Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 4 éve
Idehaza ilyenkor egy teli söröskorsót visszakapott volna, hogy ha már ad, akkor kapjon is alapon... 😊
több mint 4 éve
A Bills győzelem után a páholyból locsolta a szurkolókat:Nem fogok rájuk keresni, de a jelenség érdekel… Valaki összefoglalná kérem, hogy mit tesz ez a két jóképességű delikvens, amiért a Chiefs elken kezdenek szurkolni a zemberek ? Köszönöm..Erős túlzásokba esnek ezzel kapcsolatban, de annyi a sztori hogy a testvére és a felesége két pörgős ember, és vicceskedő videókat töltenek fel tiktokra (ami valóban inkább kínos mint vicces), amiken táncolnak, ökörködnek, miközben Mahomes pl fapofával nyomogatja a telefonját vagy unja magát. Ezt NFL mém oldalak felkapták, karácsonykor míg pl Burrow új szivart, Wilson új csapatot, Rodgers uj orvosi stábot kért, addig Mahomes új családot. Erre eléggé berágott és megkérte a médiát és szurkolókat hogy ne vezessenek le pillanatképekből semmit. Tavaly Jujut, Claypoolt meg a Steelerst vették hasonlókért, de azokban volt egy jó adag trash talk is részükről. Itt csak kellemetlen táncok ha jól értem.
Zalán
Cruyffista

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Nem fogok rájuk keresni, de a jelenség érdekel… Valaki összefoglalná kérem, hogy mit tesz ez a két jóképességű delikvens, amiért a Chiefs elken kezdenek szurkolni a zemberek ? Köszönöm..Erős túlzásokba esnek ezzel kapcsolatban, de annyi a sztori hogy a testvére és a felesége két pörgős ember, és vicceskedő videókat töltenek fel tiktokra (ami valóban inkább kínos mint vicces), amiken táncolnak, ökörködnek, miközben Mahomes pl fapofával nyomogatja a telefonját vagy unja magát. Ezt NFL mém oldalak felkapták, karácsonykor míg pl Burrow új szivart, Wilson új csapatot, Rodgers uj orvosi stábot kért, addig Mahomes új családot. Erre eléggé berágott és megkérte a médiát és szurkolókat hogy ne vezessenek le pillanatképekből semmit. Tavaly Jujut, Claypoolt meg a Steelerst vették hasonlókért, de azokban volt egy jó adag trash talk is részükről. Itt csak kellemetlen táncok ha jól értem.
Zalán
több mint 4 éve
Ki tuggya? Jó edzõ szvsz.Joe Cullen érkezett, mint DL coach. Az eddigi DL edzõ (Daily) LB coach lesz... es ez jo nekunk?
Cullen Jax DCként repült Meyerrel. Elõtte Ravens védõfal edzõ volt évekig, és Haribo ugyi Reid "fia", innen lehet a kapcsolat.
ulpianus
ligur
Ingram és Jones ott a lényeg, de végül is az edzõjük marad. A többiekkel lehet kezdeni valamit, hátha. Fõleg Clark.
Tehát nem biztos jobb lesz, de rosszabb nagyon nehezen.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Joe Cullen érkezett, mint DL coach. Az eddigi DL edzõ (Daily) LB coach lesz... es ez jo nekunk?
Cullen Jax DCként repült Meyerrel. Elõtte Ravens védõfal edzõ volt évekig, és Haribo ugyi Reid "fia", innen lehet a kapcsolat.
ulpianus
több mint 4 éve
Joe Cullen érkezett, mint DL coach. Az eddigi DL edzõ (Daily) LB coach lesz.Cullen Jax DCként repült Meyerrel. Elõtte Ravens védõfal edzõ volt évekig, és Haribo ugyi Reid "fia", innen lehet a kapcsolat.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nem fogok rájuk keresni, de a jelenség érdekel… Valaki összefoglalná kérem, hogy mit tesz ez a két jóképességű delikvens, amiért a Chiefs elken kezdenek szurkolni a zemberek ? Köszönöm..
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 4 éve
Hala istennek, hozzam sem jutott el ez, de nem is igazan erdekel. 😉 A jatekot nezem, meg a szakmaibb twittereket korulotte, ez a szal eddig (es ugy latom ezutan is) kimarad nekem.Aha, akkor ezért nem ismertem őket, a pályán nincsenek bulvár szarokat meg tiktokot nem nézek. Ezek szerint most sem vesztettem velük semmit.Az asszony meg az öccs (Mahomes)! Ha jól tudom!egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Ki a faszom az a Britanny meg Jacko?
gedam
Előszőr azt hittem Spears meg Michael de az nem lehet mert az egyik Britney a másik meg halott.
KoporShow
Én meg először azt hittem h Lj és Mahomes szerelemgyereke a JacksonMahomes!
steelwolf
KoporShow
több mint 4 éve
Ahogy ulpi írta, ez bulvár trash, és még csak nem is egy játékosról van szó.. Nem értem, miért nézi ezt bárki, akit a játék érdekel.Aha, akkor ezért nem ismertem őket, a pályán nincsenek bulvár szarokat meg tiktokot nem nézek. Ezek szerint most sem vesztettem velük semmit.Az asszony meg az öccs (Mahomes)! Ha jól tudom!egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Ki a faszom az a Britanny meg Jacko?
gedam
Előszőr azt hittem Spears meg Michael de az nem lehet mert az egyik Britney a másik meg halott.
KoporShow
Én meg először azt hittem h Lj és Mahomes szerelemgyereke a JacksonMahomes!
steelwolf
KoporShow
több mint 4 éve
Aha, akkor ezért nem ismertem őket, a pályán nincsenek bulvár szarokat meg tiktokot nem nézek. Ezek szerint most sem vesztettem velük semmit.Az asszony meg az öccs (Mahomes)! Ha jól tudom!egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Ki a faszom az a Britanny meg Jacko?
gedam
Előszőr azt hittem Spears meg Michael de az nem lehet mert az egyik Britney a másik meg halott.
KoporShow
Én meg először azt hittem h Lj és Mahomes szerelemgyereke a JacksonMahomes!
steelwolf
több mint 4 éve
Az asszony meg az öccs (Mahomes)! Ha jól tudom!egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Ki a faszom az a Britanny meg Jacko?
gedam
Előszőr azt hittem Spears meg Michael de az nem lehet mert az egyik Britney a másik meg halott.
KoporShow
Én meg először azt hittem h Lj és Mahomes szerelemgyereke a JacksonMahomes!
Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Ki a faszom az a Britanny meg Jacko?
gedam
Előszőr azt hittem Spears meg Michael de az nem lehet mert az egyik Britney a másik meg halott.
Szerkesztette: KoporShow
több mint 4 éve
Undi bátyám!Ulpi, hidd el, jol teszed, hogy a Russ-Ciara sagat nem koveted, mert ezzel megkimeled magad az indokolatlanul tul sokszor elokerulo parducmintas fotosorozatoktol meg a gucci mediaesemenyektol.
Engem nem igazán zavar mit szeret az átlag. Én ettõl még Russel Wilson médiabohóccá válását se követem. De elhiszem, frusztráló. Nekem attól meg semmi bajom a Seahawks játékosaival, a franchisezzal, vagy bárkivel. Nem érdekel.
Na figyi! Ha én csak olyan meccset nézhetek, szurkolhatok, ahol a két csapatnak nincs egy facfej szurkolója, sem játékosnak rokona, stb. Akkor semmi nem marad. De téged ez eltántorithat a Chiefs meccsektõl. Oké. Ki veszit ezzel? Te. Ki nyer? A fosmédia, mert kattintást generáltál (most extrán), igazolva van a cikk.
De egyben igazad van. Göbbels volt Hitler zseniális médiacsászára. Ö mondta, ha széles tomegekhez akarsz szólni, vidd lejjebb a szinvonalat, minden alá. Ez mūködik.
Mindenesetre, köszi! Akit érdekel az ilyen, akkor errõl van nagyba szó. Jó, hogy megoszottad.
ulpianus
Viccet felreteve, igen. Az emberek egy bizonyos resze, mint amibe en is tartozom (karakterizalhatod oket, minket ugy, mint trash-fogyaszto, kanapeszurkolo vagy egyeb pejorativ, am lenyegretoro modon), mas nflcsapatokat csak immel-ammal kovet, es amikor PO-rol van szo, akkor egyeni szimpatia alapjan valaszt, foleg ugy, hogy megnezi, hol van olyan pozitiv szal, tortenet, drama, eletut, amivel azonosulni tud.
Igy a csapat nelkul maradt szurkolok tobbsege a rajatszas eljottevel, leven, azon kapta magat, hogy nem pozitiv host valasztott, hanem eppen negativat, a Mahomes testvert es Patrick feleseget. Mivel elviselhetetlenul gogos es nagykepu mindketto, ezert az atlag embernek okkal szurja a szemet. Mivel ez a ket karakter az online terben letezik leginkabb, ezert a markorabban emlitett, mikro/decantralizalt nfl kozosseg kipecezte maganak, mert visszataszitoak, es elkezdtek ezert a Chiefs ellen szurkolni. (foleg ugy, hogy a tuloldalon van egy underdog Bengals Burrow-val, egy orok luzer hatterrel jovo Stafford akinek a felesege epic kedves profillal bir, vagy egy visszavonulas elott allo Brady stb.)
Nem mindenkinek van igenye a rajatszasban az alapjan szurkolni,hogy hol zajlik a legkreativabb playhivas offense oldalon, vagy hol vannak a legexplozivabb jatekok, hol huz a legjobban a guard futasnal stb.
Mielott nem nevesitettel, nem is irtam ide a Chiefs topikba, csak a Seahawks falon jott fel, hogy ki kinek fog drukkolni, szoval keretik ezt nem ellensegeskedesnek venni. Felolem mindenki azert es ugy szurkol a Chiefsnek ahogyan akar. A lenti posztom is csak azt magyarazando szuletett, hogy iden miert NEM akartak sokan.
Ettol meg Andy Reid nagy koponya, es eljen Mahomes. Peace 😊
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Undi bátyám! Engem nem igazán zavar mit szeret az átlag. Én ettõl még Russel Wilson médiabohóccá válását se követem. De elhiszem, frusztráló. Nekem attól meg semmi bajom a Seahawks játékosaival, a franchisezzal, vagy bárkivel. Nem érdekel.
Na figyi! Ha én csak olyan meccset nézhetek, szurkolhatok, ahol a két csapatnak nincs egy facfej szurkolója, sem játékosnak rokona, stb. Akkor semmi nem marad. De téged ez eltántorithat a Chiefs meccsektõl. Oké. Ki veszit ezzel? Te. Ki nyer? A fosmédia, mert kattintást generáltál (most extrán), igazolva van a cikk.
De egyben igazad van. Göbbels volt Hitler zseniális médiacsászára. Ö mondta, ha széles tomegekhez akarsz szólni, vidd lejjebb a szinvonalat, minden alá. Ez mūködik.
Mindenesetre, köszi! Akit érdekel az ilyen, akkor errõl van nagyba szó. Jó, hogy megoszottad.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Uhh, ez mondjuk elegge ovon aluli volt.egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Igazából azokat zavarja az a két majom, akik a szenny bulvárt fogyasszák. Mert ha itt undi nem írja be, sem én sem sokan nem is hallunk róluk. Pedig én a Chiefsnek szurkolok. Csak ugyi a social media és bulvár legalja meg Twitter szenny nálam nem gyere be.
gedam
Ettol meg igazad van, ez pénz. De én mondjuk fejbol mondom neked a 32 csapat Def off stilusat, föbb jatekait. De azt sem tudtam, hogy Mahomesnak van testvére. Szal azt zavarja a troll vagy baromarc, aki olvassa amiket mond.
ulpianus
Legyen, a twitter/instagram szennyet fogyasztom. De akkor ebbe mondjuk minden fan/mem oldal beletrtozik ami nem .com vagy pff szeru aggregator/elemzo.
A hozzam hasonlo, szenny mediat fogyaszto kanapeszurkolo emberek adjak az nfl fanok cirka minimum felet szerintem. Amikor mar a legnepszerubb podcastek es nfl mem oldalak ontik magukbol az ezzel a 2 bohoccal kapcsolatos hireket, hogy megint milyen nagypofaju, hater dolgot muveltek, akkor az szerintem mar megkerulhetetlen. 21. szazad. Decentralizalt social media nagyobb forgalmat general, mint az espn/.com stb monopoliumok.
Es ebben a decentralizalt szcenaban bizony a Chiefs renomeja a beka segge alatt van. Persze lehet legyinteni, meg ugy tekinteni ezekre a feuletekre, mint szenny (nemelyik valoban az, hiszen mem oldalakrol is beszelunk), ettol meg nagy velemenyformalo erejuk van az atlag, erdeklodo nfl fanra, foleg a nalunk fiatalabb generaciokra, akiknek ez az elsodleges online elettere.
Szerk: Par nappal ezelott PatMcafee showbol, ami a youtube egyik legnepszerubb nfl tartalomgyartoja (erdemes a kommenteket is olvasni, hozzam hasonlo casuelek:
youtu.be/rye7ij-5ry4
Ha valakit erdekel a sztori hattere:
youtu.be/9UnJRfEVlTc?t=201
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.Igazából azokat zavarja az a két majom, akik a szenny bulvárt fogyasszák. Mert ha itt undi nem írja be, sem én sem sokan nem is hallunk róluk. Pedig én a Chiefsnek szurkolok. Csak ugyi a social media és bulvár legalja meg Twitter szenny nálam nem gyere be.
gedam
Ettol meg igazad van, ez pénz. De én mondjuk fejbol mondom neked a 32 csapat Def off stilusat, föbb jatekait. De azt sem tudtam, hogy Mahomesnak van testvére. Szal azt zavarja a troll vagy baromarc, aki olvassa amiket mond.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam
6 508
egyébként tök érdekes, hogy egy franchise arculatát hogyan tudja befolyásolni két külsős, mert brittany és jacko sem tagjai a kc-nek és micsoda héterkedés megy most a kc irányába miattuk. persze ez a sikerek miatt is van, de ez most dollárosítható veszteség, ami mondjuk mahomit és a franchiset súlyt a két arogáns rokon miatt. én most azt tippelem, hogy lesz ott olyan menedzser, aki leállítja őket, mert monden egyes tik-tok milliós bukta.
több mint 4 éve
Damon Arnette was accused of pointing a gun at Park MGM valets last week while carrying cocaine & marijuana...mégiscsak közös exünk.
Szerkesztette: resistance is futile
több mint 4 éve
Nem értem ezt a letargiát egyeseknél. Kikaptunk az afc döntőben nagy előnyről. Puff, megcsinálta a Bengals az alapszakaszban is.Tehát az lenne a kérdés, hogy miért probléma az, hogy nem tanult semmit a csapat az alapszakasz meccsből? 😀
Mindenki azt mondta, hogy lehetetlen, hogy még egyszer így nyerjenek, ráadásul az Arrowheadben.
Mégis sikerült nekik.
Egy kurva jó csapattal játszottunk most így sikerült.
Jövőre majd lehet fordítva lesz. Mindenesetre nem kell 30 évet várni a következő PO győzelemre, az tuti. 😉
KoporShow
több mint 4 éve
Nem értem ezt a letargiát egyeseknél. Kikaptunk az afc döntőben nagy előnyről. Puff, megcsinálta a Bengals az alapszakaszban is.Mindenki azt mondta, hogy lehetetlen, hogy még egyszer így nyerjenek, ráadásul az Arrowheadben.
Mégis sikerült nekik.
Egy kurva jó csapattal játszottunk most így sikerült.
Jövőre majd lehet fordítva lesz. Mindenesetre nem kell 30 évet várni a következő PO győzelemre, az tuti. 😉
több mint 4 éve
Na, eddig emesztettem ezt a meccset! Most mar talan tudok karomkodas nelkul irni par sort. Szoval: nem az faj, hogy kikaptunk, hanem AHOGY es AHONNAN kikaptunk! Ezt a meccset 10x lezarhattuk volna, de sehogy sem jott ossze... Kar, nagy kar.Badger tema: milyen lesz a safety class az idei drafton?
több mint 4 éve
Bolton és Thornhill is hozzáér, nem tudom mi a vita tárgya. A down by contact úgy hülyeség ahogy van ezekben az esetekben, de ezeknél sokkal kisebb érintés is érintés. A sípszó meg sípszó, és itt jogos is...innen jól látszik, hogy igazából senki nem ér hozzá a csífszből. mondjuk hallani kéne, hogy sípoltak-e, de ha nem, akkor ez egy fumbli.gedamThundersNFL
gedam
több mint 4 éve
Jó, de hát ez az NFL, mindig bűvészkedni kell a pénzzel és a játékosokkal.mindent jól csinál a kc, egy nagy hibát vétettek, elengedték watkinst. tavaly is és most a második félidőben is nagyon kellett volna mahominak. nem lett volna csak 5 elkapása, de az kritikus szitukban.En mondom miota. De ennyire sajnos nem egyszeru.
gedam
Mert Chris Jonest nem fizeted meg? Vagy Badgerst, Mahomest (volt aki szerint sporolni kellett volna rajta), Hillt, Kelcet. Frank Clark aki nem eri meg a penzet, de hiaba szallsz ki, azon nem fogsz annyit.
Szoval en erveltem itt egyedul, miszerint egyaltalan nem sok a 14 millio evente, mert Watkins nelkul, igazi esloszamu WR nelkul sokkal nehezebb passzjatekkal nyerni onmagaban. Akkor is, ha serulekeny. Marpedig nekunk mas nincs, csak a passz.
Reidek tudjak ezt. Hoztak is mindenfele olcso megoldast, amire futotta. Egyik sem valt be. Jo, Pringle, de azt hagyjuk.
Most Badger a kovetkezo aldozat. Tudjak, hogy jo, de nincs ra penz.
ulpianus
több mint 4 éve
mindent jól csinál a kc, egy nagy hibát vétettek, elengedték watkinst. tavaly is és most a második félidőben is nagyon kellett volna mahominak. nem lett volna csak 5 elkapása, de az kritikus szitukban.En mondom miota. De ennyire sajnos nem egyszeru.
gedam
Mert Chris Jonest nem fizeted meg? Vagy Badgerst, Mahomest (volt aki szerint sporolni kellett volna rajta), Hillt, Kelcet. Frank Clark aki nem eri meg a penzet, de hiaba szallsz ki, azon nem fogsz annyit.
Szoval en erveltem itt egyedul, miszerint egyaltalan nem sok a 14 millio evente, mert Watkins nelkul, igazi esloszamu WR nelkul sokkal nehezebb passzjatekkal nyerni onmagaban. Akkor is, ha serulekeny. Marpedig nekunk mas nincs, csak a passz.
Reidek tudjak ezt. Hoztak is mindenfele olcso megoldast, amire futotta. Egyik sem valt be. Jo, Pringle, de azt hagyjuk.
Most Badger a kovetkezo aldozat. Tudjak, hogy jo, de nincs ra penz.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Direkt a csevegő topicba raktam be 😛 Azon a felvételen hallatszik, hogy volt sípszó ezért is nem indul vissza a Chiefs játékos aki a biztonság kedvéért felvette a labdát. Egy másik felvételről amit most nem találok szemből az látszik, hogy a hosszúhajú Chiefs játékos ott a falból picit ujjheggyel hozzá ér, de akkor még bőven futásban van Mixon sőt annak az elején, lendülettől és saját csapattársába bele botolva esik el, és aztán dobja el a labdát. A földet érés után nem ér hozzá Chifes játékos, akár mehetett volna ő is tovább....Mint amikor D-Jax idő előtt elhajított a labdát a célterület előtt 😛
Szóval ez elvileg fumble, de most már mindegy 😊
