Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Léci a többi csapat ellen a Dt- összeszedni grat 😉
dande
Minden meccsen kapunk 30 pontot. Manapság ez van, tudom. De a gyõztes csapat ér el annyit. Ellenünk bárki, ha nyerünk ha nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Léci a többi csapat ellen a Dt- összeszedni grat 😉
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ulpi ne haragudj 😉 csak tényleg voltak bosszantó itéletek, meg némi frusztráltság. Nem (feltétlenül 😉) ezen múlik, tudom.
dande
Nem haragszom. Roppant jo a meccs is. Legalabbis szorakoztato, vegig nevetek, mindig kitalalnak valami ujat a sracok. Azt is megertem, hogy valakinek vicces trollkodni. Csak van olyan barati zart angol forum, ahol nem a csocsok meg a trollkodas fontos, mikor vegre meccs van. Igy senki nem zavarja a masikat. Mindekinek jobb, en belatom. Harag nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi ne haragudj 😉 csak tényleg voltak bosszantó itéletek, meg némi frusztráltság. Nem (feltétlenül 😉) ezen múlik, tudom.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kellemes estéje lehet a DLteknek (is!) az 5 kezdő OLnkből 4 nem játszik.
dande
Most komolyan minden héten idejön vki elõre sírni? 😁 Szoknom kell. 😁

Mingyánt meccs, meg kell azt nyerni, le kell játszani. Hajrá Chiefs! Többit meglátjuk. 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kellemes estéje lehet a DLteknek (is!) az 5 kezdő OLnkből 4 nem játszik.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.
ulpianus
Ezen előbb én is felnevettem, egy picit kevesebb asszondja 😀
Wyatt
Lehet beszerzett némi morfiumot a kórházban 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.
ulpianus
Ezen előbb én is felnevettem, egy picit kevesebb asszondja 😀

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi, annyira értem, mint vszlszeg a játékosok, hogy mit akar játszatni, illetve amennyire működni lâtszik, amit kitalált 😉 😛
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Megkertem Spanglit, vmondjon neked valamit
Na ugye, saját egészsége érdekében is jobban teszi ha kirakja Spagsot és talál végre egy új JJ-t. Hogyan azt nem tudom, de utoljára SMcD volt, akiben lehetett volna reménye, de tőle meg túl hamar megvált.... Szóval hajrá! 😊
dande


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gordon annyira tehetseges, akarhanyszor bukik el, mindig valaki ad egy ujabb eselyt.
Mindamellett, hogy tenyleg minden csapat lassan a Kelce-Hill duot duplazza a safety parossal, mert mogottuk a pusztai szel fuj.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Hahh, nem terek magamhoz, na EZT a vegkifejletet aztan nem gondoltam volna. Tudom nem szabad birozni, de en ugy lattam, hogy az utolso 20 mp-es driveban 2-3 db pass interferencet be lehetett volna (ill. hat kellett volna) dobni. Egyertelmuen, meg csak a labdara sem nezve huztak, fogtak le Hillt es Kelcet is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 725
Eleg alacsony szinvonalu meccs volt. Azt nem ertettem ,hogy elbuktuk a meccset 5x. Vagy hatszor, nezopont kerdese. Nem ertettem ,miert nem vezet 20-30 ponttal a Chargers? Amit lehetett elbactunk. De tenyleg. Nemcsak a labdavesztesek. Ami lehetett bejott nekik.
Es nezem, habazzeg, ha nincs a bunti (khm) negyediknel, amivel tovabbmentek, akkor nyerunk. Nem erdemeltuk volna meg, jo ez igy. De hogy mikepp tudtunk ilyen borzalommal meccsben maradni, azt nem ertem most sem.
ulpianus
Az volt a szerencse a szerencsétlenségben, hogy rövid idő alatt, nem pedig időben elosztva voltak a labdavesztések. Hülyén hangzik, de egy felzárkózást nagyon meg tud akasztani egy labdaeladás. A pszichológia szerint pedig a mélyről jövő kifoghat egy flow-t, amitől végül felülkerekedhet.

A Chargers O a félidőig mindent jól csinált, a labdavesztésekből felpakolt 14 pontot és csak Sorensen miatt nem 21-et. Guiton az 50 yardos endzone TD-nél mélázott.

A 3. negyedben jött tőletek egy huszonpár playes TD drive, nekik egy 3&out.

Az utolsó negyed pedig szabályos pisztolypárbaj volt amit meglepő módon Herbert jobban bírt, mint Mahomes.

Ettől függetlenül a LAC védelme sem volt stabil, bőven haladtatok ellenük, csak ott is voltak bravúrok.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ami gond:
...

3. A vedelem azon felul, hogy megvillan, semmit nem tud. Gyakorlatilag, futas, passz, rovid hosszu yard, red zone, mindenhol gyengek.
ulpianus
Ami már tavaly is látszott, és a SB után egy csomóan azon paráztak hogy mi történt az O-val, valójában az O-t nem rendszer szinten verték meg, csak volt néhány olyan machup amire erősen rájátszottak, és ez döntőnek bizonyult, de ez inkább egyedi eset volt.

A D-n viszont lehetne aggódni, mert a D-t ott is rendszer szinten verték meg, meg idén a 3 meccsből háromszor, és ahogy beszéltünk róla korábban, ez a jelenlegi KC egy elég sérülékeny szisztéma. Az, hogy olyan D-t tartotok fenn, ami érdemben csak minimálisan befolyásolja egy meccs kimenetelét, szerintem luxus.

Értem, hogy nem ebbe az irányba megy a liga, meg hogy ilyen O mellett egy elit D-t pénzügyileg sem lehetne fenntartani, de nem is kell top védelemben gondolkodni. Valszeg így is bejuttok a PO-ba, még lehet hogy szezon második felére jobban összeáll az egység, de jelenlegi formájában egy ilyen védelem az gátja bármilyen komolyabb eredménynek. Szerintem.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.
ender1112
Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
dande
Ugyanezt gondoltam a Chargers előtt is 😉
ender1112


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.
ender1112
Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
dande
Ugyanezt gondoltam a Chargers előtt is 😉
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ugye, saját egészsége érdekében is jobban teszi ha kirakja Spagsot és talál végre egy új JJ-t. Hogyan azt nem tudom, de utoljára SMcD volt, akiben lehetett volna reménye, de tőle meg túl hamar megvált.... Szóval hajrá! 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.nfl.com/news/chiefs-hc-andy-reid-leaves-arrowhead-stadium-via-ambulance-following-loss-to-cha

Reidet mentővel vitték el a meccsről 😮
tenorx
Állítólag kiszáradás az oka:  www.espn.com/nfl/story/_/id/32287383/kansas-city-chiefs-coach-andy-reid-taken-hospital-sunday-loss-source-says


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.
ender1112
Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tiahslofb0nbyovzcno3
Chiefs HC Andy Reid 'doing well' after leaving Arrowhead Stadium in ambulance
Kansas City Chiefs head coach Andy Reid left Arrowhead Stadium via ambulance following Sunday's 30-24 loss to the Los Angeles Chargers for precautionary reasons, NFL Networks James Palmer reported. The team later released a statement saying the veteran co


Reidet mentővel vitték el a meccsről 😮
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ami gond:
1. A tamadofal nem allt meg ossze., Teljesen uj egyseg, meg fog tortenni. Onnantol lesz erdekes, hogy milyen szintet kepvisel. Szal ez meg oke.

2. CEH. Sebesseg, technika, agresszio rendben. Jo a keze, jol olvas. Csakhogy nem hatekony. Nem latsz egyetlen playt sem, amit o csinal meg. Vannak jo blokkok, vannak kreativ jatekok, ahol jo. De nem miatta jo. PEdig megvan mindene, csak nem megy. Raadasul nagyokat hibazik. Ez igy nem jo. Mert ha nem hibazna, akkor dragan lehetne az ember. Kezdo futo, nekunk elg ha alapokat biztosan hozza. Vagy ha nagy jatekok jonnenek, meg par nagy hiba is. Beleferne a passzjatek mogott. De igy nem jo sehogy.

3. A vedelem azon felul, hogy megvillan, semmit nem tud. Gyakorlatilag, futas, passz, rovid hosszu yard, red zone, mindenhol gyengek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Eleg alacsony szinvonalu meccs volt. Azt nem ertettem ,hogy elbuktuk a meccset 5x. Vagy hatszor, nezopont kerdese. Nem ertettem ,miert nem vezet 20-30 ponttal a Chargers? Amit lehetett elbactunk. De tenyleg. Nemcsak a labdavesztesek. Ami lehetett bejott nekik.
Es nezem, habazzeg, ha nincs a bunti (khm) negyediknel, amivel tovabbmentek, akkor nyerunk. Nem erdemeltuk volna meg, jo ez igy. De hogy mikepp tudtunk ilyen borzalommal meccsben maradni, azt nem ertem most sem.
ulpianus
Úgy tudtatok, hogy amikor nálatok volt a labda akkor hosszú 10+ drive-okat vezettetek. Herbert-et lent tartotta Andy és a 2. PM Int-et leszámítva teljesen jó volt a plan. Csak FG kellett volna eljutni, amit kb 10-ből 9x megcsinál a KC. Sok stopja nem volt a Chargers D-nek a 2. félidőben.
Ennek ellenére magunknak nehezítettük meg ezekkel a nevetséges shift büntetésekkel. Múlt heti meccs is azon ment el (többek között)