Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Igazából csak annyi a baj, hogy ahelyett hogy rendesen kihasználnánk egy olyan futót, ki ha egészséges simán franchise(és a fizuja is annyi), most áttérünk egy másik redszerre amihez ha jól értem nem is annyira fontos hogy maga a futó prémium legyen, hanem a fal ha jó egy rosszabb képességű futó is elér 1000yd-otBarb
Ahogy már mástól megkaptad a választ a ZBS-be nem annyira lényeg a futó tehetsége.Viszont gondolj bele ha sikeresen adoptálja egy csapat a rendszert és neve nincs futók így tudnak szerepelni benne akkor mire képes majd egy McFadden? 😊



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Szóval egy napi munka után lehiggadva és átgondolva a dolgokat ismét optimistán jelentkezem. 😊

Több cikket is olvastam ahol mind Palmer mind Whiz elmondja,hogy nem McFadden hibája a két meccsen elért ominózus futott yard mennyiség hanem az új rendszer.Egész pontosan az,hogy még bőségesen a tanulási folyamatban vannak az OL tagok.(s nem is az egyéni technikán van itt szerintem a hangsúly hanem az 5ös összhangon)

De ezt közvetlenül Döme és Bruce is megírta ahogy olvasom.
Szóval nyugalom előbb utóbb majd azt vesszük észre,hogy beindul a dolog.

Itt jegyezném meg,hogy remélem Barnes sérülése nem komoly.

Amit viszont nem tudok hova tenni az a két meccs során is tapasztalható sok screen passz dropja McFaddenek.

Ahogy Bruce is megírta és én is már korábban az nagyon biztató ahogy Palmer a PS-l ellentétben nagyon is szépen, otthonosan mozog az új rendszerben.És ha megnézzük biztosan,konzisztensen termeli a yardokat.Amin még kell dolgozni az a drive-k befejezése,mert az sajnos harmat gyenge.

Ami meg a védelmünket illeti:
Nem szabad elfelejteni,hogy itt is új rendszer van amit szemmel láthatóan egész jól,gyorsan sikerült átvenni és alkalmazni.De ez még nem jelenti azt,hogy tökéletes is és nem keletkeznek játék közben hibák.
Az biztos,hogy kövi off seasonbe a secondery-t meg kell erősíteni korai CB választással vagy komoly potenciállal rendelkező veteránnal.

Viszont az nagyon elkeserített tegnap és szerintem magát a defense-t is frusztrálttá tette,hogy sorozatban több olyan is volt,hogy megfogtuk a futást és 3 and long volt tehát várhatóan passz következet és az esetek többségében ment is Hartline-nak és egyszerűen nem tudtuk megakadályozni (Lee,Hanson).S aztán erre még jött a benézett 65yardos Bush futás és szerintem ott egy kicsit magukba roskadtak a fiúk.Ami érthető de nem elfogadható ha az ember nyerni akar.
Hisz ahogy Tony D'Amato (Minden héten háború) is megmondta,hogy harcolni kell és egy kicsit meg is kell halni odafent ha nyerni akar az ember.

Szóval röviden és tömören jó lesz ez csak ki kell várnunk (s abban van tapasztalatunk hisz 2002 óta várjuk újra a tündöklést) s meg lesz az eredménye.
Ez az új korszak egy fajta folytonosságot is jelent ami annyit jelent,hogy RM fixen hagyja dolgozni DA függetlenül szezon mérlegtől.S ennek meg lesz az eredménye.(lásd pl a 49erst, Harbough nagy zseni és jó edző de azért a sikereinek java része jelenleg még Singletery edzői munkájának köszönheti legalább is ami a defense-t illeti.Csak ő már nem élhete meg ezt a leváltása végett)

UI: Bruce ugye megmondtam,hogy Myersnek ismét jó napja lesz,mert inkább Moore fognak majd figyelni és ő meg profitálhat középen ebből.



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Nem is értem miért ekkora baj ez nálatok. Simán jól járnátok, ha közepes futókkal megmaradna a tavalyi, tavalyelőtti teljesítmény, DMCért meg megszereznétek a liga legjobb CB-jét, akiben még 10+ produktív év benne vanBlack_Adder
Szted a Jetsnek kell DMC? 😀empty taxi
odaadják érte Tebow-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Nem is értem miért ekkora baj ez nálatok. Simán jól járnátok, ha közepes futókkal megmaradna a tavalyi, tavalyelőtti teljesítmény, DMCért meg megszereznétek a liga legjobb CB-jét, akiben még 10+ produktív év benne vanBlack_Adder
Szted a Jetsnek kell DMC? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Igazából csak annyi a baj, hogy ahelyett hogy rendesen kihasználnánk egy olyan futót, ki ha egészséges simán franchise(és a fizuja is annyi), most áttérünk egy másik redszerre amihez ha jól értem nem is annyira fontos hogy maga a futó prémium legyen, hanem a fal ha jó egy rosszabb képességű futó is elér 1000yd-otBarb
Így van
Szerintem is ez a legnagyobb baj. Anno a Broncosnál volt ez nagyon látványos. Volt egy jó fiatal futójuk Clinton Portis, aki simán franchise futó lehetett volna, de ők elcserélték egy bizonyos Champ Bailey-re a Washingtonnal és asszem akkoriban térhettek át ZBS-re és nevenincs futókból (persze ez kis ferdítés) csináltak éveken át 1000+ yardos futókat. Bruce
Shanahan, kinevezése után rögtön bevezette a ZBS-t. (1995)
Persze draftolt is mellé egy Terrell Davist, de már 1. évben 5. lett a futójátékunk, 2. évben pedig ligaelső.
Talán 2007-ben volt az, h minden futónk lesérült. De tényleg, több mint 10 végezte IR-en, akkor tényleg olyan szinten volt a fal, h a pénztárkassza mögül visszahívott Tatum Bell simán >4-es átlaggal futott. És nem csak ő, hanem olyan futók is, akikről némi túlzással, se előtte se utána nem hallottam.
Más kérdés, h utána JMD 1 perc alatt tönkre vágta az egészet, de az egy másik story.
Szerintem a Bailey - Portis cserének mi vagyunk az egyértelmű nyertesei...

Nem is értem miért ekkora baj ez nálatok. Simán jól járnátok, ha közepes futókkal megmaradna a tavalyi, tavalyelőtti teljesítmény, DMCért meg megszereznétek a liga legjobb CB-jét, akiben még 10+ produktív év benne van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Nem akkora baj az sztem, mert bar DMCt nagyon birom es tavaly kurva jo volt nezni, hosszutavon kifizetodobb sztem remek fal mogott ugyes fiatal olcso RBet cserelgetni.

Defense teren kell a nagyobb szemelycsere sztem, off teren ido kell amig a fal rendesen osszeall.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Igazából csak annyi a baj, hogy ahelyett hogy rendesen kihasználnánk egy olyan futót, ki ha egészséges simán franchise(és a fizuja is annyi), most áttérünk egy másik redszerre amihez ha jól értem nem is annyira fontos hogy maga a futó prémium legyen, hanem a fal ha jó egy rosszabb képességű futó is elér 1000yd-otBarb
Így van
Szerintem is ez a legnagyobb baj. Anno a Broncosnál volt ez nagyon látványos. Volt egy jó fiatal futójuk Clinton Portis, aki simán franchise futó lehetett volna, de ők elcserélték egy bizonyos Champ Bailey-re a Washingtonnal és asszem akkoriban térhettek át ZBS-re és nevenincs futókból (persze ez kis ferdítés) csináltak éveken át 1000+ yardos futókat.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Igazából csak annyi a baj, hogy ahelyett hogy rendesen kihasználnánk egy olyan futót, ki ha egészséges simán franchise(és a fizuja is annyi), most áttérünk egy másik redszerre amihez ha jól értem nem is annyira fontos hogy maga a futó prémium legyen, hanem a fal ha jó egy rosszabb képességű futó is elér 1000yd-ot


több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Itt van a zárszó Döme cikkéből:

"A zone blocking tehát igen hatásos blokkolási szisztéma, ha van idő, és lehetőség a legalább részleges bevezetésre, akkor nagyban tudja segíteni egy csapat futójátékát (lásd a Raiders-t, akik 2007-ben bevezették a rendszert, és ez majd 500 plusz futott yardot "hozott a konyhára" 2006-hoz képest). Persze ehhez elengedhetetlen, hogy hozzáértő támadófal edző kezei alatt dolgozzon a csapat, és türelem kell, amíg a falemberek mestereivé válnak a szisztémának."

Úgy látszik még nem volt elég idő, tehát türelem kell, mint ahogy írja is Döme.
A hozzáértő edző Frank Pollack személyében megvan, aki a Texans OL assistant edzője volt, akik ugyanezt a rendszert használták tavaly valamint Gregg Knapp is Texans QB edző volt, akinek elviekben megintcsak nem idegen ez a rendszer, valamint ugye alatta volt itt ZBS utóljára.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Én úgy gondolom hogy a csapat nem rossz.

QB: Palmer megbízhatóan dobál, viszonylag pontos és elég termelékeny volt az utóbbi meccsen. Tehát itt nincs baj. Újjáépítés esetén pedig ott van Pryor mint opció, most úgyis divat az ilyen hibrid QB-k alkalmazása.

HB: Itt sincs baj érzésem szerint. Talán annyi, hogy nincs egy igazi erőfutó, de a ZBS rendszerben nem is annyira a futó személye az érdekes, hanem a falmunka, de erről később. Goodson és Jones is képes lehet kiugró teljesítményre a képességei alapján, de egyelőre ezt nem tudták megmutatni. Újjáépítés esetén csupán egy short yardage futót kéne beszerezni, mert ez az alakulat rendben van.

WR: Fiatal és tehetséges elkapógárdánk van, itt nem tudunk nagyon előrelépni maximum egy sztárelkapóval (Fitzgerald, Calvin, Andre stb.)

TE: Már második meccse a legtöbb elkapott yardja Myers-nek van, tehát úgy néz ki nincs gond, bár egy jó TE még elférne és a két TE-s felállásoknál kiváló második számú TE lehetne Myers. De amúgy én látok potenciált Gordonban is és Ausberryben is. Tehát alapból nincs gond itt sem

Fal:
Pass blokkban a fal jobb oldala a gyengébb. Ez most nem jött annyira ki, bár Barnesről nem kaptunk sacket és jól is tartott, de amikor lesérült és bejött Smith, akkor már azért közelebb értek Palmerhez. De alapvetően egy fiatal gárda van itt összekovácsolódóban és vannak fiatal backup-ok is, tehát összeérhet itt egy jó kis fal...DE a futás blokkolás terén a ZBS eddig totális csőd. Én abban bízom, hogy az átállás a korábbi sémáról okoz ilyen nehézséget, mert igazából egy ember van aki tavaly ezt a sémát játszotta (Briesel), a többiek ugye tavaly PBS-t nyomtak, meg más poszton szerepeltek (Carlisle és Wiesniewski). Egyébként mindenkiben meg van a potenciál a ZBS-re, de úgy néz ki hogy nem ilyen egyszerűen megy ez. Szerintem két-három meccs és javulni fog a helyzet a futás terén, de lehet hogy csak jövőre fogunk áttörést elérni ezzel a rendszerrel.

Szumma-szummárum: egyedül a futás blokkolás nem működik és kész is a baj. Egysíkúvá válik a csapat játéka. Alapból a futójátéknak kellene megnyitnia az utat a passzjáték előtt, de itt nulla futójáték ellenére is jól működik a passz, ami azért megsüvegelendő. Ami viszont nagy gáz, hogy még ilyen passzjáték mellett sem ment a futás, pedig ugye ennek vica-versa működni kéne, de valamiért nem.
Várni kell még néhány meccset, hogy lássuk javul e ezen a téren a csapat, de ha nem akkor ez a szezon mehet a levesbe.

A védelemről meg csak annyit, hogy ha megy a pass rush, akkor jó a sec is, de ha nem megy akkor lehet ott Aso is, akkor is szét fognak passzolni. De ugye ha van pass rush, akkor a futás ellen adunk fel egy kis területet, de olyat hogy se passz rush, se futás elleni védekezés (harmadik negyed pl.)
Most egyébként a fal közepét, pont a már említett két veteránt (Kelly és Seymour) éreztem gyengébbnek.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
most a fal ilyen gyenge futásblokkolásban vagy DMC?Amadeus91
DMC nem nagyon szokott futásblokkolni, de sztem nem olyan rossz abban sem. A fal annál inkább. De inkább arról van szó, hogy technikailag elég nehéz elsajátítani a ZBS rendszerét és nem is egyénileg nehéz, hanem így 5-en együtt.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm elnézve a meccset, nagyon rég nem láttam ilyen gyenge Oaklandet, pedig nem kényeztetnek el minket a srácok az utóbbi években. A Front 7 kivételével minden csapnivaló. A seconderyre szavak sincsenek.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 464
nagy hiba volt szerintem átállni ZBS-re. az ilyen fizikalitással operáló futóknak mint DMC jobban fekszik a man to man scheme. már korábban sem jött be Knapp rendszere McFaddennek. egyáltalán nem tartom jónak, hogy Knapp az OC

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Na akkor most értek véget az álmaim...rebuilding van, kell.
DA biztos vagyok benne, hogy marad. RM és Ő is tudta, hogy itt nagy munka vanlesz.
Az látszik, hogy a mostani kerettel nem túl reális a PO, persze lehet összerázódnak még, de komoly gondok vannak itt a ZBS futójátékkal és a D oldalon továbbra is sok a kérdőjel.
A lényeg, hogy vannak olyan fiatalok akikre lehet építkezni, most lesz 2-3 év nyugi, stabilitás sztem, ami eredményre vezethet.
Szezon után nagyon sok komoly döntést kell meghozni majd a veteránokra vonatkozólag, mert nem nagyon van értelme egy Seymourt, Kellyt 10+M-al megtartani egy újraépülő csapatban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
most a fal ilyen gyenge futásblokkolásban vagy DMC?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Azért Reggie nem hiszem, hogy hamar kivágná, majd ha lejár a szerződése.
De ha Al még élne, már mennének a pletykák...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
DA nyilatkozta,hogy a Dolphins védelmének a front seven-je nagyon komoly,fizikális és,hogy a fő erősségük a futás elleni védelem.Az elmúlt pár évben rendre benne voltak a top 5be ezen kategóriában.
Valamint nyilatkozta azt is,hogy szeretné ha futnánk ellenünk,mondván ez az egyik fő fegyverünk s lássuk mire is vagyunk képesek.
(személy szerint bírom DA önbizalmát és "a szarkazmusát")

Cubehead
Megláttuk mire vagyunk képesek futásban! Semmire 😊

DA meg nem biztos hogy így sokáig itt lesz a csapat élén. Defensive mindend HC, aztán a def mondott most csődöt pont... Bár voltak jó, biztató időszakaik, de összességében nem volt nagyon jó.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Ámen Bruce 😊
Én csak azon nevetnék ha ezt a két nyerhető meccset bebuktuk viszont DA tartana egy nagy fejmosást és ezután majd mind nehéz (feltehetően bukó) meccset meg behúznánk!

S ahogy Rolni is idézi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Én akkor is ezt a Raiderst szeretem, amelyik kikap mindig, arról sokkal több dolgot lehet írni, agyalni, meg minden!
Persze örülök ha nyernek, meg egy PO az álom lenne, de valahogy ez a megszokott!
És szarjanak be reggelre mindannyian! 😀
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Bejött amitől - legalábbis én - féltünk.
DMC-nek nem megy a futás, az offense pedig nem tudja befejezni a drive-okat. Vagy meglepetésből lesz TD, vagy már nem figyel a D...
Nem jól alakulnak a dolgok.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Köszi Srácok! És a Flame ellenére sok sikert nektek! Fél szemmel figyelem a Raiderst és szurkolok nektek!
HF
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Komolyan mi van McFadden-l?22 futott yard?Azért ennyire nem jó a run defense a dolphinsnak.S akkor még nem beszéltem a múltheti és a mostani elejtett/dobott screen passzokról.Vagy csak én látom borúsan a dolgokat?



több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
:/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Lito tényleg nem volt valami zsír mondjuk hozzá tartozik,hogy tavaly egy elég komoly családi tragédia érte őt szezon közben.
Cubehead
Az CJ volt, nem?BMG
Jobban bele gondolva de,szóval sorry hirtelen össze kevertem a dolgokat.Viszont attól még Lito sem volt valami komoly meghatározó erő.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Lito tényleg nem volt valami zsír mondjuk hozzá tartozik,hogy tavaly egy elég komoly családi tragédia érte őt szezon közben.
Cubehead
Az CJ volt, nem?