Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez sima volt. Szerencsenk volt, ket kivetellel vegig. A birok ma nem szoltak bele, sem ide sem oda. Viszont jobbak voltunk mindenben. A ST a szezon legjobbjat hozta. A vedelem kitartott, voltak nagy jatekaik. Sorensen villant negint! 😀 Mahomes semmi kulonoset nem csinalt. Volt par elkepeszto passza, de nala az alap.
Viszont ilyenkor, ha szerencsenk is van, nem ellenfel egy epulo csapat. A vegen Henne allt be, de total mindegy volt mar.

Ami erdekes lehet, Bell jatszott, jol futott. CEH is. Szoval minden rendben. Johet a kovetkezo, varjuk a POt. A csoportban sok izgalom nem maradt. A Raiders kikapott. A Bolts mindjart nyer, vegre, de mindegy is.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Havas meccset jovendolnek, nagyon kivancsi vagyok, hogy a futoszekcionk mit is fog mutatni. Egyertelmu gyozelmet varok amugy 😀
ligur
Elozo meccsen Helaire 6 yardos atlag folott zart. Pedig sokat futott. Es igazabol a garbage timeban "rontotta le", mert elotte 8 yard korul atlagolt. Mivel a Chiefs futojatek annyira nem mainstream erdekesseg, sokat nem beszeltek rola.
Miundenesetre CEH megmutatta, tud futni. Kerdes, mennyire fenntarthato jobb vedelmek ellen?
Viszont a kerdesed a havas meccsre vonatkozott. Eloszor is mult heten szakadt az eso. Masreszrol volt mar egy havas meccsunk a Denver ellen, ahol mar Lock jatszott. Az is jol sikerult. Tehat az elojelek jok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Havas meccset jovendolnek, nagyon kivancsi vagyok, hogy a futoszekcionk mit is fog mutatni. Egyertelmu gyozelmet varok amugy 😀
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
M. Schwartz volt igazabl kerdeses, jatszani fog.
Amit erdemes lehet nezni szvsz. Mindket csapat elvesztette utolso merkozeset, ami elso eset volt naluk. Meghozza mindketten tobbek kozt azert, mivel az ellenfel jol zonazott. Ezzel elsodleges fegyvereiket limitalva. Kisebb nagyobb mertekben. Kivancsi leszek, mennyire mennek ra a zonak ellen jo jatekokra? Illetve a DC-k eleve mennyire probaljak ezt hasznalni?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszi! 😕
Akkor már megyek is aludni! 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Bell ma már játszik?
steelwolf
A COVID protokoll miatt nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Bell ma már játszik?
steelwolf
Nem fog!

Itt az inaktiv lista:
WR Sammy Watkins
RB Le’Veon Bell
RB DeAndre Washington
LB Darius Harris
DE Demone Harris
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell ma már játszik?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
S. Watkins (WR), serulese miatt kihagyja a Bills meccset,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/30128258/leveon-bell-1-year-deal-kansas-city-chiefs-worth-169m
ulpianus
Az év üzlete! 😊
steelwolf
Ugy legyen! A profeta szoljon beloled 😊 Remelem osszejin neki a gyuru.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/30128258/leveon-bell-1-year-deal-kansas-city-chiefs-worth-169m
ulpianus
Az év üzlete! 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.espn.co.uk/nfl/story/_/id/30128258/leveon-bell-1-year-deal-kansas-city-chiefs-worth-169m


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van meg ket meccs elotte. De aztan jatszunk a Jets ellen. Geza bacsinak csak meg akarja mutatni, milyen, ha o megfeleloen van hasznalva. Ami persze kerdes, de igazabol megsem. Ismerve Reidet, valahogy nagy nehezen csak beilleszt egy elit futot a rendszerbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A gazdag megint gazdagabb lett.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/iykzy1vqrpais7ae5wks
RB Le'Veon Bell signing with Kansas City Chiefs
Running back Le'Veon Bell is moving on from a winless squad to the reigning Super Bowl champions. Bell is signing with the Kansas City Chiefs, NFL Network's Tom Pelissero and Jim Trotter reported on Thursday.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Bell in da house! 😁😁
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyon örülnék ha ide kerülne! 😊
steelwolf
Én kedvelem Bellt. Ami vonzhatja, a gyūrū esélye. Vele együtt ez az offense félelmetes lehetne. Bár szvsz ahhoz össze kell rakni a fal belsejét. Nem a futóink rosszak jelenleg sem.

Ellenben ami elgondolkoztathatja, az CEH. Egy újonc elsõ köröst senki nem padoztathat. Márpedig mindkettejüknek elég snappet önmagában biztosító run happy nem lesz. Mahomes passzai lesznek a központban, ha igaz, tovább, mint amíg Bell karrierje tart.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagyon örülnék ha ide kerülne! 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hiteles források szerint a Bills és a Dolphins mellett a Chiefs rakott le egy komolyabb ajánlatot Bellnek. Ha a rozmár elő tudná rántani Gase tevékenységei után a Steelerses formáját, az igen durva lenne, mert talán nincs is annál jobb fit ebbe a rendszerbe..
Cruyffista
Bell egy kivalo mindenes, all down HB. Amiben o jo, mikor nem erobol kell futni, hanem esszel. Turelmesen az idozitett blokkok mogott. Illetve bonyolultabb, trukkos jatekokban is felbukkan a semmibol, gyakorlatilag minden szerepben. Harmadreszt pedig kivalo keze van. Manapsag minden RB tud elkapni. Kezdo futo nem is lehetsz ma mar e nelkul. Megis Bell azert kiemelkedo. Nagyjabol mint CEH, aki itt van, ugyi. Csak CEH, bar ez nem kozismert, a komplett alkapo fat megfutja hibatlanul. Viszont neki meg tanulni kell az NFL vedoit olvasni. Legalabbis en igy latom. Mindegy.

Bell mikor a Jetsbe kerult, nem ertettem. Abba a rendszerbe nem illenek az erossegei. Jo, ertem, kellett valahogy tehermentesiteni Darnoldot. De ennyi penzt egy rendszeridegen futo semmikepp nem er. Ez rossz a csapatnak, rossz a futonak, es Darnoldon semmit nem segitett. Bell mindent megtett, amit birt. Ezert is van komoly piaca.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hiteles források szerint a Bills és a Dolphins mellett a Chiefs rakott le egy komolyabb ajánlatot Bellnek. Ha a rozmár elő tudná rántani Gase tevékenységei után a Steelerses formáját, az igen durva lenne, mert talán nincs is annál jobb fit ebbe a rendszerbe..
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
A. Shermann (FB) COVID listan.
ulpianus
Kemény vírus ez, még egy tankot is meg tud fertőzni...
mirdal
Az hagyjan, de meg egy fullbacket is!
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
A. Shermann (FB) COVID listan.
ulpianus
Kemény vírus ez, még egy tankot is meg tud fertőzni...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A. Shermann (FB) COVID listan.


Állat vagyok, ami enni kér...