Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ma egy éve halt meg Al Davis!
Bruce
Nem lájkolom, de igen én is most akartam írni! Egy nap mikor Superbowlt nyerünk lenéz majd a fieldre és kolosszális jajveszékelésekkel az összes csapatot kiröhögi! 😉

Ma azért gyújtok egy gyertyát.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ma egy éve halt meg Al Davis!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
Bruce
kb mint a Vikes-49ers volt. Tipikus meglepetés meccs.Amadeus91
😊
ugy legyen, bar nem nagyon tudom elkepzelni, Ryanek nem dongolnek a foldbe minket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
Bruce
kb mint a Vikes-49ers volt. Tipikus meglepetés meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.hum
Ez igaz, de sajnos nagy pálfordulás kell a játékunkba, ha ezt ki akarjuk használni. Sajnos már két vereségünk van a csoportban, így már rettentő nehéz dolgunk van, mert minimum 3 győzelem kellene.

A héten pedig jön az Atlanta, akik eddig veretlenek és elég durva elkapóik vannak, valamint ha valami csoda folytán megfognánk a passzjátékot, akkor még mindig ott van Turner...
több mint 11 éve
hum 49
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/ TST
Viszont a többiek mindhárman kikaptak. Ennél jobb hét nem nagyon lehet a jelenlegi helyzetben.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ma legalább tuti nem kapunk ki... :/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052


 www.raiders.com/news/article-1/Gorilla-Rilla-and-His-Bride-Celebrate-with-Raider-Nation/af2a3824-f0f1-423b-957f-756e9974a119

Just Married

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Itt meg szóba került az 1. feka punter, ő az:  www.nfl.com/player/gregcoleman/2511740/profileempty taxi
no meg ott van a Browns puntere, Reggie Hodges, ő is fekete. nem King lenne az egyetlen a ligábandeyell
az 1.-ről volt szó egyébként all-time legjobb feka punter ő, 3-szoros Pro Bowler, 2-szeres All-pro.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ptg4t5wyvmgpo2vc5agc
Reggie Roby Stats, News and Video - P | NFL.com
Latest on P Reggie Roby including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Itt meg szóba került az 1. feka punter, ő az:  www.nfl.com/player/gregcoleman/2511740/profileempty taxi
no meg ott van a Browns puntere, Reggie Hodges, ő is fekete. nem King lenne az egyetlen a ligábandeyell
De majd ő lesz az első all-pro!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Itt meg szóba került az 1. feka punter, ő az:  www.nfl.com/player/gregcoleman/2511740/profileempty taxi
no meg ott van a Browns puntere, Reggie Hodges, ő is fekete. nem King lenne az egyetlen a ligában

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Des kicsi lenne a falba míg LBnek meg nagy.Kelly,Bilukidi,Houston,Carter tudna DE-t tolni de akkor ahogy írtad is kellene egy kezdő szintű NT és legalább egy back up.Arról persze nem beszélve,hogy mind Bilukidinek mind Kellynek új lenne a szitu és bár eltérő szinten de tanulniuk kellene.Ugyan ez igaz az LBinkre.Rolo,Burris és Carter tudna kezdeni de cserének kit állítanál?Goethel,Wheeler és Curry nem alkalmasak rá.Szóval ez újabb 3pick vagy sok pénz free agent piacon.
Cubehead
Carter 250 font, már a 280 is kicsit kevés 3-4 DE-nek.
Curryről meg azt írnák anno a prospect ismertetőkben (igaz közel sem lett akkora spíler mint aminek beharangozták) h 3-4-ben és 4-3-ban bárhol lehet helye az LB-sorban.
Itt meg szóba került az 1. feka punter, ő az:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/jao2nismff9lybqoqoqt
Greg Coleman Stats, News and Video - P | NFL.com
Latest on P Greg Coleman including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ha 3-4ről beszélgetünk:

Houston, Bryant, Bilukidi, TK és Sey ha maradnak mind tudnának 3-4 DE-t játszani. Houston és Bilukidi sztem kimondottan jól, míg Bryant inkább rusher lenne mint base ember.

ILB posztra McClain, Wheeler, Curry, Goethel és Burris sztem alkalmas lenne.

OLB posztra Crawford és talán Shaggy meg Burris (egyetemen3-3-5ben OLB volt) menne el.

Secondary szempontjából tök mindegy.

Így NT és pass rusher posztokkal kellene foglalkozni a váltáshoz és maradna ugye a CB ügy.

A váltás sose könnyű, de ahogy meglépték a ZBS-t és a WCO-t rögtön, úgy a 3-4et is hamar kellene meglépni ha tényleg akarják, hogy ne folyamatos rebuild legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nem gondolnám, hogy alkalmatlan a keretünk 3-4-re.

A falban bárki tud DE-t játszani csak egy igazi brutál NT kell (ez a draft lenne)

Az LB sorban ILB-re lenne jelentkező azt hiszem és OLB-t is tudunk kiállítani és lehet hogy még Shaughnessy is alkalmas lehetne rá. Sőt sztem Carter is.

Szóval sztem nem lenne túl nagy gond a váltás egy NT draftolása után.
Bruce
Azért az alkalmas lehet rá még nem életbiztosítás... Carter meg akkor lett igazán szar Washingtonban, amikor átálltak 3-4-re és OLB-t kellett játszania. Pedig akár alkalmas is lehetne rá... 😛

A mostani falatokból Houstont el tudom képzelni mondjuk DE-ként, Seymour szerintem már messze nem lenne olyan domináns, és mást nem annyira látok a falatokban, aki stabil kezdő szintet tudna hozni 3-4-ben kétely nélkül.somoskovig
Kelly is játszott 3-4 DE-t 2005 környékén, még most is tudna játszani. Big Sey is ugyanez, ők ketten rotálódva és kiegészülve Houstonnal + ugye amit írtam hogy kell egy NT, egész jó fal lenne még most is.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Nem gondolnám, hogy alkalmatlan a keretünk 3-4-re.

A falban bárki tud DE-t játszani csak egy igazi brutál NT kell (ez a draft lenne)

Az LB sorban ILB-re lenne jelentkező azt hiszem és OLB-t is tudunk kiállítani és lehet hogy még Shaughnessy is alkalmas lehetne rá. Sőt sztem Carter is.

Szóval sztem nem lenne túl nagy gond a váltás egy NT draftolása után.
Bruce
Carter játszott DE és OLB ként is 3-4be.MOndjuk DE-ként jobban ment neki.
Shaugnessy 50/50,hogy tudna de véleményem szerint ha tudna is kérdés milyen szinten.4-3ba zsír főleg ha teljes egészében lerázza magáról az egy évnyi rozsdát.
Des kicsi lenne a falba míg LBnek meg nagy.Kelly,Bilukidi,Houston,Carter tudna DE-t tolni de akkor ahogy írtad is kellene egy kezdő szintű NT és legalább egy back up.Arról persze nem beszélve,hogy mind Bilukidinek mind Kellynek új lenne a szitu és bár eltérő szinten de tanulniuk kellene.Ugyan ez igaz az LBinkre.Rolo,Burris és Carter tudna kezdeni de cserének kit állítanál?Goethel,Wheeler és Curry nem alkalmasak rá.Szóval ez újabb 3pick vagy sok pénz free agent piacon.
S akkor arról a perspektíváról még nem is beszéltünk,hogy a 3-4nek maga a front seven a lelke ha az szar vagy csak átlagos akkor nem lesz soha számot tevő a defense.
S ha megnézzük nem épp a legkomolyabb 3-4 ez így még ha alapjáraton tudják is ezt játszani a srácok.PLUSZ ott van ugye még az is ha ez így nem lenne ellégé,hogy újabb év újabb séma az elmúlt időszakban már kitudja hanyadik új alap felállással megfejelve.
Tehát mire lenne belőle is valami ami egy egész szezonban számolható tényező és nem csak egy két meccs erejéig addigra ez a fiatal gárda is ott tartana,hogy addigra a kor kezdene a sérülésekkel közbe szólni.

Persze ebben van némi szkepticizmus is a részemről,hisz mondom én a sikert nem a felállásban és a séma váltásban látom (az már meg volt idén).Hanem a normális DRAFTokban (pl mint az idei is a helyzetünk ellenére) és némi konzisztenciában,hogy hadd szokják a srácok,alakuljon az összhang a chemistry.Valamint a sok videózás és olvasás fejlesztésben.



több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Nem gondolnám, hogy alkalmatlan a keretünk 3-4-re.

A falban bárki tud DE-t játszani csak egy igazi brutál NT kell (ez a draft lenne)

Az LB sorban ILB-re lenne jelentkező azt hiszem és OLB-t is tudunk kiállítani és lehet hogy még Shaughnessy is alkalmas lehetne rá. Sőt sztem Carter is.

Szóval sztem nem lenne túl nagy gond a váltás egy NT draftolása után.
Bruce
Azért az alkalmas lehet rá még nem életbiztosítás... Carter meg akkor lett igazán szar Washingtonban, amikor átálltak 3-4-re és OLB-t kellett játszania. Pedig akár alkalmas is lehetne rá... 😛

A mostani falatokból Houstont el tudom képzelni mondjuk DE-ként, Seymour szerintem már messze nem lenne olyan domináns, és mást nem annyira látok a falatokban, aki stabil kezdő szintet tudna hozni 3-4-ben kétely nélkül.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem gondolnám, hogy alkalmatlan a keretünk 3-4-re.

A falban bárki tud DE-t játszani csak egy igazi brutál NT kell (ez a draft lenne)

Az LB sorban ILB-re lenne jelentkező azt hiszem és OLB-t is tudunk kiállítani és lehet hogy még Shaughnessy is alkalmas lehetne rá. Sőt sztem Carter is.

Szóval sztem nem lenne túl nagy gond a váltás egy NT draftolása után.
Bruce
Ha Andre Carter-re gondolsz, akkor ő biztosan nem jó 3-4-ben. Emiatt jött el a Redskins-ből egy év próbálkozás után, s ezért jött a Pats-be, mert mi meg fű alatt átálltunk 4-3-ra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nem gondolnám, hogy alkalmatlan a keretünk 3-4-re.

A falban bárki tud DE-t játszani csak egy igazi brutál NT kell (ez a draft lenne)

Az LB sorban ILB-re lenne jelentkező azt hiszem és OLB-t is tudunk kiállítani és lehet hogy még Shaughnessy is alkalmas lehetne rá. Sőt sztem Carter is.

Szóval sztem nem lenne túl nagy gond a váltás egy NT draftolása után.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Draftpozíciótól függően hoznék cornert, vagy premier rushert esetleg DT-t ha mindkét rosszéletűt vágjuk.
QB-t nem, ha nagyon elöl draftolunk akkor is egy Cleveland féle letrade játszana nálam aztán Amerson mert Wolfpack homer vok, de hát ez oly messze van😀


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Kinn megindult némi töprengés már draft témában.

Alapvetően 2 tábor van, lesz sztem főként.
Egyik csapat QB draftot akar. Egyértelmű, hogy kell egy franchise QB végre Oaklandben is. Palmer noha eddig jól játszik öreg már ahhoz, h ennek tekintsük.
Másik tábor pont Palmer játékára hivatkozva nem akar QB draftot látni. Azt "mondják" per pillanat akkora gondok vannak CB, pass rush terén, hogy inkább a lehető legjobb D playa jöjjön, hiszen QBnk van és CP vszeg rövidtávon jobb opció amúgy is mint egy rookie.

Érdekes és sztem igen komplex kérdés.

Való igaz, h a QB bőven nem a legnagyobb problémánk. Igaz, h leginkább D segítség kellene és abból igazán komoly féle.
Az is igaz, h minden évben vannak, lesznek franchise QBnak valók, tehát 2014ben is ráérnénk CP utódját draftolni. Akkor is lenne még ideje CP mögött 1 évet padozni, tanulni.
Ugyanakkor van itt egy olyan gond sztem, hogy ha 2013ban ráfekszünk a D összepofozására drafton FA periódusban és összerakunk végre egy rendes (első évben csak tisztességes közepes) védelmet akkor vszeg jobb rekordunk lesz majd mint idén. Ebből következhet, h nem leszünk olyan draft helyzetben, h franchise QB-t draftoljunk, persze pont pl Rogers-GB példa van az ellenkezőjére is.
Így már kicsit érdekesebb döntés egy remek védő és egy potenciális fr. QB között dönteni.

Én most abszolút BPA alapon vagyok. Persze úgy lenne az igazi, ha a BPA egybe esne a needel 😊

Ti mit mondtok?
QB?
CB?
pass rusher?
BPA?Rolni
Véleményem szerint sem a QB a fő gondunk.Palmernek egyre jobban fekszik a séma és szinte megfiatalodott benne.Plusz ha vesszük RM Green Bay-s vonulatát és Rogers sikerességi mintáját akkor ott van nekünk Pryor,mint project/franchise QB.

Szóval én azon táborhoz csatlakozom ezen kérdésben akik szerint a DEF-t kellene megerősítenünk.Egy Free agent és egy jó rookie CB első körben.A harmadikban meg vagy Oline vagy egy jó pass rusher akár DT akár DE.



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
3-4? Amadeus91
Többször volt már róla szó, hogy váltani kéne, de ez az offseason még nem volt elég rá, elvileg a következőben már jobban tudnak efelé tendálni.Bruce
Én nem hiszem,hogy maga a felállás (4-3 vagy 3-4) olyan sokat dobna a sikerességen,hogy azt mondjuk hajrá váltsunk.(Bőven van mind a kettő felállás sikerességére példa és ellen példa is.)
Véleményem szerint sokkal inkább a játékosok tehetsége és az alkalmazott séma,hogy az mennyire sok rétű és,hogy mennyire az adott DEF keretre szabott.(PL ott van Mike Martz, van egy papíron űber zsír off sémája de annyira speckó játékosok kellenek hozzá,hogy most már sokadik csapatnál sem vált be (Detroit,Chicago).
Mindamellett a DEF keretünk javarészt 4-3ra alkalmas na már most jó sok free agent és rookie kellene egy komplex rendes váltáshoz.
Plusz számolni kell azzal is ugye,hogy a sima 3-4 alap emberek nem teremnek minden bokorban és akkor még nem beszéltünk arról,hogy jó is nem csak átlag teljesítményre képes 3-4 játékos.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
3-4? Amadeus91
Többször volt már róla szó, hogy váltani kéne, de ez az offseason még nem volt elég rá, elvileg a következőben már jobban tudnak efelé tendálni.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
3-4?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Gőzöm sincs kik ezek a fickók, de Star Lotulelei neve már most jobban bejön 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Első körben nekünk most egy Raji vagy Suh típusú DT kellene és most meghúzni a 3-4-es védekezésre való váltást. Bruce
egyetértek. lesz is ehhez megfelelő ember, Johnathan Hankins vagy Star Lotulelei lehet a befutó. free agentek közül pedig elhozzuk Dominique-Rodgers Cromartie-t, esetleg Brent Grimest. 😊

choose life