Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
mindig az jött le, hogy téged nem zavar a szr D mert az O úgyis megnyeri, meg jönnek a labdaszerzések és akkor ok, ahányszor felmerült, hogy ki kéne rúgni, jött valami "védőbeszéd féle" De ha nem, akkor ok, csak Reid is észre vehetné már, mert a saját munkáját nehezíti 😉 😛
dande
Nem jott semmifele vedobeszed. Azt mondom, hogy ez a vedelem nem fog meccseket nyerni. Ezt kar allandoan szamonkerni rajtuk. Amit tudnak, hogy par labdaszerzes vagy stop, es kesz. Bravur vedelem, neha megvillan, es annyi. De ez nem egy jo vedelem.
Mondjuk ha nem adjak at ma negyszer a labdat a tamadok, akkor nyerunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Hát a D szar ezt tudjuk, de amikor kellett field goalon tartották a Chargerst... Támadhattunk a W-ért.Ez van.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Eleg alacsony szinvonalu meccs volt. Azt nem ertettem ,hogy elbuktuk a meccset 5x. Vagy hatszor, nezopont kerdese. Nem ertettem ,miert nem vezet 20-30 ponttal a Chargers? Amit lehetett elbactunk. De tenyleg. Nemcsak a labdavesztesek. Ami lehetett bejott nekik.
Es nezem, habazzeg, ha nincs a bunti (khm) negyediknel, amivel tovabbmentek, akkor nyerunk. Nem erdemeltuk volna meg, jo ez igy. De hogy mikepp tudtunk ilyen borzalommal meccsben maradni, azt nem ertem most sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi még mindig védhető Spags??? Ebbe bukott bele részben nálunk is Reid...elhiszem, hogy lojális az embereihez de ami pocsék az pocsék, ha a labdaszerzések nem jönnek, semmire nem képes a D
dande
Mikor mondtam neked, hogy vedheto Spags?
ulpianus
mindig az jött le, hogy téged nem zavar a szr D mert az O úgyis megnyeri, meg jönnek a labdaszerzések és akkor ok, ahányszor felmerült, hogy ki kéne rúgni, jött valami "védőbeszéd féle" De ha nem, akkor ok, csak Reid is észre vehetné már, mert a saját munkáját nehezíti 😉 😛
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ulpi még mindig védhető Spags??? Ebbe bukott bele részben nálunk is Reid...elhiszem, hogy lojális az embereihez de ami pocsék az pocsék, ha a labdaszerzések nem jönnek, semmire nem képes a D
dande
Mikor mondtam neked, hogy vedheto Spags?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi még mindig védhető Spags??? Ebbe bukott bele részben nálunk is Reid...elhiszem, hogy lojális az embereihez de ami pocsék az pocsék, ha a labdaszerzések nem jönnek, semmire nem képes a D
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 www.bbc.co.uk/sport/av/american-football/58691933
ulpianus
Sajnos geoblocked.
KoporShow
media bugyutasag igazabol:
"Bayern Munich boss Julian Nagelsmann speaks to Kansas City Chiefs head coach Andy Reid to learn the tricks of the trade in the NFL." Ilyen ostoba kerdesek vannak, jopofa, semmi komoly.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
 www.bbc.co.uk/sport/av/american-football/58691933
ulpianus
Sajnos geoblocked.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 www.bbc.co.uk/sport/av/american-football/58691933


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 arrowheadaddict.com/2021/09/23/kc-chiefs-field-youngest-starting-lineups-nfl/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem Ceh meg aD állja a cehet... pocsék egy forduló volt 😕
dande
Mondjuk ezért az interceptionért lenne olyan, akit hetekig csesztetnének. Én csak az összefoglalót néztem reggel, az alapján meglepett, hogy milyen nyílt a meccs, de biztos voltam benne, hogy a végén jön majd a fordítás.

Legalább nem kell a veretlen szezon terhével küszködni, okosan letudta előre a csapat 😊

több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Úgy látszik, ez olyan év lesz, mint Mahomes első teljes éve: pontzuhatag szinte minden meccsen, mert a legjobb támadósor a legrosszabb védelemmel van ötvözve.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem Ceh meg aD állja a cehet... pocsék egy forduló volt 😕
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Meccs elozetesek mindehonnan, zanza:
1. Az van, hogy minden qva jo.
2. J. Houstont es Watkinst is lathatjuk ujra, rossz mezben.
3. Ma van Mahomes szulinapja. Lehet kap egy uj szerzodest? Nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
( Stanley sincs vasárnap )
KeyG
Tekintettel arra h még nem indult el az NHL szezon, érthető. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Frank Clark 3+ sack és 2 fumble-ra lehet rakni a fogadásokat ( Stanley sincs vasárnap )

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)
ulpianus
Vannak dolgok amikhez nem kell szólni, Mahomes-nak van motiváció a Ravens ellen. 😀
KeyG
Azért a mi D-en is át fogtok rohanni simán. Csak T.Williamsel futtassátok a TD-ket és legyen 49-28. Az 3TD. Deal? 😀
KoporShow
Hú 49 pont ebbe most beleremegtem, amikor beleszerettem a csapatba 5 meccsen kaptak ennyit. 😂
KeyG
Mahomes segít ahol tud!
ulpianus
Ezért vagyok halál nyugodt a meccs előtt, igazából ezt csak a Chiefs bukhatja el a Ravens jelenlegi állapotában.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)
ulpianus
Vannak dolgok amikhez nem kell szólni, Mahomes-nak van motiváció a Ravens ellen. 😀
KeyG
Azért a mi D-en is át fogtok rohanni simán. Csak T.Williamsel futtassátok a TD-ket és legyen 49-28. Az 3TD. Deal? 😀
KoporShow
Hú 49 pont ebbe most beleremegtem, amikor beleszerettem a csapatba 5 meccsen kaptak ennyit. 😂
KeyG
Mahomes segít ahol tud!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)
ulpianus
Vannak dolgok amikhez nem kell szólni, Mahomes-nak van motiváció a Ravens ellen. 😀
KeyG
Azért a mi D-en is át fogtok rohanni simán. Csak T.Williamsel futtassátok a TD-ket és legyen 49-28. Az 3TD. Deal? 😀
KoporShow
Hú 49 pont ebbe most beleremegtem, amikor beleszerettem a csapatba 5 meccsen kaptak ennyit. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)
ulpianus
Vannak dolgok amikhez nem kell szólni, Mahomes-nak van motiváció a Ravens ellen. 😀
KeyG
Azért a mi D-en is át fogtok rohanni simán. Csak T.Williamsel futtassátok a TD-ket és legyen 49-28. Az 3TD. Deal? 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)
ulpianus
Vannak dolgok amikhez nem kell szólni, Mahomes-nak van motiváció a Ravens ellen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az elmúlt két szezonban sokkal jobban vártam a meccseinket , mint most. Legalább 3 TD különbséget várok, öröm lesz nézni ahogy Mahomes kifiguráz egy teljes szedett vetett védelmet köztük leginkább Averettet és Westryt. 😀
KeyG
Megegyeztunk! Nekem is orom lesz nezni, hogy Majomsz kifigurantozik mindenkit, es 3 TD kulonbseggel nyerunk. 😊 Te szolsz nekik, vagy mondjam en? (Nem mely a hangom.)


Állat vagyok, ami enni kér...