Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
CB poszton van valaki free agent aki kicsit is "normálisabb".Mert azt eltudnám képzelni,hogy ugyan Lee most megkapja a lehetőséget de ha nem válna be akkor keresnénk egy fokkal tapasztaltabbat Bartell vissza tértéig.(Lee idáig egyetlen mérkőzésen volt kezdő)
Mondjuk szimpatikus,szóval én szurkolok,hogy frankó legyen.Korban is oks szóval ha beválna akkor hosszabb távon is jól járnánk.Cubehead
 nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/
 insider.espn.go.com/nfl/fa

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
CB poszton van valaki free agent aki kicsit is "normálisabb".Mert azt eltudnám képzelni,hogy ugyan Lee most megkapja a lehetőséget de ha nem válna be akkor keresnénk egy fokkal tapasztaltabbat Bartell vissza tértéig.(Lee idáig egyetlen mérkőzésen volt kezdő)
Mondjuk szimpatikus,szóval én szurkolok,hogy frankó legyen.Korban is oks szóval ha beválna akkor hosszabb távon is jól járnánk.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062332/article/jacoby-ford-put-on-injured-reserve-by-oakland-raiders?module=HP11_headline_stack

Kelly dolgot most még én sem értem...köv kér évet növeli két részletben ez a 3,45M...jövőre 11+M leszqlenne Kelly bére...mellé jönjöhet Seymour tizenX millája, Bryant és Shaggy lejáró deal-je...lehet jövőre totális DL csereátalakítás lesz és jöhet a 3-4???

Bartell 10. héten térhet vissza...szívásRolni
Véleményem szerint nem lesz 3-4 átállás.
Hogy miből gondolom ezt?
1; ahhoz azért nem egy kettő ember kellene a front sevenbe (egy kezdő szintű NT és még pár LB hisz Wheeler 3-4es LBnek kicsi Curry ha felépül,McClain és talán Burris is oks de a többiek inkább 4-3saok)
És hát ennyit draftolni nem hiszem,hogy kivitelezhető.Free agentel nem számolok túlzottan mert ahhoz azért 9m nem egy vastag cap.

2; minek bolygatnák azt ami működik.egy komoly fizikális a saját játékát könnyen érvényesíteni tudó 4-3as defense-ünk van amiben a kiöregedő tagok pótlása is alakul (Sey-t idővel válthatja Des,S mire Kelly kidől Bilukidiből is lehet valami)

3;elég nagy hülyeség lenne elengedni a liga egyik legjobb run defender DE-t.márpedig ő az új sémába nem illene.

Szóval én ezen gondolatmenet révén még mindig nem értem.Hisz ha csak cap csinálás volt a célja azt lehetett volna off seasonbe.Free agent nincs olyan aki 9-et ér vagy jelentősebb összeget.Szóval rejtély 😊


UI: némi képp idevágóan ajánlanám figyelmetekbe ezt az nfl network cikket ami a free agent vs draftolt játokosokat alkalmazó csapatok nyerési % összegzi.

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/d12agx7lafyqdmhwv8qw.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Condo no go

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Kell egy jó CB, bár olyan meg nem nagyon van a piacon...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062332/article/jacoby-ford-put-on-injured-reserve-by-oakland-raiders?module=HP11_headline_stack

Kelly dolgot most még én sem értem...köv kér évet növeli két részletben ez a 3,45M...jövőre 11+M leszqlenne Kelly bére...mellé jönjöhet Seymour tizenX millája, Bryant és Shaggy lejáró deal-je...lehet jövőre totális DL csereátalakítás lesz és jöhet a 3-4???

Bartell 10. héten térhet vissza...szívás

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Raiders placed WR Jacoby Ford on season-ending IR, and placed CB Ron Bartell on reserve/injured list that allows him to return this year.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 653
2 helyen is olvastam mar, Kelly restructuralta a szerzodeset a heten...3+M felszabadult allitolag...Rolni
Amennyiben igaz a hír akkor kíváncsi vagyok,hogy miért.Talán kell a hely free agent igazolás végett?Ha igen ki a kiszemelt?
Ha meg még sem akkor meg nem értem,hisz jelenleg is a cap alatt voltunk szóval ennek rendezésével/bővítésével ráértek volna a köv off seasonig!
Vélemények?Egyéb infók?Cubehead
Ki van piacon akkora név, hogy ekkora cap kellhet?
9 millió van így már szabadon nem?
Reggie biztos unatkozik, el kell ütni valamivel az időt.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
2 helyen is olvastam mar, Kelly restructuralta a szerzodeset a heten...3+M felszabadult allitolag...Rolni
Amennyiben igaz a hír akkor kíváncsi vagyok,hogy miért.Talán kell a hely free agent igazolás végett?Ha igen ki a kiszemelt?
Ha meg még sem akkor meg nem értem,hisz jelenleg is a cap alatt voltunk szóval ennek rendezésével/bővítésével ráértek volna a köv off seasonig!
Vélemények?Egyéb infók?



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
2 helyen is olvastam mar, Kelly restructuralta a szerzodeset a heten...3+M felszabadult allitolag...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Nah akkor összegzem a különböző portálokon össze szedett infóimat (némi véleménnyel)

DA nyilatkozta,hogy a Dolphins védelmének a front seven-je nagyon komoly,fizikális és,hogy a fő erősségük a futás elleni védelem.Az elmúlt pár évben rendre benne voltak a top 5be ezen kategóriában.
Valamint nyilatkozta azt is,hogy szeretné ha futnánk ellenünk,mondván ez az egyik fő fegyverünk s lássuk mire is vagyunk képesek.
(személy szerint bírom DA önbizalmát és "a szarkazmusát")

Moore biztos,hogy fenn lesz és az is biztos,hogy csak pár snap erejéig.Knapp nyilatkozta,hogy nem akarják túl erőltetni,szeretnék ha lassan de biztosan elkapná a meccs és a szezon ütemét.Főként red zone,third down és egyes first down kísérleteknél szeretné,hogy fenn legyen.
(véleményem szerint max egyszer vagy kétszer fognak kimondottan rá játékot hívni azon kívül inkább csak a védelem megosztása végett lesz fenn.Ill. persze ha elszakad akkor biztos megkínálja Palmer)


Raider89
Az offense falunkban hatalmas potenciál van és akkor még arról nem is beszéltünk,hogy mennyire fiatalok.Azaz hosszú ideig meghatározó egység jött is össze szép lassan.Már csak Bergstorm egy éves bő tanulása kell,hogy jövőre átvehesse Carlaise helyét és kész is.

Bruce
Myers tényleg nagyon szépen dolgozott.Viszont én azon a véleményen vagyok,hogy ezen a meccsen is kap majd lehetőséget (csak remélem nem csak a 4ik negyedben).Mégpedig azért gondolom ezt,mert ha Moore fen lesz akkor ő és Dhb meg Mcfadden eléggé megosztja majd a defense figyelmét amiből ő középen bőségesen profitálhat.PLusz mint ismeretes Knapp előszeretettel alkalmazza a TE-k plusz elkapoként s ha a fal tudja tartani a nyomást és nincs szükség extra blokkra akkor mehet fel yardokért.

Ausberry én is többet forszíroznám,személy szerint kedvelem és nagy potenciállal rendelkezik.Azonban úgy gondolom,hogy az ő játékát ill annak idejét az ellen defense határozza meg idén elsősorban azaz ha úgy itélik meg,hogy kell az extra blokk akkor inkább Myers és/vagy Gordon kap lehetőséget.De ami késik nem múlik szerintem.S addig is megnézhetjük STben.A Chargers ellen is volt pár komoly tackle a visszahordások során.


Rolni
Egyet értek veled,McClain a pályán nagyon ott van csak azon kívül bamba.S különösen ez az új rendszer nagyon fekszik neki.Jól lehetett ezt látni a Chargers ellen is amikor a mi térfelünkön próbálták siettetni a játékot és ezzel zavarba hozni a D-t Riversék és szépen hívta be a játékokat meg rendezgette a népet.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
mondjuk olyan 1sejtű prokarióták esetében mint McClain mégis csak jobb, ha valaki odafigyel helyette is a sérülésekre...Amadeus91
McClain csak focin kivul papucsallatka...palyan, focitemaban kimondottan intelligens...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Moore ha jatszik elvileg meg limitalt szerepkorben teszi...
Nem eroltetnem...par snap vmi ovatos megoldaa, h legyen 1-2 elkapasa, de nagyon fontos, h ne seruljon vissza. Nem a mostani meccsen lesz kritikus a jelenlet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 949
mondjuk olyan 1sejtű prokarióták esetében mint McClain mégis csak jobb, ha valaki odafigyel helyette is a sérülésekre...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Raiders injury report:
WR Jacoby Ford (foot-out),
CB Ron Bartell (shoulder-out),
WR Juron Criner (ankle-questionable),
C-G Alex Parsons (shoulder-questionable),
RB Taiwan Jones (ribs-questionable),
LB Rolando McClain (ankle-questionable),
C Jon Condo (concussion-questionable),
TE David Ausberry (shoulder-probable),
K Sebastian Janikowski (left groin-probable),
S Michael Mitchell (ribs-probable),
WR Denarius Moore (hamstring-probable),
TE Brandon Myers (shoulder-probable),
DT Richard Seymour (knee-probable)

Én még mindig azt mondom, hogy sokkal komolyabban vannak véve a sérülések az új rezsim alatt. Questionable pl McClain, amikor az elmondása szerint nem komoly a baja és tavaly ennél jobban fájt neki a lába...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Csak annyit jeleznék, hogy a végére azért Myers lett a legproduktívabb elkapónk. asszem 5-ször volt célpont és 5 elkapása volt, Ausberry meg egy targeted és egy elkapás.

Az hogy nem volt célpont az elején az két dolog miatt lehet, egyrészt blokkolási feladatokat kapott inkább illetőleg sokadik opció volt (ez edzői dolog), másrészt nem tudta magát tisztára játszani (játékos hiba).

Viszont ha visszatér Moore, akkor még több célpont, még kevesebbet játszunk rá, de ha megveri a védőjét, akkor azért sztem lesz pár elkapása.

Valamint szeretném, ha a futások is mennének végre már és a passzjáték nem is nagyon kéne.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Szerintem Moore is fenn lesz még ha csak pár snapig is.
Várok némi javulást run block terén is így.
Cubehead
Azt én is... de szerintem rendben lesz, van potenciál ebben a falban 😉 Remélem mindenki odabassza magát a Fins ellen, szépen felpörgünk, JÓL JÁTSZUNK, és behúzzuk.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Remélem DMC csillogni fog vasárnap (főleg futással végre...) továbbá kicsit több TE passzot várnék, Myers pl a Chargers ellen a végére szépen elkapta a fonalat. Ausberryt sem ártana kicsit belevinni a játékba, hogy fejlődjön, hisz másodéves csak...

Whiz.. yuppi!

Palmer ha továbbrais labdabiztos lesz, akkor elmondható, hogy megérte az új rendszer. (Na meg ha előre is haladunk azért...)

Most akkor Lee lesz a #2 CB?



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Szerintem Moore is fenn lesz még ha csak pár snapig is.
Személy szerint nagyon örülök Whiznek is.Mert bár Parsons nagyon szépen dolgozott,főleg pass blocknál de azért Whiz az Whiz 😊.Várok némi javulást run block terén is így.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Condo utazik Miamiba...ott az utolso 2 teszten mulik majd, h jatszhat-e...
Wiz kezdeni fog...
Moore probable...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jön az IR Fordnak:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fglwce7r5jwhrndzil9h
Dennis Allen: Jacoby Ford might land on Raiders' IR
The Oakland Raiders' passing game looked anemic minus Jacoby Ford in a Week 1 loss to the San Diego Chargers. Carson Palmer might be missing the talented wide receiver much longer now.


RM nyilatkozata...nem lesz big name veterán WR...és Moore a #1 WRünk...
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062008/article/raiders-gm-we-wont-sign-plaxico-chad-or-to?module=HP11_headline_stack

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Three practice in full

Oakland Raiders TE David Ausberry (shoulder), S Michael Mitchell (ribs) and TE Brandon Myers (shoulder) practiced in full Thursday, Sept. 13.


Raiders | Six limited

Oakland Raiders WR Juron Criner (ankle), RB Taiwan Jones (ribs), LB Rolando McClain (ankle), WR Denarius Moore (hamstring), C Alex Parsons (shoulder) and DT Richard Seymour (knee) were limited in practice Thursday, Sept. 13.


Raiders | Two miss practice

Oakland Raiders CB Ron Bartell (shoulder) and LS Jon Condo (concussion) did not practice Thursday, Sept. 13.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jerry McDonald ‏@Jerrymcd
Raiders practice media window closed. McClain, Taiwan Jones back at practice. Condo leaving facility as practice began.

 www.insidebayarea.com/raiders/ci_21535700/heat-humidity-raiders-not-fearing-trip-steamy-miami
Burris élete első NFL meccsén összehozott 12 tackle-t...és amúgy egész jól mozgott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
McClain sérülése nem hiszem,hogy komoly (úgy értve,hogy hagyna ki miatta mérkőzést).Inkább csak pihentették mint PS-be Seymour.
Pláne,hogy nyilatkozta,hogy a Floridai hőség mint fegyvertény őt ugye nem fogja zavarni,hisz anno Bamában is ilyen körülmények között küldte.

Fordot sajnálom,slotba iszonyat durva tudott volna lenni Dhb és Moore között Mcfadden-l a backfielden.
Én csak azt nem értem,hogy minden egyes csapatnak külön training staff-ja és dokijai vannak és úgye idén rendesen volt a holt szezon is azaz nem egyik hétről a másikra kellett versenyformában rázódniuk a srácoknak.
Szóval nem értem,hogy a fra***ncba nem tudták rendesen felmérni az állapotát és ha olyan akkor nem erőltetni!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ford szívás, viszont nem kéne rosteren tartani, ha 9-10 hét mire visszatér...IR

McClain reméljük összekapja magát...

Travis csak try outon volt...nem ő lett leigazolva végül PSbe LSnek, hanem Nick Guess

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!