Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 4 éve
Az idei Chiefs olyan mint a tavalyi, azelötti. Stílusban, mindenben. Csak xarabb.Nem vállalhatatlan, nézhetõ meccsek. De a támadás nehézkesebben, a védelem sehogy nem mūködik.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Elkezdett maskent jaccani. Amadeus szerint nagykepu volt. Megertem.Mahomes azt mondta, nem hibaztatja a vedelmet. O azzal foglalkozik, hogy feltegyenek elegendo pontot a tablara. Ez a tamadok dolga. Ez nem sikerult, a cspaat vesztett, nem a vedelem.De kedves, helyében azért leülnék CJvel vagy Sörensennel dumálni, hogy szedjék össze a brigádot különben el kezd másként játszani 😛
ulpianus
dande
Viszont masik iranybol, dobta amit kell. Nem volt eleg. Akkor bevallalta, hogy dob kockazatosakat, amit nem kellene. Mert maskepp nem nyerhetunk. Ha nem jon be, akkor ot fogjak szidni. Pick lett. Vagyis nagykepu volt. De lehet csak nem volt mas lehetosege, mert o nyerni akar mindig (ezt Mahomes mondta meccs utan). Es alapjatekkal nem lehetett. Ha bejon, akkor Majomsz az Isten maga. Nem jott be.
Innentol nezopont kerdese, hogy mit is csinalt.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Mahomes azt mondta, nem hibaztatja a vedelmet. O azzal foglalkozik, hogy feltegyenek elegendo pontot a tablara. Ez a tamadok dolga. Ez nem sikerult, a cspaat vesztett, nem a vedelem.De kedves, helyében azért leülnék CJvel vagy Sörensennel dumálni, hogy szedjék össze a brigádot különben el kezd másként játszani 😛
ulpianus
több mint 4 éve
Mahomes azt mondta, nem hibaztatja a vedelmet. O azzal foglalkozik, hogy feltegyenek elegendo pontot a tablara. Ez a tamadok dolga. Ez nem sikerult, a cspaat vesztett, nem a vedelem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hozzátéve, kikaptunk a Bills, Ravens, Bolc triótól. Õk az AFC élcsapatai. A Brownst vertük, éppencsak.Egyrészt így talán elfogadhatóbb egyeseknek. A Ravens dögrováson van.
Ellenben a kiemelés versenyt mindenkivel szemben buktuk. Kivéve a Chargers, ott még van egy meccs, csoporttársak.
Legyen pozitívum is. Az új szépséges, és drága OL kezd összeállni. Még dolgoznak, de alakulgat.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Elegge csalodott vagyok, a vedelmunk az szinte nincs is, amint akar egy kicsit dadogni kezd a tamado oldal mar csomagolhatunk is. Ez nem sok jot vetit elore a szezonra, egal koruli lesz szerintem ez ev, maximumnak 9-8 -as szezon tunik. Persze csodak mindig lehetnek, de ahhoz egy teljesen uj vedelem (vedelmi koncepcio?) kellene.
több mint 4 éve
gedam
6 508
30 pont alatt kikaptok, 35 körül játszotok ki-ki meccset, 40 felett a biztos győzelem. ez így túl nagy nyomás az o-n.
több mint 4 éve
A védelmen úgy mentek át, ahogy és amiképp kedvük szottyant. És szottyant.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
A tavalyi második körös LB W. Gay felépült, így az IR listáról aktiválták. Egy tarcsi LBt (Harris) waiveltek, hogy legyen helye.C. Jones és Ward játéka kérdéses.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Dorian O`Daniel (LB) egyre tobb hivet szerez maganak:DOD -> Department of Defense.
twitter.com/goldmctNFL/status/1446521793120854016
ulpianus
Ennyi.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Dorian O`Daniel (LB) egyre tobb hivet szerez maganak:
Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Attól okos valaki , hogy milyen gyorsan tud fejben kiszámolni feladványokat 30 sec alatt? Sosem atomfizikusnak készült, de megértem ha egy ilyen teszt alapján Te az életben is következtetéseket vonsz le, viszont szerintem nem biztos , hogy fedi a valóságot.Lehet, hogy az. De ha csak a b-t válaszolta volna a wonderlicen, akkor is jobb eredmennyel zárt volna, úgyhogy azért van ketelyemMost attól, hogy csórikám függő, még lehet okos srác. Ami viszont lényegesebb, hogy itt azért főleg a futball IQ-ra kell szerintem gondolni, abban egy Lamar Jackson és Frank Gore sem feltétlenül rossz, Gordon is lehet, hogy könnyedén megtanulja azokat az itteni dolgokat, amiket használtok akkor is, ha amúgy nem lenne egy észlényMiből gondolod , hogy Lamar az életben nem egy okos srác? Gordonhoz hasonlítani elég meredek.
Wyatt
KeyG
Wyatt
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Lehet, hogy az. De ha csak a b-t válaszolta volna a wonderlicen, akkor is jobb eredmennyel zárt volna, úgyhogy azért van ketelyemMost attól, hogy csórikám függő, még lehet okos srác. Ami viszont lényegesebb, hogy itt azért főleg a futball IQ-ra kell szerintem gondolni, abban egy Lamar Jackson és Frank Gore sem feltétlenül rossz, Gordon is lehet, hogy könnyedén megtanulja azokat az itteni dolgokat, amiket használtok akkor is, ha amúgy nem lenne egy észlényMiből gondolod , hogy Lamar az életben nem egy okos srác? Gordonhoz hasonlítani elég meredek.
Wyatt
KeyG

több mint 4 éve
Most attól, hogy csórikám függő, még lehet okos srác. Ami viszont lényegesebb, hogy itt azért főleg a futball IQ-ra kell szerintem gondolni, abban egy Lamar Jackson és Frank Gore sem feltétlenül rossz, Gordon is lehet, hogy könnyedén megtanulja azokat az itteni dolgokat, amiket használtok akkor is, ha amúgy nem lenne egy észlényMiből gondolod , hogy Lamar az életben nem egy okos srác? Gordonhoz hasonlítani elég meredek.
Wyatt
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Most attól, hogy csórikám függő, még lehet okos srác. Ami viszont lényegesebb, hogy itt azért főleg a futball IQ-ra kell szerintem gondolni, abban egy Lamar Jackson és Frank Gore sem feltétlenül rossz, Gordon is lehet, hogy könnyedén megtanulja azokat az itteni dolgokat, amiket használtok akkor is, ha amúgy nem lenne egy észlényMindenki ertette. Vicc volt.
Wyatt
Reid azert tette, mert lehet motivalja Gordont, ha ilyeneket mond a nagyvilag elott. Ha barki barhogy, csak idolegesen is tudja ot motivalni, akkor varazsol a palyan. Ami sosem tart sokaig. De ezt egy honvedos pontosan tudja.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Most attól, hogy csórikám függő, még lehet okos srác. Ami viszont lényegesebb, hogy itt azért főleg a futball IQ-ra kell szerintem gondolni, abban egy Lamar Jackson és Frank Gore sem feltétlenül rossz, Gordon is lehet, hogy könnyedén megtanulja azokat az itteni dolgokat, amiket használtok akkor is, ha amúgy nem lenne egy észlény

több mint 4 éve
Illetve annak a tartalma🤣Te is arra gondolsz, hogy Gordon kémiából smart...😃 kedvence a PetricsészeBig Red: "J. Gordon very smart ...", gyorsan megtanulja a dolgokat.youtu.be/hs5oLYiB2Cg
Izebigyo, en nem azt mondanam elsore nagy erossegenek, hogy mekkora koponya a srac. Mindig tanulunk valamit.
ulpianus
KoporShow
Willie Parker
több mint 4 éve
Te is arra gondolsz, hogy Gordon kémiából smart...😃 kedvence a PetricsészeBig Red: "J. Gordon very smart ...", gyorsan megtanulja a dolgokat.youtu.be/hs5oLYiB2Cg
Izebigyo, en nem azt mondanam elsore nagy erossegenek, hogy mekkora koponya a srac. Mindig tanulunk valamit.
ulpianus
KoporShow
több mint 4 éve
Big Red: "J. Gordon very smart ...", gyorsan megtanulja a dolgokat.youtu.be/hs5oLYiB2Cg
Izebigyo, en nem azt mondanam elsore nagy erossegenek, hogy mekkora koponya a srac. Mindig tanulunk valamit.
ulpianus
több mint 4 éve
Big Red: "J. Gordon very smart ...", gyorsan megtanulja a dolgokat. Izebigyo, en nem azt mondanam elsore nagy erossegenek, hogy mekkora koponya a srac. Mindig tanulunk valamit.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hat fajo volt neznem a vedelmunket. Az ido nagy reszeben ugy mentek at rajtunk, mint kes a vajon. Szerencsere mi is az o vedelmukon, de azert ettol tobbet varnek a vedelmunktol.Oromteli volt latni, hogy mukodik a futas, persze ez nem igazan mervado, mivel a Philly defence is szinte csak disznek volt a palyan. Hill kaprazatos volt, Kelce-t teljesen kivettek a jatekbol. Varom mar Gordon mikor kap jateklehetoseget, remelem nem csalodom benne.
Hat roviden ennyi 😀
több mint 4 éve
Volt az fumble a meccsen, amirol beszeltunk ehh kollegaval, es neki lett igaza.Szoval megkerdeztek Reidet, miert nem dobott ra zaszlot. Azt mondta, hogy valoban fumbli, de ez csak felvetelrol latja mar most (en se lattam annak eloben), csakhogy ahol o allt, onnan messze volt a sarokban egy kivetito, es nem is latta pontosan mi tortenik. Hozzatennem, nem is feltetlen neki kell, van fent ember, aki elvben azert latja, de nem igy volt.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
A Visa szerint (ok aztan tutko ertenek hozza) A legjobb tamado (MVP of the day) T. Hill volt. 11 elkapas, 186 yard, 3 TD.Azert egy jelenetet hozzatennek. Hill beindult a bal szelen, majd visszafordult. A passz pediglen elszallt jo melyre, ahol senki nincs. Majomsz mutatja Hillnek, ez mivot??? Hill uti tenyereivel a sisakjat ket kezzel, hogy bocsi brotha, ezt elbactam! Rossz utat futott. A nap hose, ne szoljunk bele.

Állat vagyok, ami enni kér...
