Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kelce sajnos kulcspillanatban ejtett el lasztit, meg most a fasz rosszabbik végén voltunk a bíróknál (hill dpi elég látványos volt ugyancsak kulccszitációban), de álltunk már a jobbik végén is, előfordul. A védelem látványosan idézte az elmúlt évek mélypontjait, ez van. Nem hiszem, hogy nagyon veszélyben lenne a csoportgyőzelem, pl. tavaly ilyenkor azért jobban rezgett a léc.
ehh
Meccs elott azon filzotam, jo-e ha nyerunk? Mert akkor a csoportban mindenkinek van 1 max 2 gyozelme, fuggoen az e hetitol (nyilvan Raiders marad 2Wn ha mi nyerunk). Es nekunk meg 5W. Szoval ki hiszi, hogy a csoport barmelyik tagja raver a Chiefsre 3 (igazabol 4) gyozelmet onnantol? Marmint erted, van 11 meccs, es ha elozni akarod oket, akkor neggyel tobbet kell nyerni, mint a Chiefs nyer. Vagyis siman belustulhat par jatekos, ha minden megy siman, ha nem szakadnak meg is.

Igazabol mult heten sem voltak motivaltak. Most el is ismerte vagy 6 jatekos, hogy bizony elhittek a bab is hus. Hajtottak, alibi nem volt. De nem ugy mint egy rajatszas meccsen. Es a Raidersnek minden ossze kellett jojjon igy is. Tudtak, de pont azt csinaltak amit kell. Nekem ez sokkal szimpatikusabb, mintha mondjuk arra mennek ra, kiussek Mahomest late hitekkel, hatha megserul, es akkor kezdenek focizni. Mert tavaly volt ilyen is. De a Raiders korrekt volt. Szet blitzeltek a falunkat, volt 3 sack, de korrekten. Ezt en el tudom ismerni, nagy gyozelem volt. A jobb csapat gyozott. Nem szamit a 16-0 a vilagon sehol semmit. Vagy a TD rekord. Ki fogunk meg kapni. Engem nem zavar, ha ilyen jo meccset kell nezzek ehhez.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Jo meccs volt. Nem a vedelemre gondolok ez ugyben. Bar Breeland peldaul tetszett, nagyon bizonyitani akart, mindenhol ott akart lenni. Egyszer ra is basztunk emiatt. De en az ilyet ertekelem.
Az nem tetszett, mikor lement pihenni Badger, feljott Sorensen FSbe snigle high. Na most o egy lassu SS per LB multikaszt. Ott hatul rossz volt nezni ahogy nyeli a TDt a csapat. Na mindegy, Spangli tudja.

A birok tevedtek (nem csaltak) parat az elejen, ami sokba kerult nekunk. Ettol a Raiders elhitte, hogy nyerhet, es igazuk is volt. Carr nem is tudom mikor volt ennyire jo? Dobottt egy picket, de nem lassitott, dobalt melyre, meghosszabitotta a jatekot, nem panikolt. Neha tulsagosan is sokat vart, de azert ma ezt is meguszta leginkabb. De mindegy, bevallalta, gyozni akart.

A mieink tamadasban nem voltak rosszak. Mahomes dobott egy picket. Van helyzet a meccs vegen, mikor dobni kell, mas lehetoseg nincs. Kelce is hajtott, mindenki. Van hogy hiaba jatszol jol, van jobb csapat a palyan.
ulpianus
Kelce sajnos kulcspillanatban ejtett el lasztit, meg most a fasz rosszabbik végén voltunk a bíróknál (hill dpi elég látványos volt ugyancsak kulccszitációban), de álltunk már a jobbik végén is, előfordul. A védelem látványosan idézte az elmúlt évek mélypontjait, ez van. Nem hiszem, hogy nagyon veszélyben lenne a csoportgyőzelem, pl. tavaly ilyenkor azért jobban rezgett a léc.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
mirdal!

A Raiders nyerhetett volna a Pats es a Bills ellen is. Nagyjabol egy szinten van a 3 csapat. Csak a vedelmuk akkora betlikre kepes, megsem nyertek. Ismerjuk a jelenseget. 😊 Illetve volt a maihoz kepest egy nagy kulonbseg. Gruden nem mert kockaztatni egy szint folott. Nem akart veszteni. Most nem erdekelte, hogy veszithet hirtelen mindent, mindenaron nyerni akart. Mert ha veszit, akkor a bajnok veri meg, nem gond. De ha nyer, akkor a csoportban, a ligaban mindneki latni fogja mit tettek, es hol allnak.

Ellenunk a birok tartottak oket meccsben eleinte (ez fontos). Nem csaltak ,csak minden oda repult. Az nem a Raiders hibaja, ok jatszottak. De azert ha azok a zaszlok felenk billennek hazai palyan, elhuz a Chiefs. Nem kezd el a komplett csapat hero dayt tartani. Mert nincsenek meccsben. Carr dobott pickje utan nemhogy szetesett, ahogy szokott, hanem felporgott. Azt nyilatkozta, hosszu ido utan elvezte a focit ennyire. Rajottek, hogy nyerhetnek.
Tehat a Raiders nyiltan kockaztatott. Tudtak, egy eselyuk van. Ha minden a szokasosnal vadabb dolgokat megdob Carr. Es az majdnem mind bejon. Rizikos, de megtortent. Ez nem esszerutlen vagdalkozas. Fitzmagic nem csinalta volna jobban. Sztem kivalo terv, es Gruden tokosseget mutatja.

Meg igy is nyerhettunk volna. Ezzel azt akarom mondani, hogy azert a ket csapat kozt van kulonbseg. Viszont a Chiefst is le lehet gyozni, igy peldaul. Miert ne?
Nekem nagyon tetszett, ahogy a Raiders kezelte a szituaciot, nekimentek a bajnoknak teljes erovel, es a sajat Super Bowljukat lejatszottak. Iden eddig ez a kedvenc meccsem. Pedig vesztettunk.

Mahomes nem volt rossz. Azert 340 yard vagy mennyit dobott, 2TD 1 IT, az okes. Carr szamai ugyanezek, csak 3 TD nem ketto. Illetve pontosabb volt. Es o hos lett. Megerdemli. Kivancsi leszek, Gruden (Carr? Lehet eddig is rajta mult ez?) lekapcsolja-e megint a melyebb passzokat, es/vagy rizikosabb jatekot? Mert a vedelmuk sok ilyen meccset nem fog tolni. Eleinte itt is fejetlenul rohangaltak. Persze nem is a Chiefs jon szembe minden heten. Szoval, eddig is nyerhettek volna, ha ezt eloveszik. Nem tudom kin mulik. Carr egesz mas volt, mondom, szinte ragyogott az arca a meccsen, olyan volt mint mikor a ligaba erkezett. Mindegy, nem Raiders topic, ennyi eleg itt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Sajnos nem tudtam nézni a meccset, de mindenképpen pótolni fogom.
Amikor az első félidő végén ránéztem, elkerekedett a szemem rendesen.
Kis ideig néztem a 3. negyedet, de nem haladt az O előre akkor, akadozott a játék.
Ezek szerint a D nem volt túl fényes, a 40 pont rengeteg.
Mondjuk ha az O minden drive-ból hoz pontot, lehetett volna tavalyi Chiefs-Patriots pontzuhatag a vége.
A Rédersz pedig annyira nem rossz csapat idén, végre ott is megmozdult valami. Ha a Pats-et vagy a Bills-t megfogták volna, komolyabban vennék (vettük volna) őket.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 arrowheadaddict.com/2020/10/11/kelechi-osemele-tore-tendons-knees-raiders/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi amíg te nem izgulsz én sem izgulok 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ennyit arról a nyári vitáról h söpri-e a csoportot a Chiefs. 😊
empty taxi
Ezek mindig hulyesegek sztem. A kedvencem, amikor vki leirja a mecsek konkret eredmenyeit pontokban, ugy Augusztusban. Illetve ki mennyi TDt, Intet, fumlbit szerez es melyik meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ennyit arról a nyári vitáról h söpri-e a csoportot a Chiefs. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jo meccs volt. Nem a vedelemre gondolok ez ugyben. Bar Breeland peldaul tetszett, nagyon bizonyitani akart, mindenhol ott akart lenni. Egyszer ra is basztunk emiatt. De en az ilyet ertekelem.
Az nem tetszett, mikor lement pihenni Badger, feljott Sorensen FSbe snigle high. Na most o egy lassu SS per LB multikaszt. Ott hatul rossz volt nezni ahogy nyeli a TDt a csapat. Na mindegy, Spangli tudja.

A birok tevedtek (nem csaltak) parat az elejen, ami sokba kerult nekunk. Ettol a Raiders elhitte, hogy nyerhet, es igazuk is volt. Carr nem is tudom mikor volt ennyire jo? Dobottt egy picket, de nem lassitott, dobalt melyre, meghosszabitotta a jatekot, nem panikolt. Neha tulsagosan is sokat vart, de azert ma ezt is meguszta leginkabb. De mindegy, bevallalta, gyozni akart.

A mieink tamadasban nem voltak rosszak. Mahomes dobott egy picket. Van helyzet a meccs vegen, mikor dobni kell, mas lehetoseg nincs. Kelce is hajtott, mindenki. Van hogy hiaba jatszol jol, van jobb csapat a palyan.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
na mégse lesz meccs ?
Janek
?
ulpianus
a stáb egyik tagja pozitiv lett

több mint 3 éve
gedam 5 700
kondikócsotok pozitív, gondolom erre utalt

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
na mégse lesz meccs ?
Janek
?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
na mégse lesz meccs ?
Janek
Miért, mi történt?
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
na mégse lesz meccs ?

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
A győzelem megvan, ez a lényeg. Ki fog erre a meccsre emlékezni az LV. Super Bowl nyertes meccse után? 🤭
mirdal
Latom a melleny eleg nagy, csak nehogy a kabat meg bo legyen...
Bence94
Nehogy már komolyan felvedd 😉 azért van ott a smile is 😊
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
A győzelem megvan, ez a lényeg. Ki fog erre a meccsre emlékezni az LV. Super Bowl nyertes meccse után? 🤭
mirdal
Latom a melleny eleg nagy, csak nehogy a kabat meg bo legyen...
több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 572 — Chiefs fan
Jajj ne már, eddig azért itt olvasgattam, mert nem rinyált errefelé senki a kovidról, erre meg tessék... Pfff...

A meccsről szóló véleményeket szívesebben olvasnám, por favor.

Nekem is fura volt ez a meccs, nem egyszer volt az az érzésem, hogy ha Cam játszana, nem ez lenne az eredmény. Mondom mindezt úgy, hogy a def nekem tetszett, az offense viszont Mahomes, CEH és Kelce kivételével nem hagyott mély nyomot bennem.

Szinte vártam a meccs végét.

A győzelem megvan, ez a lényeg. Ki fog erre a meccsre emlékezni az LV. Super Bowl nyertes meccse után? 🤭
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Leírom megint, azt írtok, amit, aki csak szeretne. Csak engem a "hír hiánya" nem ösztönöz megosztásra. De nem zavar, része a sport biznisznek.
Jót beszélünk egy meg nem történt esetrõl, elvagyunk. Értem mi a jó ebben.

Azonban az eredeti kérdés az volt, hogy óránként tesztelik Mahomest, és teljes-e a pánik. Nem. Mivel napi tesztelés volt eddig is, most is az van. És mivel az eddig negatív,nincs igazi hír. Vagyis van bulvár sporthír, de azokat nem írjuk itt be. Ez ilyen topic volt eddig is. Itt valahogy ez alakult ki.
Ettõl meg lehet keresni. Be is lehet írni. Mert vannak cikkek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)
Wyatt
Jó, de akkor mostantól minden nap le kell írni, kivel nem történt semmi. Az összes fontosabb játékossal és edzõvel. Akkor elvész az Ami viszont történt, változott.
ulpianus
Tipikusan az az eset, amikor a hír hiánya a hír. De azért nem arról volt szó, hogy mindig mindenkiről meg kéne írni, hogy nem változott semmi.
A képet látva, az esemény mondhatni hír értékűvé tette a negatív tesztet is. Egyszer. Nem kell innentől mindig beírni, csak ha valaki előtte előtte puszilkodott - semmi buzulás - egy koronással.
Mármint beírni akkor se muszáj. Továbbra is kitalálható a pozitív teszteredményről szóló hírek hiányából, illetve eleve vannak, akik nem a hírekért hanem a véleményekért járnak ide, bár kétség kívül vannak események amikről valamelyik topicban olvasok először, az se baj.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)
Wyatt
Jó, de akkor mostantól minden nap le kell írni, kivel nem történt semmi. Az összes fontosabb játékossal és edzõvel. Akkor elvész az Ami viszont történt, változott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gondolom Mahoney-t azóta óránként tesztelik, hogy jajcsaknemjajcsakneem...
Nincs hír erről? Vagy Kansasben nem aggódik senki, minden folyik a maga medrében?
Reggio1914
Ugyanaz a folyamat mint mindenkinel. Vannak a tesztek napi szinten, amennyiben vki pozitiv, akkor megteszik amit kell. Illetve megirjak a mediaban.

Termeszetesen van egy halom cikk errrol. Mahomes elmondja mekkora respect volt ez egy nagy jatekos fele, es bullshit blablabla. Csak engem ez nem erdekel. Aki akarja, irja be ide ezeket, nem zavar. Googlebe beirod, ki fog adni egy halommal. De igazi info nulla lesz benne.
Ugy ertem, az mondjuk "hir", hogy Breeland eltiltasa lejart, jatszani fog. Tudtuk, volt rola szo het eleji meccsnel, stb. Vagy hogy Chris Jones jateka a meccs elott fog eldolni, edzeni jar. De ezek relevans informaciok. Mahomes nem produkalt pozitiv tesztet, egyelore ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Gondolom Mahoney-t azóta óránként tesztelik, hogy jajcsaknemjajcsakneem...
Nincs hír erről? Vagy Kansasben nem aggódik senki, minden folyik a maga medrében?
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

vpi
Remek...
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
nem értem miért nem elég könyök pacsizni az nfl-be is...elhiszem hogy kontakt sport, de olyan emberek is egymás fülébe köpködnek akik egész meccsen nem találkoznak. edzői maszk viselést szigorúan nézik, de a meccs végi bratyizás meg megengedett, logika? 😀