Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 6 508

volt egy kis igazsága reidnek, mert bár mindenki megállt azt nem lehet mondani, hogy mixon feladta a játékot (vagy nem tudom mi ennek a magyar fordítása), hiszen pattan fel és előre.
gedam
Talán az 54-es védő ujjbegyével érinti, de a fene sem tudja....
Ezt itt elvették volna tőlük Mixont hintőporral análizálják....
ThundersNFL

innen jól látszik, hogy igazából senki nem ér hozzá a csífszből. mondjuk hallani kéne, hogy sípoltak-e, de ha nem, akkor ez egy fumbli.
több mint 4 éve
gedam 6 508
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....
csi77
na?
Amadeus
Brees
csi77
Brees? A HC az igen. A csoport is már kérdéses ilyen szempontból.
De a WR és TE mikor?
Fattyu
Graham még annak tűnt és Colston sem volt kutya. Mivel Hillről és Kelceről csak feltételezzük a HOF tagságot, így kb ugyanolyan vicces ezt állítani 😊
csi77
mindent jól csinál a kc, egy nagy hibát vétettek, elengedték watkinst. tavaly is és most a második félidőben is nagyon kellett volna mahominak. nem lett volna csak 5 elkapása, de az kritikus szitukban.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....
csi77
na?
Amadeus
Brees
csi77
Brees? A HC az igen. A csoport is már kérdéses ilyen szempontból.
De a WR és TE mikor?
Fattyu
Graham még annak tűnt és Colston sem volt kutya. Mivel Hillről és Kelceről csak feltételezzük a HOF tagságot, így kb ugyanolyan vicces ezt állítani 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....
csi77
na?
Amadeus
Brees
csi77
Brees? A HC az igen. A csoport is már kérdéses ilyen szempontból.
De a WR és TE mikor?

több mint 4 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......

volt egy kis igazsága reidnek, mert bár mindenki megállt azt nem lehet mondani, hogy mixon feladta a játékot (vagy nem tudom mi ennek a magyar fordítása), hiszen pattan fel és előre.
gedam
Talán az 54-es védő ujjbegyével érinti, de a fene sem tudja....
Ezt itt elvették volna tőlük Mixont hintőporral análizálják....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 6 508

volt egy kis igazsága reidnek, mert bár mindenki megállt azt nem lehet mondani, hogy mixon feladta a játékot (vagy nem tudom mi ennek a magyar fordítása), hiszen pattan fel és előre.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 509
2, Hill messze nem HOF elkapó. - De.

3, Reid HOF HC, minden idők egyik - hanem a leg-, - kiválóbb támadó elméje. Az a munka, amit ő ebbe az offensebe beletesz évről évre az páratlan és itt a gameplantől kezdve, a playdesignon át a konkrét játékosok fejlesztésével bezárólag - pl. Mahomes - gondolok mindenre. Ez a csapat Andy Reid nélkül nem lenne sehol.

4, Kareem Hunt, CEH. De ja, csak kapott egy HOF WR-t, egy HOF TE-t, egy Hardmant, egy Watkinst no2 targetnek, meg idén egy full normális falat.

" Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert."

Ez meg hülyeség. Éppen, hogy a Chiefs érdemeit dicsérem és emelem kalapom Andy Reid előtt. A legnagyobb.
Amadeus
1. Nem az a lenyeg, hogy Hill HOF WR vagy nem. Mert ezt nem tudjuk. Vagyis te tudod, szted teny. Sztem nem.
Azt mondtam, hogy 2 playmaker volt mashol is. Mert volt. Hol itt az a nagy elony?

2. Hunt mikor ki lett vagva 2018ban, valoban 2017ben jott Mahomes, csak padozott egy szezont. Hunt ugyi a POban mar nem volt ott. Oktober vagy novemberben repul? Es a SB, stb evekben utana nyilvan nem volt.
CEH sztem jo futo. De azert amit o hozzatesz, azert na. Itt a Chiefs szurkolok sem elegedettek vele, es maradjunk annyiban, ilyen sizntu futoja sok QBnek volt mar. Inkabb jobb, sajnos. Ertem mit akartak vele Reidek, de nem jott be. Nem all Time szinten, hanem jelenleg NFL szinten.

3. Watkins egy jo szezont hozott. Akkor nyertunk SBt. En akkor is, azota is mondtam, hogy fontos. Jelenleg is azt tartom a legfontosabbnak, hogy legyen egy jo szelso elkapo. De nincs.

Nem, nem dicserted a Chiefst. Te Mahomest vetted elo szemelyesen, miszerint neki konnyebb, mint barki masnak, mert olyan tamotagast kap, mint senki eddig. Ez nem dicseret.
ulpianus
De, ez a franchise dicsérete. Én franchiseben és rendszerben gondolkodom, te egyénben. Szemléletmódbeli különbség ez, felesleges rápörögni.
Amadeus
Reid pontosan 0 SB-t nyert Mahomes nelkul, pedig voltak jo csapatai es iranyitoi. Reid jo edzo az egyik legjobb, de kellett neki Mahomes ahhoz hogy eljusson a csucsra, a mai NFL errol szol elit QB jatek nelkul mesz a kukaba (49ers pld).
Blevi
BB meg jó edző, az egyik, ha nem a valaha volt legnagyobb védelmi guru, de kellett neki egy Brady, hogy ennyire sikeres legyen.
Lehet, hogy talált volna a későbbi draftokon hasonló stílusú irányítót, de hogy nem nyert volna ennyit, az is biztos.

De ugyanezt el lehetne mondani Walshról meg Montanaról, stb.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....
csi77
na?
Amadeus
Brees

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
2, Hill messze nem HOF elkapó. - De.

3, Reid HOF HC, minden idők egyik - hanem a leg-, - kiválóbb támadó elméje. Az a munka, amit ő ebbe az offensebe beletesz évről évre az páratlan és itt a gameplantől kezdve, a playdesignon át a konkrét játékosok fejlesztésével bezárólag - pl. Mahomes - gondolok mindenre. Ez a csapat Andy Reid nélkül nem lenne sehol.

4, Kareem Hunt, CEH. De ja, csak kapott egy HOF WR-t, egy HOF TE-t, egy Hardmant, egy Watkinst no2 targetnek, meg idén egy full normális falat.

" Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert."

Ez meg hülyeség. Éppen, hogy a Chiefs érdemeit dicsérem és emelem kalapom Andy Reid előtt. A legnagyobb.
Amadeus
1. Nem az a lenyeg, hogy Hill HOF WR vagy nem. Mert ezt nem tudjuk. Vagyis te tudod, szted teny. Sztem nem.
Azt mondtam, hogy 2 playmaker volt mashol is. Mert volt. Hol itt az a nagy elony?

2. Hunt mikor ki lett vagva 2018ban, valoban 2017ben jott Mahomes, csak padozott egy szezont. Hunt ugyi a POban mar nem volt ott. Oktober vagy novemberben repul? Es a SB, stb evekben utana nyilvan nem volt.
CEH sztem jo futo. De azert amit o hozzatesz, azert na. Itt a Chiefs szurkolok sem elegedettek vele, es maradjunk annyiban, ilyen sizntu futoja sok QBnek volt mar. Inkabb jobb, sajnos. Ertem mit akartak vele Reidek, de nem jott be. Nem all Time szinten, hanem jelenleg NFL szinten.

3. Watkins egy jo szezont hozott. Akkor nyertunk SBt. En akkor is, azota is mondtam, hogy fontos. Jelenleg is azt tartom a legfontosabbnak, hogy legyen egy jo szelso elkapo. De nincs.

Nem, nem dicserted a Chiefst. Te Mahomest vetted elo szemelyesen, miszerint neki konnyebb, mint barki masnak, mert olyan tamotagast kap, mint senki eddig. Ez nem dicseret.
ulpianus
De, ez a franchise dicsérete. Én franchiseben és rendszerben gondolkodom, te egyénben. Szemléletmódbeli különbség ez, felesleges rápörögni.
Amadeus
Reid pontosan 0 SB-t nyert Mahomes nelkul, pedig voltak jo csapatai es iranyitoi. Reid jo edzo az egyik legjobb, de kellett neki Mahomes ahhoz hogy eljusson a csucsra, a mai NFL errol szol elit QB jatek nelkul mesz a kukaba (49ers pld).
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg egyszer kapják el Burrowt vagy megmarad az-az időkèrès ès FG, vagy lásd azt a fumble nem fumblet az OTban (csevegő topic) megint másról ès máshogy beszèlgetünk. Ennyi ☺️😄
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
2, Hill messze nem HOF elkapó. - De.

3, Reid HOF HC, minden idők egyik - hanem a leg-, - kiválóbb támadó elméje. Az a munka, amit ő ebbe az offensebe beletesz évről évre az páratlan és itt a gameplantől kezdve, a playdesignon át a konkrét játékosok fejlesztésével bezárólag - pl. Mahomes - gondolok mindenre. Ez a csapat Andy Reid nélkül nem lenne sehol.

4, Kareem Hunt, CEH. De ja, csak kapott egy HOF WR-t, egy HOF TE-t, egy Hardmant, egy Watkinst no2 targetnek, meg idén egy full normális falat.

" Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert."

Ez meg hülyeség. Éppen, hogy a Chiefs érdemeit dicsérem és emelem kalapom Andy Reid előtt. A legnagyobb.
Amadeus
1. Nem az a lenyeg, hogy Hill HOF WR vagy nem. Mert ezt nem tudjuk. Vagyis te tudod, szted teny. Sztem nem.
Azt mondtam, hogy 2 playmaker volt mashol is. Mert volt. Hol itt az a nagy elony?

2. Hunt mikor ki lett vagva 2018ban, valoban 2017ben jott Mahomes, csak padozott egy szezont. Hunt ugyi a POban mar nem volt ott. Oktober vagy novemberben repul? Es a SB, stb evekben utana nyilvan nem volt.
CEH sztem jo futo. De azert amit o hozzatesz, azert na. Itt a Chiefs szurkolok sem elegedettek vele, es maradjunk annyiban, ilyen sizntu futoja sok QBnek volt mar. Inkabb jobb, sajnos. Ertem mit akartak vele Reidek, de nem jott be. Nem all Time szinten, hanem jelenleg NFL szinten.

3. Watkins egy jo szezont hozott. Akkor nyertunk SBt. En akkor is, azota is mondtam, hogy fontos. Jelenleg is azt tartom a legfontosabbnak, hogy legyen egy jo szelso elkapo. De nincs.

Nem, nem dicserted a Chiefst. Te Mahomest vetted elo szemelyesen, miszerint neki konnyebb, mint barki masnak, mert olyan tamotagast kap, mint senki eddig. Ez nem dicseret.
ulpianus
De, ez a franchise dicsérete. Én franchiseben és rendszerben gondolkodom, te egyénben. Szemléletmódbeli különbség ez, felesleges rápörögni.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
2, Hill messze nem HOF elkapó. - De.

3, Reid HOF HC, minden idők egyik - hanem a leg-, - kiválóbb támadó elméje. Az a munka, amit ő ebbe az offensebe beletesz évről évre az páratlan és itt a gameplantől kezdve, a playdesignon át a konkrét játékosok fejlesztésével bezárólag - pl. Mahomes - gondolok mindenre. Ez a csapat Andy Reid nélkül nem lenne sehol.

4, Kareem Hunt, CEH. De ja, csak kapott egy HOF WR-t, egy HOF TE-t, egy Hardmant, egy Watkinst no2 targetnek, meg idén egy full normális falat.

" Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert."

Ez meg hülyeség. Éppen, hogy a Chiefs érdemeit dicsérem és emelem kalapom Andy Reid előtt. A legnagyobb.
Amadeus
1. Nem az a lenyeg, hogy Hill HOF WR vagy nem. Mert ezt nem tudjuk. Vagyis te tudod, szted teny. Sztem nem.
Azt mondtam, hogy 2 playmaker volt mashol is. Mert volt. Hol itt az a nagy elony?

2. Hunt mikor ki lett vagva 2018ban, valoban 2017ben jott Mahomes, csak padozott egy szezont. Hunt ugyi a POban mar nem volt ott. Oktober vagy novemberben repul? Es a SB, stb evekben utana nyilvan nem volt.
CEH sztem jo futo. De azert amit o hozzatesz, azert na. Itt a Chiefs szurkolok sem elegedettek vele, es maradjunk annyiban, ilyen sizntu futoja sok QBnek volt mar. Inkabb jobb, sajnos. Ertem mit akartak vele Reidek, de nem jott be. Nem all Time szinten, hanem jelenleg NFL szinten.

3. Watkins egy jo szezont hozott. Akkor nyertunk SBt. En akkor is, azota is mondtam, hogy fontos. Jelenleg is azt tartom a legfontosabbnak, hogy legyen egy jo szelso elkapo. De nincs.

Nem, nem dicserted a Chiefst. Te Mahomest vetted elo szemelyesen, miszerint neki konnyebb, mint barki masnak, mert olyan tamotagast kap, mint senki eddig. Ez nem dicseret.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert.

1. Csak a csoportban is van komoly konkurencia. Ezt azert legalabb mint csoportbeli, tudhatnad. 😛
Illetve a Bills, Titans, Bengals egyaltalan nem rossz csapatok voltak iden az AFCben. Bengals meg ugye jatszik. Elotte mondjuk a Ravens, vagy a Pats. Az NFCben is mindig van jo csapat, nem sorolnam. Nem hiszem, hogy igazad lenne, miszerint mindig sokkal jobb csapatok voltak.

2. Hill messze nem HOF elkapo. Es T.Y. Hilton, Hill szintu elkapoja minden elit QBnak volt. Vagy inkabb jobb.

3. HC, vagy OC is volt legalabb egyik, anelkul senkinek nem megy. Valoban, Reid nagy kiraly, de a QBnak a tamadojatek a fontos. Szal ha volt OC, az akkor volt.
A Chiefs vedelemhez hasonlo minden jobb PO csapatban osszeall. Nem akkora nagy uberkiraly ez a Chiefs roster, meg defense, hogy azt mond, ilyen sosem volt.

4. Mahomes nem kapott futojatekot, nem kapott elso, sem masodik szamu szelso elkapot, kapott egy melysegi WRt, egy TE-t. Nem rossz az, mukodik. De azert ketto playmaker volt mar mashol is. Vagy 3. Vagy 4.

"Viszont tény, hogy olyan támogatást kap, amit nagyon kevesen kaptak eddig az NFL történelmében."
Sztem tehat nem igazan teny amit mindenfele adatok, nevek, evszamok vagy barmi nelkul ideirtal, hogy kihez kepest (mindenkihez) Mahomes mekkora nagy elonyt elvez.

Ez egy jo csapat. Es az igaz, hogy volt mar elit QB, aki nem sok tamogatast kapott. De nem is roluk volt szo. Hanem a konferenciadontosokrol. Bar azert igen fura egy lista ez nekem. Mert nincs ott Brady, Montana, Young, Staubach, Elway, na mindegy, erdekes.
ulpianus
Na ne szórakozzunk.

2, Hill messze nem HOF elkapó. - De.

3, Reid HOF HC, minden idők egyik - hanem a leg-, - kiválóbb támadó elméje. Az a munka, amit ő ebbe az offensebe beletesz évről évre az páratlan és itt a gameplantől kezdve, a playdesignon át a konkrét játékosok fejlesztésével bezárólag - pl. Mahomes - gondolok mindenre. Ez a csapat Andy Reid nélkül nem lenne sehol.

4, Kareem Hunt, CEH. De ja, csak kapott egy HOF WR-t, egy HOF TE-t, egy Hardmant, egy Watkinst no2 targetnek, meg idén egy full normális falat.

" Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert."

Ez meg hülyeség. Éppen, hogy a Chiefs érdemeit dicsérem és emelem kalapom Andy Reid előtt. A legnagyobb.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Te szidod, miota a ligaba lepett. En sosem fogom a Raiders erdemeit leszolni. Sem a jatekosait.Nem vagyunk egyformak. Neked ez fontos valamiert.

1. Csak a csoportban is van komoly konkurencia. Ezt azert legalabb mint csoportbeli, tudhatnad. 😛
Illetve a Bills, Titans, Bengals egyaltalan nem rossz csapatok voltak iden az AFCben. Bengals meg ugye jatszik. Elotte mondjuk a Ravens, vagy a Pats. Az NFCben is mindig van jo csapat, nem sorolnam. Nem hiszem, hogy igazad lenne, miszerint mindig sokkal jobb csapatok voltak.

2. Hill messze nem HOF elkapo. Es T.Y. Hilton, Hill szintu elkapoja minden elit QBnak volt. Vagy inkabb jobb.

3. HC, vagy OC is volt legalabb egyik, anelkul senkinek nem megy. Valoban, Reid nagy kiraly, de a QBnak a tamadojatek a fontos. Szal ha volt OC, az akkor volt.
A Chiefs vedelemhez hasonlo minden jobb PO csapatban osszeall. Nem akkora nagy uberkiraly ez a Chiefs roster, meg defense, hogy azt mond, ilyen sosem volt.

4. Mahomes nem kapott futojatekot, nem kapott elso, sem masodik szamu szelso elkapot, kapott egy melysegi WRt, egy TE-t. Nem rossz az, mukodik. De azert ketto playmaker volt mar mashol is. Vagy 3. Vagy 4.

"Viszont tény, hogy olyan támogatást kap, amit nagyon kevesen kaptak eddig az NFL történelmében."
Sztem tehat nem igazan teny amit mindenfele adatok, nevek, evszamok vagy barmi nelkul ideirtal, hogy kihez kepest (mindenkihez) Mahomes mekkora nagy elonyt elvez.

Ez egy jo csapat. Es az igaz, hogy volt mar elit QB, aki nem sok tamogatast kapott. De nem is roluk volt szo. Hanem a konferenciadontosokrol. Bar azert igen fura egy lista ez nekem. Mert nincs ott Brady, Montana, Young, Staubach, Elway, na mindegy, erdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....
csi77
na?
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Ok akkor Mahomes bèna ès semmit nem tesz hozzá, ott se volt csak egy animáció, megyegyeztünk ha így jobb..... 😏
dande
Nem ezt mondtam.

Viszont tény, hogy olyan támogatást kap, amit nagyon kevesen kaptak eddig az NFL történelmében.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Azért tudok ilyet.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
Amadeus
Ok akkor Mahomes bèna ès semmit nem tesz hozzá, ott se volt csak egy animáció, megyegyeztünk ha így jobb..... 😏 már ha vigasztalni akarom magam (meg Ulpit bár őt nem kell ☺️) az is baj 😛😜 ezért utálom a tegnapi veresèget, főleg úgy ahogy történt (azzal együtt hogy a Bengalssel semmi bajom, sőt) mert akiknek nem tetszik, akik irígysèget èrezhetnek, mindjárt alapot kapnak a belerúgásra, hogy na ugye.... Holott egyébként semmi okuk rá...mennyire gyűlölöm az ilyet el nem mondhatom, ez volt velünk kapcsolatban is az Eaglesnèl a SB győzelem után...(egyébként ne vedd magadra Amadeus, a jelensègről beszèlek, amit a megjegyzés elő hozott😏😉)
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....


dande
Úgy igazából egyiknek sem volt olyan, hogy 1) ne legyen értelmes konkurenciája a csapatnak, 2, HOF offensive HC + HOF WR1 + HOF TE legyen mögötte évekig.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bányja-kánya nem olyan rossz ez, talán nem lesz "örök vesztes" kategória 😉 😛 😀 Még ha nem is nyer annyit mint mondjuk Brady....

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Egyébként nsm lehet, hogy elkummantottak egy agyrázkódás protokollt? Talán még az elsó felidőben volt, amikor egy scramblenél rendesen beleállították a fejét a földbe, gondoltam is magamban, hogy minimum jön néhány play pihi, amíg vizsgálják, de nem történt semmi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trollolo(ez inkább nekik szól, mint a Chiefsnek):




empty taxi
A 2. félidőben biztos Kendall Hinton játszott QB-t, álruhában.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Nekem ez egy kivalo szezon volt. A Cassel, Palko iranyitotta szezonokat nem szerettem. Alex Smith mar megvaltas volt, pedig a vedok nyertek a meccseket. Meg Jamaal.
De hogy 4 AFC konf donto, 2 SB, es csak most is a SB elott kell kezdeni a draftrol beszelgetni, az alom volt.
ulpianus
Nekem az első Chiefs, amit láttam az a Trent Green, Priest Holmes féle csapat volt. De Cassel is milyen rég volt, atyaég...
Tán az első olyan QB aki Brady mögül jött ki és derült ki róla, hogy amúgy vilagtalan szegény. Utána volt még pár ilyen 😊
gabokocka
Szerintem most ezzel a Niners topicban főleg egyetértenek

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!

De hogy 4 AFC konf donto, 2 SB, es csak most is a SB elott kell kezdeni a draftrol beszelgetni, az alom volt.
ulpianus
Hol írjak alá egy ilyen runt a Dallasnak?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!