Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jajj ne már, eddig azért itt olvasgattam, mert nem rinyált errefelé senki a kovidról, erre meg tessék... Pfff...

A meccsről szóló véleményeket szívesebben olvasnám, por favor.

Nekem is fura volt ez a meccs, nem egyszer volt az az érzésem, hogy ha Cam játszana, nem ez lenne az eredmény. Mondom mindezt úgy, hogy a def nekem tetszett, az offense viszont Mahomes, CEH és Kelce kivételével nem hagyott mély nyomot bennem.

Szinte vártam a meccs végét.

A győzelem megvan, ez a lényeg. Ki fog erre a meccsre emlékezni az LV. Super Bowl nyertes meccse után? 🤭
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Leírom megint, azt írtok, amit, aki csak szeretne. Csak engem a "hír hiánya" nem ösztönöz megosztásra. De nem zavar, része a sport biznisznek.
Jót beszélünk egy meg nem történt esetrõl, elvagyunk. Értem mi a jó ebben.

Azonban az eredeti kérdés az volt, hogy óránként tesztelik Mahomest, és teljes-e a pánik. Nem. Mivel napi tesztelés volt eddig is, most is az van. És mivel az eddig negatív,nincs igazi hír. Vagyis van bulvár sporthír, de azokat nem írjuk itt be. Ez ilyen topic volt eddig is. Itt valahogy ez alakult ki.
Ettõl meg lehet keresni. Be is lehet írni. Mert vannak cikkek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)
Wyatt
Jó, de akkor mostantól minden nap le kell írni, kivel nem történt semmi. Az összes fontosabb játékossal és edzõvel. Akkor elvész az Ami viszont történt, változott.
ulpianus
Tipikusan az az eset, amikor a hír hiánya a hír. De azért nem arról volt szó, hogy mindig mindenkiről meg kéne írni, hogy nem változott semmi.
A képet látva, az esemény mondhatni hír értékűvé tette a negatív tesztet is. Egyszer. Nem kell innentől mindig beírni, csak ha valaki előtte előtte puszilkodott - semmi buzulás - egy koronással.
Mármint beírni akkor se muszáj. Továbbra is kitalálható a pozitív teszteredményről szóló hírek hiányából, illetve eleve vannak, akik nem a hírekért hanem a véleményekért járnak ide, bár kétség kívül vannak események amikről valamelyik topicban olvasok először, az se baj.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)
Wyatt
Jó, de akkor mostantól minden nap le kell írni, kivel nem történt semmi. Az összes fontosabb játékossal és edzõvel. Akkor elvész az Ami viszont történt, változott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk túl azon, hogy alapvetően egyetértek veled, ha az hír, hogy Breeland eltiltása lejárt, az is, hogy Mahomes nem tesztelt pozitívat, sőt 😊)

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Gondolom Mahoney-t azóta óránként tesztelik, hogy jajcsaknemjajcsakneem...
Nincs hír erről? Vagy Kansasben nem aggódik senki, minden folyik a maga medrében?
Reggio1914
Ugyanaz a folyamat mint mindenkinel. Vannak a tesztek napi szinten, amennyiben vki pozitiv, akkor megteszik amit kell. Illetve megirjak a mediaban.

Termeszetesen van egy halom cikk errrol. Mahomes elmondja mekkora respect volt ez egy nagy jatekos fele, es bullshit blablabla. Csak engem ez nem erdekel. Aki akarja, irja be ide ezeket, nem zavar. Googlebe beirod, ki fog adni egy halommal. De igazi info nulla lesz benne.
Ugy ertem, az mondjuk "hir", hogy Breeland eltiltasa lejart, jatszani fog. Tudtuk, volt rola szo het eleji meccsnel, stb. Vagy hogy Chris Jones jateka a meccs elott fog eldolni, edzeni jar. De ezek relevans informaciok. Mahomes nem produkalt pozitiv tesztet, egyelore ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Gondolom Mahoney-t azóta óránként tesztelik, hogy jajcsaknemjajcsakneem...
Nincs hír erről? Vagy Kansasben nem aggódik senki, minden folyik a maga medrében?
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

vpi
Remek...
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
nem értem miért nem elég könyök pacsizni az nfl-be is...elhiszem hogy kontakt sport, de olyan emberek is egymás fülébe köpködnek akik egész meccsen nem találkoznak. edzői maszk viselést szigorúan nézik, de a meccs végi bratyizás meg megengedett, logika? 😀
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438

vpi
Meglatjuk Maho mennyire virusallo. Ha meg kell tortennie, akkor ezerszer inkabb most, mint a PO-ban.
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Hat nem ilyen meccsre szamitottam, de a W megvan az a fo. Ahogy a meccsen is kiirtak, a Chiefs az elso csapat az NFL eddigi torteneteben, aki 4 egymast koveto evben is 4-0 inditott. Ez is valami.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Legalabb volt meccs. Nemsokara ez is eredmenynek szamit majd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez sima volt... Bár a Sith jól összerakta a Pats védekezését, de csak idő kérdése volt meddig bírják ill mikor indul be a mi offense-ünk.
Remélem senki nem kapta el a COVID-ot.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez se olyan meccs lett, mint vartam. Sebaj! Pedig igazabol mindegy volt. Hibazott sokat mindenki. A csapatok, az edzok, a birok. Aztan nyertunk. Fura meccs volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
ez mekkora! 😀

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ma sem volt tovabbi pozitiv virus teszt a csapatnal. Meg a vegen lesz meccs is.
A virus monnyon le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most már mehet az INT! 😀

 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10158919300436263/
több mint 3 éve
gedam 5 702
Hétfőn vagy kedden lehet a meccs, függően újabb tesztek eredményétől.
Beki
nem tudom mit erőlködnek
úgy is kell 1-2 covid forduló a rájácci előtt. ez így káoszba fog fulladni. nem hiszem el, hogy erre nem volt forgatókönyvük. nem vették ezt komolyan. ez így nem lesz jó.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 803 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát lassan tényleg nem lesz más megoldás, muszáj lesz pár héttel eltolni a PO kezdetet, és akkor bepótolni ezeket a meccseket, mert nekem gyanús, hogy ez is halasztós lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A virus monnyon le!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hétfőn vagy kedden lehet a meccs, függően újabb tesztek eredményétől.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Newton miatt már nem kell aggódni holnap.
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Tenyleg, Breeland mar jatszhat a hetvegen, ugye?
ligur
Nem. 4 meccsre meszelték el, ez az utolsó amit ki kell hagynia.
empty taxi
koszi, azt hittem jatszhat mar, csak lusta voltam utanna keresni.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mas strategia is mukodik a passzbuzulas ellen. Azert az option es Air Raid mar nem akkora meglepetes, sok csapat vett at elemeket, nekik foleg nem.
Tavaly sem 16-0 lett. Csak ez nem jo, amit kitalaltak most hetfore a Ravensnel. De peldaul a tavalyi tervuk sokkal eletkepesebb volt, pedig a csapat felepitese ugyanaz. De van ilyen, kitalaltak vmit, ami alapvetoen nem valt be. Es Reid terve pedig raadasul telibe talalta. Akkor ez van. Ha akarta volna a Chiefs, a masodik felido is 30 pontos.


Állat vagyok, ami enni kér...