Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 4 éve
Léci a többi csapat ellen a Dt- összeszedni grat 😉Minden meccsen kapunk 30 pontot. Manapság ez van, tudom. De a gyõztes csapat ér el annyit. Ellenünk bárki, ha nyerünk ha nem.
dande

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Léci a többi csapat ellen a Dt- összeszedni grat 😉
több mint 4 éve
Ulpi ne haragudj 😉 csak tényleg voltak bosszantó itéletek, meg némi frusztráltság. Nem (feltétlenül 😉) ezen múlik, tudom.Nem haragszom. Roppant jo a meccs is. Legalabbis szorakoztato, vegig nevetek, mindig kitalalnak valami ujat a sracok. Azt is megertem, hogy valakinek vicces trollkodni. Csak van olyan barati zart angol forum, ahol nem a csocsok meg a trollkodas fontos, mikor vegre meccs van. Igy senki nem zavarja a masikat. Mindekinek jobb, en belatom. Harag nincs.
dande

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Ulpi ne haragudj 😉 csak tényleg voltak bosszantó itéletek, meg némi frusztráltság. Nem (feltétlenül 😉) ezen múlik, tudom.
több mint 4 éve
Kellemes estéje lehet a DLteknek (is!) az 5 kezdő OLnkből 4 nem játszik.Most komolyan minden héten idejön vki elõre sírni? 😁 Szoknom kell. 😁
dande
Mingyánt meccs, meg kell azt nyerni, le kell játszani. Hajrá Chiefs! Többit meglátjuk. 🏈

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Lehet beszerzett némi morfiumot a kórházban 😀Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.Ezen előbb én is felnevettem, egy picit kevesebb asszondja 😀
ulpianus
Wyatt

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.Ezen előbb én is felnevettem, egy picit kevesebb asszondja 😀
ulpianus

több mint 4 éve
Big Red: Gordon nem fog jatszani most. Nem azert, mert ne lenne kivalo formaban. Peldaul kevesebb a testzsirszazaleka mint nekem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Köszi, annyira értem, mint vszlszeg a játékosok, hogy mit akar játszatni, illetve amennyire működni lâtszik, amit kitalált 😉 😛
több mint 4 éve
Megkertem Spanglit, vmondjon neked valamitNa ugye, saját egészsége érdekében is jobban teszi ha kirakja Spagsot és talál végre egy új JJ-t. Hogyan azt nem tudom, de utoljára SMcD volt, akiben lehetett volna reménye, de tőle meg túl hamar megvált.... Szóval hajrá! 😊
dande

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Gordon annyira tehetseges, akarhanyszor bukik el, mindig valaki ad egy ujabb eselyt. Mindamellett, hogy tenyleg minden csapat lassan a Kelce-Hill duot duplazza a safety parossal, mert mogottuk a pusztai szel fuj.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
több mint 4 éve
Hahh, nem terek magamhoz, na EZT a vegkifejletet aztan nem gondoltam volna. Tudom nem szabad birozni, de en ugy lattam, hogy az utolso 20 mp-es driveban 2-3 db pass interferencet be lehetett volna (ill. hat kellett volna) dobni. Egyertelmuen, meg csak a labdara sem nezve huztak, fogtak le Hillt es Kelcet is.
több mint 4 éve
Eleg alacsony szinvonalu meccs volt. Azt nem ertettem ,hogy elbuktuk a meccset 5x. Vagy hatszor, nezopont kerdese. Nem ertettem ,miert nem vezet 20-30 ponttal a Chargers? Amit lehetett elbactunk. De tenyleg. Nemcsak a labdavesztesek. Ami lehetett bejott nekik.Az volt a szerencse a szerencsétlenségben, hogy rövid idő alatt, nem pedig időben elosztva voltak a labdavesztések. Hülyén hangzik, de egy felzárkózást nagyon meg tud akasztani egy labdaeladás. A pszichológia szerint pedig a mélyről jövő kifoghat egy flow-t, amitől végül felülkerekedhet.
Es nezem, habazzeg, ha nincs a bunti (khm) negyediknel, amivel tovabbmentek, akkor nyerunk. Nem erdemeltuk volna meg, jo ez igy. De hogy mikepp tudtunk ilyen borzalommal meccsben maradni, azt nem ertem most sem.
ulpianus
A Chargers O a félidőig mindent jól csinált, a labdavesztésekből felpakolt 14 pontot és csak Sorensen miatt nem 21-et. Guiton az 50 yardos endzone TD-nél mélázott.
A 3. negyedben jött tőletek egy huszonpár playes TD drive, nekik egy 3&out.
Az utolsó negyed pedig szabályos pisztolypárbaj volt amit meglepő módon Herbert jobban bírt, mint Mahomes.
Ettől függetlenül a LAC védelme sem volt stabil, bőven haladtatok ellenük, csak ott is voltak bravúrok.
több mint 4 éve
Ami gond:Ami már tavaly is látszott, és a SB után egy csomóan azon paráztak hogy mi történt az O-val, valójában az O-t nem rendszer szinten verték meg, csak volt néhány olyan machup amire erősen rájátszottak, és ez döntőnek bizonyult, de ez inkább egyedi eset volt.
...
3. A vedelem azon felul, hogy megvillan, semmit nem tud. Gyakorlatilag, futas, passz, rovid hosszu yard, red zone, mindenhol gyengek.
ulpianus
A D-n viszont lehetne aggódni, mert a D-t ott is rendszer szinten verték meg, meg idén a 3 meccsből háromszor, és ahogy beszéltünk róla korábban, ez a jelenlegi KC egy elég sérülékeny szisztéma. Az, hogy olyan D-t tartotok fenn, ami érdemben csak minimálisan befolyásolja egy meccs kimenetelét, szerintem luxus.
Értem, hogy nem ebbe az irányba megy a liga, meg hogy ilyen O mellett egy elit D-t pénzügyileg sem lehetne fenntartani, de nem is kell top védelemben gondolkodni. Valszeg így is bejuttok a PO-ba, még lehet hogy szezon második felére jobban összeáll az egység, de jelenlegi formájában egy ilyen védelem az gátja bármilyen komolyabb eredménynek. Szerintem.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 4 éve
Ugyanezt gondoltam a Chargers előtt is 😉Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
ender1112
dande
ender1112

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Ugyanezt gondoltam a Chargers előtt is 😉Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
ender1112
dande
több mint 4 éve
Na ugye, saját egészsége érdekében is jobban teszi ha kirakja Spagsot és talál végre egy új JJ-t. Hogyan azt nem tudom, de utoljára SMcD volt, akiben lehetett volna reménye, de tőle meg túl hamar megvált.... Szóval hajrá! 😊
több mint 4 éve
www.nfl.com/news/chiefs-hc-andy-reid-leaves-arrowhead-stadium-via-ambulance-following-loss-to-chaÁllítólag kiszáradás az oka: www.espn.com/nfl/story/_/id/32287383/kansas-city-chiefs-coach-andy-reid-taken-hospital-sunday-loss-source-says
Reidet mentővel vitték el a meccsről 😮
tenorx

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.Azt be lehet írni sima Wnek, meglepődnék ha 1 TDn belül maradnánk.
ender1112
több mint 4 éve
Jövő héten Eagles, kíváncsi vagyok, mi lesz ott.
több mint 4 éve
Ami gond:1. A tamadofal nem allt meg ossze., Teljesen uj egyseg, meg fog tortenni. Onnantol lesz erdekes, hogy milyen szintet kepvisel. Szal ez meg oke.
2. CEH. Sebesseg, technika, agresszio rendben. Jo a keze, jol olvas. Csakhogy nem hatekony. Nem latsz egyetlen playt sem, amit o csinal meg. Vannak jo blokkok, vannak kreativ jatekok, ahol jo. De nem miatta jo. PEdig megvan mindene, csak nem megy. Raadasul nagyokat hibazik. Ez igy nem jo. Mert ha nem hibazna, akkor dragan lehetne az ember. Kezdo futo, nekunk elg ha alapokat biztosan hozza. Vagy ha nagy jatekok jonnenek, meg par nagy hiba is. Beleferne a passzjatek mogott. De igy nem jo sehogy.
3. A vedelem azon felul, hogy megvillan, semmit nem tud. Gyakorlatilag, futas, passz, rovid hosszu yard, red zone, mindenhol gyengek.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Eleg alacsony szinvonalu meccs volt. Azt nem ertettem ,hogy elbuktuk a meccset 5x. Vagy hatszor, nezopont kerdese. Nem ertettem ,miert nem vezet 20-30 ponttal a Chargers? Amit lehetett elbactunk. De tenyleg. Nemcsak a labdavesztesek. Ami lehetett bejott nekik.Úgy tudtatok, hogy amikor nálatok volt a labda akkor hosszú 10+ drive-okat vezettetek. Herbert-et lent tartotta Andy és a 2. PM Int-et leszámítva teljesen jó volt a plan. Csak FG kellett volna eljutni, amit kb 10-ből 9x megcsinál a KC. Sok stopja nem volt a Chargers D-nek a 2. félidőben.
Es nezem, habazzeg, ha nincs a bunti (khm) negyediknel, amivel tovabbmentek, akkor nyerunk. Nem erdemeltuk volna meg, jo ez igy. De hogy mikepp tudtunk ilyen borzalommal meccsben maradni, azt nem ertem most sem.
ulpianus
Ennek ellenére magunknak nehezítettük meg ezekkel a nevetséges shift büntetésekkel. Múlt heti meccs is azon ment el (többek között)