Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Jónapot kívánok!


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Meglátjuk igaza lesz-e.


empty taxi
Ha Burrow kap egy pici időt az OL-től, akkor a Cover 2 sem lesz megoldhatatlan feladat számára, mert Boyd és Uzomah sem jó matchup a Chiefs LB-knek, de Mixon és Chris Evans is jó kezű. Sőt, ha Higgins nem a vonalon fut, hanem befele indul, akkor ő is okozhat problémát. Szerintem a kulcs az lesz, hogy a pass rush mennyi idő alatt ér oda Burrowra, ha nagyon gyorsan, akkor meg lehet fogni a Bengals O-t. Ha viszont lesz ideje, akkor mindenkit nem tud majd levédekezni a Chiefs D.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Meglátjuk igaza lesz-e.



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Baker olyan mint Hughes vagy Arnette. Elsõ osztalyu (1. kor) bust. A Chiefs CB posztra nem költ sokat. Más a séma, kukaznak par fizikálisan alkalmas sracot. Hátha vmelyik nem totál hulye a focihoz, ha más a feladat.
ulpianus
Es be is jott, hiszen Ward a liga legjobb cornerbackje!

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
 i.imgur.com/TCl5NFF.png:: HIBÁS KÉP :::: HIBÁS KÉP ::

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 www.cbssports.com/nfl/news/andy-reid-isnt-opposed-to-changing-nfls-overtime-rule-heres-what-he-would-propose/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Baker olyan mint Hughes vagy Arnette. Elsõ osztalyu (1. kor) bust. A Chiefs CB posztra nem költ sokat. Más a séma, kukaznak par fizikálisan alkalmas sracot. Hátha vmelyik nem totál hulye a focihoz, ha más a feladat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Aztarva!!! Nem reg neztem meg a meccset, meg most is remegek! Nagyon nagy meccs volt, instant klasszikus. S ami a legjobb benne, hogy megnyertuk! 😉
ligur
Mit szoltal CEH vmi 8.5 yardos futoatlagahoz? Pringle megint kapott el TDt.

Mas. Badger protokollja folyatotdik. De egyelore nincs tunete, es jol erzi magat.
ulpianus
Oszinten megmondva nagyon orultem, amikor McKinnon allt fel az elso snapekre, jol is kezdte a futasait, 4-5 yardokat hozott. Aztan az allam esett le, amikor CEH is nekiallt. Volt olyan, hogy 10 folott volt a futasatlaga 4 futas utan ! 😀 Nagyon kellenek az ilyen futok a csapatba, remelem folytatodik ez a trend es teljesitmeny is.

ehhez egy kis szines: The Chiefs have 100+ rush yards in 8 straight playoff games (T-5th longest streak since at least 1940).

Pringle a (mar nem is annyira) titkos fegyverem, orulok, hogy tovabbra is stabil teljesitmenyt nyujt, az elkapott TD-je sem az egyszerubbek kozul valo volt. Jol mutatja a WR erosorrendet, hogy Pringle fele 7 passz ment (ebbol 5 sikeres), mig Hardman es Robinson fele csak fejenkent egy.

Annak meg kulon orulok, hogy vegre waiverre raktuk Gordont, igaz az a terv, hogy visszaigazoljuk a PS-be. Ezzel egyet tudok erteni, mert a helyezkedese jo volt, el tudott szakadni, de e kezei, na azok egyfolytaban lyukasak voltak. A PS-be hatha sikerul ezt korrigalni. Ha igen, akkor hajra, de addig sem a roosteren foglalja a helyet.

+ meg egy keresem lenne, errol a Baker gyerekrol van egy kis infod, kifele, mifele. Most csak ugy (szamomra) hirtelen megjelent a palyan 😀

szerk: A HoneyBorzra irtozatos szuksegunk van, meggyozodesem, hogy vele a rendes jatekidoben is megnyertuk volna a meccset, igaz akkor nem lett volna ilyen idegtepo, orult, hangosan kiabalo, oriasi gyozelem. De azert csak jojjon szepen vissza, elviselem en a sima gyozelmeket is 😉

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Aztarva!!! Nem reg neztem meg a meccset, meg most is remegek! Nagyon nagy meccs volt, instant klasszikus. S ami a legjobb benne, hogy megnyertuk! 😉
ligur
Mit szoltal CEH vmi 8.5 yardos futoatlagahoz? Pringle megint kapott el TDt.

Mas. Badger protokollja folyatotdik. De egyelore nincs tunete, es jol erzi magat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Aztarva!!! Nem reg neztem meg a meccset, meg most is remegek! Nagyon nagy meccs volt, instant klasszikus. S ami a legjobb benne, hogy megnyertuk! 😉
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Inkább arról beszéljünk, hogy Mahomes bácsinak jár a pacsi, mert miközben ment az ünneplés, kapát-kaszál eldobva futott Allen-hez
Rodaron
ja, tudja 2018-bol milyen sz@r erzes az ilyen. Sportemberi tett volt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/andy-reid-gave-patrick-mahomes-perfect-message-during-chiefs-comeback
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Mahomes Allen Burrow egy korban van nem? 😀
Gyorsan megneztem Mahomes idősebb mint allen, Burrow csak fel évvel fiatalabb
ThySoul
Bocsánat! Valamiért ez rémlett (idosebben draftoltak. De nem.) A lényeg ugyanaz. Az AFCben nagyon jó meccsek várnak ránk sokáig.

Arra akartam meg celozni, hogy ellenben az NFC nagyagyui Brady, Rodgers, Stafford, Wilson, Ryan, Cousins mind 30 folottiek. Dak Prescott aki (most megneztem 😀), 28.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃
SirPub
Most mar ugorjatok at mindenkepp KCbe, sztem is. 😀
Nekem az alapszakaszbeli osszecsapas is nagy elmeny volt. Igazi minosegi tamadofoci. En mar most varom. Remelem ez is kivalo osszecsapas lesz.

Es az egesz PO nagyon jo meccsekbol all, leghalabbis most mar.
Masreszt reggel mikor orultem mar nagyon magamnak, akkor esett le, hogy mar csak 3 meccs van hatra. De aztan gyorsan orultem tovabb inkabb.

Azon is agyaltam, hogy mennyi jo fiatal QB lett az AFCben, akar 10+ evre. Mahomes, Jackson (nalam mindenkepp), Herby, Jones, Burrow. Lawrence sztem meg fog erkezni. (Sertodesek elkerulse vegett, J. Allen sem oreg, de azert o mar nem csiko, nem sorolnam ide, ahogy Tannehillt vagy Carrt). Tua nalam tovabbra is kerdeses, (ahogy masoknak Lamar) es Z. Wilson, Mayfield
ulpianus
Mahomes Allen Burrow egy korban van nem? 😀
Gyorsan megneztem Mahomes idősebb mint allen, Burrow csak fel évvel fiatalabb
ThySoul
Akkor ez most mellé ment. 😆
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃
SirPub
Most mar ugorjatok at mindenkepp KCbe, sztem is. 😀
Nekem az alapszakaszbeli osszecsapas is nagy elmeny volt. Igazi minosegi tamadofoci. En mar most varom. Remelem ez is kivalo osszecsapas lesz.

Es az egesz PO nagyon jo meccsekbol all, leghalabbis most mar.
Masreszt reggel mikor orultem mar nagyon magamnak, akkor esett le, hogy mar csak 3 meccs van hatra. De aztan gyorsan orultem tovabb inkabb.

Azon is agyaltam, hogy mennyi jo fiatal QB lett az AFCben, akar 10+ evre. Mahomes, Jackson (nalam mindenkepp), Herby, Jones, Burrow. Lawrence sztem meg fog erkezni. (Sertodesek elkerulse vegett, J. Allen sem oreg, de azert o mar nem csiko, nem sorolnam ide, ahogy Tannehillt vagy Carrt). Tua nalam tovabbra is kerdeses, (ahogy masoknak Lamar) es Z. Wilson, Mayfield
ulpianus
Mahomes Allen Burrow egy korban van nem? 😀
Gyorsan megneztem Mahomes idősebb mint allen, Burrow csak fel évvel fiatalabb

Szerkesztette: ThySoul
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 969 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃
SirPub
Most mar ugorjatok at mindenkepp KCbe, sztem is. 😀
Nekem az alapszakaszbeli osszecsapas is nagy elmeny volt. Igazi minosegi tamadofoci. En mar most varom. Remelem ez is kivalo osszecsapas lesz.

Es az egesz PO nagyon jo meccsekbol all, leghalabbis most mar.
Masreszt reggel mikor orultem mar nagyon magamnak, akkor esett le, hogy mar csak 3 meccs van hatra. De aztan gyorsan orultem tovabb inkabb.

Azon is agyaltam, hogy mennyi jo fiatal QB lett az AFCben, akar 10+ evre. Mahomes, Jackson (nalam mindenkepp), Herby, Jones, Burrow. Lawrence sztem meg fog erkezni. (Sertodesek elkerulse vegett, J. Allen sem oreg, de azert o mar nem csiko, nem sorolnam ide, ahogy Tannehillt vagy Carrt). Tua nalam tovabbra is kerdeses, (ahogy masoknak Lamar) es Z. Wilson, Mayfield
ulpianus
és most valahol távol felsikítottak a Pats fanok hogy kihagytad M.Jonest a felsorolásból 😀 😀
ParadSEC
Ott van.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃
SirPub
Most mar ugorjatok at mindenkepp KCbe, sztem is. 😀
Nekem az alapszakaszbeli osszecsapas is nagy elmeny volt. Igazi minosegi tamadofoci. En mar most varom. Remelem ez is kivalo osszecsapas lesz.

Es az egesz PO nagyon jo meccsekbol all, leghalabbis most mar.
Masreszt reggel mikor orultem mar nagyon magamnak, akkor esett le, hogy mar csak 3 meccs van hatra. De aztan gyorsan orultem tovabb inkabb.

Azon is agyaltam, hogy mennyi jo fiatal QB lett az AFCben, akar 10+ evre. Mahomes, Jackson (nalam mindenkepp), Herby, Jones, Burrow. Lawrence sztem meg fog erkezni. (Sertodesek elkerulse vegett, J. Allen sem oreg, de azert o mar nem csiko, nem sorolnam ide, ahogy Tannehillt vagy Carrt). Tua nalam tovabbra is kerdeses, (ahogy masoknak Lamar) es Z. Wilson, Mayfield
ulpianus
és most valahol távol felsikítottak a Pats fanok hogy kihagytad M.Jonest a felsorolásból 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃
SirPub
Most mar ugorjatok at mindenkepp KCbe, sztem is. 😀
Nekem az alapszakaszbeli osszecsapas is nagy elmeny volt. Igazi minosegi tamadofoci. En mar most varom. Remelem ez is kivalo osszecsapas lesz.

Es az egesz PO nagyon jo meccsekbol all, leghalabbis most mar.
Masreszt reggel mikor orultem mar nagyon magamnak, akkor esett le, hogy mar csak 3 meccs van hatra. De aztan gyorsan orultem tovabb inkabb.

Azon is agyaltam, hogy mennyi jo fiatal QB lett az AFCben, akar 10+ evre. Mahomes, Jackson (nalam mindenkepp), Herby, Jones, Burrow. Lawrence sztem meg fog erkezni. (Sertodesek elkerulse vegett, J. Allen sem oreg, de azert o mar nem csiko, nem sorolnam ide, ahogy Tannehillt vagy Carrt). Tua nalam tovabbra is kerdeses, (ahogy masoknak Lamar) es Z. Wilson, Mayfield

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Az OT szabályok nem igazságosak.
KeyG
amugy igen, elegge igazsagtalan ez igy. lenyegeben a coin toss donti el foleg most mar.
csebi
nem az OT szabállyal van a baj, hanem azokkal a szabályokkal, amik nagyon megnehezítik egy támadás kivédekezését. Ha nem az lenne a szabályalkotók célja, hogy minden támadásból TD legyen kevésbé számítana ki kezdi a hosszabbítást.

Ettől még persze maga az OT szabály is "béna" Nem értem miért nem lehet lejátszani egy 15 perces hosszabbítást és utána megnézni, hogy valaki nyert-e, majd ezt addig ismételni, amíg valaki meg nem nyeri. Technikailag most is előfordulhatnak sokszori hosszabbítások, legfeljebb kisebb eséllyel mint ha nincs a TD nyer meg első támadás után bármi nyer szabály. Mert ha az az érv ellene, hogy hosszabb meccs, nehezebben tervezhető közvetítési ablak esetleg több sérülés, akkor az egy puntháborúba torkolló hosszabbításban ugyanúgy benne van...

Viszont azért még ne mondjuk már azt hogy a coin toss dönti el, valami minimális érdeme hátha volt a Chiefs offense-nek is abban az "eldöntésben", bár tudom hülyeség a pályán történtekkel foglalkozni ha lehet mással is...
volt 60 percük hogy eldöntsék, mindenki tudta, hogy a hosszabbításban hogy ki kezd arról coin toss fog dönteni és a coin tossnál egyformán 50-50% esélye van mindkét csapatnak ahhoz, hogy ők kezdhessenek. Előre ismertek voltak az egyenlő feltételek, szerintem nem elegáns a győztes csapat topicjában hasonlókkal rontani az örömöt.

Izgalmas, jó meccs volt, a semleges szurkolók elégedettek lehetnek
Black_Adder
Nem rontani akartam az örömöt, el is ismertem a Chiefst, számomra az lenne az igazságos, hogy 1-1 támadásra lebontva ki tud több pontot felrakni így az esély adott mindenki előtt és menjen addig amíg az egyik többet nem szerezz a másiknál. Lehet ezt akár félpályától is kezdeni vagy bármi, de ma ha a Bills ment volna tovább is azt gondolnám, hogy ez nem fair.
Klasszikus volt.
KeyG
Valami hasonló van az NCAA-ben, ott talán a 35 yardosról indulnak? Nekem is ez tetszene jobban.
Nagyszerű meccs volt, gratula mindkét gárdának! Vasárnap megpróbáljuk azért! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Sztem nem pontszerzésre, hanem időre kéne menjen. Focizzanak még 20 percet.
Ha döntetlen megint még 20-at. És így tovább...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Az OT szabályok nem igazságosak.
KeyG
amugy igen, elegge igazsagtalan ez igy. lenyegeben a coin toss donti el foleg most mar.
csebi
nem az OT szabállyal van a baj, hanem azokkal a szabályokkal, amik nagyon megnehezítik egy támadás kivédekezését. Ha nem az lenne a szabályalkotók célja, hogy minden támadásból TD legyen kevésbé számítana ki kezdi a hosszabbítást.

Ettől még persze maga az OT szabály is "béna" Nem értem miért nem lehet lejátszani egy 15 perces hosszabbítást és utána megnézni, hogy valaki nyert-e, majd ezt addig ismételni, amíg valaki meg nem nyeri. Technikailag most is előfordulhatnak sokszori hosszabbítások, legfeljebb kisebb eséllyel mint ha nincs a TD nyer meg első támadás után bármi nyer szabály. Mert ha az az érv ellene, hogy hosszabb meccs, nehezebben tervezhető közvetítési ablak esetleg több sérülés, akkor az egy puntháborúba torkolló hosszabbításban ugyanúgy benne van...

Viszont azért még ne mondjuk már azt hogy a coin toss dönti el, valami minimális érdeme hátha volt a Chiefs offense-nek is abban az "eldöntésben", bár tudom hülyeség a pályán történtekkel foglalkozni ha lehet mással is...
volt 60 percük hogy eldöntsék, mindenki tudta, hogy a hosszabbításban hogy ki kezd arról coin toss fog dönteni és a coin tossnál egyformán 50-50% esélye van mindkét csapatnak ahhoz, hogy ők kezdhessenek. Előre ismertek voltak az egyenlő feltételek, szerintem nem elegáns a győztes csapat topicjában hasonlókkal rontani az örömöt.

Izgalmas, jó meccs volt, a semleges szurkolók elégedettek lehetnek
Black_Adder
Nem rontani akartam az örömöt, el is ismertem a Chiefst, számomra az lenne az igazságos, hogy 1-1 támadásra lebontva ki tud több pontot felrakni így az esély adott mindenki előtt és menjen addig amíg az egyik többet nem szerezz a másiknál. Lehet ezt akár félpályától is kezdeni vagy bármi, de ma ha a Bills ment volna tovább is azt gondolnám, hogy ez nem fair.
Klasszikus volt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Egy kinti Raiders szurkolót idézve:

"I hate the chiefs as well but I respect what they do. That team is scary fucking good"
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Viszont azért még ne mondjuk már azt hogy a coin toss dönti el, valami minimális érdeme hátha volt a Chiefs offense-nek is abban az "eldöntésben", bár tudom hülyeség a pályán történtekkel foglalkozni ha lehet mással is...
volt 60 percük hogy eldöntsék, mindenki tudta, hogy a hosszabbításban hogy ki kezd arról coin toss fog dönteni és a coin tossnál egyformán 50-50% esélye van mindkét csapatnak ahhoz, hogy ők kezdhessenek. Előre ismertek voltak az egyenlő feltételek, szerintem nem elegáns a győztes csapat topicjában hasonlókkal rontani az örömöt.

Izgalmas, jó meccs volt, a semleges szurkolók elégedettek lehetnek
Black_Adder
ilyen offensek eseten de az donti el. ugyanigy ezt gondolnam, ha a Bills nyeri es megy tovabb. egyszeruen alig valtoztattak a szabalyokon mikozben a liga teljesen megvaltozott.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Meg simán lehetne alapszakaszban és rájátszásban eltérő OT-szabály is, pl. NHL-ben is alapszakaszban szétlövés, rájátszásban meg hirtelen halál van emlékeim szerint.
somoskovig
OFF

Alapszakaszban 5 perc OT három-a-három ellen majd shootout, rájátszásban rendesen 20 perces "harmadok" amíg gólt nem szerez valaki.

Saját vélemény: az alapszakasz OT szabály irtózatos faszság.

ON

Ahogy az NFL OT szabály is irtózatos faszság.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May