Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Casey Hayward érkezése szerintem érthető és korrekt igazolás.

Nem vagyok benne biztos, hogy azt a Hayward-ot kapjuk, aki évekig remekelt Bradley és Milus keze alatt, mert tavaly elég gyengén teljesített, de remélhetőleg a hanyatlás egy része a sérülései miatt voltak és van benne még egy jó szezon.

Érdekes vele kapcsolatban, hogy szinte megegyezik Damon Arnette-el méretben és sebességben, szóval remek forrás lehet Arnette számára.

Casey tud a szélen és slotban is játszani, így Arnette fejlődésétől függen többféle szerepe lehet az év során.

CB depth szerintem teljesen rendben van ez a pick up után. Most jöhet Bradley és Milus meg a fiatalok fejlődése.


Jeff Heath 2 hete még kezdő FS volt Mayock nyilatkozatában, most meg repül 😊 Ilyen ez a pop szakma...nyerünk vele 3M-t és valljuk be őszintén, sokat nem veszítünk. A draft után elég jó esély volt erre, de TC utánra tettem volna inkább a lépést.

Abram, Joseph, Moehrig, Gillespie lesz a négyes hátul és évek óta ez a legpofásabb S sorunk, illene elfogadható szinten játszaniuk 😊
Érdekes lesz Joseph és Gillespie szerepe, de erről majd a S elemzőben 😊
Rolni
Az isteni Deablo-t akkor te LB-be várod?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Casey Hayward érkezése szerintem érthető és korrekt igazolás.

Nem vagyok benne biztos, hogy azt a Hayward-ot kapjuk, aki évekig remekelt Bradley és Milus keze alatt, mert tavaly elég gyengén teljesített, de remélhetőleg a hanyatlás egy része a sérülései miatt voltak és van benne még egy jó szezon.

Érdekes vele kapcsolatban, hogy szinte megegyezik Damon Arnette-el méretben és sebességben, szóval remek forrás lehet Arnette számára.

Casey tud a szélen és slotban is játszani, így Arnette fejlődésétől függen többféle szerepe lehet az év során.

CB depth szerintem teljesen rendben van ez a pick up után. Most jöhet Bradley és Milus meg a fiatalok fejlődése.


Jeff Heath 2 hete még kezdő FS volt Mayock nyilatkozatában, most meg repül 😊 Ilyen ez a pop szakma...nyerünk vele 3M-t és valljuk be őszintén, sokat nem veszítünk. A draft után elég jó esély volt erre, de TC utánra tettem volna inkább a lépést.

Abram, Joseph, Moehrig, Gillespie lesz a négyes hátul és évek óta ez a legpofásabb S sorunk, illene elfogadható szinten játszaniuk 😊
Érdekes lesz Joseph és Gillespie szerepe, de erről majd a S elemzőben 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Casey Hayward érkezett.
deyell
Nagyon jó igazolás!
Amadeus
Vannak még benne jó meccsek, de az utóbbi időben azért egyre többször volt vakon, mondjuk legalább ismeri Bradley rendszerét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 013
Casey Hayward érkezett.
deyell
Nagyon jó igazolás!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Casey Hayward érkezett.
deyell
Jeff Heath távozik.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Casey Hayward érkezett.

choose life
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 688 — Amerikai sportok rajongója
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
Levi
És az biztos baj lenne ha takarodna?😊
zavi27
No, de már a f@szunk tele a rebuild-del...
Pari
pont azért kéne elzavarnunk már végre. Sehova nem tart vele a csapat.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
Levi
És az biztos baj lenne ha takarodna?😊
zavi27
No, de már a f@szunk tele a rebuild-del...
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 688 — Amerikai sportok rajongója
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
Levi
És az biztos baj lenne ha takarodna?😊
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Én most 5-6 győzelmet látok, amiből 2, jó esetben 3 csoportmeccs + Bengals, Giants, Eagles.

Dolphins, Cowboys és a Bears lehet még meg ha minden klappol.

Ha nagyon optimista vagyok akkor sztem is 8-9 lesz a mérlegünk
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
A lényeg, hogy legalább wc legyen, különben Gruden takarodj.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 013
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.
Pari
11-6/10-7 reális.

Wild Card.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
A draft és az eddigi offseason alapján mit gondoltok az ide menetrendünkről?

2x Chiefs
2x Chargers
2x Broncos
Ravens
Browns
Steelers
Bengals
Colts
Dolphins
Cowboys
Eagles
Giants
Football team
Bears

a pff most improved teams 6-os listáján ott van 5 az idei ellenfeleinkből
Bears, Bengals, Browns, Giants, Chargers, sajna a Chiefs se romlott.
max. 8 Winre számítok.

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
 i.imgur.com/riYElaL.jpg

jött egy fehér RB és WR is.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Rolni!
Bruce amit mondott, hogy elküldik aki beválik, azt ténykeg Agholorral akarod cáfolni?
ulpianus
Nem akartam azt semmivel cáfolni.
(Tény, hogy elküldtek egy adag embert a falból. A három távozóból egyedül Hudson volt az igazán meglepő és egyedül Őt fogjuk várhatóan komolyan megérezni, mert Good vagy Simpson simán pótolja Gabe-t, TB meg szinte egyáltalán nem játszott tavaly.
Ettől függetlenül összedőlhet az OL play, de az a Hudson elcserélés miatt következik be, ha bekövetkezik...)

Amúgy ha már Agholort felhozod nekem nincs vele semmi gondom, hogy annyi pénzért elengedtük. Nagyon kíváncsi leszek milyen évet hoz le majd ott, de egy Ruggs 1\12-es draft után nem kell drágán tartani egy Agholort. Játszon Ruggs, lépjen előre, fejlődjön! Ha besül akkor meg takarodjon innen aki draftolta és aki nem tudta használni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Megszoktam már itt, hogy szeptember közepéig (jó esetben) túl pozitív a hozzáállás, aztán meg túl negatív lesz, amikor már látszik hogy nem úgy van minden, ahogy gondoltuk az offseasonban.

Meglátjuk mi lesz. Reménykedni én is reménykedem. Csak a jelek szerintem nem arra mutatnak, hogy túl pozitív lenne a változás most.
Mondjuk az tény, hogy annál a védeleménél csak jobb jöhet és az már magában akkora lökés lehet, hogy csak nézünk. De egyelőre én maradok a visszafogottabb oldalon! 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A draftértékelõ gyorscikkek szórakoztatóak. És semmire nem jók ezen kívül. Az se ért vele egyet jövõre, aki írta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Pont azon röhögök, hogy a FK-n kijött egy cikk melyben konszenzusosan a Raiders draftját ítélik az egyik legszarabbnak.
Szerintem meg baromi jó lett.
Orditó hiány volt a RT, S, DT, DE
Ehez képest
- Nálunk a class legjobb S-e
- Cable szerint az egyik legjobb RT alapanyag
- Egy DE aki abban a pillanatban az draft közvetités szerint a második legjobb bentmaradt DE volt vmelyik nfl.com-os szaki boardján
- Egy nevében passzoló S, aki cover/hibrid LB-be, de akár szélen is rostert foghat
- egy konszenzusos sleeper S, aki kiválóan védekezik TE-k ellen, de lehet hibrid LB
- egy CB akiről nem sokat tudni, de atletikus
- egy Center mélységnek, rotációba
valamint 2 sleeper UDFA

A mi csoportunkba, ahol Kelcek, Hillek, Allen-ek, fant-ok rohangálnak, nem feltétlenül a hagyományos 3-4/4-3 D a célra vezető Bradly kísérletezzen csak, találja meg az alapembereit, találja meg az embereit a hibrid posztokra, találja meg a kémiát, oszt jó lesz.
Nekem tetszik a darftunk, az offseason egésze FA-k, már más kérdés, az kevésbé.

Mindenki fényesre szopkodja a Bears meg a Browns f@szát, mert az egyik 4 év után ismét felcserélhetett egy QB-ért a másiknak meg ölébe hullott egy 2. körös LB "tehetség". Wouw
Na
Pari
mikor tanulod meg, hogy az FK-nál egyszerűen nem értenek ehhez a sportághoz?
Amadeus
kivételesen nem az Ő saruk 😊
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 013
Pont azon röhögök, hogy a FK-n kijött egy cikk melyben konszenzusosan a Raiders draftját ítélik az egyik legszarabbnak.
Szerintem meg baromi jó lett.
Orditó hiány volt a RT, S, DT, DE
Ehez képest
- Nálunk a class legjobb S-e
- Cable szerint az egyik legjobb RT alapanyag
- Egy DE aki abban a pillanatban az draft közvetités szerint a második legjobb bentmaradt DE volt vmelyik nfl.com-os szaki boardján
- Egy nevében passzoló S, aki cover/hibrid LB-be, de akár szélen is rostert foghat
- egy konszenzusos sleeper S, aki kiválóan védekezik TE-k ellen, de lehet hibrid LB
- egy CB akiről nem sokat tudni, de atletikus
- egy Center mélységnek, rotációba
valamint 2 sleeper UDFA

A mi csoportunkba, ahol Kelcek, Hillek, Allen-ek, fant-ok rohangálnak, nem feltétlenül a hagyományos 3-4/4-3 D a célra vezető Bradly kísérletezzen csak, találja meg az alapembereit, találja meg az embereit a hibrid posztokra, találja meg a kémiát, oszt jó lesz.
Nekem tetszik a darftunk, az offseason egésze FA-k, már más kérdés, az kevésbé.

Mindenki fényesre szopkodja a Bears meg a Browns f@szát, mert az egyik 4 év után ismét felcserélhetett egy QB-ért a másiknak meg ölébe hullott egy 2. körös LB "tehetség". Wouw
Na
Pari
mikor tanulod meg, hogy az FK-nál egyszerűen nem értenek ehhez a sportághoz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Pont azon röhögök, hogy a FK-n kijött egy cikk melyben konszenzusosan a Raiders draftját ítélik (nem az FK-sok, hanem a kinti szakik) az egyik legszarabbnak.
Szerintem meg baromi jó lett.
Orditó hiány volt a RT, S, DT, DE
Ehez képest
- Nálunk a class legjobb S-e
- Cable szerint az egyik legjobb RT alapanyag
- Egy DE aki abban a pillanatban az draft közvetités szerint a második legjobb bentmaradt DE volt vmelyik nfl.com-os szaki boardján
- Egy nevében passzoló S, aki cover/hibrid LB-be, de akár szélen is rostert foghat
- egy konszenzusos sleeper S, aki kiválóan védekezik TE-k ellen, de lehet hibrid LB
- egy CB akiről nem sokat tudni, de atletikus
- egy Center mélységnek, rotációba
valamint 2 sleeper UDFA

A mi csoportunkba, ahol Kelcek, Hillek, Allen-ek, fant-ok rohangálnak, nem feltétlenül a hagyományos 3-4/4-3 D a célra vezető Bradley kísérletezzen csak, találja meg az alapembereit, találja meg az embereit a hibrid posztokra, találja meg a rendszerét, a kémiát, oszt jó lesz.
Nekem tetszik a darftunk, az offseason egésze FA-k, már más kérdés, az kevésbé.

Mindenki fényesre szopkodja a Bears meg a Browns f@szát, mert az egyik 4 év után ismét felcserélhetett egy QB-ért a másiknak meg ölébe hullott egy 2. körös LB "tehetség". Wouw
Na

Szerkesztette: Pari
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Amadeus!
Yannick elit volt, amíg megfelelõ társai voltak. Abból él máig. Szvsz nem éri meg a pénzét, hiába iktriad hosszas hype kampánya. Nem viccbõl küldik el egy szezonban kétszer.

A futás elleni pass rusher nem létezõ fogalom.
Az elõrébb kell lépjenek nem tény, hanem kívánság.


Rolni!
Bruce amit mondott, hogy elküldik aki beválik, azt ténykeg Agholorral akarod cáfolni?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 013
Kivételesen én is azt gondolom, hogy most nem hiányzik a koncepció. A gond, hogy a PG féle védelmi koncepcióból evezünk át a Bradley féle koncepcióra és nehéz megítélni mi lesz a meglévő játékosokkal. Mennyit fognak fejlődni? Mennyivel fekszik majd jobban nekik a séma?

A DT poszt évek óta probléma és idén sem tudták megnyugtatóan megoldani. Ott abba az irányba mentek el, hogy legyen mennyiség és hátha valaki, valakik meglepően jól szerepelnek (mint mondjuk tavaly Agholor Wr poszton) és akkor lépünk előre egyet ezen a poszton is. Verseny lesz az biztos, persze bazi nagy krédőjel a kimenetele ennek a versenynek.
Én azért nem vagyok nyugodt, mert ezen, illetve általában a DL-en fog múlni a D sikere, de annyiban igazat kell adnom nekik, hogy nem volt FA-n olyan ember aki egyszemélyben megoldás lett volna és a draft se volt erős DT poszton. Ha ilyen nincs, akkor hozol egy kazal embert potenciállal és bizakodsz.
Quinton Jefferson, David Irving, Solomon Thomas, Darius Philon, Matt Dickerson, Kendal Vickers, Darius Stills
Ebből a 7 emberből kellene találniuk 2 vagy 3 olyan embert akik tudnak NFL szinten teljesíteni és ebből kéne ugye 1 aki NFL kezdő szintet tud hozni.
Erre jön még Ferrell és Nassib, akik beforoghatnak a szélről nickel, dime esetekben.
Azt is mondhatnánk, hogy nagyszámok törvénye alapján csak akad megfelelő ember, de persze az NFL se így működik, szóval vékony ez a jég, de jól is elsülhet azért ez.


Szeretnék írni majd egy hosszabb összegzőt a keretünkről posztonként és ott jobban kifejtem majd ezt a DT, DL kérdést is...
Rolni
Azt gondolom, hogy PG zone blitz lófaszából, ami annyira bonyolult volt, hogy ő maga sem értette - nyilván mert valójában Zimmer rendszere nem az övé - egy jóval egyszerűbb sémára állunk át. Azért ez önmagában javít a dolgokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Kivételesen én is azt gondolom, hogy most nem hiányzik a koncepció. A gond, hogy a PG féle védelmi koncepcióból evezünk át a Bradley féle koncepcióra és nehéz megítélni mi lesz a meglévő játékosokkal. Mennyit fognak fejlődni? Mennyivel fekszik majd jobban nekik a séma?

A DT poszt évek óta probléma és idén sem tudták megnyugtatóan megoldani. Ott abba az irányba mentek el, hogy legyen mennyiség és hátha valaki, valakik meglepően jól szerepelnek (mint mondjuk tavaly Agholor Wr poszton) és akkor lépünk előre egyet ezen a poszton is. Verseny lesz az biztos, persze bazi nagy krédőjel a kimenetele ennek a versenynek.
Én azért nem vagyok nyugodt, mert ezen, illetve általában a DL-en fog múlni a D sikere, de annyiban igazat kell adnom nekik, hogy nem volt FA-n olyan ember aki egyszemélyben megoldás lett volna és a draft se volt erős DT poszton. Ha ilyen nincs, akkor hozol egy kazal embert potenciállal és bizakodsz.
Quinton Jefferson, David Irving, Solomon Thomas, Darius Philon, Matt Dickerson, Kendal Vickers, Darius Stills
Ebből a 7 emberből kellene találniuk 2 vagy 3 olyan embert akik tudnak NFL szinten teljesíteni és ebből kéne ugye 1 aki NFL kezdő szintet tud hozni.
Erre jön még Ferrell és Nassib, akik beforoghatnak a szélről nickel, dime esetekben.
Azt is mondhatnánk, hogy nagyszámok törvénye alapján csak akad megfelelő ember, de persze az NFL se így működik, szóval vékony ez a jég, de jól is elsülhet azért ez.


Szeretnék írni majd egy hosszabb összegzőt a keretünkről posztonként és ott jobban kifejtem majd ezt a DT, DL kérdést is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 013
Igen, én is azért nem vagyok annyira odáig ettől a drafttól, mert rendben, hogy hoztunk a két hiányposztunkra az első két körben (még ha nem is azt az RT-t akit kellett volna) két játékost, de aztán a hátsóbb körökben olyan játékosokat hoztunk, akik azt vetítik előre, hogy a védelemben nem tudjuk hogy mi az ami hiányzik.

Továbbra is a koncepció az ami hiányzik. Ami jól működött (fal), azt leromboljuk, ami nem működött, ahhoz meg nem a legmegfelelőbb embereket hozzuk, hanem a nagy számok törvénye alapján próbálkozunk, hogy majd beválik valamelyik.
Oké, azt értem, hogy TB-t nem kellett megtartani, de a többi falember maradhatott volna és akkor a drafton hozunk egy RT matériát az első körben(Jenkins) és megvan a teljes fal. Aztán ahogy most volt, a védelmet vesszük előre. Kell FS, kell DT, DE. Ezeket a 3 második napos pickkel megoldjuk, aztán meg hozunk projekt emberkéket. Ezzel szemben nem teljesen ez történt és így félő, hogy nem fog látszani a fejlődés a csapaton.
Bruce
Van terv, a COV1/COV3. Csak azt nem látjuk szerintem, hogy 3techben Thomas és Irving elég lesz-e. Ngakoue egyértelműen top tier pass rusher, aki hatalmas upgrade. Crosby így végre rotálva lehet, nem lesz szét hajtva. Ferrell posztja egyértelmű, futás elleni DE lesz. Abban jó. Corner poszton és safetyben megleszünk. A linebackerek pedig előrébb kell, hogy lépjenek és azt gondolom, hogy előrébb is fognak. Nem hiányzik koncepció, csak látni kell az első pár meccset, hogy a fejlődés mértéke megbecsülhető legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Igen, én is azért nem vagyok annyira odáig ettől a drafttól, mert rendben, hogy hoztunk a két hiányposztunkra az első két körben (még ha nem is azt az RT-t akit kellett volna) két játékost, de aztán a hátsóbb körökben olyan játékosokat hoztunk, akik azt vetítik előre, hogy a védelemben nem tudjuk hogy mi az ami hiányzik.

Továbbra is a koncepció az ami hiányzik. Ami jól működött (fal), azt leromboljuk, ami nem működött, ahhoz meg nem a legmegfelelőbb embereket hozzuk, hanem a nagy számok törvénye alapján próbálkozunk, hogy majd beválik valamelyik.
Oké, azt értem, hogy TB-t nem kellett megtartani, de a többi falember maradhatott volna és akkor a drafton hozunk egy RT matériát az első körben(Jenkins) és megvan a teljes fal. Aztán ahogy most volt, a védelmet vesszük előre. Kell FS, kell DT, DE. Ezeket a 3 második napos pickkel megoldjuk, aztán meg hozunk projekt emberkéket. Ezzel szemben nem teljesen ez történt és így félő, hogy nem fog látszani a fejlődés a csapaton.