen egy SB win, egy SB buko, es egy buko szezon, mint 3 "majdnem sikerult". Megis, fuggetlenul attol, hogy orommel vagy banattal, de mind dobbenten allunk a Chiefs idei teljesitmenyet latva. Ilyenkor mindenkinek van elmelete, de valasza senkinek nincs.

Állat vagyok, ami enni kér...
