Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tegnap a mérkőzés elejét átaludtam. A második félidőre tudtam felkelni, de megérte.

Tetszett hogy volt azért nagyjából futás, bár ha megnézzük, akkor 2,9 yardos átlaggal futott Meki a nagy futása nélkül, de akkor is jobb mint volt.

Palmer a második félidőben baromi jól passzolt, az első félidőben láttam hogy nem igazán sikerült neki ez jól.

Biztató dolgokat lehetett látni, de sztem még van mit javítani, de a győzelem nagyon jól jött.

A többieket kérdezném, hogy a védelemben a CB-k hogy teljesítettek? Bruce
Gyengén. Akkora üres helyeket hagytak hogy na.
BB könnyen megtalálta az embereit.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mink igazi tahó bunkók vagyunk! De igazából ezért szeretjük ez a csapatot! 😀
Bele szorult az őszirózsás forradalmárunk seggébe a terrible towel! 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
A McClain hibát én is néztem, bár nem biztos hogy az teljesen hiba volt, valszeg az volt a lyukfelelőssége és arra is indult el a futó, csak látta hogy ott szabadabb a terület és elindult arra, de akkor már McClain már ment a másik helyre. Bruce
Igen tudom, h összetettebb a dolog, mint azt mi kívülről látjuk, de első nekem úgy tűnt, h bedőlt a "cselnek" és teljesen elment a mutatott irányba, így kinyílt a másik lyuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A McClain hibát én is néztem, bár nem biztos hogy az teljesen hiba volt, valszeg az volt a lyukfelelőssége és arra is indult el a futó, csak látta hogy ott szabadabb a terület és elindult arra, de akkor már McClain már ment a másik helyre.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Bruce nézd meg Big Ben számait és megkapod a választ 😊
Huff iszonyat távol állt fel többnyire, sokszor Lee is, így volt rengeteg easy completion a másik oldalon. Huff FS és nem CB nem véletlenül, de ahhoz képest helytállt.
Pass rush az ami kurvára hiányzik...Ben annyi időt volt a zsebben amennyit akart többnyire...aztán ha mégis jött némi nyomás simán kilépett belőle, de ez mondjuk neki elég jól megy 😊
Gionak volt egy ütős hitje, de azért nyalogatta a yardokat...Branch nem volt a toppon most
Wheeler igen jó FA pick up volt és McClainnel is elégedett vagyok. 1 csúnya hibát láttam tőle asszem a 4&1 futásnál 4.ben...
Burris ha így folytatja nem fogja Curryt visszaengedni a kezdőbe...LB sor egész pofás kezd lenni...

Futás összességében gyatra, de volt pár jó futás pl a TD drive is...ez azért bíztató, mert kezdik talán megérezni a dolgot...Denver ellen talán elindul a dolog...

Palmer első félidőben gyengus volt, de 2.ban elindultak. Moore sokat számított sztem. Myers, Ausberry és Gordon is kapott laszdit...nem panaszkodhatunk a TE egységre...
DHB sztem jövőhetet skippelni, így kell is, h Moore felpörögjön...Streater és Hagan is bíztató volt...
Érdekes, h DMC most nem nagyon kapott passzt...
Ahogy olvastam Atlanta ellen mindent benyelt a Denveri sec, szóval bízhatunk erős passz O folytatásban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Ha jól láttam Lee-nek volt egy fumblija és annyira nem volt fogalmatlan, mint eddig.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Tegnap a mérkőzés elejét átaludtam. A második félidőre tudtam felkelni, de megérte.

Tetszett hogy volt azért nagyjából futás, bár ha megnézzük, akkor 2,9 yardos átlaggal futott Meki a nagy futása nélkül, de akkor is jobb mint volt.

Palmer a második félidőben baromi jól passzolt, az első félidőben láttam hogy nem igazán sikerült neki ez jól.

Biztató dolgokat lehetett látni, de sztem még van mit javítani, de a győzelem nagyon jól jött.

A többieket kérdezném, hogy a védelemben a CB-k hogy teljesítettek?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Raiders WR Darrius Heyward-Bey is in stable condition in a Bay Area hospital after suffering a neck injury, according to a source familiar with the injury. Doctors do not believe Heyward-Bey suffered a concussion and it's more of a neck injury that will require further testing Monday. "But I think he avoided something serious for now," said a source.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Végre valami jó is.
Nagyon jó meccs volt.

Erre nagyin szívesen kimentem volna.Delonso_
Csatlakozok!Szét izgultam/üvöltöttem az agyam olyan harci lázban voltam végig! 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Itt az új éra tényleges kezdete, AZ első de nem az utolsó!!
Remélem DHB hamar felépül!
Let's go Raiders!Jó volt látni ahogy volt tűz a játékunkban.S különösen Palmerben!



több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Végre valami jó is.
Nagyon jó meccs volt.

Erre nagyin szívesen kimentem volna.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
2. félidő kimondottan tettszett 😊
Végre vmi fény megjelent az alagút végén.

DHB remélem hamar felépül!

Boldog Szülinapot Dennis Allennek...sztem ennél többet nem is kért!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Na kíváncsi leszek a maira. Ha nem áll össze hirtelen a futás, sima vereség lesz.
Remélem legalább pontot szerzünk.BMG
Hát szereztünk! 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ausberry egyre jobban kezdi elkapni a fonalat.Élmény számban megy amikor nála a labda.
Ha Desmond így folytatja a szezonban akkor kinéz neki az új szerződés.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Na kíváncsi leszek a maira. Ha nem áll össze hirtelen a futás, sima vereség lesz.
Remélem legalább pontot szerzünk.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Huff CB-t (is) fog játszani.

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264293_502112439808695_1195746864_n.jpgAmadeus91
Ő ki? Én laikus vagyok. Ribéri? (bevagyokbaszvacbocsi)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264293_502112439808695_1195746864_n.jpg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀 Wyatt
Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
 www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYTST
Túl sokan tartják már a rekordot, ideje lenne beállítani egy újat!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀

Azért többet ér mint JMR okkééé?! 😊
Amúgy meg ez sem vicces! 😉
 www.youtube.com/watch?v=kk968VCdxXYWyatt
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én első körben rúgót draftolnék, aztán felmennék a második körbe egy punterért! Bruce
Nálatok ez nem is vicces 😀

Ja és persze vannak akik már 1/1re és Barkley-ra gyúrnak 😊Rolni
Úgyis van már két USC irányító, jöhet a harmadik is...BMG
Jöjjön Cassel is 😊

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért várjunk még azzal a draftal gyerekek! Most kezdődött a szezon! Van még idő bőven bosszankodni!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.Cubehead
oda kéne adni az első, harmadik (második már nincs) és 4. körös picket a Miaminek Samantha Ruizért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
első körben CB kell. David Amerson (NC State), Xavier Rhodes (Florida State) vagy DeMarcus Milliner (Alabama) lehet a befutó.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Szerintem pedig egy jó vizes fiút kellene draftolni elsőre.Ez volt a baj Miamiba is nem voltak kellőképpen hidratáltak a játékosaink.