Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Amadeus
Hozzateszem, ha megnezzuk Reid kiket draftolt elso korben, beleertve az Eagles elso koroseit is, a fele elit jatekos saccra. A masik fele pedig kezdoszint. Hirtelen, nagy bust nem is ugrik be.
Itt ugye Mahomes, Fisher, CEH, Dee Ford, sztem a tobbiben nem valsztottunk elsore. Fejbol mondom.
Az Eaglesben is fejbol, McNabbel kezdett az tuti. De Maclin is elsos volt (DeSean nem), Cox, B. Graham (ot mennyire akartam volna ide anno) is akkor erkezett, meg akik nem jutnak eszembe.

Szoval igazad lehet, Rozmar elso korben legalabb tudja mit csinal. CEH-rol is nyilvan megkerdeztek, irtam is itt akkor. Azt mondtak neki, van egy srac, aki az uj Westbrook lehet. Azt mondta, nem, ez a srac jobb mint Westbrook valaha.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
csak tudod, van aki top4-ben nem draftol system fit embert, ő meg első kör végén húz egy ekkorát.
Amadeus
Igaz.
Bar sztem a ket eset mas, ha Ferrelre gondolsz. Mert Mack utan nem lehetett uresen hagyni a posztot. Ra gondoltak, nem jott be.

A Chiefs most pedig megtehette bajnokkent, hogy "csak" egyben tartsa a csapatot. A drafton luxuspicket lojon el oda, ahol tetszik. Akkor is, ha nem eri meg onmagaban. Igazabol megeri. Mert a vedelem meg egy CBvel sincs elorebb. Vagy LBvel. Viszont lattuk tegnap, ha a futas jobb (Darrel Williams is palyan volt, 3.as atlaggal futott asszem, HEC 5.5), akkor, amivel a Chiefs nyerni tud, a passzjatek, biztosabban megy. Ennyi a terv. Raadasul CEH nagyon tud elkapni is. Latni fogjuk, biztos lehet benne mindenki.

Szoval lehet nem o volt a legjobb futo, de ide illik. Mondtam anno Huntrol is. Aki gyengebb kepessegu mindamellett. Itt most azert OSemele amig birja, Mahoems es elkapoi arnyekaban lehet kiralykodni. Es kell is, egyetertek Reiddel. Csak passzolni nem lehet, akkor tenyleg csak arra megy mindenki, hogy agyonussek Mahomest. Lattuk tavaly nem egy csapattol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
És még van hova fejlődnie, hiszen a goal line szizukat nem sikerült megoldani, és a passzjátékba se lett bevonva. Szóval messze mèg a plafon, de én is nagyon bírom.
gabokocka
hihetetlen, hogy bárkit ledraftolt a rozmár, az fixen system fit.
Amadeus
Ez nem volt nehez. A Chiefs futasainak joresze zone read. CEH az LSUban zone read futasokkal tette le a nevjegyet. Sok ujat nem kell megtanulnia. Nyilvan ez a rendszer bonyolultabb, gyorsabb a jatek kisse, de nem kellett nagyon sokat elemezni.
ulpianus
csak tudod, van aki top4-ben nem draftol system fit embert, ő meg első kör végén húz egy ekkorát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Ilyen meccset még 15-öt 😀 uraltuk a játékot , egy pillanatig se éreztem, hogy a texans veszélyes lehet. EH miatt nagyon boldog vagyok hogy ledraftoluk.
Hightower94
Nekem is nagyon tetszett a srac, hihetetlen szuk helyeken robogott at, mint egy gyorsvonat. Teljesen szokatlan volt ennyi futast, ilyen hosszu drive-okat latni a Fonokoktol.

Szerkesztette: ligur
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
És még van hova fejlődnie, hiszen a goal line szizukat nem sikerült megoldani, és a passzjátékba se lett bevonva. Szóval messze mèg a plafon, de én is nagyon bírom.
gabokocka
hihetetlen, hogy bárkit ledraftolt a rozmár, az fixen system fit.
Amadeus
Ez nem volt nehez. A Chiefs futasainak joresze zone read. CEH az LSUban zone read futasokkal tette le a nevjegyet. Sok ujat nem kell megtanulnia. Nyilvan ez a rendszer bonyolultabb, gyorsabb a jatek kisse, de nem kellett nagyon sokat elemezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szeretnék gratulálni magamnak, hogy sikerült olyan opciót tippelnem CEH-nek, ami nem jött össze 😀 | (elkapott yardok, ott azért nulla esélye volt csórikámnak) |

Eléggé rendben volt ez, ahogyan az illik is a nyitó meccsen, és tényleg az a félelmetes a többi csapat számára, hogy ez még csak ki sem volt igazából maxolva

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így folytatja gyorsan benyújthatja a CEHet 😛
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
És még van hova fejlődnie, hiszen a goal line szizukat nem sikerült megoldani, és a passzjátékba se lett bevonva. Szóval messze mèg a plafon, de én is nagyon bírom.
gabokocka
hihetetlen, hogy bárkit ledraftolt a rozmár, az fixen system fit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
És még van hova fejlődnie, hiszen a goal line szizukat nem sikerült megoldani, és a passzjátékba se lett bevonva. Szóval messze mèg a plafon, de én is nagyon bírom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ilyen meccset még 15-öt 😀 uraltuk a játékot , egy pillanatig se éreztem, hogy a texans veszélyes lehet. EH miatt nagyon boldog vagyok hogy ledraftoluk.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Biztos, ami biztos hoztatok még 2 QB-t a practice sqaudba Henne mögé. Meg Washingtont vissza.

iktriad
Remélem nem lesz rájuk szükség de Mooreba és Ta’amuban jobban bizok mint Henneben
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztos, ami biztos hoztatok még 2 QB-t a practice sqaudba Henne mögé. Meg Washingtont vissza.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeAndre Washington is ment.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A veterán S Adrian Colbert is elküldve.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Borbinho
Meg jo, hogy nem elkapo a srac! Varjunk csak ...


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 ftw.usatoday.com/2020/09/chiefs-super-bowl-rings-andy-reid-hoping-for-free-cheeseburgers
ulpianus
Szép lett a schmuck, mi tagadás 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 ftw.usatoday.com/2020/09/chiefs-super-bowl-rings-andy-reid-hoping-for-free-cheeseburgers


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid nem veletlen volt am stabil PO resztvevo, es nyerte a csoportot Alexejjel is.
Nem veletlen, hogy neki van az egyik legjobb felidei elemzese is. Talan a liga legjobb bye week utani eredmenysora. Ha vna ideje felkeszulni, akkor fel kel kotni a gatyot ellene.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
gedam
Ezt inkább nem kommentálom bővebben mert 3 hét ban járna érte......
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
gedam
Eleg sok meccset megforditott mar ennek ellenere.
Masreszrol lattuk mar tobbszor, hogy lemeccselt igen jo edzoket is. Nem veletlen, hogy BB is mondta, mindig tart Reid csapataitol, mert ha vki, akkor o kepes meglepni. Es persze Rivera, es a tobbi Reid tanitvany is mondott hasonlokat. Neki ami nem megy, az a time management,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 700
hogy bedobjak egy sarkított gondolatot andy reidről: sztem remek tanár, kiváló szakember, de egy pancser edző. ha nincs egy korszakos zseni qb-ja ugyanúgy elcsókerkedi a fontos meccseit, mint eddig. eredeti gondolatai vannak a játékról, tulajdonképpen a mi támadójátékunk is a ríd féle gyorsaságmániára épül, de a faszi nem egy meccselő mágus.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 136 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉
dande
Lehet alairjak egymaset, es mindenki jol jar. 😀
ulpianus
Reid morci lesz, ha Veach kapja a hatalmas kedvezményeket a KFC-ben. 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉
dande
Lehet alairjak egymaset, es mindenki jol jar. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-working-on-long-term-extensions-with-head-coach-andy-reid-and-general-manager-brett-veach/
ulpianus
Ja végül is még velük nem hosszabítottatol s a capet sem terheli 😉