Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Inkább arról beszéljünk, hogy Mahomes bácsinak jár a pacsi, mert miközben ment az ünneplés, kapát-kaszál eldobva futott Allen-hez
Rodaron
Igen, most néztem én is, hatalmas respekt.
Remélem lesz még néhány ilyenben részünk.
gabokocka
Én nem akarom hogy mostantól rendszeresen vigasztalnia kelljen 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Inkább arról beszéljünk, hogy Mahomes bácsinak jár a pacsi, mert miközben ment az ünneplés, kapát-kaszál eldobva futott Allen-hez
Rodaron
Igen, most néztem én is, hatalmas respekt.
Remélem lesz még néhány ilyenben részünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Inkább arról beszéljünk, hogy Mahomes bácsinak jár a pacsi, mert miközben ment az ünneplés, kapát-kaszál eldobva futott Allen-hez
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Viszont azért még ne mondjuk már azt hogy a coin toss dönti el, valami minimális érdeme hátha volt a Chiefs offense-nek is abban az "eldöntésben", bár tudom hülyeség a pályán történtekkel foglalkozni ha lehet mással is...
volt 60 percük hogy eldöntsék, mindenki tudta, hogy a hosszabbításban hogy ki kezd arról coin toss fog dönteni és a coin tossnál egyformán 50-50% esélye van mindkét csapatnak ahhoz, hogy ők kezdhessenek. Előre ismertek voltak az egyenlő feltételek, szerintem nem elegáns a győztes csapat topicjában hasonlókkal rontani az örömöt.

Izgalmas, jó meccs volt, a semleges szurkolók elégedettek lehetnek
Black_Adder
Nevetséges, hogy a fotelből ilyenkor is az az első reakció, hogy ki hibázott, miért rossz a szabály meg kit kell elküldeni. A világ két legjobb csapata játszott talán a két legjobb irányítóval és két top5-ös playcallerrel, egész egyszerűen élvezni kell amit látunk.

Ez a Reid-Mahomes duó brutális, gyakorlatilag megállíthatatlan. A Chiefs megint bebizonyította, hogy mik a sikeres csapatépítés elvei, úgyhogy már csak ezért is megérdemelt a győzelem. Persze eltelik majd 1-2 hét és jönnek a Gettleman-féle megmondóemberek, akik szerint még mindig a védelem nyeri a bajnokságokat és a legjobb ha konzervatívan menedzseli a HC a meccset!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Meg simán lehetne alapszakaszban és rájátszásban eltérő OT-szabály is, pl. NHL-ben is alapszakaszban szétlövés, rájátszásban meg hirtelen halál van emlékeim szerint.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Az OT szabályok nem igazságosak.
KeyG
amugy igen, elegge igazsagtalan ez igy. lenyegeben a coin toss donti el foleg most mar.
csebi
nem az OT szabállyal van a baj, hanem azokkal a szabályokkal, amik nagyon megnehezítik egy támadás kivédekezését. Ha nem az lenne a szabályalkotók célja, hogy minden támadásból TD legyen kevésbé számítana ki kezdi a hosszabbítást.

Ettől még persze maga az OT szabály is "béna" Nem értem miért nem lehet lejátszani egy 15 perces hosszabbítást és utána megnézni, hogy valaki nyert-e, majd ezt addig ismételni, amíg valaki meg nem nyeri. Technikailag most is előfordulhatnak sokszori hosszabbítások, legfeljebb kisebb eséllyel mint ha nincs a TD nyer meg első támadás után bármi nyer szabály. Mert ha az az érv ellene, hogy hosszabb meccs, nehezebben tervezhető közvetítési ablak esetleg több sérülés, akkor az egy puntháborúba torkolló hosszabbításban ugyanúgy benne van...

Viszont azért még ne mondjuk már azt hogy a coin toss dönti el, valami minimális érdeme hátha volt a Chiefs offense-nek is abban az "eldöntésben", bár tudom hülyeség a pályán történtekkel foglalkozni ha lehet mással is...
volt 60 percük hogy eldöntsék, mindenki tudta, hogy a hosszabbításban hogy ki kezd arról coin toss fog dönteni és a coin tossnál egyformán 50-50% esélye van mindkét csapatnak ahhoz, hogy ők kezdhessenek. Előre ismertek voltak az egyenlő feltételek, szerintem nem elegáns a győztes csapat topicjában hasonlókkal rontani az örömöt.

Izgalmas, jó meccs volt, a semleges szurkolók elégedettek lehetnek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Az OT szabályok nem igazságosak.
KeyG
amugy igen, elegge igazsagtalan ez igy. lenyegeben a coin toss donti el foleg most mar.
csebi
fogalmazzunk úgy, hogy még mindig azok, régebben sem volt jobb, sőt, de legalább már nem elég egy fg ehhez, ettől még szar
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Az OT szabályok nem igazságosak.
KeyG
amugy igen, elegge igazsagtalan ez igy. lenyegeben a coin toss donti el foleg most mar.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
újabb sima győzelem, ahogy várható volt
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 674
Ezután a meccs után, azt mondom, hogy ez volt a Super Bowl.
KeyG
Oké, akkor ezen a héten már nyerhet a Bengals. 😊
Mikey
Szurkolok nektek 😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ezután a meccs után, azt mondom, hogy ez volt a Super Bowl.
KeyG
Oké, akkor ezen a héten már nyerhet a Bengals. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az jar a fejemben, hogy "Nem az a bajnok, aki nem kerül padlora. Mert mindenki lemegy. Az a bajnok aki feláll mindig."
Értse mindenki meccsre vagy a szezonra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Gratula! Szerintem a főcsoport döntő sima lesz és ha már ott vagytok húzzátok be a SB-t. Már csak hivatalból se a Rams vagy a SF.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Szerintem megérdemelt volt hogy a Chiefs támadhatott először ha már mindenképp ez a szabály. Egyrészt a Pats elleni miatt, másrészt ma újat húztak Reidék Mahomes agresszív (és sérülésveszélyes) futójátékával, míg a Billsnél Allen karjának kellett kompenzálni, hogy csapatszinten alulteljesítenek a vártakhoz képest. A Bills védelem nem tudott jobb lenni a Chiefsénél.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
F.sz kivan Mahomessal, nem elég egy Brady érát megélni most itt van Mahomes akinek 13 másodpercet nem lehet hagyni.
Az OT szabályok nem igazságosak.
Ezután a meccs után, azt mondom, hogy ez volt a Super Bowl.
Mahomesnak ajánlom a KC Royals csapatát, mert elférne ott az erősítés az MLB-ben.
Viccet félretéve, nem látom innentől ki állítaná meg a KC-t és nincsenek szavak erre a meccsre.
Dynasty!
KeyG
Egy meccsen? Barki. Hol ennek van szerencseje, hol annak. Ma Mahomesnek volt.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat az SB gyozelemhez.
Imitheking
Próbáljátok itt eljinxelgetni látom ám 😏😜😛
több mint 4 éve
Imitheking New England Patriots 1 919
Grat az SB gyozelemhez.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 674
F.sz kivan Mahomessal, nem elég egy Brady érát megélni most itt van Mahomes akinek 13 másodpercet nem lehet hagyni.
Az OT szabályok nem igazságosak.
Ezután a meccs után, azt mondom, hogy ez volt a Super Bowl.
Mahomesnak ajánlom a KC Royals csapatát, mert elférne ott az erősítés az MLB-ben.
Viccet félretéve, nem látom innentől ki állítaná meg a KC-t és nincsenek szavak erre a meccsre.
Dynasty!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Nagy Grat, sajna ma Mahomes megállíthatatlan volt
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a cicusoknak megmutatni ki a Főnök ,☺️☺️☺️ hiába 🐯 k ☺️
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Pedig neki még tart a szezon :/


empty taxi
Tole ezt nem vartam, intelligensebbnek tartottam ot ettol. Ha valakire tippelnem kellett volna, akkor az Gordon lett volna.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Pedig neki még tart a szezon :/
empty taxi
Nem tart mar neki semmi ilyesmi. 😀 Allitolag F. Clark fogja a stukijat es kihozza a sittrol, ha az kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Pedig neki még tart a szezon :/



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...