Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En megmondom oszinten, nagyon vartam a Ravens meccset. Gondoltam, borzaszto izgis lesz. Nekunk es nekik is erre a meccsre kellett keszulni szeptemberben. Aztan meglepoen sima lett.
Szoval most varom a Honved meccset is, ott is szeretek sok jatekost, szeretem a coachingot. De minden het mas, ezt most lattuk. Ha mindket edzo jol felkesziti a csapatat, akkor viszont naygon nagy meccs is lehet. Ebben bizom most.

BB egyebirant szokas szerint megint elmondta, hogy Mahomesrol csak szuperlativuszokban lehet nyilatkozni. Ahogy a Chiefs offense, es Reid is meltan lett bajnok, komolyan kell oket venni mindenkinek, akinek csopp esze is van. Ok is igy fognak tenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Csúnyán is nézett ki utána, csórikám...

Amúgy felkészültetek már a hétvégi vereségre?
Wyatt
Sör, rágcsa bekészítve.
Jöhet a mozi.
Mármint a Pats vereségére készülök-e?
Én személy szerint nem készülök, nem vagyok kárörvendő típus.
Arról fogalmam sincs, a többiek hogy vannak ezzel...
😄😝
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csúnyán is nézett ki utána, csórikám...

Amúgy felkészültetek már a hétvégi vereségre?

több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Sneed eltörte a kulcscsontját, amikor majdnem összekaparta LJ passzát.
Megérte, mit ne mondjak....

Szerkesztette: mirdal
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na ez simabb volt, mint gondoltam, sokkal simabb 😀 Butker meg inkabb itt rontson, mint az olyan meccseken, mint a Chargers elleni volt. Erdekes amugy, mult heten az egekbe emeltek, egyik interjut adta a masik utan, a het jatekosa lett, erre most az egyik legrosszabb rugo volt a heten. De ismetlem, sokkal inkabb most, mert most boven belefert.
ligur
Úgy könnyū, ha olyan elit célpontjai vannak Mahomesnak, mint Eric Fisher (OT), avagy Sherminator (FB). 🏈
ulpianus
Nem hiába volt 1/1 Fisher! 😁
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Na ez simabb volt, mint gondoltam, sokkal simabb 😀 Butker meg inkabb itt rontson, mint az olyan meccseken, mint a Chargers elleni volt. Erdekes amugy, mult heten az egekbe emeltek, egyik interjut adta a masik utan, a het jatekosa lett, erre most az egyik legrosszabb rugo volt a heten. De ismetlem, sokkal inkabb most, mert most boven belefert.
ligur
Úgy könnyū, ha olyan elit célpontjai vannak Mahomesnak, mint Eric Fisher (OT), avagy Sherminator (FB). 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Na ez simabb volt, mint gondoltam, sokkal simabb 😀 Butker meg inkabb itt rontson, mint az olyan meccseken, mint a Chargers elleni volt. Erdekes amugy, mult heten az egekbe emeltek, egyik interjut adta a masik utan, a het jatekosa lett, erre most az egyik legrosszabb rugo volt a heten. De ismetlem, sokkal inkabb most, mert most boven belefert.

Szerkesztette: ligur
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ebben a győzelemben nem az a durva, hogy 14 pontos W idegenben, hanem, hogy ennyi segítséggel (kihagyott XP, mezőnygól, fumble a Ravens 20-asán, 4. kísérletre stop a félpályán) visszahoztátok a Ravenst a meccsbe a 30 pontos difi helyett, erre amikor 7 pont lett közte, akkor vezettek egy 7 perces TD-drive-ot lezárva a meccset.

Igazából minden pöpecül működött, köszönet az ajándék 2.65-ért 😊

A Ravens-fanok ne nézzenek ide, de azért brutális, hogy főműsoridőben, fontos meccsen PO-csapat ellen mennyire nem tud passzolni Lamar
Wyatt
Nem irtam a meccs alatt, most is vakarozva nehogy a savanyu a szolo esete alljon fent ( bar ezt sose ertettem- nem jo bornak akkor lesz belole palinka )

Arrol nem irok hogy erdekesen nezed ezt a ki mit ajandekoz es mennyit, de te igy nezed es elfogadom.
Ezt a hazai-idegenben dolgot nem ertem.

Amiert irok es csak ezert hogy LJ nem tudott passzolni es most sem arra van felepitve a csapat. Eleve az NFL-ben kezdtek megtanitani dobni es ehhez kepest jol dob, de a futast elveve egy ilyen OL mogott nem sok QB tudna viritani. Van egy tavalyi TB akit te GOAT-nak tartasz es megmutatta hogy kell ilyen helyzetben elverni az ellenfelet. De ide irhatnank szinte barmelyik QB-t, akiknek az O-uk nem teljesen feloldalas.

Megprobalom a te szemleletedet hasznalni, a Ravens ajandekozott minden ellenfelenek +12 perc labdabirtoklast mert a teljesen feloldalas O-t elrontotta mar a holtszezonban. Tegyuk hozza akkor is kiaptunk volna a KC-tol akar meg jobban is, de mindenkeppen jobban nezett volna ki.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Elég meggyőző kűr volt! 😊
Mind a koreográfia, mind a kivitelezés olyan szintet képviselt, hogy a csúcson lévő Brian Boitano is csak elégedetten csettintett volna. 😊
Helmut Zimmer
Az a sanda gyanum, az elozo ket meccs helyett is erre a derbire keszult Reid. Nyilvan a segededzok es jatekosok minden meccsre.
Ezért inkabb probalkoztak ujdonsagokkal, kerultek a serulest a tutizassal, lassitassal, eleddig. Mas kerdes, majdnem racsesztek, mikor Herbert beallt, es indokolatlanul jol jatszott.
ulpianus
szerintem olyanok vagytok mint a Pats volt. Utazosebessegben a liga 85%-t legyozitek es van max 3-4 meccsetek ami fontosabb de tet nelkuli, mert lesz max 2-3 L, mig nekik biztosan tobb. Az egyik legjobb edzo, az egyik legjobb QB es fantasztikus fegyverek es ezek meg jobb kihasznalasa. Ha egyben tud maradni ha nem a keret Mahomes-re fognak talalni taktikat uj emberkekkel is legyen az barmilyen poszton es az elkepzelhetetlen hogy talaljanak senkit hosszu evekig es ezert gyanus az uj dinasztia.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elég meggyőző kűr volt! 😊
Mind a koreográfia, mind a kivitelezés olyan szintet képviselt, hogy a csúcson lévő Brian Boitano is csak elégedetten csettintett volna. 😊
Helmut Zimmer
Az a sanda gyanum, az elozo ket meccs helyett is erre a derbire keszult Reid. Nyilvan a segededzok es jatekosok minden meccsre.
Ezért inkabb probalkoztak ujdonsagokkal, kerultek a serulest a tutizassal, lassitassal, eleddig. Mas kerdes, majdnem racsesztek, mikor Herbert beallt, es indokolatlanul jol jatszott.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben a győzelemben nem az a durva, hogy 14 pontos W idegenben, hanem, hogy ennyi segítséggel (KR TD, kihagyott XP, mezőnygól, fumble a Ravens 20-asán, 4. kísérletre stop a félpályán) visszahoztátok a Ravenst a meccsbe a 30 pontos difi helyett, erre amikor 7 pont lett közte, akkor vezettek egy 7 perces TD-drive-ot lezárva a meccset.

Igazából minden pöpecül működött, köszönet az ajándék 2.65-ért 😊

A Ravens-fanok ne nézzenek ide, de azért brutális, hogy főműsoridőben, fontos meccsen PO-csapat ellen mennyire nem tud passzolni Lamar

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Soha nem gondoltam volna, hogy Brian Boitano ilyen környezetben kerül elő 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Elég meggyőző kűr volt! 😊
Mind a koreográfia, mind a kivitelezés olyan szintet képviselt, hogy a csúcson lévő Brian Boitano is csak elégedetten csettintett volna. 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Big Red: Jordan Ta'amu szimulálta Lamart az edzéseken. (Nem röhög!)
ulpianus
Ezek szerint jól csinálta 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccset még nem láttam, de most reggel twitteren ez a stat jött szembe, ami elsőre kicsit meglepett.



Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Bitang jo csapat ez. Kar hogy csak az egyik reszrol volt ertekelheto a meccs. Adtam volna pedig egy izgis derbit, de csak ti voltatok ott a pályán.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Jobbak voltatok ma , nincs mirol beszelni. Mahomes egy allat. Sok oromotok lesz meg ebben a csapatban. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Big Red: Jordan Ta'amu szimulálta Lamart az edzéseken. (Nem röhög!)

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
Fast Willie
Benne lehet ez is valoban. De sztem elsosorban Majomsz eletet akarjak vedeni. Mert oke, hogy bevallal mindent is. Viszont akkorakat utnek rajta a kicsit is hosszabb jatekok utan amekkorat birnak. Hiaba kisse late hit, megeri neki. Hatha kiutik.
ulpianus
én arra gondoltam, hogy kicsit miattunk is próbálgatja ezt, mert úgy nem jön ki a matek, ha fej-fej mellett haladunk végig és a negyedik negyedre az egyik védelem 15 percet volt fent a másik meg 30-at
gedam
Olyan mindegy, hogy kétszer annyit van fent a Chiefs-védelem, ha közben megint 17 pont előny lesz 😊
Wyatt
Legyen igy. A fent emlitett szcenario azt jelenti hogy dominansan tudunk futni es ugyan akkor is el tud verni a KC, de rajtuk kivul nem sokan.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
Fast Willie
Benne lehet ez is valoban. De sztem elsosorban Majomsz eletet akarjak vedeni. Mert oke, hogy bevallal mindent is. Viszont akkorakat utnek rajta a kicsit is hosszabb jatekok utan amekkorat birnak. Hiaba kisse late hit, megeri neki. Hatha kiutik.
ulpianus
én arra gondoltam, hogy kicsit miattunk is próbálgatja ezt, mert úgy nem jön ki a matek, ha fej-fej mellett haladunk végig és a negyedik negyedre az egyik védelem 15 percet volt fent a másik meg 30-at
gedam
Olyan mindegy, hogy kétszer annyit van fent a Chiefs-védelem, ha közben megint 17 pont előny lesz 😊

több mint 3 éve
gedam 5 700
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
Fast Willie
Benne lehet ez is valoban. De sztem elsosorban Majomsz eletet akarjak vedeni. Mert oke, hogy bevallal mindent is. Viszont akkorakat utnek rajta a kicsit is hosszabb jatekok utan amekkorat birnak. Hiaba kisse late hit, megeri neki. Hatha kiutik.
ulpianus
én arra gondoltam, hogy kicsit miattunk is próbálgatja ezt, mert úgy nem jön ki a matek, ha fej-fej mellett haladunk végig és a negyedik negyedre az egyik védelem 15 percet volt fent a másik meg 30-at
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
Fast Willie
Benne lehet ez is valoban. De sztem elsosorban Majomsz eletet akarjak vedeni. Mert oke, hogy bevallal mindent is. Viszont akkorakat utnek rajta a kicsit is hosszabb jatekok utan amekkorat birnak. Hiaba kisse late hit, megeri neki. Hatha kiutik.
ulpianus
Jaja és látszott vasárnap h az OL egy domináns DL ellen nem tud addig stabilan kitartani h kifejlődjön a hosszabb játék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
Fast Willie
Benne lehet ez is valoban. De sztem elsosorban Majomsz eletet akarjak vedeni. Mert oke, hogy bevallal mindent is. Viszont akkorakat utnek rajta a kicsit is hosszabb jatekok utan amekkorat birnak. Hiaba kisse late hit, megeri neki. Hatha kiutik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Azert kellene TDket dobnia. En igazabol nem is ertem teljesen mit csinalunk. Marmint ertem, elmentek egy masik iranyba, mint eddig. Van egy otlet, hogy mikepp szinesitik a tamado palettat. Nem mondom, Majomsz megdobigalja a kis tutikat.
Csak mi szukseg erre??? Volt egy tamadojatekunk, ami vegigverte a ligat. Miert javitjuk meg ami a legjobb? Na mindegy, most kivarok.
ulpianus
Nem lehet, hogy nem akarja kinyírni a védelmet azzal, hogy 1 perc alatt végigmegy az O és jön újra az ellen?

Szerintem Spags védelmi sémája amúgy is baromi fárasztó, állandóan tekerni, hajtani kell a frontban, sok motorozás, hátul meg állandó stressz a sok váltogatás miatt.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem próbál játszani az idővel.
gordon
Pont ilyesmitol tartok.


Állat vagyok, ami enni kér...