Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azért az a play, amivel megnyalattátok rendesen a Broncost, az nem volt semmi, durcán bevették a fake-et 😀 Nagyon szép volt!Desert Eagle .5o
Voltak szép játékok. Minden meccsen voltak igazából. A Chiefs passzjáték alapvetően jó lenne. QB nincs, de amit Black Adder feszeget, hogy a csoport legrosszabbja, az inkább a Denveré. A mienk sem jó, de azért annyira nem égő.

Azonban azt a meccs alatt is mondtam, hogy ez Haley érdeme. Ebben, és a WR nevelésben sztem a liga egyik legjobbja. Anno az Arizonában is csodáltam néha milyen ötletes playeket adott Warner kezébe is.
Ellenben Casselnek erre értettem tavaly is, hogy a 27TDból 7et Haleynek 10et Bowenak+Moeakinak köszönhet, a maradék 10 az ő érdeme. Ez így persze túlzás, de ez is teljesen megvert védelem volt, üres célpont pass rush sehol, és kellett 7 yardra löbbölni.
Ami nagy passzjáték volt, az Bowe Breaston néha, Baldwin.
És főleg a rookie Baldwin amikor Dawknisból a nagy öregből hülyét csinált. Az volt a meccs legszebb jelenete:
http://www.youtube.com/watch?v=f1hHC6Ti768

Kár hogy Breaston illegal formation hibája miatt utólag nem volt érvényes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Azért az a play, amivel megnyalattátok rendesen a Broncost, az nem volt semmi, durcán bevették a fake-et 😀 Nagyon szép volt!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Black_Adder
Én ezt értettem, erre reagáltam, hogy nincs "ha". Ha ezt úgy értetted, hogy jövőhéten visszajön McGahee de Jamaal nem, akkor az tény. Én úgy értettem, aki volt, az azt játszotta, amit játszott.

Passzjátékunk nem rossz formában van. Hanem rossz. Nem lehet valami rossz formában 3 évig. Mármint valaki. Mert Bowe itt volt 3 éve is. 1000 yardot kap el így is minden évben. Most is el fogja. TD első lett tavaly a ligában, és idén még javult is. De akkor hogyhogy ilyen emberrel és Moeakival meg Breastonnal (aki 1000 yardra képes WR2 spotban és 800ra slotból) aki szintén csúcsformában játszik, meg BÁRKIVEL Cassel csak arra képes, hogy a futás meg a védelem nyerjen?

Nem a PO a gondom. Az legyen meg most a Raidersnek vagy a Broncosnak. Ezt már mondtam. Ha úgyis csak a pofonért megy be valaki innen, akkor legyen nekik most jó évük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Tebownál a térdelés nélkül 8/42, az 5 fölött van (a térdelésnél nem tartotta szem előtt a 4,7-et.)
Palko a prevent D ellen vitézkedhetett, az azért könnyebb, mint amivel Cassel nézett szembe

Szerintem most ti vagytok a legrosszabb passzban. cassellel kilátástalan ez az O. A miénket fikázhatjátok /*nem te Ulpi*/, de a tiétek még rosszabb. nyilván Charlesszal és Moeakival máshogy lenne, de ők nem lesznek. Szvsz a Raiders és a Chargers között dől el a divízió győzelem.

na mindegy sok sikert a hátra levőkhöz, //kivéve a szezonzáróra 😛Black_Adder
A futónk nekünk mikor kiesett? Nincs ha.

Rosszak vagyunk passzban. Ez igaz.
De nekem Tebow (most írtam) sem meggyőző.

Nem is Moeaki kell, hanem egy OT + QB. Bowe+Breaston+Baldwin megoldják Moeaki nélkül is. Sztem mióta a KC fennáll (50 éve) sosem volt ilyen jó WR sorunk. Pedig aztán Otis Taylor sem volt akárki. De nem volt társa.ulpianus
Charlest én is írtam.
A különbség az, h Mcgahee akár már jövőhéten játszhat, Charles max jövőre. Szóval nekünk idén még javulhat ez a futás átlag pusztán a futó személyének változása miatt, nektek sajnos nem. És tényleg sajnálom, én néhány KC drukkerrel ellentétben /*nem te*/ nem örülök a sérülésnek, mégha rivális csapatból is.

rosszak vagytok passzban igen, de én arra gondoltam h rossz passzban, rossz formában vagytok 😊. tebow messze nem meggyőző, de vele most nyerünk, a csapat "jó passzban, jó formában van (AFC WEST szinten)", nála meg a cél egyelőre a fejlődés. Majd szezon végére kiderül, h hogy sikerült neki Elwayék szerint. Viszont jobb passzban, jobb formában vagyunk nálatok.

Valaki meg fogja nyerni a divíziót, szégyen lesz a PO-ban, de ott lesz, nektek viszont most valamit nagyon elő kéne húzni a kalapból, akár Stanzit akár playcallban, de ez így kevés lesz. Persze most a mi divíziónkon a sor, h valaki negatív mérleggel nyerje...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
De ulpi, nem értelek......
Most én TT-től nem vártam 50/49-es, 6 TD-t, 350+ yrd-os pass és 150+ yrd-os run statisztikát. A terv a futás volt, a szar D#-tek ellen, nincs miről beszélni. Minek dobáljon agyba - főbe? Simán lehozta a meccset, megtette amit kellett, ezt vártuk, erre készültünk. 4 meccsből 3 W, ez mindennél többet ér, nem a szaros 2/8-as statisztika meg pontosság, meg tökömtudja mi...JC6
A számok. A számok azért nem teljesen hazudnak. Néha igen, ez igaz, de azért a tényeket nem figyelembe venni is tévedés.
mondok egy példát. Te miből tudod, hogy Aaron Rodgers jó? Vagy Brady? Vagy bárki? Nem a számokból? Nem a dobott yardokból? A passzolt TDból? A pontosságából? Akkor miből? Aki nyer az jó, aki nem az nem? Ennyi?

Akkor Cassel tavaly nyert= király QB.
De akkor hogy lehet, hogy tavaly is szidtátok, mint a bokrot?

Lehet nyerni rossz játékkal. És veszteni jóval. Főleg ha nem egy csapatról, hanem egy játékosról a csapaton belül beszélünk. Pedig mind nyertek (vagy mind vesztettek).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De ulpi, nem értelek......
Most én TT-től nem vártam 50/49-es, 6 TD-t, 350+ yrd-os pass és 150+ yrd-os run statisztikát. A terv a futás volt, a szar D#-tek ellen, nincs miről beszélni. Minek dobáljon agyba - főbe? Simán lehozta a meccset, megtette amit kellett, ezt vártuk, erre készültünk. 4 meccsből 3 W, ez mindennél többet ér, nem a szaros 2/8-as statisztika meg pontosság, meg tökömtudja mi...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Tebownál a térdelés nélkül 8/42, az 5 fölött van (a térdelésnél nem tartotta szem előtt a 4,7-et.)
Palko a prevent D ellen vitézkedhetett, az azért könnyebb, mint amivel Cassel nézett szembe

Szerintem most ti vagytok a legrosszabb passzban. cassellel kilátástalan ez az O. A miénket fikázhatjátok /*nem te Ulpi*/, de a tiétek még rosszabb. nyilván Charlesszal és Moeakival máshogy lenne, de ők nem lesznek. Szvsz a Raiders és a Chargers között dől el a divízió győzelem.

na mindegy sok sikert a hátra levőkhöz, //kivéve a szezonzáróra 😛Black_Adder
A futónk nekünk mikor kiesett? Nincs ha.

Rosszak vagyunk passzban. Ez igaz.
De nekem Tebow (most írtam) sem meggyőző.

Nem is Moeaki kell, hanem egy OT + QB. Bowe+Breaston+Baldwin megoldják Moeaki nélkül is. Sztem mióta a KC fennáll (50 éve) sosem volt ilyen jó WR sorunk. Pedig aztán Otis Taylor sem volt akárki. De nem volt társa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Tebownál a térdelés nélkül 8/42, az 5 fölött van (a térdelésnél nem tartotta szem előtt a 4,7-et.)
Palko a prevent D ellen vitézkedhetett, az azért könnyebb, mint amivel Cassel nézett szembe

Szerintem most ti vagytok a legrosszabb passzban. cassellel kilátástalan ez az O. A miénket fikázhatjátok /*nem te Ulpi*/, de a tiétek még rosszabb. nyilván Charlesszal és Moeakival máshogy lenne, de ők nem lesznek. Szvsz a Raiders és a Chargers között dől el a divízió győzelem.

na mindegy sok sikert a hátra levőkhöz, //kivéve a szezonzáróra 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Szvsz Tebow-t nem kéne Cassel szintjére lehúzni ("2 normális QB-val...stb.").

Hozta a kötelezőt, volt 2 csúnya dobása és két szép. A többi a WR-eken múlt, megint csak szerintem. A futással nem tudtatok mit kezdeni, minek erőltessük a kétes pass-okat, ha lehet futni? Nem értem... Nekünk nincs TT-re optimalizált playbook, azzal főzünk, amink van. És ezek szerint valamit jól csinálunk, legalábbis az elmúlt 2 hétben biztosan.

Azzal meg 100%-ig egyetértek, hogy SUCKS a csoport. Bár a PO-ban nincs esélytelen csapat, lsd.: Seahawks.

További sok sikert!JC6
Most ez jó teljesítmény, hogy 2/8 (25%) 69 yard 1 TD? :o :o

Te figyelj már, mi akkor a rossz?
Mert akkor ha kettő érvényes jó. Akkor gondolom 1 passz a közepes. És nulla a rossz? Vagy % a jó? 25% a jó, 15% a közepes 5% a rossz?
Vagy a 69 yard a jó. 49 yard a közepes, 29 yard a rossz?
Most tényleg én vagyok elfogult?
Cassel akkor dobott szintén 25%ot az miért lehúzás? Az egál.
Yardban dobott 93 yardot az miért rosszabb ,mint a 69??
Dobott ő is TD-t Az is egál.

Mire érted így, hogy "minek erőltessük a kétes pass-okat?". Most akkor kétes passzok vagy nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A végére be is jött Palko. Ez sztem üzenet volt Haleytől Casselnek, hogy látják ám, ki a hülye.
ulpianus
De miért nem Stanzi?ender1112
inaktív voltBlack_Adder
Így van. Bár igazából lehetne aktív is az új szabály szerint, de nem volt.

Stanzizünk, meg minden, de Stanzi ötödik körös QB. Ezt ne felejtsük el. Ő tanul idén, és Palko van ,ha Cassel sérült vagy bármi miatt nem játszik. Ha sz@r, akkor is.
Tehát jelen állás szerint nagyobb esélye van ,hogy draftolunk sok sok év után első körben QBt, mint hogy Stanzi kezdjen. Tudom Brady+Pioli. De ott is sérülés kellett ,és nem volt harmadik QB (Palko) Brady előtt. Tehát amint Casselről lemondanak Haleyék, akkor Palko És ha ő is beég, akkor Stanzi. És ha ő jól játszi kekkor legalább 3 meccsen, akkor gondolkoznak el azon, hogy ő legyen a starter QB (nem franchise még ettől!). Ennyi ha jelenleg nincs, az idő fogy.

Ha úgy állna a csoport, hogy a Bolts vagy az Oakland már 7 W után lenne, és lassan vége lenne mindennek, akkor talán Stanzi jöhetne Palko után. De amíg megy a kabaré, amíg van esélyünk, Cassel fog játszani. Persze ha még pár 25%os meccset lenyom, az már más helyzetbe hozza. És ma i megköszönheti Bowe+Baldwinnak ,hogy nem lett pickje. Ha dobálni kezdi, akkor főleg padra dobálja magát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szvsz Tebow-t nem kéne Cassel szintjére lehúzni ("2 normális QB-val...stb.").

Hozta a kötelezőt, volt 2 csúnya dobása és két szép. A többi a WR-eken múlt, megint csak szerintem. A futással nem tudtatok mit kezdeni, minek erőltessük a kétes pass-okat, ha lehet futni? Nem értem... Nekünk nincs TT-re optimalizált playbook, azzal főzünk, amink van. És ezek szerint valamit jól csinálunk, legalábbis az elmúlt 2 hétben biztosan.

Azzal meg 100%-ig egyetértek, hogy SUCKS a csoport. Bár a PO-ban nincs esélytelen csapat, lsd.: Seahawks.

További sok sikert!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nos megnéztem a védelmünket, mit is nyújtott.

Denver futásai:
Főleg Ball futott. 30at.
A többiek 3-4-5 futás (17 yardokért), nem ez a mérvadó, kivéve Tebow 9x iramodott neki.
3.2es átlaggal tette ezt Ball. Tehát ez rendben a D#től.
Tebow futott jól 4.8al, (4.2-4.3 a minimum elvárás HB futásnál és olyan 4.5-4.7 QB esetén. Nem megyek bele miért van itt eltérés, logikus. A 4.8 már nem rossz, de nem is hű)

Mindenesetre összesen lett 244 futott yard ami nagyon jó szám.
4.4es átlaggal ami olyan közepes. (4.2-4.3 hoz képest). De nem rossz, ne így értse senki.

Passzolt yard 69.
Passzok száma 2/8 ami 25%. Egyik 58 yardos TD, szép dobás is volt.
A 25% nem a WRek hibája volt. Volt olyan is, de volt nagyon rossz dobás is benne nem egy.
Ez nagyjából rekord rossz (a Denvernek).

Szóval nem egy világszám teljesítmény. De nem ezen múlt semmi.

A futásaink is 134 yard. Ez okés.
5.6os átlag az elég jó.
Battle 6.8 61 yard, McCluster 5.6 45 yard fő számok.
Cassel és Palko kettő és 1 futás 8 átlaggal az is okés.
Thomas Jones azonban 4 futás 1.0 átlaggal az fos.

Passzok terén Palko 6/5 48 yardja rendben, de Cassel 25%os pontossága borzalom. ÉS 4 drop volt az igaz, de mellé ment abból is 3. a többi 12 ből is nagyjából 3-4 lehetett pontos. Totál lutri így, hogy elkapjuk nagy tornamutatványokkal vagy nem. Ma inkább nem. De ez Cassel hibája. Találja el őket. ÉS dobjon már végre gyorsabban! Elképesztő, hogy bevárja a sackeket. nem lehet mindig 6 mp meg 12 mpre dobni. Ez profi liga, mit gondol mennyi ideje van?

Két normális QBval ez egy jó meccs lehetett volna. Voltak nevetséges fumblik, meg más is, de ez így szánalmas volt. Tartom, hogy felesleges ebből a csoportból POba menni bárkinek. Minek? Hogy laposra verjék, és hülyét csináljon magából? Na mindegy, aki képes lesz végre nem jól ,de normálisan játszani a labda mindkét oldalán, az behúzza csoportot, mint a szél. Játszottunk mindhárom rivális ellen, és ez nekem nyilvánvaló. Ilyen gyenge divízió nincs még egy jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A végére be is jött Palko. Ez sztem üzenet volt Haleytől Casselnek, hogy látják ám, ki a hülye.
ulpianus
De miért nem Stanzi?ender1112
inaktív volt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A végére be is jött Palko. Ez sztem üzenet volt Haleytől Casselnek, hogy látják ám, ki a hülye.
ulpianus
De miért nem Stanzi?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vége. Olyan lett, mint vártam. Bárki nyerhetett volna. Voltak egyéni jó teljesítmények ,és rosszak is. A safety probléma megint a végünket hozta.
Tebow írd és mond kettő érvényes passzt dobott, ebből egyik a TD biiiig play. Ez volt a (csere cseréjének cseréje) safetynk egyetlen dolga ma, lemaradt simán.
Cassel is a szokásos fos volt. Passzolt érvéneset, de nagyokat harcoltak a pontatlan labdáirét többnyire. Már amikor volt esélyük. Három pick esélyt dobot Cassel, ebből kettőt a WR mentett meg neki, egyet elejtettek.
Jellemző, hogy két egymás után passznál Bowe a bokájára érkezőt még elkapta nagy nehezen, aztán 3& mediumnál a következőnél esélye nem volt, és be is szólt (ordított) Casselnek egy szépet.

A végére be is jött Palko. Ez sztem üzenet volt Haleytől Casselnek, hogy látják ám, ki a hülye.
Baldwin megint dropolt most kettőt is. DE emelett volt több jó elkapása. Egyik (ami Breaston érvénytelen pozíciója miatt érvénytelen lett), igazán látványosra sikeredett Dawkinson. A átnyúlt a két hóna alatt és vakon kapta el, úgy dőltek a foldre.

Védelemben elment nagyjából minden. Azt a passzt leszámítva. A futást nyeltük ,de szinte csak futottak végig. Passz volt 8 darab. (2 complete-et mondtam de az más). Nem ott volt baj.
STben sem. Különösen a Colquitt tesók voltak kitűnőek.

Sérülés is volt sajnos megint. Dorsey és Carr nem jól festett. Battle visszaállt kis sérülés után. McGraw játszott eleinte, de aztán egyre inkább nem láttam őt sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A PFF cikke a mai meccsről:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/11/three-to-focus-on-broncos-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Palkon (QB) + Urban (WR) gyakorolták a Tebow elleni játékot. Az tény, hogy Palko nagyjából annyira nem tud dobni. 😀 De legalább úgy is fut. Ráadásul nem is érdekel senkit, ha lesérül.
Haley azt mondta nem lesz 9 ember a boxban. Hiába Tebow fut (meg mindenki fut) passz helyett is.

Sérülések terén annyi változott, hogy Javier Arenas (CB) és McGraw (S) edzett teljesen. Ellenben Demorrio Wiliams (LB) nem.ulpianus
azért az sajnálhatjuk, hogy berry IR és nem játszik tibó ellen, gondolom mindkettőben még azért elevenek az egymás elleni seggrefejelések emlékei😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Palkon (QB) + Urban (WR) gyakorolták a Tebow elleni játékot. Az tény, hogy Palko nagyjából annyira nem tud dobni. 😀 De legalább úgy is fut. Ráadásul nem is érdekel senkit, ha lesérül.
Haley azt mondta nem lesz 9 ember a boxban. Hiába Tebow fut (meg mindenki fut) passz helyett is.

Sérülések terén annyi változott, hogy Javier Arenas (CB) és McGraw (S) edzett teljesen. Ellenben Demorrio Wiliams (LB) nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Denver

Did not participate: LB Wesley Woodyard (knee)

Limited participation: S Brian Dawkins (thigh), TE Virgil Green (neck), FB Spencer Larsen (shoulder), S Rahim Moore (concussion), CB Cassius Vaughn (hamstring)

Full participation: RB Willis McGahee (hand)

Kansas City

Did not participate: LB Demorrio Williams (groin)

Limited participation: S Jon McGraw (shoulder)

Full participation: CB Javier Arenas (ankle)
________________________________________________________________________


Szombaton MU (Missouri)-KU (Kansas) meccs lesz az Arrowheadben. 😊ulpianus
hja a border showdown
bucira verik a jayhawks-t
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Denver

Did not participate: LB Wesley Woodyard (knee)

Limited participation: S Brian Dawkins (thigh), TE Virgil Green (neck), FB Spencer Larsen (shoulder), S Rahim Moore (concussion), CB Cassius Vaughn (hamstring)

Full participation: RB Willis McGahee (hand)

Kansas City

Did not participate: LB Demorrio Williams (groin)

Limited participation: S Jon McGraw (shoulder)

Full participation: CB Javier Arenas (ankle)
________________________________________________________________________


Szombaton MU (Missouri)-KU (Kansas) meccs lesz az Arrowheadben. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Haley a meccs után azt mondta, ő nem fog borotválkozni, van más dolga éppenséggel ami fontosabb. Azóta nem tudom.

Pass rush. Ezzel komoly gondjaink vannak. Egyrészt az egész jóformán kimerül Haliban. Mehetne Houston is sokkal többet. Nem csak, hogy legyen kettő, nem mindig egy. Hanem mert ez az egy, az ugyanaz az egy! Néha átáll a strong sidera Hali és blitzel. Nagyon meglepő.
Az oké, hogy a DL run stopper. Dorsey még elmenne balancednek ,de őt ilyenkor duplázzák (Gregg és T-Jax futásnál sokat kap duplát de passznál nem indokolt). Hali kap egy FB+HB blokkot pluszba és meghalt a Chiefs pass rush teljesen.

Azt érteném, ha lenne Berry+Arenas. Mert akkor Flowers+CArr lefogja a két TOP WRt, Arenas a slotot (ha van), Berry a TE-t és Lewis hátul, a 3 LB elöl zónázik, így ölve a futást és passzt egyszerre. Ez sok időt ad a pass rushoz, mint tavaly, és ennyi. A jó secondary menti a blitznek az időt. Csakhogy Berry híján ninsc TE D#, Arneas sérült nincs slot d#, és nyeljük a yardokat.

Az Oakland ellen (meg más meccseken negyedekre félidőkre) Crennel tolt egy bitzelőt még. Houston, DJ vagy Sheffield, néha Studebaker. Milyen fura, hogy dobáltak is a QBk ész nélkül. Mert tavalyhoz képest már van 3 jól blitzelő OLBnk (Houston+Hali+Sheffield), nem egy. ÉS DJ is megy blitzelni, aki tud is. Így már nem lehet duplázni Halit sem fixen, meg is látszik. De inkább az látsik meg ,hogy a QB bent marad a zsebben. Mert jelenleg az van ,hogy Halit vagy duplázzák ,vagy a QB Halival ellentétes irányba kimozog a zsebből hátrálva és kész. Ott nem jön senki úgyse. Esetleg Gilberry, de akkor őt duplázzák és kész.
Amint a másik OLB vagy ILB feltűnik a színen, ezt nem lehet kirakni, és jön a nyomás.

De akkor miért nem csináljuk? Oké, Houston nem egy Hali, nem is ezt várom el tőle. De arra elég lenne, hogy bent tartsa a zsebben az irányítót. Jelenleg az fura ,hogy Hali még így is egyáltalán odaér sackelni, vagy siettetni. Senki más nem is ér oda, csak elvétve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem tudom ki fog nyerni a héten. Vagy hogy miért ne játszhatnánk kétszer is szarul egymás után? Persze játszhatunk jól is. Csak ugye nem játszottunk rosszul. Mármint nem a csapat játszott rosszul. Hanem pár ember volt pocsék. És ez nem fog megváltozni. Mert Piscitelli mindig is rossz játékos volt. Richardson idén végig fos. Washington évek óta szerencsétlenkedik, nem lesz jobb. Persze tudom, honnan veszem a jövőt, mert mi van ha hirtelen király lesz valaki? Ezt gyakran megkapom. De mi van ha nem lesz csoda? Mi van ha hétköznapok is vannak, és nem mindig szilveszter?

De ez azt is jelenti ,hogy nem leszünk jobbak például safety poszton. És Cassel sem lesz jobb. 2009 óta játszik nálunk, ha benne lett volna a franchise QB lehetősége már észrevettük volna. Legalábbis én nem hiszem, hogy pont most a vasárnapig rendelkezésre álló idő kell még neki, hogy befejezze a fejlődését.
Akkor meg ennyi. Bárkitől ki tudunk kapni. Persze ez Tebowra is áll. Én láttam mióta az NFLben van. Láttam aligátorként is. Feleslegesen fut ki a zsebből. Feleslegesen fut sokszor szét pass playeket. Rossz a dobómozdulata és lábmunkája nagyon. Ami nekem legfőbb bajom ezzel, hogy semmit nem fejlődött az eltelt másfél szezonban e téren. Pont így mozgott egyetemen is. Ez nem edzőhiba, ez Tebow hiba. Ami önmagában nem baj. Csak ettől rosszul dob, ami baj. Nem véletlen, hogy csak deep bombákat tud elfogadható eredményességgel dobni. Mert ott a pontosság nem számít annyit. A hosszabb repülési idő és táv miatt a WRnek mindenképp korrigálni kell. Minden passznál, csak itt sokkal nagyobb szerepe van a WRnek (TE+HB is), mint a QB pontosságának.
A többi esetben az elvárt 60% helyett 45% körül vagy az alatt dobálgat, ami borzalom gyenge dolog. Lehet fikázni a számokat, de igenis számít, hogy hányszor találja el a célpontjait. Nyerhet és fog is nyerni. De nem tudom meddig mehet az, hogy "majd jövőre jobb lesz" Egyszer el kell jönnie az idénnek is. És akkor dönteni kell, hogy Tebow fontosabb-e mint a Denver Broncos?

A Denver Broncos nyert, nem Tim Tebow. Tegnap egész biztosan. Ez azt is jelenti, hogy Tebow ide vagy oda, képesek nyerni. Ez engem nem lepett meg, első meccsükre is mondtam ,hogy sztem meglepheti a Denver az Oaklandet, vissza lehet keresni. Akkor 23-20ra a Raiders nyert.
Most nem nyertek. Nem verték szét őket, ahogy egyesek látják. Ahogy első meccsen sem vert szét senki senkit. De nyertek. Én biztos nem lepődtem meg.
Ha Palmer és a Raiders formáját nézem, semmi meglepő nincs is ebben. Bennük volt ez. Palmerről előre célozgattam finoman eredménykövetőben, hogy pickdobáló egyelőre nagyon amit művel, ha sietnie kell kicsit is. Ha nem, akkor dob csodákat, ez is igaz. Arra meg Tebow (és Cassel) nem képes. A csapatban is vannak gondok, meg lehet őket verni.

Ebben a csoportban nincs Wild card hely. A Bolts a legnagyobb esélyes továbbra is. Rivers tegnapi ámokfutása ellenére is egy TD távolságra voltak a golyóálló Sajtfejektől. Nyerhettek volna. De játszunk a Packerssel mi is, megmutathatjuk ki a legény.
A divízió elég kiélezett, ami nekem tetszik.

Ami engem egyedül meglepett az AW meccseken, az Curry botrányos játéka. Voltak szép dogai. De elszállt agyilag, értelmetlenül keménykedett, hátrányba hozva a csapatát. Ráadásul amatőr hibákat vétett coverben, és nem egy big play ebből indult. Mint nálunk Washington elfogadhatatlan játéka. Csak róla tudtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
mindenesetre a tegnapi broncos meccset elnézve...azért őket illene megverniehh
A 298 futott 400+ total yard vagy a 38 pont mondatja ezt veled? Persze otthon toronymagas favoritok vagytok, de remélem a vezetésetek is így lesajnál minket, vagy csak simán kirukkoltok egy olyan szuper teljesítménnyel, mint a Phins ellen...Black_Adder
ha ellenünk is ennyit futtok akkor természetesen megérdemeljük a vereséget, majd eldől pár nap múlva😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
mindenesetre a tegnapi broncos meccset elnézve...azért őket illene megverniehh
A 298 futott 400+ total yard vagy a 38 pont mondatja ezt veled? Persze otthon toronymagas favoritok vagytok, de remélem a vezetésetek is így lesajnál minket, vagy csak simán kirukkoltok egy olyan szuper teljesítménnyel, mint a Phins ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Hű, de rossz meccs volt!

Nem csak az eredmény magában. de a színvonal is, meg úgy minden. A Miami néha jól játszott, néha nem. De végig fölényben. Mi végig nem. Bowe jó volt megint ,de hiába. Breaston is nagyon igyekezett. Mentettek egy-egy IT-t Casselnek (bár inkább lett volna az, hátha lecserélik már egyszer). És dobott még két Pick esélyt Cassel, csak nem fogták meg. Nem ez volt a gond főleg. az ali 50% fölötti pontosság. Az, hogy mindig 6-8 másodpercekig ötlete nincs Casselnek, hogy mit is kéne tenni.
Futkorászik, amit tud, nem ezért kap sok milliót.

A fal megvédte volna egy ideig, pedig komoly nyomás volt rajtuk. Egyedül Rishardsonra nem igaz ez megint. Vicc, hogy ROT posztra már a FB McClain is kimegy, meg Pope+O'Connel (TEk), mindenki, és Richardson Guard 2.0t játszik olyankor. Mert Richardson alkalmatlan pass protectre. És jobbak mint ő!! Nem elég jók ,de jobbak.

Védelemben Lewis nem bírja egyedül elvinni a két safety posztot. Egy pickkel nyitott majdnem megint. De egyébként Amit Washington és az őt váltó Piscitelli SS poszton művelt, az a magyar bajnokságban is kevés lett volna. olyan big playek TDk mentek rajtuk, hogy elmondhatatlan. Egyiknél Washington addig helyezkedett rosszul+pörgött, míg totál háttal került a labdás embernek, aztán nézte, hogy ki hol merre? lol.

Ez van. Kell egy safety jövőre, ezt tudtuk. Berry ás Lewis kezdőben jók ,de így nem lehet egy szezont lejátszani ,hogy egy snapnél sem jöhetnek le (mint Berry tavaly szinte szó szerint!). Ha lesérülnek akkor meg vége a szezonnak. Ezt meg kell oldani.
Másik Hali és a pas rush. Egyedül nem lehet. Moore más nem csinált, mint kimozgott Hali elől a másik irányba, és ennyi. Ott nem jött senki. Long is blokkolta szépen, de inkább ez volt a gond. Egy oldalról ezt nem lehet megcsinálni.

Végül megint már megint a TE D#. Nulla. Egyszerűen teljesen üresen állt Fasano nem egyszer. Ha egy jobb TE jön, rendes QBval, és rájátszanak, akkor mi 50+ pontot fogunk kapni. Ez is elfogadhatatlan, ez is SS probléma elsődlegesen.ulpianus
zsír kis meccs volt
nem kellett legalább izgulni a második félidőben
hát nem jobb, mint egy utolsó másodperces heartbreaker vereség?
😊
cassel-nél visszajön az a dolog amit már anno mindig mondogattam, legalább lenne egy kis töke és dobná be dupla cover-be vagy valami, ha int akkor int, de nem meri eldobni a lasztit, checkdown passzok nah azok mennek neki a nagy semmiért, de így nem nagyon lehet nyerni ugye

richardson-ra meg tényleg nincsnenek szavak, elsődlegesen kell egy RT, mert már a futásblokkolás sem megy neki, a passzvédekezése meg kb. azon a szinten van mintha bármelyik TE beállna a helyére, nulla
amúgy gaither nekem tetszett pass block-ban
olyan játszi könnyedséggel blokkolta az emberét a legtöbbször, hogy jó volt nézni
(sőt..egyszerre kettővel is elbírt)
a washington/piscitelli kettősről inkább nem mondok semmit, azért a kedves edzők, ill. FO részéről is erősen kapják be az állás, mert arról viszont ők tehetnek, hogy berry kiesése után nem néztek körül valami épkézláb játékosért és azt hitték, hogy majd ők megoldják a dolgokat, rohadtul nem fogják pedig😊

mindenesetre a tegnapi broncos meccset elnézve...azért őket illene megverni