Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nem beszeltek az edzok arrol, hogy mi okozza az OL gyengeseget? Osszeszokatlansag? Elvegre eleg eros maga a jatekosallomany.
undisputedly
Beszeltek, de igazabol nem tudjak. Kozhelyeket puffogtattak. Reid OL edzokent kezdte, van szava. De otlete nincs. Egyenileg sem teljesit jol tobb jatekos, de igazabol itt nagyon fontos az osszhang, ami nincs. Es mar ott tartunk a szezonban, hogy ez zavaro. Ezek nem ujoncok (a center, de o pont jo. Illetve az ROT kvazi ujonc, de nem ez a gond. Ha belul meglenne a rutinos jo jatek, ezt elbirna Mahomes).
ulpianus
Ha igy nem mondjak ki, akkor felteszem egyeni hibak/hianyossagok, amiket nyilvan nem dognak kibeszelni.

Erdekes, mert Creedre neha ra szoktam googlizni, hogy miket irnak rola, mivel szerettem volna, ha mi huzzuk ki iden a drafton. Szoval azt tudom, hogy o jol jatszik. Mellette pesig azert eleg jo nevek jottek, egy elfogadhato szintet kellene hozni. Meg bosszabkostam os FA utan, hogy a Chiefs megoldotta a falat, biztosan megint ott lesznek.

Vedelmet nem kerdem, elvegre orrneheznek van kalibralva a csapat, szandekosan.

Mondjuk en latok ra eselyt, hogy osszeall ez jobbra is. Kerdes, hogy eletben tudtok-e maradni a PO-ig.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem beszeltek az edzok arrol, hogy mi okozza az OL gyengeseget? Osszeszokatlansag? Elvegre eleg eros maga a jatekosallomany.
undisputedly
Beszeltek, de igazabol nem tudjak. Kozhelyeket puffogtattak. Reid OL edzokent kezdte, van szava. De otlete nincs. Egyenileg sem teljesit jol tobb jatekos, de igazabol itt nagyon fontos az osszhang, ami nincs. Es mar ott tartunk a szezonban, hogy ez zavaro. Ezek nem ujoncok (a center, de o pont jo. Illetve az ROT kvazi ujonc, de nem ez a gond. Ha belul meglenne a rutinos jo jatek, ezt elbirna Mahomes).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ami sztem erdekesebb. Vettek egy draga OLt, nem mukodik. Erdekes, hogy a futasatlag megvan ,de aki latja a meccseket, nem mukodik. Passznal nem is jutunk el az eddig legfontosabb harmadik utemig, mert osszeomlik a zseb.
Hill es Kelce serult, es a vilagon senki nincs mogottuk. J. Gordon is lathatatlan, hiaba jott. Most is volt 1 target, nem kapta el. Tavaly mondtam sokat, hogy Watkins szerepe sokkal fontosabb, mint sokan gondoljak. Haaat, fontosabb, mint en gondoltam. Mert igy leveszik a tuti parost, es vege van.

A vedelem nem kell jo legyen. Ezt tudjuk. De semmi nem mukodik. Jones minek lett DE? Elso dolga lesz egy uj DCnek, hogy visszatolja, vagy elgancsolom! H. Badger hatul zonazik, de elol folyik a jatek, mert atjatszhato a csapat. Minden playmakerunk jatekon kivul van 90%ban.
ulpianus
Nem beszeltek az edzok arrol, hogy mi okozza az OL gyengeseget? Osszeszokatlansag? Elvegre eleg eros maga a jatekosallomany.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ami sztem erdekesebb. Vettek egy draga OLt, nem mukodik. Erdekes, hogy a futasatlag megvan ,de aki latja a meccseket, nem mukodik. Passznal nem is jutunk el az eddig legfontosabb harmadik utemig, mert osszeomlik a zseb.
Hill es Kelce serult, es a vilagon senki nincs mogottuk. J. Gordon is lathatatlan, hiaba jott. Most is volt 1 target, nem kapta el. Tavaly mondtam sokat, hogy Watkins szerepe sokkal fontosabb, mint sokan gondoljak. Haaat, fontosabb, mint en gondoltam. Mert igy leveszik a tuti parost, es vege van.

A vedelem nem kell jo legyen. Ezt tudjuk. De semmi nem mukodik. Jones minek lett DE? Elso dolga lesz egy uj DCnek, hogy visszatolja, vagy elgancsolom! H. Badger hatul zonazik, de elol folyik a jatek, mert atjatszhato a csapat. Minden playmakerunk jatekon kivul van 90%ban.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Nem varhatod el, hogy megvaltozzon. Egesz eleteben ilyen volt. Tessek megnezni ahogy tizenevesen kosarazik, baseballozik, akarmi, es megdobja a lehetetlent, mert o ilyen.
Es ilyen is lesz. Ettol jo. Igen, mindig cikk-cakk lesz. Igen, mindig dobni fog mindenre.
Van egy logikaja ennek is. Tobb picket dob, tobb TDt dob.

A gond az, hogy semmi nem mukodik. OL, WR sor, futas, vedelem minden teren. Es itt mar nem eleg, hogy o mindenen at nyerni akar. Erre mondtam, hogy ilyenkor ez rosszul nez ki, ami eddig kiraly volt. De Mahomes nem lesz mas. Aki erre var, az varhat. Hogy majd Favre meggondolt Alex Smith tipussa valtozik. Lehet ezt nem szeretni, de nem szabad ot megitelni egy atlag, ovatos QB jateka alapjan. Mert a gunslinger egesz maskepp lat mindent.

En magam mondtam, hogy Majomsz is hibas, tuljatsza, erolteti, ami nem jo. De egesz masrol beszelunk. Meg kell neki tanulni veszteni, van olyan. Sokkal erdekesebb vagy 5 masik dolog sztem, de ezek szerint csak nekem.
ulpianus
Nem, ez így teljesen világos mindenkinek, legalábbis nekem.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem varhatod el, hogy megvaltozzon. Egesz eleteben ilyen volt. Tessek megnezni ahogy tizenevesen kosarazik, baseballozik, akarmi, es megdobja a lehetetlent, mert o ilyen.
Es ilyen is lesz. Ettol jo. Igen, mindig cikk-cakk lesz. Igen, mindig dobni fog mindenre.
Van egy logikaja ennek is. Tobb picket dob, tobb TDt dob.

A gond az, hogy semmi nem mukodik. OL, WR sor, futas, vedelem minden teren. Es itt mar nem eleg, hogy o mindenen at nyerni akar. Erre mondtam, hogy ilyenkor ez rosszul nez ki, ami eddig kiraly volt. De Mahomes nem lesz mas. Aki erre var, az varhat. Hogy majd Favre meggondolt Alex Smith tipussa valtozik. Lehet ezt nem szeretni, de nem szabad ot megitelni egy atlag, ovatos QB jateka alapjan. Mert a gunslinger egesz maskepp lat mindent.

En magam mondtam, hogy Majomsz is hibas, tuljatsza, erolteti, ami nem jo. De egesz masrol beszelunk. Meg kell neki tanulni veszteni, van olyan. Sokkal erdekesebb vagy 5 masik dolog sztem, de ezek szerint csak nekem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Igen, ezt mar mondtak sokan. Nem lehetne, hogy Mahomes ne legyen tobbet Mahomes?
Lehetne, csak azzal senki nem nyerne.

Mert megkerheted te a zseni gollovo csatart, hogy mindig inkabb nezzen fel loves elott (mert ma is melle ment ketto), hatha lehet passzolni. De onnantol kevesebb gol lesz. Es ha nem mukodik a taktika, az a nagyon ritka tehetseg, aki helyzet nelkul is megnyerte, most majd beall a sorba, es vesztesz. Ezert nem ot kell megreformalni. De mindegy, felolem.
ulpianus
Örökké nem várhatod el tőle, hogy menjen a flik-flak meg a cikk-cakk. Neki is változnia kell ahogy a ligának. Nem kell a finesszből lejjebb adni, csak megfontoltabb legyen. Erős karja van pontosan dob, nem kell mindig futtából, mert jelenleg a dobásainak a fele az futok-futok eldobom, aztán talán ott lesz valaki, és eddig jól jöttek ki belőle. Viszont most inkább rossz mint jó. De ha azt mondod erőltetni kell ezt és egyszer csak beakad, akkor ok legyen így.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Igen, ezt mar mondtak sokan. Nem lehetne, hogy Mahomes ne legyen tobbet Mahomes?
Lehetne, csak azzal senki nem nyerne.

Mert megkerheted te a zseni gollovo csatart, hogy mindig inkabb nezzen fel loves elott (mert ma is melle ment ketto), hatha lehet passzolni. De onnantol kevesebb gol lesz. Es ha nem mukodik a taktika, az a nagyon ritka tehetseg, aki helyzet nelkul is megnyerte, most majd beall a sorba, es vesztesz. Ezert nem ot kell megreformalni. De mindegy, felolem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 700
Aki azt hiszi, hogy Mahomest kiismertek, annak ajanlom amit akkor mondtam, mikor Sobri belekezdett a Brady kiegett dumaba. Vagyis mely szakmaisaggal: Hahahahaha!
ulpianus
Lesz még sírás, nyugi!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.
Heisman
Nemcsak a 🐻 sben bizonyította. Top 5 (kapott pont, yard, red zone) védelmeket rakott már össze többször. Illetve manapság menõmanó védelmekbõl 2-3 csapat õt másolja. Egyik legjobb DC évtizedes szinten.

HCként megbukott. Érdekes volna a Chiefsben, mert itt sincs meg az emberanyag a rendszeréhez. De úgyis újjá kell tervezni, szal mindegy miért repülnek páran.
ulpianus
Csak mar latnank a jelet ennek az ujjaepitesnek. Valszeg majd januartol. VISZONT!!! A tamadooldalon van emberanyag, jelenleg megsem mukodik. Mi okozhatja azt, hogy egy mukodo, szuperul osszerakott tamadogepezet egyszer csak meghal, eletnek jelet sem mutatja?
ligur
Szerintem Mahomes túl kockáztatja a playeket. Mindegyikből Top playt akar összehozni, és néha a flegmasága és könnyelműsége miatt jönnek a turnoverek. Eddig mindig szerencséje volt és bejött, viszont most úgy pattognak a labdák, hogy vagy fumble vagy INT lesz belőle. Hill-t ketten lezónázzák, aztán a többiek Mahomes "időhúzásából" próbálnak megélni, hátha meghosszabbítja addig a playt amíg szabadra tud futni az elkapó.
Szóval, egy kicsit konszolidálni kéne a stílusát Mahomes-nak és ha nincs lehetőség akkor scramble, vagy checkdown, vagy fusson ki vagy dobja ki.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Aki azt hiszi, hogy Mahomest kiismertek, annak ajanlom amit akkor mondtam, mikor Sobri belekezdett a Brady kiegett dumaba. Vagyis mely szakmaisaggal: Hahahahaha!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.
Heisman
Nemcsak a 🐻 sben bizonyította. Top 5 (kapott pont, yard, red zone) védelmeket rakott már össze többször. Illetve manapság menõmanó védelmekbõl 2-3 csapat õt másolja. Egyik legjobb DC évtizedes szinten.

HCként megbukott. Érdekes volna a Chiefsben, mert itt sincs meg az emberanyag a rendszeréhez. De úgyis újjá kell tervezni, szal mindegy miért repülnek páran.
ulpianus
Csak mar latnank a jelet ennek az ujjaepitesnek. Valszeg majd januartol. VISZONT!!! A tamadooldalon van emberanyag, jelenleg megsem mukodik. Mi okozhatja azt, hogy egy mukodo, szuperul osszerakott tamadogepezet egyszer csak meghal, eletnek jelet sem mutatja?
ligur
Jobban fel lehet rá készülni, van róla elég anyag hogy a védők fejébe beleverjék mit kell csinálni. Valamint ez a WR csoport Hillen kívül nem veretes azért, megkockáztatom hogy a legrosszabb a divízióban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.
Heisman
Nemcsak a 🐻 sben bizonyította. Top 5 (kapott pont, yard, red zone) védelmeket rakott már össze többször. Illetve manapság menõmanó védelmekbõl 2-3 csapat õt másolja. Egyik legjobb DC évtizedes szinten.

HCként megbukott. Érdekes volna a Chiefsben, mert itt sincs meg az emberanyag a rendszeréhez. De úgyis újjá kell tervezni, szal mindegy miért repülnek páran.
ulpianus
Csak mar latnank a jelet ennek az ujjaepitesnek. Valszeg majd januartol. VISZONT!!! A tamadooldalon van emberanyag, jelenleg megsem mukodik. Mi okozhatja azt, hogy egy mukodo, szuperul osszerakott tamadogepezet egyszer csak meghal, eletnek jelet sem mutatja?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.
Heisman
Nemcsak a 🐻 sben bizonyította. Top 5 (kapott pont, yard, red zone) védelmeket rakott már össze többször. Illetve manapság menõmanó védelmekbõl 2-3 csapat õt másolja. Egyik legjobb DC évtizedes szinten.

HCként megbukott. Érdekes volna a Chiefsben, mert itt sincs meg az emberanyag a rendszeréhez. De úgyis újjá kell tervezni, szal mindegy miért repülnek páran.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.
Heisman
Még csak ne is vicceljünk olyannal, hogy kompetens DC-t engedünk a KC közelébe!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
így 1 hét késéssel, de reagálok 😀
az AFC-ben a team to beat az a Broncos
És meg is teszik minden héten
Heisman
A Jets elleni W megtörte Fangiot. 😊

És ha már megtört dolgok. hogy on topik is legyek. Yikes.

iktriad
Fangionak semmi tehetsége nincs a HC posztra, mert egy DC. Nem csodálom hogy nálunk nem tudott jó védelmet összerakni, mert nincs rá ideje a többi elrontott döntése mellett. Pl KC-be jó lenne, Reid bácsi összefogja a dolgokat, és csak arra kell koncentrálnia amihez a Bearsben bebizonyította hogy ért. Egye a fene Chad Henneért idecseréljük az olaszt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
így 1 hét késéssel, de reagálok 😀
az AFC-ben a team to beat az a Broncos
És meg is teszik minden héten
Heisman
A Jets elleni W megtörte Fangiot. 😊

És ha már megtört dolgok. hogy on topik is legyek. Yikes.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Amugy meg nincsenek szavak, amivel meltatni tudnam eheti teljesitmenyunket a Titanok ellen. . .
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
így 1 hét késéssel, de reagálok 😀
az AFC-ben a team to beat az a Broncos
És meg is teszik minden héten
Heisman
Mi sem jarunk ettol nagyon messze, sőt !!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
így 1 hét késéssel, de reagálok 😀
az AFC-ben a team to beat az a Broncos
És meg is teszik minden héten

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
A Madden-atok utolerte Mahomesot is. 😀
Stez
Brady-t meg a nyugdíj érhetné már utol. Én a helyében rég kurváznék már Dominikán. Erre ő meg a számaira élvezkődik minden héten. 😃

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
A Madden-atok utolerte Mahomesot is. 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
Eretnek pfejj 😀 😉
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Az elsõ félidõt a Titans nyerte, a másodikat a Chiefs. Gondolom az jó.

Jó hír annyi a meccsrõl, hogy Mahomes végül is nem sérült meg komolyan..
ulpianus
Mi a vélemény, miért nem megy?

A D szakemberek megtalálták a rendszer ellenszerét, egyéni hibák-dekoncentráltság, kisebb sérülések a kulcsembereknél? Vagy mi a megfejtés?
Jan
A falnál nagy bajok vannak, és mivel nincs idő, nincs szabad elkapó, és 10 15 play után jönnek a hibák a lazaság miatt. Mahomes meg ráadásul minden playt meg akar nyerni, mindenből yardot akar hozni, amiből jönnek az eladott labdák, és ha így folytatja simán egy sérülés is.
Azért az elmúlt évek mázlista helyzetei is vissza ütnek, ami eddig a KCnak pattant most minden ellene, valószínű azért is mert akkor mentek mint kés a vajon, most meg döcög, frusztrált a játék