Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Seymour ma sem edz, ez már a második nap hogy nem edz, lehet hogy többről van itt szó mint pihentetésről?

Carter 97-es mezben van.

DHB, Spencer, Barnes sem edz továbbra sem.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mostanában azért ritkábbak az "óriás" WR-ek, inkább ilyen átlagos 6'2-3" magas elkapók jönnek, vagy a Ford félék.
Megatron meg csak egy van.
De CB kell, nekem mindegy mekkora, csak jó legyen a pályán!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
David Amerson 6-2 NC State
Dee Milliner 6-1 Alabama
Jonathan Banks 6-1 Mississippi State
Xavier Rhodes 6-1 Florida State
Carrington Byndom 6-0 Texas
Őket mondanám jelenleg 2013-as CB-class legjobbjainakempty taxi
Érdekes, hogy mind milyen magas.
Vajon ez csak egy véletlen, vagy ide kell majd a 6.0+ magasság a passzjáték előretörése és a Megatronok megjelenése miatt?peterk2005
Én kérdeztem,hogy kik azok az egyetemi CB-k akik magasak és játék alapján érdekes figyelni őket.Ugyan is Oaklandban nálunk most ez a legnagyobb hiányosság és hagyományosan szeretjük a magas cornereket.
De ettől a pár kiemelt magas playától még az átlag CB 5 egész valamennyisek.Cubehead
Szerintem ez évtől nem érdemes hagyományokban gondolkodni, amik elhanyagolása - lássuk be - nem éppen ostobaság...BMG
Amennyiben az Al Davis féle ide nekem a legnagyobb, leggyorsabb work out warrior típusra gondolsz akkor egyet értek,hisz RM teljesen más filozófia alapján darftol.S ahogy írtad nem is baj.

Viszont egy passz orientál ligában jól jön a magas CB,aki képes lefedni az elkapókat vagy akár fizikálisan is felvenni velük a versenyt.
(PL képzelj el egy 5,7 magas CB Megatronnal szemben (ő 6,5).S itt nem csak a magasság különbségről van szó hanem mondjuk a press coverage-ről amikor megpróbálja a line on scrimmage-n tartani vagy legalább is feltartóztatni a wr-t hazavágva a játék időzítését.)
Ami meg az általam hagyományként aposztrofált dologra vonatkozik:nézd meg Aso-t vagy Rout-t mind 6 vagy 6 felettiek voltak.Vagy a mostani "kezdő" CB-t Spencer is és Bartell is és fénykorukban jók voltak.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
David Amerson 6-2 NC State
Dee Milliner 6-1 Alabama
Jonathan Banks 6-1 Mississippi State
Xavier Rhodes 6-1 Florida State
Carrington Byndom 6-0 Texas
Őket mondanám jelenleg 2013-as CB-class legjobbjainakempty taxi
Érdekes, hogy mind milyen magas.
Vajon ez csak egy véletlen, vagy ide kell majd a 6.0+ magasság a passzjáték előretörése és a Megatronok megjelenése miatt?peterk2005
Én kérdeztem,hogy kik azok az egyetemi CB-k akik magasak és játék alapján érdekes figyelni őket.Ugyan is Oaklandban nálunk most ez a legnagyobb hiányosság és hagyományosan szeretjük a magas cornereket.
De ettől a pár kiemelt magas playától még az átlag CB 5 egész valamennyisek.Cubehead
Szerintem ez évtől nem érdemes hagyományokban gondolkodni, amik elhanyagolása - lássuk be - nem éppen ostobaság...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
David Amerson 6-2 NC State
Dee Milliner 6-1 Alabama
Jonathan Banks 6-1 Mississippi State
Xavier Rhodes 6-1 Florida State
Carrington Byndom 6-0 Texas
Őket mondanám jelenleg 2013-as CB-class legjobbjainakempty taxi
Érdekes, hogy mind milyen magas.
Vajon ez csak egy véletlen, vagy ide kell majd a 6.0+ magasság a passzjáték előretörése és a Megatronok megjelenése miatt?peterk2005
Én kérdeztem,hogy kik azok az egyetemi CB-k akik magasak és játék alapján érdekes figyelni őket.Ugyan is Oaklandban nálunk most ez a legnagyobb hiányosság és hagyományosan szeretjük a magas cornereket.
De ettől a pár kiemelt magas playától még az átlag CB 5 egész valamennyisek.



több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
David Amerson 6-2 NC State
Dee Milliner 6-1 Alabama
Jonathan Banks 6-1 Mississippi State
Xavier Rhodes 6-1 Florida State
Carrington Byndom 6-0 Texas
Őket mondanám jelenleg 2013-as CB-class legjobbjainakempty taxi
Érdekes, hogy mind milyen magas.
Vajon ez csak egy véletlen, vagy ide kell majd a 6.0+ magasság a passzjáték előretörése és a Megatronok megjelenése miatt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Megmondtam vagy megmondtam? 😛 😀

Látják a needet? Én, aki egy senki vagyok, én is láttam előre. Párszor vitáztál te is Rolni ezen velem, hogy lesz itt pass rush (vagy nem).
Shaugnessy még úgy-ahogy jó, de ő sem volt soha az a kétszámjegyű sack májszter. Wimbley nélkül főleg nem elég egyedül.

Ugyanígy előre megjósoltam (nem volt nagy tudomány), hogy a két rokkant CBből szinte kizárt, hogy mindkettő, de leginkább egyikük sem éli túl a szezont. Azt nem vártam, hogy 3 meccset sem, de nem lepődtem meg.
DVD és Chekwa előre tudhatóan nem volt kezdő szint. Én mindig is inkább Chekwában bíztam kettejük közül. Örülök egy esélyt még kapott. Jól teszi ha idén felpörög.

Carter nagyon jó pass rusher, vagy legalábbis az volt. Talán még egy évet tud hozni az öreg harcos. Nagy szükség volna rá. Továbbra is tartom ugyanis, ha ezt a nincs pass rush+nincs CB sor kombót nem oldjátok meg, nagy bajok lesznek. Nekem eredetileg is ez volt a fő gondom. Hogy így együtt a kettő halálos.

Azt akarom mondani Rolni, hogy sztem nyilvánvaló, hogy látták a needet eddig is. Ha én láttam, akkor ők kristálytisztán. Csak nem volt mit tenni. Wimbley és Routt szerződése (vagy épp mostanság Kelly) tarthatatlan volt. Big Sey is sorra fog kerülni.LEhet épp engem ezért utálni, de ez lenne logikus, és ez a csapat érdeke hosszútávon. Rosszak a szerződések. DVD is túl volt fizetve, ha már itt tartunk. Ki kellett rúgni, esély alig volt, hogy valaha megszolgálja.
Az a lényeg, hogy idén Carter talán beválik. Vagy ha nem, hát nem. A közönség felé tudnak mit mondani ezek után. Teljesen jó és logikus lépés. Bár az összeget nem tudom. De ha egy éves szerződés, akkor totál nem is számít.
Viszont nem volt minőségi draftpick (előző időszaknak "hála"), nem volt pénz (szintúgy), csak pokoli rossz szerződések.
Nekem tetszik, hogy fel merték rúgni. De előre tudható volt: a pass defense lesz a legfőbb áldozat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
"We appreciate the effort that the replacement refs gave during such a difficult time," Oakland Raiders defensive lineman Richard Seymour wrote in a text message to NFL.com and NFL Network's Steve Wyche. "We look forward to getting back on the field with the PROFESSIONALS that we entrust will restore faith in our players, coaches and most importantly, our fans."

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Carter sztem mukodhet. limitalt szerepkore lesz csak, igy friss lesz...injury waiver azert van a dealben 😊 ugyes RMtol...
az tettszik, h latjak a needet es probaljak orvosolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Valamiért nem érzem olyan nagy igazolásnak Cartert. Nem hiszem, hogy sokat fog lendíteni a pass rush-on egy idősebb, sérülésből felépülő játékos. Valamint ha a statisztikáit nézem, akkor 2007 óta a páratlan években játszott kiemelkedőt a páros években pedig kicsit visszaesett a teljesítménye. Tavaly jól játszott a Pats-ben, szóval...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
OFF: ncaa-be mely magas cornerek vannak akik 1-2 körös tehetségek lehetnek és érdemes rájuk figyelni?Habár RM-t ismerve nem a kiemeltség számít hanem a fizikum és a játszani akarás,foci iq.
Cubehead
David Amerson 6-2 NC State
Dee Milliner 6-1 Alabama
Jonathan Banks 6-1 Mississippi State
Xavier Rhodes 6-1 Florida State
Carrington Byndom 6-0 Texas
Őket mondanám jelenleg 2013-as CB-class legjobbjainak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Raiders sign defensive end Andre Carter
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Allen said linebacker Aaron Curry (knees) has been out working on field last couple of days, "hopeful" of his return after Week 6
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!

Az egyik blogon azt fejtegette a srác, hogy az nem volt szabálytalan chop blokk a mai nfl-ben érvényes szabályok szerint. Ha érdekel belinkelem a blogot, ott le van írva részletesen.Bruce
Úgy tudom a liga vizsgálta is az esetet, végül szabályosnak minősítették.ulpianus
Ezt nem tudtam, de akkor jó volt a blogban is az írás.
Sajnálatos hogy sérülés lett belőle ettől függetlenül.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL

Az egyik blogon azt fejtegette a srác, hogy az nem volt szabálytalan chop blokk a mai nfl-ben érvényes szabályok szerint. Ha érdekel belinkelem a blogot, ott le van írva részletesen.Bruce
Úgy tudom a liga vizsgálta is az esetet, végül szabályosnak minősítették.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Barksdale jövője akkor pecsételődött meg sztem amikor Smith érkezett és ő állt be Barnes helyére...
Joe PBSbe érkezett és ott se villanott túl nagyot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Egyelőre a twitteren azt írják hogy Barksdale még a rosteren van, de nem edzett. Tehát hivatalosan még nem waivelték.

DHB sem edzett ma és mindenhol azt írták hogy csak a bye után térhet vissza. Viszont Myers is kapott agyrázkódást, de ő már ma edzett
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Barksdale-t sajnálom,személy szerint csíptem.De gondolom nem mutatott eleget a csapatnál eltöltött idő függvényében.
Kíváncsi leszek hallunk e még róla valahol.

Willi Smith a zone blocking ismeretével,plusz ismerve a T állományunk lehet megszilárdította a helyét végleg nálunk.

OFF: ncaa-be mely magas cornerek vannak akik 1-2 körös tehetségek lehetnek és érdemes rájuk figyelni?Habár RM-t ismerve nem a kiemeltség számít hanem a fizikum és a játszani akarás,foci iq.

Azért komoly lenne ha DHB tényleg játszana.De természetesen megértem és nem szomorkodom ha csak a bye week után térne vissza.Hisz nem egy meccsből áll a szezon és hosszabb távon fontosabb.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
19-es számot kapta Gurley és 54-eset So'oto, mindketten edzenek a mai edzésen.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Na de nem akarom offolni az egészet, legyen ez csak személyes vélemény, amire nem kell reagálni, mert jönnek a vérszemes steelers fanok és szétoffolják a topikot.MarioAna
ők Willie Smith chop blockját hozhatják fel, Ziggy Hoodon. azt sem fújták be, és Hood is megsérült, neki a térde.
deyell
Az egyik blogon azt fejtegette a srác, hogy az nem volt szabálytalan chop blokk a mai nfl-ben érvényes szabályok szerint. Ha érdekel belinkelem a blogot, ott le van írva részletesen.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
twitterről: "Steelers safety Ryan Mundy fined $21,000 for his hit on Heyward-Bey. Mundy plans to appeal."

És még tervezi hogy fellebbez, remélem megduplázzák a büntetését a fellebbezése által! Bruce
Főleg, hogy még két durva megmozdulása volt ezen felül.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
twitterről: "Steelers safety Ryan Mundy fined $21,000 for his hit on Heyward-Bey. Mundy plans to appeal."

És még tervezi hogy fellebbez, remélem megduplázzák a büntetését a fellebbezése által!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
Ezt egyik külföldi fórumon olvastam:
"This is a 5-win (or so team). I mean I'm as big a homer as anyone here, but I still gotta call a spade a spade:

1. The pass defense was terrible before the injuries and now it's clearly the worst in football.
2. The D-line was grossly overrated and looks old and slow.
3. McClain still hits 90% of the holes wrong. On 4th and 1 when Pitt. ran up the middle (big shock) McClain darted way to the left and left a gap I could run through (and I'm fat).
4. The special teams coverage on kicks is horrible.
5. The o-line is spotty and every wide play is 0-gain to a big loss.

We are only going to win games where: (a) the other team turns the ball over a lot; or (b) their defense sucks too and we get in a scoring fest, like Sunday. Anyone who thinks this is a good team is smoking the ganja pipe WAY too much . . . ."

Van azért benne valami!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 457 — Sic semper tyrannis!
So'oto meretei alapjan 6'3 263 inkabb 3-4 OLB mint 4-3...Ihenacho is inkabb RDE poszton tunt fel meg STben, gondolom ez var Vic-re is...

Masik exPacker ki helyere jott?
Ford twitteren azt irta, h DHB jatszik vasarnap...komoly lenne. Tavaly is volt neki 1 nagy hitje es asszem azutan is rogton visszatert...Rolni
Joe Barksdale lett waivelve!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
So'oto meretei alapjan 6'3 263 inkabb 3-4 OLB mint 4-3...Ihenacho is inkabb RDE poszton tunt fel meg STben, gondolom ez var Vic-re is...

Masik exPacker ki helyere jott?
Ford twitteren azt irta, h DHB jatszik vasarnap...komoly lenne. Tavaly is volt neki 1 nagy hitje es asszem azutan is rogton visszatert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!