Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Tavaly kipróbálták a nem Patriot way-t. Nyomtak splash trade-t sztár WR-ért, nyomtak splash FA igazolást korosodó DE-ért, megtartották a nem exPatriot QB-t és nem annyira favorizálták a korábbi Pats embereket UFA-n. Besült a szezon, besült a QB, jön is az újratervezés.

Patriots 2.0, Patriots west loading...
QB room teljesen exPats lehet egy rookie előtt, mellett
WR egységet is felpatriotizálták
Edzői kart is tovább töltötték

Igazából lehet logikusnak is nevezni a dolgot. Az, hogy jó-e az meg kiderül a 2023-as szezon során. Ha nincs fejlődés mehetnek a picsába, ha elindulunk felfelé, akkor meg leszarom, hogy hol dolgoztak, játszottak korábban akik felfelé visznek minket...

Amúgy Hoyer megfelelő back up/player coach lehet most nekünk. Érkezik majd egy rookie, akinek sokat tud segíteni és nem kell idő előtt akkor se bedobni a mélyvízbe, ha Jimmy kicsit lesérül és egy meccset be kell fejezni vagy esetleg egy meccsre be kell állni a helyére. A rookie tud fejlődni és akkor is van kitől kérdezni, ha éppen az OC és a QB coach Jimmy-vel elemez, dolgozik. Az, hogy 2 évre érkezik azt is jelentheti, hogy stabil marad a QB room jövőre is, ha Jimmy-t elcserélik, elengedik és az idei rookie átveszi a kezdő posztot...van ebben logika azért.

Amendola meg szerintem tud főleg Renfrow-nak igen hasznos dologkat mondani, ebben az igazolásban sem látok igazából problémát.


El kell fogadni szerintem, hogy teljesen a saját arcukra szabják idén a keretet és azt kell megnézni, hogy ez a keret mit tud majd szezonban mutatni?!
Rolni
az megsüvegelendő, hogy legalább elképzelés van arra, hogy mit szeretnénk. Egyetértek, ha bejön bejön, ha nem akkor meg úgyis repülnek. Várjuk meg a végét. Haladunk valamerre, az a lényeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Tavaly kipróbálták a nem Patriot way-t. Nyomtak splash trade-t sztár WR-ért, nyomtak splash FA igazolást korosodó DE-ért, megtartották a nem exPatriot QB-t és nem annyira favorizálták a korábbi Pats embereket UFA-n. Besült a szezon, besült a QB, jön is az újratervezés.

Patriots 2.0, Patriots west loading...
QB room teljesen exPats lehet egy rookie előtt, mellett
WR egységet is felpatriotizálták
Edzői kart is tovább töltötték

Igazából lehet logikusnak is nevezni a dolgot. Az, hogy jó-e az meg kiderül a 2023-as szezon során. Ha nincs fejlődés mehetnek a picsába, ha elindulunk felfelé, akkor meg leszarom, hogy hol dolgoztak, játszottak korábban akik felfelé visznek minket...

Amúgy Hoyer megfelelő back up/player coach lehet most nekünk. Érkezik majd egy rookie, akinek sokat tud segíteni és nem kell idő előtt akkor se bedobni a mélyvízbe, ha Jimmy kicsit lesérül és egy meccset be kell fejezni vagy esetleg egy meccsre be kell állni a helyére. A rookie tud fejlődni és akkor is van kitől kérdezni, ha éppen az OC és a QB coach Jimmy-vel elemez, dolgozik. Az, hogy 2 évre érkezik azt is jelentheti, hogy stabil marad a QB room jövőre is, ha Jimmy-t elcserélik, elengedik és az idei rookie átveszi a kezdő posztot...van ebben logika azért.

Amendola meg szerintem tud főleg Renfrow-nak igen hasznos dologkat mondani, ebben az igazolásban sem látok igazából problémát.


El kell fogadni szerintem, hogy teljesen a saját arcukra szabják idén a keretet és azt kell megnézni, hogy ez a keret mit tud majd szezonban mutatni?!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Amendola is érkezik igaz segédedzőként st-be
Cubehead
Raiders have hired former Patriots’ WR Danny Amendola as their new coaching assistant/returners. Amendola joins former Patriots employees such as HC Josh McDaniels, GM Dave Ziegler, and QBs Jimmy Garoppolo and Brian Hoyer
Rolni
Ez már kezd kínos lenni. 🫤
Surda
Miért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Amendola is érkezik igaz segédedzőként st-be
Cubehead
Raiders have hired former Patriots’ WR Danny Amendola as their new coaching assistant/returners. Amendola joins former Patriots employees such as HC Josh McDaniels, GM Dave Ziegler, and QBs Jimmy Garoppolo and Brian Hoyer
Rolni
Ez már kezd kínos lenni. 🫤
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Amendola is érkezik igaz segédedzőként st-be
Cubehead
Raiders have hired former Patriots’ WR Danny Amendola as their new coaching assistant/returners. Amendola joins former Patriots employees such as HC Josh McDaniels, GM Dave Ziegler, and QBs Jimmy Garoppolo and Brian Hoyer

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Amendola is érkezik igaz segédedzőként st-be

Szerkesztette: Cubehead



több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hahahahahaah

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Remek döntés

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
Hoyer erkezik..
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
ezt a faszit kéne draftolni a harmadik napon.


choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hoopernek mikor a még nagyjából
a csúcson lévõ Matt Ryan passzolt, akkor valóban jól nézett ki. Csak Jimmy nem Matt, és ez rég vót.
Végül is egyetértek, engem nagyon meglepne, ha hozná azt a szintet. 🏈😎
ulpianus
Nem várok csodát tőle 😊
De ezzel a WR sorral nem is kell csoda TE posztról.
Amúgy meg persze Jimmy nem prime Ryan, de a pálya közepét kedveli az olasz csődör is azért.

Ha a fal megvédi Jimmy-t (ehhez azért legalább egy igazán NFL szintű kezdő OG kellene még) akkor nem aggódok a passz játék miatt különösebben, főleg a futójátékra támaszkodva...
A gond a másik oldalon lesz, meg persze akkor, ha a fal átjáróház 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Hoopernek mikor a még nagyjából
a csúcson lévõ Matt Ryan passzolt, akkor valóban jól nézett ki. Csak Jimmy nem Matt, és ez rég vót.
Végül is egyetértek, engem nagyon meglepne, ha hozná azt a szintet. 🏈😎
ulpianus
Brandon Myers 800 yardos éve óta én már semmit sem tudok biztosra TE poszton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Hoopernek mikor a még nagyjából
a csúcson lévõ Matt Ryan passzolt, akkor valóban jól nézett ki. Csak Jimmy nem Matt, és ez rég vót.
Végül is egyetértek, engem nagyon meglepne, ha hozná azt a szintet. 🏈😎


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
@deyell
Nálam a QB kérdés fontosabb ügy lenne. Hozzuk első körben vagy esetleg másodikban, ha van olyan arc, akiről elhisszük, hogy fr.QB kaliber. Lehet ez 1\7-re is bármelyik QB felőlem vagy esetleg 2. kör elején (vagy első végére felmenve) Hooker is.
Ha nem a TOP5 érkezik, akkor 3. körben minek? Akkor már jöjjön majd 5. körben Jake Haener, Aidan O'Connell, Maxx Duggan vagy Dorian Thompson-Robinson. Egyértelműen back up QB-nak érkezne a draft második felében ez az emberke és tulajdonképpen Jimmy G or bust felkiálltással mehetünk előre. Tanner se hiszem, hogy komolyabb opció lényegesen náluk, de cserébe 3. kör elején lehet plug and play OG-t találni mondjuk...

Lehet szépen tölteni korán a D-t és az OL-t, aztán megyünk amíg birja Jimmy és majd jövőre hozunk fr.QB jelöltet...

Szóval én vagy fr.QB jelöltet hoznék vagy tisztán back up embert. Ilyen McKee a 3. körben, akiről akkor majd leírják, hogy bármi is lehet még belőle szerintem egy ilyen lyukas roster esetében luxus pick.



@Pari
TE érdekes kérdés! Most azt mondom, hogy ha BPA alapon valahol beleakadunk egybe, akkor jöjjön. Jó ez a TE class, de ha nem érkezik TE akkor is megleszünk szerintem. Nem kell erőltetni, de valóban ez egy kicsit hiányzott a mockból.
Olvastam egy ilyet nemrég:
"Austin Hooper has made a career being an elite receiver between 0 and 15 yards of the LOS (career 89.7 PFF grade) Josh McDaniels love using the TE inside 10 yards, could be a career year for Hooper."
Lehet többeket meglep majd Hooper és nem olyan rossz a helyzet mögötte sem, főleg, ha Sims tényleg átképződik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Csináltam egy mock draftot egy szimulátor segítségével, hogy kicsit beszélgessünk a draftról 😊
Rolni
TE? Én várok legalább egyet. (de wr-t es rb-t is, nem azért mert kéne, hanem mert úgyis fogunk...)

Szerkesztette: Pari
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Report: Georgia DL Jalen Carter has been taken off NFL Draft board.

The Raiders have crossed him off the board and will not take him 7th overall, a source tells @TheAthletic

akkor tuti HoF lesz.
deyell
Mondjuk rögtön írta Vinny B, hogy szó sincs róla, hogy levették volna a listáról, lesz vele 30-as vizit is...

Vic Tafur újabban rendre házhoz megy a pofonért...




kellene LG-t draftolni és Parhamet átrakni RG-nek?

deyell
Igen ezt írtam már korábban én is, mert a TDL-es srácok is ezt mondogatják régóta. RG vagy OC kellene, hogy legyen...ettől függetlenül bármi is lehet 😀

Ha például érkezne Peter Skoronski LG-nek, az is működőképes forgatókönyv lenne, de persze 2. és 3. körben is lehetne szerintem megfelelő LG-t találni. Cody Mauch is simán LT-ből csúszhatna be LG-nek pl.
Rolni
Cody Mauch jó lenne. de inkább a 3. körben kellene. az első két körben én a védelembe húznék. 3/100-ra meg jöhetne egy QB, Tanner McKee mondjuk ha már annyit emlegetik.

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Report: Georgia DL Jalen Carter has been taken off NFL Draft board.

The Raiders have crossed him off the board and will not take him 7th overall, a source tells @TheAthletic

akkor tuti HoF lesz.
deyell
Mondjuk rögtön írta Vinny B, hogy szó sincs róla, hogy levették volna a listáról, lesz vele 30-as vizit is...

Vic Tafur újabban rendre házhoz megy a pofonért...




kellene LG-t draftolni és Parhamet átrakni RG-nek?


deyell
Igen ezt írtam már korábban én is, mert a TDL-es srácok is ezt mondogatják régóta. RG vagy OC kellene, hogy legyen...ettől függetlenül bármi is lehet 😀

Ha például érkezne Peter Skoronski LG-nek, az is működőképes forgatókönyv lenne, de persze 2. és 3. körben is lehetne szerintem megfelelő LG-t találni. Cody Mauch is simán LT-ből csúszhatna be LG-nek pl.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
kellene LG-t draftolni és Parhamet átrakni RG-nek?


choose life
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Report: Georgia DL Jalen Carter has been taken off NFL Draft board.

The Raiders have crossed him off the board and will not take him 7th overall, a source tells @TheAthletic

akkor tuti HoF lesz.

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Csináltam egy mock draftot egy szimulátor segítségével, hogy kicsit beszélgessünk a draftról 😊

Rolni
nekem Sandersszel az a problémám, hogy egy szezont játszott linebackerként, előtte edge rusher volt. nyers még a játéka linebackerként, főleg coverage-ben. kellene most már egy olyan linebacker, aki coverage-ben is használható. ez pedig a második körben Trenton Simpson lenne nekem, vagy a harmadikban Daiyan Henley. Mauch gondolom jó lenne, Zach Harrison viszont elég nagy underachiever volt az egyetemen, nem nagyon tette oda magát. persze lehet a profik között jobb lesz. Ricks 4,6 másodperces 40 yardot futott a combine-on, bár állítólag sérült volt...
deyell
Sanders kapcsán upside-ot vennénk az tuti...

Simpson lehetne jó opció, ha jól emlékszem nem volt benn a pickemnél már, de lehet csak elvitt az upside hév 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ryan Sakamoto, akit szerintem érdemes követni twitteren azt javasolja éppen, hogy kis hátra trade után válasszuk Peter Skoronski-t és tegyük át RG-nek, mint anno Zack Martin-t a Cowboys...

Közben:
Tom Pelissero@TomPelissero
OL Alex Bars is signing back to the #Raiders on a one-year deal, per source.
.
.
.
Vic Tafur@VicTafur
Raiders really like Bars as a backup.

Remélem Tafur igazat ír (véletlenül) és tényleg IOL back up lesz csak Bars. Annak jó, de ha megint kezdeni fog, akkor meg vagyunk lőve...


Amúgy ami WR-TE poszt kapcsán eszembe jutott itt a legutóbbi DeAndre Carter igazolás óta, hogy Cam Sims lehet mégiscsak TE átképzésre érkezett, mert ebben a WR roomban nem látom a helyét, míg TE poszton esetleg odaérhet a roster végére...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Csináltam egy mock draftot egy szimulátor segítségével, hogy kicsit beszélgessünk a draftról 😊

Rolni
nekem Sandersszel az a problémám, hogy egy szezont játszott linebackerként, előtte edge rusher volt. nyers még a játéka linebackerként, főleg coverage-ben. kellene most már egy olyan linebacker, aki coverage-ben is használható. ez pedig a második körben Trenton Simpson lenne nekem, vagy a harmadikban Daiyan Henley. Mauch gondolom jó lenne, Zach Harrison viszont elég nagy underachiever volt az egyetemen, nem nagyon tette oda magát. persze lehet a profik között jobb lesz. Ricks 4,6 másodperces 40 yardot futott a combine-on, bár állítólag sérült volt...
deyell
én már elengedtem. Cory Littleton a liga top cover LB-i között volt mikor elhoztuk.

nem akar ez működni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Csináltam egy mock draftot egy szimulátor segítségével, hogy kicsit beszélgessünk a draftról 😊

Rolni
nekem Sandersszel az a problémám, hogy egy szezont játszott linebackerként, előtte edge rusher volt. nyers még a játéka linebackerként, főleg coverage-ben. kellene most már egy olyan linebacker, aki coverage-ben is használható. ez pedig a második körben Trenton Simpson lenne nekem, vagy a harmadikban Daiyan Henley. Mauch gondolom jó lenne, Zach Harrison viszont elég nagy underachiever volt az egyetemen, nem nagyon tette oda magát. persze lehet a profik között jobb lesz. Ricks 4,6 másodperces 40 yardot futott a combine-on, bár állítólag sérült volt...

choose life
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Csináltam egy mock draftot egy szimulátor segítségével, hogy kicsit beszélgessünk a draftról 😊



7. Anthony Richardson | QB | Florida

Elite potenciál a legfontosabb poszton. Jelenleg úgy fest esélytelen 1\7-nél, de majd kiderül draft napon mi volt a smoke, mi a valóság. Ha elérhető szerintem hozni kellene. Jimmy mögött ülhet, tanulhat akár egész évben és ráér átvenni a kormányrudat, amikor tényleg készen áll.


38. Drew Sanders | LB | Arkansas

Nyers LB remek méretekkel, akiből hasznos játékos lehet ebben a sémában.


70. Cody Mauch | IOL | NDSU

Szinte véigi LT-t játszott egyetemen, de belül lehet a helye a profik között. Ott viszont igen jó játékos lehet szerintem LG, de akár OC poszton is. 2023-ban kezdhetne LG-ben, Parham mehetne RG-nek és a 2024-es szezon előtt meg egyikük mehetne be OC-nek.


100. Zach Harrison | EDGE | Ohio State

Nagy és hosszú srác, akiből idővel lehetne jóféle base ED, akár Maxx párjaként kezdőként, de legalább egy erős rotációs tag lenne belőle.


109. Eli Ricks | CB | Alabama

Hosszú szélső CB kérdőjelekkel, főleg sérülések kapcsán. Szerintem megérné a kockázatot, jól jönne a mérete a CB room-ban...


141. Byron Young | DL | Alabama

Jóféle belső DL project, aki már rookie-ként is lehet hasznos depth.


144. Andrew Vorhees | IOL | USC

Sokoldaló OL emberke kezdő potenciállal. Meglepődtem, hogy elérhető volt még itt, de IRL is csúszhat a sérülése miatt egyet és nekünk beleférhet összeszedni és 2024-es szezonra készíteni. Akkor meg kialakulhatna egy Mauch-Parham-Vorhees trio akár évekre...


174. Ivan Pace Jr. | LB | Cincinnati

Alulméretezett LB, aki a szinte üres LB room-ba simán elférne 😊


204. Jay Ward | DB | LSU

Jó méretű DB, aki tulajdonképpen mindenhol játszott az LSU backfieldben. PG szereti a versatile DB-ket, kis szerencsével lehetne belőle hasznos sokoldalú depth.


214. Carter Warren | OT | Pittsburgh

Korrekt méretű OT, akiből lehetne vállalható back up.


220. Nick Hampton | EDGE | Appalachian State

Érdekes tweener srác, aki elsülhet esetleg jól is.


231. Tyler Lacy | DL | Oklahoma State

Jó méretű 6'4 285 játékos, aki kicsit szintén tweener. Megpróbálhatjuk fejleszteni a sufniban...



A mostani rosterre egy ilyen draftot ráengedve kicsit jobban érezném magam a hosszú távot tekintve.
QB poszt potenciálisan rendben lenne rövid és hosszabb távon is.
Skill posztokon megvagyunk jelenleg is már.
OL kapna instant segítséget és hosszabb távra is alapanyagot.
Front 7 kapna elég sok prospectet, akik közül 1-2 kezdő, 1-2 depth kijöhetne kis szerencsével.
Back end is kapna némi hosszt és potenciált.

Nem idén fogjuk a Chiefs-t letaszítani a trónról, de legalább elindulhatnánk fölfelé.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Amúgy ezért jár a Respect Mark-nak!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!