Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Leigazoltuk Vic So'oto-t, aki a Packersben volt LB és waive-ltük Carl Iheanacho-t. Érdekességképpen megjegyezném, hogy So'oto, Junior Seau másodunokatestvére.

Valamint megszereztük Tori Gurley WR-t, aki szintén Packershez kapcsolható, de jelenleg a Minnesota PS-én volt. DHB sérülésével esedékessé vált egy biztonsági WR szerzése. Ugyanakkor valamelyik oldalon láttam, hogy a sérültlistán van Criner és Streater is a Steelers elleni meccs után.
De ez majd kiderül, hogy ki edz és ki nem a héten.

Elég csúnyán bajban lennénk, ha csak egyedül Moore és Hagan lenne egészséges...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
(Rolni és BMG)

A TE poszton Myers tényleg zsír és Knapp is frankón használja váltogatva a két "újoncot". Szerintem ez az év hatalmas tanulási folyamat nekik,értékes tapasztalat s így ezáltal jövőre már teljes értékű TE-ként állhatnak majd Myers mellett.
Szóval ez a poszt rendben lesz,sőt a különböző stílusok végett elég sokoldalú is a gárda.

Palmer egyre jobban,komfortosabban és ami nagyon fontos sokkal labda biztosabban mozog az új rendszerben.
Jól érzi a társakat(Oline) s egyre jobb a kapcsolata az elkapókkal (gondolok itt az időzítésre és a chemistry-re).
Sőt személy szerint én még tűzet,energiát is láttok a játékában ami az elmúlt pár évben már nem volt elmondható.

(itt jegyezném meg,hogy piszok jó volt látni amikor olvasta a védelmet és áthívta a játékot,Mcfadden meglódult és 64yard TD)

Pryor szépen dolgozik és DeFillipo sokat dolgozik vele edzésen.Szerintem rendben lesz.S csak az lesz a kérdés,hogy már jövőre harcban lesz a kezdőért vagy még kap egy extra évet.

A futásunk bár nem olyan mint amire szezon előtt számítottunk de ahogy Knapp is mondta türelem.Jó lesz az csak össze kell rázódnia az Oline-nak.S bár a fentebb említett futott td-t leszámítva még mindig dadogott a futó játék de azért már sokkal több biztató megmozdulás volt ezen a meccsen.

CB poszt amúgy sem volt acélos de így aztán pláne.Remélem Spencer hamar felépül s akkor ő meg Lee talán tudnak majd egy átlag szintet hozni.
De az fix,hogy se Spencer se Bartell nem kap hosszabbítást és az is,hogy ez a legnagyobb NEED!Én személy szerint kiegyeznék egy a Rolni által is írt 1draftolt és egy 1FA felállással (Csak némiképp életképesebb FA legyen az akit leigazolunk).
Lee szerintem sem rossz de kezdőbe alapnak kevés (még, aztán lehet,hogy menet közben előlép).
Hanson-al kapcsolatban csodálkozok,mert bár új neki a rendszer de alapjaiban mondhatni,hogy még sem.Hisz kellő éles tapasztalata van és Philiben is zóna alapú 4-3 def-et toltak.S ugye világ életében nickelt játszott és a sérülések előtt ott sem volt meggyőző.
Én inkább majd Chekwa-ra leszek kíváncsi,hogy tud e annyit fejlődni idén,hogy megragad az 53ba vagy beszürkül végleg psbe vagy cut.

Ami meg az RDE és a DT illetve a puss rush-unkat illeti.
Szerintem Shaugnessy a sérülése előtt nagyon zsír volt pass rush terén s mint ismeretes futás ellen is megállja a helyét,nem is akárhogy.Ami nála érződik az az egyéves rozsda.Véleményem szerint egy két meccs és jönni fog a konzisztens nyomás a részéről.(már csak az örök szabályszerűség végett is : a szerződés utolsó évében mindenki jobban szerepel😊 )
Houston rendben van főleg így,hogy robbanékonyabb.Bár a PS alapján tőle is egy kicsivel több back field penetration várok.(illetve némiképp hiányolom a psben látott frankó Wheeler blitzeket is ill azok hatékonyságát).
Tollefson megbízható csere,ami külön jó mert szint vissza esése nélkül van lehetőségünk a meccs közbeni rotálásra.
Az RDE need-t én sokkal inkább Crawfordtól teszem függő,mert bár nagyon nyers de fizikálisan hatalmas potenciállal rendelkezik és a PSbe is megmutatkozott,hogy rendre back fieldre tudja magát verekedni.S ha úgy nézzük van bő egy éve tanulni,technikát finomítani megspékelve mindezt a meccsenkénti egy két snap által szerzett tapasztalattal.
Sey szerintem is távozni fog (bár nagy kedvencem) a már említett okok véget (kor,fizu).
Viszont Kellyben még van egy két jó év s RM majd megoldja,hogy fizuba se fájjon túlságosan a megtartása.Bár az is tény,hogy néha hajlamos eltűnni a pályáról de azért többségében még mindig kihagyná az ellen Oline a vele szembeni játékot.
Bilukidi biztató és az az egy két plusz év Kelly részéről szerintem pont elég az ő kezdőbe éréséhez.
Bryan számomra meggyőző és fix,hogy kap új szerződést. S akkor ő meg Kelly ill rotálva Bilukidi lesz a várható kezdő DT felállás.
Mindezek ellenére azért én is eltudnék képzelni egy jó kis 3technic pass rush DT (főleg ha még sem javulna e téren a helyzet).
Rolni az amúgy nem is olyan rég múltban egy bizonyos Warren Sapp 😊 már bizonyította,hogy egy DT is lehet olyan domináns,hogy külön figyelmet kapjon nem csak az RDE.
Személy szerint eltudnék képzelni és viselni is egy olyan "Kánaánt" mint anno Sapp és Burgess volt.

Minden esetre mint minden csapatban nálunk is van jó pár kérdés az azonban nagyon is kellemes és hosszabb távon mellettünk szól,hogy alapvetően egy nagyon fiatal gárda vagyunk.Aki végre kap némi felső konzisztenciát is és így aktuális,új sémával karöltve ha nem is idén vagy jövőre de záros határidőn belül ott lehetünk újra a rájátszásban.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ausberrynek ma van a szülinapja, remélem a héten nyerünk, ha már DA szülinapjára is nyertünk 😀Bruce
Aztán már csak egy megfelelő születési időponttal rendelkező rostert kell összeigazolni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ausberrynek ma van a szülinapja, remélem a héten nyerünk, ha már DA szülinapjára is nyertünk 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ami nekem meg csalodas kisse az a DL, foleg pass rush teren. Foleg Shaughnessy...nincs pressure, nincsenek sackek...ez igy keves. Per pill CB utan nalam a pass rusher a legnagyobb need. 4-3DE vagy 3-4 OLB az mindegy(sema dont majd), de kell a jo prospect majd sztem koran. 2. korunk nincs szoval 1. es 3. kor nalam CB es pass rusher lenne FA igazolasoktol es prospectektol fuggo sorrendben.
Rolni
Szerintem meg passrushban Shaughnessy a legjobb - a vasárnapitól eltekeintve, mert szinte semmit nem csinált -, csak neki van 1.5, meg Tollefsonnak egy fél sackje.
Szerintem Seymour a leggyengébb láncszem a DL-ben, öreg már sajnos. Kelly meg vagy nagyon jó, vagy semmilyen.
De ettől függetlenül egyetértek, kell passrusher, de én egy domináns DT-nek is örülnék...
BMG
Pass rush erkezhet belulrol is, de azert elmeletileg RDE posztrol kene jonnie igazan. Oda kene egy olyan ember akit kettozni kell, akire nagyon kell figyelni es ennek ellenere hozza a nyomast es a sackeket. Shaggy jo playa, de inkabb futas ellen jo.
DT poszton ott van Bryant aki szepen felno a kezdo szerephez sztem es van egy biztato rookie Bilulidi szemelyeben. Igazi NT kellene (evek ota) a stabil run Dhez. Sztem Kelly marad jovore is, Seymour nem. Ez kor, forma, fizetes miatt lehet igy.
Houston sztem teljesen rendben van mint base LDE, foleg ha pass szituknal DTbol tudna siettetni is. Crawford sztem arra lehet teljesen jo, h amikor Houston bemegy siettetni akkor o legyen a LDE. Egyenlore nem latom, h rendes rusher RDE legyen belole, de amennyire nyers meg ez is benne lehet a pakliban.
Tollefson mint csere DE jo most is es az lesz jovore is.
Egyedul a rusher RDE poszt ami lyukas...

Persze megoldas tobb is lehet:
1. Shaggy beindul es megtartjuk RDEnek, igy csak 1 NT kell draftrol/FArol.
2. Shaggyt visszahozzuk LDEnek, Houston megy be DTbe Bryant es Bilukidi melle. Igy "csak" egy RDE kell.
3. Shaggyt elengedjuk hozunk RDEt es NT-t draft/fa
4. Shaggyt elengedjuk, Crawford kezdo RDE lesz, NT es csere DE erkezik offseasonban.
5....
6....
Ja es akkor a sema valtast nem is vettem bele a jatekba 😊.
Meg mondjuk egy McClain hosszu eltiltast ami enyhen atrendezheti a needeket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ami nekem meg csalodas kisse az a DL, foleg pass rush teren. Foleg Shaughnessy...nincs pressure, nincsenek sackek...ez igy keves. Per pill CB utan nalam a pass rusher a legnagyobb need. 4-3DE vagy 3-4 OLB az mindegy(sema dont majd), de kell a jo prospect majd sztem koran. 2. korunk nincs szoval 1. es 3. kor nalam CB es pass rusher lenne FA igazolasoktol es prospectektol fuggo sorrendben.
Rolni
Szerintem meg passrushban Shaughnessy a legjobb - a vasárnapitól eltekeintve, mert szinte semmit nem csinált -, csak neki van 1.5, meg Tollefsonnak egy fél sackje.
Szerintem Seymour a leggyengébb láncszem a DL-ben, öreg már sajnos. Kelly meg vagy nagyon jó, vagy semmilyen.
De ettől függetlenül egyetértek, kell passrusher, de én egy domináns DT-nek is örülnék...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
de viszont a corner poszt annyira gyenge, hogy ütheti az egész évet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Myers az egyetlen játékos az NFL-ben jelenleg, aki több mint 9 passzt kapott el drop vagy incomplete nélkül. Tehát Myers a 3 meccse alatt a felé tartó 15 labdából mind a 15-öt elkapta. Sőt jelenleg ő a legtöbb yardot elkapó Raiders játékos is. 😊Bruce
es mi meg aggodtunk a TE poszt miatt...Rolni
Két dolog volt ami nagyon nagy hiányosságként volt felróva a Raiders ellen a szezon előtt. Egyik a TE a másik a CB sor.
A TE úgy látszik jelenleg nem égető probléma, sőt.
A CB gond viszont tényleg nagyon nagy gond.

További hiányosság volt a QB kérdése, de egyelőre az is jól működik.

A futást jónak várták és az meg nem igazán jó.
Bruce
TE poszt ugye a tapasztalatlansag miatt volt lehuzva, de Myers szerencsere a korabbi limitalt szerepkorben mutatott megbizhato teljesitmenyet tudta tartani (eddig). A fiatalokat pedig okosan hasznalja Knapp eddig.

CB gond igy a serulesek miatt komolyabb mint lenne, de azert amikor fenn volt a ket kezdo akkor sem villogtak. Eddigi teljesitmeny alapjan nem nagyon kap egyik sem hosszabbitast majd. Huff helyzete erdekes...ha meg lesz par meccse lehet belerazodik a dologba...Lee mint csere maradhat hosszutavon is, de sok neki ez a #1 szerepkor. Eddig Hanson nem nagyon gyozott meg arrol sem, h nickelbe erdemes foglalkoztatni, bar neki azert meg kurva uj a rendszer...
Packer PS kid jovoje is erdekes lesz...
Offseasonban kell sztem min. 1 vet, 1 korai draft pick meg meg par fiatal kesei kor/udfa...

QB poszton eddig rend van. CP egyre jobban erzi talan a rendszert, elkapokat. Ha Pryor fejlodese tettszik a staffnak, ide semmi sem kell...

Futas sokkal gyengebb mint vartuk, de erre terjunk meg vissza szezon felenel hatha...

Ami nekem meg csalodas kisse az a DL, foleg pass rush teren. Foleg Shaughnessy...nincs pressure, nincsenek sackek...ez igy keves. Per pill CB utan nalam a pass rusher a legnagyobb need. 4-3DE vagy 3-4 OLB az mindegy(sema dont majd), de kell a jo prospect majd sztem koran. 2. korunk nincs szoval 1. es 3. kor nalam CB es pass rusher lenne FA igazolasoktol es prospectektol fuggo sorrendben.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Myers az egyetlen játékos az NFL-ben jelenleg, aki több mint 9 passzt kapott el drop vagy incomplete nélkül. Tehát Myers a 3 meccse alatt a felé tartó 15 labdából mind a 15-öt elkapta. Sőt jelenleg ő a legtöbb yardot elkapó Raiders játékos is. 😊Bruce
es mi meg aggodtunk a TE poszt miatt...Rolni
Két dolog volt ami nagyon nagy hiányosságként volt felróva a Raiders ellen a szezon előtt. Egyik a TE a másik a CB sor.
A TE úgy látszik jelenleg nem égető probléma, sőt.
A CB gond viszont tényleg nagyon nagy gond.

További hiányosság volt a QB kérdése, de egyelőre az is jól működik.

A futást jónak várták és az meg nem igazán jó.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
MarioAna
Mundyról annyit, hogy Streaternek kinyomta a szemét, kiütötte DHB-t és az utolsó drive-nál Myersnél is fejre ment - a bíró urak egyszer sem fújták be -, szerintem illene neki egy eltiltás.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Myers az egyetlen játékos az NFL-ben jelenleg, aki több mint 9 passzt kapott el drop vagy incomplete nélkül. Tehát Myers a 3 meccse alatt a felé tartó 15 labdából mind a 15-öt elkapta. Sőt jelenleg ő a legtöbb yardot elkapó Raiders játékos is. 😊Bruce
es mi meg aggodtunk a TE poszt miatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Myers az egyetlen játékos az NFL-ben jelenleg, aki több mint 9 passzt kapott el drop vagy incomplete nélkül. Tehát Myers a 3 meccse alatt a felé tartó 15 labdából mind a 15-öt elkapta. Sőt jelenleg ő a legtöbb yardot elkapó Raiders játékos is. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egy csomó topicban szidják a bírókat! Én is betársulok már melléjük, mert milyen szar bírók lehetnek azok, akik minket csak 14-szer (azaz meccsenként 4,3-szor) büntetnek meg. Tavaly ilyenkor már 30 fölött jártunk 😀Bruce
Vigyázz a végén még erre jár vki és bevádol h ti álltok a zebra lockout hátterében 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Egy csomó topicban szidják a bírókat! Én is betársulok már melléjük, mert milyen szar bírók lehetnek azok, akik minket csak 14-szer (azaz meccsenként 4,3-szor) büntetnek meg. Tavaly ilyenkor már 30 fölött jártunk 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Na de nem akarom offolni az egészet, legyen ez csak személyes vélemény, amire nem kell reagálni, mert jönnek a vérszemes steelers fanok és szétoffolják a topikot.MarioAna
ők Willie Smith chop blockját hozhatják fel, Ziggy Hoodon. azt sem fújták be, és Hood is megsérült, neki a térde.

choose life
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
DHB-ról van hír? most néztem meg végig a meccset, hát nem volt semmi amit kapott.Amadeus91
| erre csak azt tudom mondani, hogy volt kitől tanulnia (mármint annak a féreg Mundynak). Semmi bajom a kemény játékkal, de az alattomosságot kizárnám az NFL-ből, már pedig az utóbbi időben piccbörg meccsen volt belőle bőven. Tudom, Saints bounty botrány, meg Rams vs Redskins meccs, de mégis. Na de nem akarom offolni az egészet, legyen ez csak személyes vélemény, amire nem kell reagálni, mert jönnek a vérszemes steelers fanok és szétoffolják a topikot. |
Remélem DHB minél előbb felépül. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
DHB-ról van hír? most néztem meg végig a meccset, hát nem volt semmi amit kapott.Amadeus91
van. kiengedték a kórházból. megúszta agyrázkódással + nyaksérüléssel. Allen beszélt vele, azt mondta, fáradtnak tűnt, de rendben lesz, most otthon pihen. a bye week után játszhat.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
DHB-ról van hír? most néztem meg végig a meccset, hát nem volt semmi amit kapott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A passzvédekezésről annyit, hogy BigBen csak akkor nem passzolt sikeresen, ha nem akarta.
Aztán saját magukat szívatták a büntetésekkel, meg a labdavesztésekkel.

A lényeg, hogy megvan a W.

(a shortcut-ok olyan kedd-szerda körül kerülnek 10 yardon belülre)
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mink igazi tahó bunkók vagyunk! De igazából ezért szeretjük ez a csapatot! 😀
Bele szorult az őszirózsás forradalmárunk seggébe a terrible towel! 😀
 www.youtube.com/watch?v=EU51fx-Jdzk&hd=1TST
Ez hatalmas 😀))Big L
Meg milyen Fiesta ment a stadionban is már! 😀
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Bruce nézd meg Big Ben számait és megkapod a választ 😊
Huff iszonyat távol állt fel többnyire, sokszor Lee is, így volt rengeteg easy completion a másik oldalon. Huff FS és nem CB nem véletlenül, de ahhoz képest helytállt.
Pass rush az ami kurvára hiányzik...Ben annyi időt volt a zsebben amennyit akart többnyire...aztán ha mégis jött némi nyomás simán kilépett belőle, de ez mondjuk neki elég jól megy 😊
Gionak volt egy ütős hitje, de azért nyalogatta a yardokat...Branch nem volt a toppon most
Wheeler igen jó FA pick up volt és McClainnel is elégedett vagyok. 1 csúnya hibát láttam tőle asszem a 4&1 futásnál 4.ben...
Burris ha így folytatja nem fogja Curryt visszaengedni a kezdőbe...LB sor egész pofás kezd lenni...

Futás összességében gyatra, de volt pár jó futás pl a TD drive is...ez azért bíztató, mert kezdik talán megérezni a dolgot...Denver ellen talán elindul a dolog...

Palmer első félidőben gyengus volt, de 2.ban elindultak. Moore sokat számított sztem. Myers, Ausberry és Gordon is kapott laszdit...nem panaszkodhatunk a TE egységre...
DHB sztem jövőhetet skippelni, így kell is, h Moore felpörögjön...Streater és Hagan is bíztató volt...
Érdekes, h DMC most nem nagyon kapott passzt...
Ahogy olvastam Atlanta ellen mindent benyelt a Denveri sec, szóval bízhatunk erős passz O folytatásban...Rolni
Az LB sorunk nekem is kimondottan tetszik.Burris játéka különösen,nagy kedvencem lett a PS alatt.
S azzal is egyet értek,hogy ha így folytatja akkor Curry kiszorul a kezdőből (lehet nem is baj főleg ha hosszabb távon nézzük a dolgokat).

A futás még tényleg nem az igazi viszont ellentétben az első két meccsünkkel már legalább mutatott élet jeleket.Jó lesz az csak türelem ahogy Kanpp is mondta. 😊

Remélem DHB-nak nincs semmi komolyabb baja (elvileg azt nyilatkozta az egyik doki,hogy most megúszta).A BYE WEEk után jó lenne ismét pályán látni.
Moore szép lassan belerázódik és komoly kis O lesz itt a futással együtt.

Palmert külön élvezet nézni,hogy meccsről meccsre egyre komfortosabban mozog az új rendszerben és szinte újjá ébredt akár egy főnix.Bootleg play után majd nem first down futni.Ha 2-3 évvel ezelőtt valaki ezt mondja Palmerral kapcsolatban körbe röhögik.

Ami meg a TE trionkat illeti Myers már Miller mellett is konzisztensen játszott csak akkor kevesebb szerep hárult rá!Szerencsénkre megtartotta jó szokását rivalda fényben is 😊!Ausberry és Gordon meg szemtelenül diatal hatalmas potenciállal.Szépen beletanulnak és zsír lesz.
Személy szerint Ausberry játékát nagyon kedvelem és élmény nézni az egy - egy éles meccses megmozdulását.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Nem tudja véletlenül valaki, hogy ezek a short cut változatok honnan érhetőek el a meccseinkről?

Mert sokkal gyorsabban végig tudom pörgetni a meccset az átkötő jelenetek nélkül és mostanában kevés időm jut úgyis mindenre...Bruce
 tenyardtracker.com

ide szokták feltölteni, egyelőre még nincs fent.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy ezek a short cut változatok honnan érhetőek el a meccseinkről?

Mert sokkal gyorsabban végig tudom pörgetni a meccset az átkötő jelenetek nélkül és mostanában kevés időm jut úgyis mindenre...
több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Most néztem meg másodjára is a meccset. Jól esett az az igazság 😀

Remélem DHB sérülése nem súlyos!

Kellett már ez a siker !

Let's go Raiders!

több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Mink igazi tahó bunkók vagyunk! De igazából ezért szeretjük ez a csapatot! 😀
Bele szorult az őszirózsás forradalmárunk seggébe a terrible towel! 😀
 www.youtube.com/watch?v=EU51fx-Jdzk&hd=1TST
Ez hatalmas 😀))