Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
REttengtunk a Pats dominanciatol, utaltuk a folyamatos sikereiket, azt, hogy 12-13 gyozelem alapbol emg volt nekik minden evben, erre a nagy aggodasunk kozepette megszuletett A Reid es Mahomes fele szornyeteg, amelyik egy teljes naptari ev alatt csak egy meccset veszitett 😀

Amikor mar azt hitted, hogy az Emperor maga BB/TB, de ez csak csali volt 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nyertunk egy kivalo Panthers ellen ma. Nagyon jo, szoros, elvezheto meccs volt.
Azzal nyertunk, hogy nalunk van Mahomes es Reid. Majdnem 400 yard, 4 TD, 0 IT. Teddy pedig a rossz fal mogott rendre beseggelt tul hatra, de onnan o alig talal el valakit. Pedig jol futott, volt par komoly jatek tole is, es CMCtol is nyilvan. De Anderson, es masok is odatettek amijuk csak volt. Senki ne irja le elore a Pantherst, mert meg fog lepodni!

Azert Butker ma nem volt topon. Kelce es Hill inkabb. A futasunk ma is nulla volt. Ezen dolgozni kellene, de ilyen nulla belso OL harmassal nem tudom hogyan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Steelersnél ketten azért kaptak most másfél milliós büntetést, mert nem volt eléggé felhúzva a zoknijuk 😊
Wyatt
Csodalatos!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Steelersnél ketten azért kaptak most másfél milliós büntetést, mert nem volt eléggé felhúzva a zoknijuk 😊

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/11/07/report-owners-likely-to-incentivize-development-of-minority-head-coaches-and-general-mangers/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 700
mondjuk a liga ezen a téren biztos nem logikus. az irritáló taunting táncikát kellett volna büntetni, nem a zsákolást.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kelce a crossbar fölött bezsákolta a labdát a múltkori meccsen. Ahogy Gonzo anno mindig, vagy ma már ez divat is.
A Chiefs visszatérõen kap olyan hülye büntetéseket amit más nem feltétlen.
Kelcere kiszabtak 12500 dolláros büntit. Sportszerūtlen viselkedés miatt. Vicc.
ulpianus
Ezt a gólörömöt betiltották néhány éve, amikor Jimmy Graham csinálta rendszeresen, azóta pont a bünti miatt nem is csinálta más emlékeim szerint.
empty taxi
Ha mar Saints es dunk. Brees egyszer bocsanatot is kert Air jordantol, hogy nem sikerult kiviteleznie a dunkot, es es lejaratta dolgot. De olyan egyszerunek tunt, ahogy Graham csinalta. 😊


Azert tiltottak be, mert Graham csimpaszkodott a keresztlecbe, es meghajlottt a kapu. akkor pedig osszedolhet. Ne seruljon meg sekni, tehat tilos. Betiltottak. Vilagos.

Ellenberger.
Egyreszt ugye nem serult meg senki. Nem tort szet a kapu soha sehol,. Pedig vagy 40 eve van ilyen TD orom. Saccra egymillio ilyen eset lehetett, nulla serules. Ennyi erovel szaltozas kozben serultek mar meg, tiltsak be. Es mindent tiltsanak be. Penzt kapnak, mutatjak, hogy dolgoznak.

Masreszt van nem egy dolog, ami tilos, de nem buntetnek senkit. Mittomen, ha emlekszel, mikor a Chiefst buntettek tampering miatt. Elvettek ket draftpicket, megbuntettek a jatekost (Maclin), A HCt (Reid), a GMet (Dorsey), es a csapatot, penzbuntetesre. Totalis szigor. Viszont sem elotte, sem adott evben, sem azota nem volt ilyen bunetetes, pedig mindenki ugyanazt csinalta elotte es utana is.

Ettol igazad van. Csak nem feltetlen arrol beszeltem. Hanem arrol, hogy ha van kedvuk akkor buntetnek, ha nincs, akkor nem. A buntetes merteke pedig teljesen random.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kelce a crossbar fölött bezsákolta a labdát a múltkori meccsen. Ahogy Gonzo anno mindig, vagy ma már ez divat is.
A Chiefs visszatérõen kap olyan hülye büntetéseket amit más nem feltétlen.
Kelcere kiszabtak 12500 dolláros büntit. Sportszerūtlen viselkedés miatt. Vicc.
ulpianus
Ezt a gólörömöt betiltották néhány éve, amikor Jimmy Graham csinálta rendszeresen, azóta pont a bünti miatt nem is csinálta más emlékeim szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kelce a crossbar fölött bezsákolta a labdát a múltkori meccsen. Ahogy Gonzo anno mindig, vagy ma már ez divat is.
A Chiefs visszatérõen kap olyan hülye büntetéseket amit más nem feltétlen.
Kelcere kiszabtak 12500 dolláros büntit. Sportszerūtlen viselkedés miatt. Vicc.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chris Jonest levettek a Covid listarol. Sokat nem volt rajta.
ulpianus
Mire föl ? Tegnap false pozitív teszt után se engedtek senkit játszani a 9ersből. A Packersnél nem tudom volt e ilyen.
wide open
Neki nem volt pozitiv tesztje. False positive sem. Rokonanak volt (es egy vele erintkezo edzonek). Viszont mivel ujra negativ lett, edzhet tovabb. Nem minden tesztnel kell ket hetet varni.
Vagyis lagyekserules miatt nem teljes edzesen volt het elejen, csak tegnap ment teljes kort.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Chris Jonest levettek a Covid listarol. Sokat nem volt rajta.
ulpianus
Mire föl ? Tegnap false pozitív teszt után se engedtek senkit játszani a 9ersből. A Packersnél nem tudom volt e ilyen.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chris Jonest levettek a Covid listarol. Sokat nem volt rajta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Konkretan akartak futni, csak nem ment. Bell (is) 1 azaz egy yardos atlaggal futott. Ezert gyorsan elfelejtettek. Ennel tenyleg jobb, ha Mahomes passzol vegig.
ulpianus
... vagy inkább ő fut... 😝
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hat amennyire vartam, annyire nem lett ez egy Bell bemutato show. Pedig vartam, hogy a volt csapata ellen felszivja magat, erre minimalisat futottunk. Nem kellett mondjuk, szet lettek szedve a levegoben. Az a fake punt pedig csodalatos volt 😀
ligur
Konkretan akartak futni, csak nem ment. Bell (is) 1 azaz egy yardos atlaggal futott. Ezert gyorsan elfelejtettek. Ennel tenyleg jobb, ha Mahomes passzol vegig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Covid keze betette a lábát...
mirdal
Chris Jones Covid listan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
A Covid keze betette a lábát...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Hat amennyire vartam, annyire nem lett ez egy Bell bemutato show. Pedig vartam, hogy a volt csapata ellen felszivja magat, erre minimalisat futottunk. Nem kellett mondjuk, szet lettek szedve a levegoben. Az a fake punt pedig csodalatos volt 😀
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Én 21-9-ig vártam a hátradőléssel.
A Redzone-t néztem én is, nagyon jó meccsek voltak, bizony-bizony.

Én nem írok semmi rosszat, a PO-ra majd összeáll minden.

Arra kíváncsi vagyok, hogy valakit hozunk-e, amíg van rá lehetőség....

És a kreatív elme munkája, a magányos gunslinger ihlette póló is megszületett:

 arrowheadaddict.com/2020/11/02/kansas-city-pat-mahomes-patdalorian/

Ezen jót mulattam, maszkot is csináltatok belőle...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A meccs egyebkent sztem eldolt a masodik TD megszerzesekor. Nem a 14-3 miatt. Hanem ahogy megszereztek. Mikor a liga egyik elcsapata jatszik az 1/1 varomanyossal, utobbi eselye, hogy a bajnok rossz napot fog ki, nem megy a jatek, elbizonytalanodik, talan kapkod is kicsit. Nekik ellenben osszejon az is, ami nem szokott. A Riadersnek is kellettek az extrak, es aki a Chiefst le akarja gyozni, kelleni fog. Onmagaban nem eleg, de kell.

Na most, felpalyan voltunk. Es punt, asszem 4 vagy 5 yardra. A punter elkapja a lasztit, es passzol egy olyan (hatrebb all mint egy QB ugyi) 15 yardos passzt. Elkapas, 1st down. ST powa. Oke. Aztan jon Mahomes, passzol egy kozel felpalyasat, Hill lefut mindenkit, es TD. Na mondom (eredmenykovetoben), itt a vege.
Ha ennyire magabizotsak vagyunk, megy is a jatek. A Jets pedig asszisztal mindenhez, akkor ennyi. Hiaba lesz egy-ket TDjuk, addigra nekunk lesz meg 3.
Onnantol hatradolve neztem a meccset, megoszta a red zone channellel (voltak jo meccsek).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez tukorsima volt. Egyik csapat sem tudott futni. Passzolni tudott Darnold is, viszont Mahomes nagyon jo napot fogott ki. 400+ yard, 5 TD. volt vagy 3 punt, de a tobbi TD drive. Persze a vegen megint beallt Henne, az mar mas. De az kit erdekel?
Kelce is allat volt. Hill is villant parat, Hardman is. minden faca.

Negativumok. A vedlem neha nem volt jo, de mikor kellett, megallitottak a Jetst. Megserult Hardman, kapott egyet a combjara, zuzodas lesz, nem komolyabb, ha igaz. Illetve a tavalyi hetedik koros OGnk, Allegretti botranyosan rosszul jatszik. Nem hosszu jovoje lesz igy a csapatnal. Serulesek miatt allt be, meg tanul, de akkor is.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Hill szerint nyerhet a csapat, ha nem hibaznak, nem eroltetnek semmit. Jatszani kell a jatekukat, jelszo a turelem. Mar amennyiben nem rogton az elejen alakulnak jol a dolgok.
ulpianus
Nyerhet??? Milyen hozzaallas ez Hilltol?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hill szerint nyerhet a csapat, ha nem hibaznak, nem eroltetnek semmit. Jatszani kell a jatekukat, jelszo a turelem. Mar amennyiben nem rogton az elejen alakulnak jol a dolgok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Nagyon kivancsi vagyok, hogy fognak a futosnapek megoszlani. Jo volt CEH, de nekem Bell futasai kifejezetten tetszettek, jo volt latni, hogy nagyon tud, a Rozmar szep playeket rajzolt fel neki. Szerintem relative keveset volt palyan, remelem a palyan toltott ido noni fog.

Szerkesztette: ligur
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Watkins és Schwartz nem edzenek. Gyógyulnak még egy hetet. Talán nélkülük is legyözzük a Jetset.


Állat vagyok, ami enni kér...