Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.
Amadeus
Ez ok, de nem tud NFL szinten CB-t játszani 😊
Rolni
Nem is kell neki. Elmagyarázza a camp alatt, hogy mi merre hány méter, kap érte 50 rugót, aztán mehet amerre lát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.
Amadeus
Ez ok, de nem tud NFL szinten CB-t játszani 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Rolni
Játszott COV3/1 rendszerben, magas corner. System fit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Közben meg a PFF szerint Jon Gruden a liga 4. legjobb playcallere Matt LaFleur, Brian Daboll és Andy Reid után...
Rolni
Reális amúgy, RZ-ban kell fejlődni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Közben meg a PFF szerint Jon Gruden a liga 4. legjobb playcallere Matt LaFleur, Brian Daboll és Andy Reid után...
Rolni
Nahát, és ezt hogy számolták ki? 😀
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.
peterbadbone
De minek? 😊


Közben meg a PFF szerint Jon Gruden a liga 4. legjobb playcallere Matt LaFleur, Brian Daboll és Andy Reid után...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
CB Blidi Wreh-Wilson érkezett.

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
OL:
OL kapcsán nem olyan könnyű elemzést írni nekem, mert kevesebb az elérhető stat, amit nézegetni lehet, kevesebb a cikk, amit olvasgatni lehet, kevesebb a videó elemzés a neten... OL gametape nézegetéséhez meg én vagyok kevés tudás és idő tekintetében is. Ettől függetlenül megpróbálok kicsit okoskodni 😊

OT:

Kolton Miller:

Kolton Miller az utóbbi évek legjobb első körös draft pickje, amivel túl sokat azért nem mondok 😊 A lényeg, hogy folyamatos fejlődéssel a 2020-as szezonra egy megbízható LT-vé érett, annak ellenére, hogy az LG poszt nem volt éppen rendezett mellette.

PFF OT rangsorában csak a 23. helyre tette nemrég viszont, ha csak pass blokkolási sorrendet nézünk 15. helyre került tavalyi év végére. Tavaly 2db sacket engedett, ami messze karrierje legjobbja. A futás blokkolás terén van mit fejlődnie még, de összességében a jobb fiatal LT-k közé tartozik szerintem a ligában.
Így gondolja Gruden, Cable és Mayock is. Ezt bizonyítja az a szerződés hosszabbítás, amit kapott nemrég. Ezzel a 3 éves 54M-s szerződéssel a liga 3. legjobban fizetett LT-je lett és a csapatunk 2. legjobban fizetett játékosa is Ő. Jól látszik, hogy Grudenék további fejlődést várnak és egy TOP 5 LT-t látnak a szemük előtt.

Az, hogy futás blokkolásban még jobban eltolódunk a ZBS és az outside zone felé szerintem segíteni fogja a futás blokkolását.

Az biztos, hogy a 2021-es Raiders OL egyetlen biztos pontja Ő lesz és nagyon kell Tőle a fizetéséhez passzoló teljesítmény.


Alex Leatherwood:
A sokat emlegetett első körös pickünk, aki már az OTA-k során az első csapattal dolgozik RT poszton. Tudtuk, hogy ez lesz a helye, tudtuk, hogy megkap minden lehetőséget arra, hogy Day 1 kezdő legyen. Alex kapcsán a várakozás az, hogy ebben a sémában már első évében is nagyon hasznos lesz futás blokkolás során és remélhetőleg tud hozni egy olyan szintet pass protectionben is, amivel működik majd az O.

Nem akarok sokat időzni most nála, mert az elmúlt hetekben többen, több cikket, videót betettünk és eléggé kiveséztük mire lehet jó emberünk.


Brandon Parker:
Egy darabig lehetett attól tartani, hogy komolyabb szerep jut esetleg Parker-nek, de a draft első napja után kiderült, hogy ezt a FO se szerette volna igazán. Parker helye szerintem LT back up, sérülés nélkül max mint 6.OL juthat szóhoz.

Addig jó, amíg nincs fenn tulajdonképpen.


Sam Young:
A szezon rendben lesz, visszatért a Fiatal! Gondolom veterán jelenlét, meg ismeri a rendszert meg ilyenek, de tavaly amennyit egészségesen pályán tudott tölteni az alapján nem tudom mit szeretnének Tőle. Nem igazán értem, de gondolom jó esélye van az 53-ra, ha most leigazolták Jaryd és Devery elé…reméljük azért valamelyik fiatalnak sikerül megugrania azt a komoly feladatot, hogy kiszorítsa a rosterről.


Jaryd Jones-Smith:
Draft előtt Mayock-nak volt egy gyenge próbálkozása, ahol Őt hypolta, de azért érezhető volt a blöff 😊
Jó eséllyel nem éri meg a rostert, de PS-re pályázhat szerintem.


Devery Hamilton:
Lopom deyell véleményét ezúttal is: 6-9 magas, 310 font tackle, Kolton Millerhez hasonló magas tehát. $75 ezer garantált a jutalma. Guardot is játszott a Duke-on. sokak szerint neki van a legjobb esélye a rosterre kerülésre, hiszen Brandon Parkert vagy Jones-Smitht kellene kiszorítania. négy csillagos recruit volt, a Stanfordon játszott korábban, ahol diplomázott is, aztán a Duke-ra ment mesterképzésre. Minden bizonnyal ő a legokosabb a keretben, ami nem feltétlenül jó dolog, tekintve, hogy neki nem a futball az egyetlen esélye, hogy karriert csináljon, de majd meglátjuk, mennyire fogja odatenni magát.

RT tapasztalata van az említett OG múlt mellett, azt gondolom, hogy Jones-Smith roster helyére lehet leginkább veszélyes, bár a garantált összeg ellenére sem biztos azért az a roster poszt, hiszen D.Good személyében van olyan OG-nk, akinek korrekt NFL szintű RT tapasztalata is van és emiatt lehet csak 3 OT kerül majd rosterre.


OG:

Richie Incognito:

Richie elvileg teljesen rendben van és készül a nagyon sokadik NFL szezonjára. Papíron erőssége lesz az OL-nek, hiszen 2019-ben remek formában tért vissza kihagyása után és a legjobb OG között emlegették újra. Remekül indult a 2020-as szezonja is, a gond az volt, hogy összesen 74 snapből állt végül.

Amennyiben egészséges lesz Ő lehet az OL másik stabil pontja, de azért ez egy komoly kérdés az Ő korában már, pedig borzalmasan fontos lenne szerintem a stabil, minőségi LG játék James mellett.


Denzelle Good:
Tavaly több poszton is helyt állt, kapott is egy új szerződést. Jelenleg Ő a kezdő RG, szerintem ez lehet a terv a szezonra is. Az Incognito-Good páros adhatna veterán segítséget a James-Leatherwood kvzázi rookie párosnak. Bár a beatwriterek írogatják, hogy mennyire szeretné a stáb, ha Simpson odaérne valamelyik kezdő posztra, én azt gondolom, hogy ha nincs sérülés, akkor a veteránok fognak kezdeni.

Good LG és RT poszton dolgozott tavaly, de a Coltsnál és nálunk is játszott korábban RG poszton. Mérete alapján kicsit kilóg a csapatból és a ZBS vonalról, de tavaly is elfogadhatóan dolgozott. Szerintem a legjobb posztja az RG, így van esély arra, hogy a legjobb szezonját hozza nálunk, bár kérdés, hogy mennyire kell majd a két fiatal esetleges hibáit korrigálnia és ez mennyire nyomja rá a bélyegét az Ő szereplésére.


John Simpson:
Simpson tavaly sérülés miatt beugrott 252 snapre (231 LG), de maradandót nem alkotott. Nem segítette a helyzetét, hogy a nulla offseason után hirtelen a 2. és 3. héten kellett beszállnia elsőre. A 16. és 17. heteken pass protection terén már egész bíztatóan mozgott a PFF szerint, szóval fejlődésről lehetett beszélni, ami igen fontos fegyvertény.

Simpson draft előtt PBS séma fitnek lett beharangozva, kiderül majd előbb, utóbb mennyire lesz ZBS fit nálunk, de egyenlőre emiatt nem aggódom még.

LG poszt lenne neki a natural, remélem nem siettetik be RG-be csak azért, hogy előbb pályára kerüljön. Szerintem a legjobb terv az lenne, ha Richie mögött készülne LG poszton és Richie esetleges lesérülése esetén venné át a stafétát. Jó lenne, ha Andre James megtalálná a lábait mielőtt egy hasonlóan rutintalan embert beteszünk mellé OG posztra.


Patrick Omameh:
Patrick egy elég versatile OL játékos, akinek OC-t kivéve minden poszton van NFL tapasztalata. Tavaly nálunk LG és RT poszton jutott pár snapig szóhoz, szerintem inkább OG depth jelenleg a kereten, mint bármi más, de a keretre kerülési esélyeit mindenképpen javítja a sokoldalúsága.


Lester Cotton Sr.:
PS-nél előrébb nem sikerült még jutnia, várhatóan idén se fog.


Marquel Harrell:
Tavaly a Bills PS-én csücsült, idén a mienkén terv pihenni szerintem.


OC:

Andre James:

Az idei év bomba meglepetése volt, amikor Hudson-t elcseréltük és kiderült, hogy házon belül Andre James-ben látja a megoldást a stáb. Összesen 117 NFL snappel a háta mögött, (aminek nagy része minősíthetetlenül gyenge PFF szerint) veszi át a stafétát a liga egyik legjobb OC-jától.
Mi baj lehet ebből? 😊

Meglátjuk mit tud a srác, aki mögött némi depth és verseny van azért, de alapvetően az övé a poszt és kvázi Ő tudja elveszíteni azt.

Én eléggé fázom ettől, mert tudjuk Carr számára milyen fontos az interior OL stabilitása, de ez van, ezt kell szeretni. Vic Tafur szerint rendben lesz a srác…


Nick Martin:

Martin négy éves kezdő múltra tekint vissza és bár nem volt egy különösebben jó OC, lehetett azért számítani rá. Jelenleg úgy néz ki, hogy nálunk depth szerepkör jut neki, de gondolom hamar kezdőben találhatja magát, ha Andre nagyon ég.
Ha jól nézem csak OC snapjei vannak NFL szinten, szóval nem vagyok benne biztos, hogy RG posztra is depthnek tekinthető, mint ahogy egyesek várják. Az azért megnyugtató némileg, hogy házon belül van és így van minőségi depth a fiatal titán mögött.


Jimmy Morrissey:
Draft után foglalkoztunk vele is, kapitány, meg remek sztori meg minden. Ettől függetlenül jelenleg inkább a PS tagságot látom vele kapcsolatban, semmint az 53-as keretet, bár van neki OG tapasztalata is, szóval lehet interior back up-ként elcsíp egy helyet. Esetleg egy könnyed sérülés, amivel IR összejön még képben lehet 😊

Eric Magnuson:
Eric azt gondolom, hogy a TC végéig viseli a csapat színeit maximum.


Reggie McKenzie alakította ki a drága, de remek OL-t, amit aztán Gruden átvett, de pár év alatt lebontott. Most van egy fiatal, aránylag olcsó, de tapasztalatlan falunk, amiből sok minden kisülhet.

Lehet ez egy fiatal, lendületes, patika ZBS fal, ami remekül segíti majd a futókat és Carr-t, de ugyan ilyen könnyen lehet ez egy teljes csőd, ami elássa Carr-t, a csapatot és a PO reményeket is. Egyenlőre egy baromi nagy kérdőjel, mást puszta spekuláció szerintem állítani.


Az OL a második terület, ahol szerintem egyértelműen a csoport utolsó helye a miénk sajnos jelenleg.
(A PFF legfrissebb OL rangsorával is egyetért velem ebben. Náluk a Chiefs a 7. legjobb, a Chargers a 18. legjobb, a Broncos a 21. helyen van, míg mi a 25.-ek lettünk.)

A denveri OL valóban nem annyira veretes, de jelenleg több a biztosnak tűnő pont náluk, mint nálunk. Bolles és Massie korrekt párosnak tűnik a széleken, Risner és Glasgow megint csak nem rossz duó és OC poszton is lesz egy jó féle verseny TC-ben arrafelé. Ne felejtsük el, hogy remek OL edző tevékenykedik odaát, szóval várhatóan rendben lesznek.

A Chargers elég sokat dolgozott az OL megerősítésén ebben az offseasonban és van is látszatja. Bulaga és Slater pofás OT párosnak tűnik, Abousi és Feiler egész erős OG duo lehet belül és Corey Linsley nem szorul bemutatásra OC poszton szerintem. Egyedül a sok új, ismeretlen arc és az új stáb miatt indulhatnak gyengébben esetleg, de szerintem szépen összeáll ez az OL szezon közepére majd.

A Chiefs kis túlzással (?) az OL miatt bukta a mostani SB-t, ennek megfelelően ez volt a csapat elsődleges fókusza az offseasonban. A Brown-Niang duo a liga egyik legjobb fiatal OT párosa is lehet a szezon végére, belül Thuney helye beton biztos és a többi hely sem azért szabad, mert nincs életképes emberke. OC poszton Blythe versenyzik majd a rookie Humprhrey-el és ugye Reid mindig is nagy OL és OC mágus volt. Long, Allegretti, Duvernay-Tardif kapcsán van elég jó veterán tülekedés az RG posztért és van még ígéretes rookie is Smith személyében. Szerintem baromi erős lesz ez az OL és nem csak a csoport legjobbja, de a liga egyik legjobbja is lehet. Ami elég ijesztő Mahomes-sal a fedélzeten számunkra.


Tipp az 53-as keretre:
OT: Kolton Miller, Alex Leatherwood, Brandon Parker, Devery Hamilton
OG: Richie Incognito, Denzelle Good, John Simpson, Patrick Omameh
OC: Andre James, Nick Martin
PS: Jimmy Morrissey, Lester Cotton Sr., Jaryd Jones-Smith
Waive: Eric Magnuson, Marquel Harrell
Cut: Sam Young


Ezzel 25 főre tippelem a támadó oldalunkat.
Tipp az 53-as keretre:
QB: Derek Carr, Marcus Mariota
RB: Josh Jacobs, Kenyan Drake, Trey Ragas
FB: Alec Ingold
TE: Darren Waller, Foster Moreau, Derek Carrier
WR: Henry Ruggs, Bryan Edwards, Hunter Renfrow, John Brown, Willie Snead, Zay Jones
OT: Kolton Miller, Alex Leatherwood, Brandon Parker, Devery Hamilton
OG: Richie Incognito, Denzelle Good, John Simpson, Patrick Omameh
OC: Andre James, Nick Martin

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az egyetlen olyan szezonunk, amire szívesen gondolok vissza 🙂
Bruce
miért? az egy 6-10-es szezon volt, és Del Rio ki lett rúgva a végén.
deyell
Azt hittem ez a 2016os szezonban volt, de akkor tévedtem 🙂
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Az egyetlen olyan szezonunk, amire szívesen gondolok vissza 🙂
Bruce
miért? az egy 6-10-es szezon volt, és Del Rio ki lett rúgva a végén.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az egyetlen olyan szezonunk, amire szívesen gondolok vissza 🙂
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
mivel holtszezon van és nem történik semmi, emlékezzünk meg erről a meccsről.


choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ha most tényleg adunk egy 1. kört Julioért, akkor lehet kicsekkolok.
Amadeus
Hála az istennek, megnyugodhatunk! 😊 Bár ilyen ellenértékért akár jöhetett is volna... De jobb a békesség.
Bruce
Hatalmas dodge, büszke vagyok a csapatra!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ha most tényleg adunk egy 1. kört Julioért, akkor lehet kicsekkolok.
Amadeus
Hála az istennek, megnyugodhatunk! 😊 Bár ilyen ellenértékért akár jöhetett is volna... De jobb a békesség.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Pff egyetért velem abban, hogy a csoport legjobb RB egysége a miénk 😊
 www.pff.com/news/nfl-ranking-all-32-nfl-running-back-units-ahead-of-the-2021-season

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
A Chargers bizonyos szempontból hasonló cipőben jár, mint a Chiefs szerintem. Van egy brutál erős kezdő párosuk Allen és Williams személyében és ők elviszik a hátukon a többi emberkét és beelőzik a mi esetleg kiegyenysúlyozottabb egységünket.

Rolni
Kicsit kötözködök 😊
A kezdőpáros mögé érkezett ugye Josh Palmer a drafton relatíve magas pickkel pont azért, hogy ne csak az "előreszaladunk azt majd Herbie eltalál" brigád tagjai, Jalen Guyton és Tyron Johnson legyenek a depth. 😊
empty taxi
Adom is meg nem is 😀

A szándék megvan értem én, de egyfelől egy rookie null kilométeres emberről beszélünk akiből bármi lehet még, másfelől így is elég nehéz dolgom van, hogy a többi csapatot nem dicsérjem túlzottan 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
A Chargers bizonyos szempontból hasonló cipőben jár, mint a Chiefs szerintem. Van egy brutál erős kezdő párosuk Allen és Williams személyében és ők elviszik a hátukon a többi emberkét és beelőzik a mi esetleg kiegyenysúlyozottabb egységünket.

Rolni
Kicsit kötözködök 😊
A kezdőpáros mögé érkezett ugye Josh Palmer a drafton relatíve magas pickkel pont azért, hogy ne csak az "előreszaladunk azt majd Herbie eltalál" brigád tagjai, Jalen Guyton és Tyron Johnson legyenek a depth. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
WR:

Nem akarok tovább várni ezzel a poszttal, talán majd pont az itt leütött enter vágja át a Julio Jones trade piros szalagját 😊

Henry Ruggs III:

Ruggs rookie szezonja kissé csalódást keltő volt. Nem igazán sikerült yardok (452), TD-k (2) tekintetében remekelnie, de aki valóban figyelte a Raiders játékát és meccseit az azért láthatta, hogy igenis hatással volt a meccsekre Ruggs a sebességével. Az egyik erre utaló stat a Next Gen Stats jóvoltából a 7 yardos átlagos cushion amivel a liga 5. legnagyobb távolságát tartották tőle a LOS-nál a CB-k. 16.9 átlagos yardjával a liga második legmélyebben keresett elkapója lett, ami mutatja, hogy Carr és Gruden valóban mélységi elemként használta főleg Ruggs-ot. 60,47%-ban kapta el a felé küldött labdákat, ami azért nem túl erős adat, ebben biztosan fejlődnie kell, márcsak azért is, mert Derek igazán csak azoknak az elkapóknak osztja rendszeresen a labdát, akikben megbízik.

Gruden rendszere igen kemény dió az elkapók számára, mert nagyon sok mindenre kell figyelniük, illetve egyszerre több posztra is tanítják őket. Emiatt várható volt, hogy a rookie szezonja nem lesz túl nagy durranás, de második évében meg kell mutatnia, hogy miért is Őt húztuk ki 1\12-n első WR-ként egy igen erős classban. Ebben amúgy nálam Gruden-nek és Carr-nak is komoly felelőssége van. Tessék használni, tessék bevonni! Nem elég, ha csak egy speed decoy lesz belőle, nem elég, ha csak nyitja a pálya közepén Renfrow-nak és Waller-nek. Erre a szerepre nem 1\12-n draftolsz! Szeretném látni, hogy egy sztár Z elkapó szaladgál a pályán és saját yardjaival, TD-ivel alakítja a meccseinket.

Olvastam egy igen jó cikket Hayden Winks tollából ( underblog.underdogfantasy.com/hayden-winks-tape-detective-on-henry-ruggs-dedc81f837ab) Ruggs rookie évével kapcsolatban és abszolút megerősítette, amit én is éreztem. Gruden teljesen másképp használta Ruggs-ot, mint ahogy Bama használta, amivel ugye 1. körös prospect lett. Ez szerinte jó részben az első meccsen elszenvedett sérülése után alakult így, ugyanis azt a meccset úgy nyitotta vele Gruden, ahogy várni lehetett volna. Első hét labdaérintése egy jet sweep, egy backfield touch, egy screen, egy quick out és egy deep shot volt. Sajnos a sérülése után egy meccsen se kapott 7 labda érintést már és ezek a kreatív hívások is eltűntek. A kihagyása miatt kiesett egy csomó gyakorlás és valószínűleg mind Carr, mind Gruden elvesztette a bizalmát felé. Ebből kifolyólag a YAC machine-ból, aki volt egyetemen csináltak egy mélységi célpontot. A szerző szerint sem megfelelő felhasználása egy top 12 picknek a deep decoy és kellene neki 6-10 lehetőséget adni meccsenként.

Hayden szerint jól látszik a filmen, hogy Ruggs sokszor elvonja a FS-t magával és ez utat nyit középen Wallernek, de saját jogán nem igen tudott érvényesülni tavaly. A vertikális utak mellett kellene neki rövid, közepes utakat is adni, hogy be tudjon vonódni és tudjon YAC-ot termelni.

Szerinte Ruggs lábmunkája necces volt tavaly és jól látszott, hogy nem volt Carr-al egy lapon. A rendes offseason remélhetőleg ebben sokat segít majd és látható lesz a 2. éves ugrás részéről.

Ha jól emlékszem Mayock nyilatkozta, hogy hirtelenebb irányváltásokat várnak tőle és szeretnék, ha erősödne is, hogy tudjon a LOS-nál az aggresszívebb CB-kel is birkózni. Természetes, hogy van mit dolgoznia egy másodéves elkapónak, nincs is ezzel gond, de 2021-ben már gamechangert illene látnunk.

Abban bízom, hogy Jon 2021-ben jobban, kreatívabban és sokkal sűrűbben fogja használni, mint tette tavaly. Agholor nincs többé és Ruggs-nak kellene átvenni a stafétát, mint a legveszélyesebb WR és ebben playcallinggal is segíteni kell.

Henry legfontosabb feladata továbbra is a pálya megnyújtása a sebességével és az oldalán lévő S magasan tartása lesz, de remélem sokszor lesz motionban, sokszor kap majd a mély utakon kívül keresztező utakat is, mert minél összetettebben használjuk, annál komolyabb problémát okozhat a DC-k számára.

Bryan Edwards:

Edwards tökéletes párja lehet Ruggs-nak a rendszerünkben. Edwards mérete, ereje alapján klasszik szélső possession elkapó, aki papíron remekül illik X-ként Gruden kezei alá. 8 meccse kiesett a rookie évéből sérülés miatt és jó pár meccsen, ahol játszott még láthatóan nem volt rendben. Igen kevés lehetőséget kapott, de azért bemutatott 1-2 igen szép elkapást és a 73,3%-os elkapási mutatója is elég bíztató.

Tape don’t lie-os srác véleménye az, hogy remek kezei vannak, remek fegyver dig route-ok esetében, de pár dolgon javítania kell, ahhoz, hogy sikeres kezdő legyen. Legfontosabb az indulása press cover ellen, ahol el kellene hagynia azt a false step-et, ami miatt sokszor gondba kerül. Nem elég gyors ahhoz, hogy egy ilyen rossz kezdést kijavítson és sokat segít a CB-knek ezzel a felesleges mozdulattal jelenleg. Amikor free release-el indult, akkor igen veszélyes volt, gondolom ezt az ellenfél DC-i is kifigyelték, szóval 2021-ben várhatóan press coverage-t fognak ellene tolni, amíg meg nem mutatja, hogy képes kezelni azt.

Azt várom tőle, hogy stabil kezdővé előre lép és Carr egyik kedvenc célpontja legyen a nagy reach-e és a biztos kezei miatt.

Hunter Renfrow:

3rd&Renfrow! Nagyon kedvelem HR játékát és ami sokkal fontosabb Carr is nagyon kedveli. Megbízható játékos, nagyon jók a kezei, remek és nagyon “éles” route-okat fut és remekül érzi a zóna lyukakat, valamint a 1st down vonalat.

Ideális slot receiver, akitől tartanak a CB-k, amit jól mutat a 6,6-os cushion annak ellenére, hogy nem egy burner a srác. Majdnem 73%-ban lehúzta a felé küldött passzokat és 656 yardot sikerült termelnie, ami igen szép teljesítmény.

Punt returner-ként is megbízható és “steady” az ember, mert a liga 6. legtöbb punt return yardját hozta össze (265) úgy, hogy a leghosszabb visszahordása 32 yard volt. Jó esély van arra, hogy 2021-ben is Ő legyen a punt returnere a csapatnak, de nem elképzelhetetlen szerintem, hogy a 6. WR roster helyre (már ha lesz) betesznek egy visszahordás specialistát és Renfrow-t kiveszik a darálóból.

John Brown:

Brown egy rutinos veterán, aki méretét és skill setjét tekintve igencsak hasonlít Ruggs-ra (vagy fordítva). Ideális esetben Ruggs mögött depth lesz, aki 4 és 5 WR-es felállásokban adhat további sebességet a támadó egységnek.

Van tapasztalata Z és X poszton is, gyaníthatólag nálunk Z back up lesz, hacsak nincs sérülés valahol és szerintem mindenképpen minőségi mélységként lehet rá tekinteni.

Zay Jones:

Jones nagy spanban van Derekkel és lehet tud valamit Gruden-ről is vagy csak ennyire jó edzéseken. A meccseken nyújtott teljesítménye ugyanis nem támasztja alá a szerződését. 2,5M-t szerintem nem ér, főleg úgy, hogy ST-ben sem használjuk. A szerződése miatt viszont roster lock, ugyanis ígyis úgyis jár neki a 2,5M már idénre.

A szemembe Ő egy tüske a fentiek miatt és egy elpazarolt roster spot, bár Vic Tafur pont nemrég tweetelte, hogy Jones az idei Agholor…meglássuk 😊

Willie Snead:

Snead egy lényegesen jobb elkapó, mint Jones és kick return szerepre is be lehet tenni, ha a szükség úgy hozza. Ennek ellenére kevesebb, mint a felét fogja keresni Jones fizetésének. Na, de ez végülis nem a mi bajunk, nem a mi pénzünkről van szó.
Majd 69%-át elkapta a felé küldött labdáknak tavaly és 432 yardig valamint 3TD-ig azért eljutott a Baltimore nem kimondottan pass happy támadó egységében. Nem várható, hogy a Saints-es 1000 yardot közelítő éveit hozza ismét, de egy megbízható rutinos és megintcsak több poszton is bevethető veterán depth ember, aki nagyon hasznos lehet a szezon során.
A gond csak az, hogy lesz-e helye a rosteren, mert ebben a felsorolásban is csak a 6. lett és ha viszünk is 6db elkapót az 53-ra komoly kérdés, hogy nem egy fiatal ST ász csípi-e el az utolsó helyet...

Dillon Stoner:

Lopom ismét deyell leírását a friss UDFA-ról: Ő kapta a második legtöbb garantáltat ($120,000), ezen kicsit meglepődtem. Stoner második számú elkapó volt az Oklahoma State-en Tylan Wallace mögött, amikor Wallace kiesett, akkor jól játszott, utolsó meccsén a Baylor ellen 247 yardot és 3 TD-t kapott el. Testmérete semmi különös, de atletikus, korábban atléta volt. Slot WR lehet, visszahordani is tud, tehát Renfrow-val versenyezne, akinél gyorsabb. De Renfrow dörzsöltebb nála, és jobban futja a route-okat. Nem látom, hogy ki tudná szorítani a keretből.

Egyedül azt tudom elképzelni, hogy a kick return szerep miatt megszerez egy ST only helyet a végső rosteren, de sokkal valószínűbb a PS szerintem.

DJ Turner:
deyell: újabb visszahordó, aki egy miniatűr elkapó is. meglepő lenne, ha rosterre kerülne.
Ehhez csak csatlakozni tudok, neki is csak akkor lehet esélye, ha van egy ST only hely a végső rosteren.

Keelan Doss:
Évek óta edz a csapattal, de csoda kéne szerintem egy roster helyhez neki. Max PS-be juthat ismét.

Marcell Ateman:
Lásd fentebb.

Trey Quinn:
Vele kapcsolatban sem látok esélyt roster helyre, PS lehet esetleg meg.

Caleb Scott:
Egy újabb srác, aki az esélytelenek nyugalmával készülhet...

Nem egy világverő brigád ez, de alapvetően egy elég mély és stabil WR egységünk van szerintem és a két másodéves miatt azt is mondhatjuk, hogy van jó potenciál is a poszton. Ettől függetlenül a csoportban a mi egységünk a leggyengébb a poszton szerintem.

A Chiefs a Hill-Hardman párossal hasít majd, miután Watkins Raven lett és mivel nincs mögöttük komoly fire power lehetne vitatkozni miszerint a mi WR egységünk mélyebb és összességében talán erősebb is, de ez egy teljesen parttalan vita lenne és egyszerűen a liga egyik legnagyobb gamechanger emberével a poszton nem lehet őket magunk mögé helyezni.

A Chargers bizonyos szempontból hasonló cipőben jár, mint a Chiefs szerintem. Van egy brutál erős kezdő párosuk Allen és Williams személyében és ők elviszik a hátukon a többi emberkét és beelőzik a mi esetleg kiegyenysúlyozottabb egységünket.

A Denver esetében pedig tényleg nincs miről beszélni, Sutton, Jeudy, Hamler és Patrick a liga legkomolyab WR egységei közé tartoznak szerintem. Persze az inkonzisztens QB játék hátráltatja őket, de mivel ez poszt elemző akar lenni, nálam ők a csoport teteje.

Persze a pályán nem egymás ellen feszülnek majd a WR egységek, szóval a WR-CB egységeket lehet érdemes igazából összevetni majd, de erre a CB elemző végén tudok majd visszatérni.

Tipp az 53-as keretre:
WR: Henry Ruggs, Bryan Edwards, Hunter Renfrow, John Brown, Willie Snead, Zay Jones
PS: Dillon Stoner, DJ Turner, Keelan Doss
Waive: Marcell Ateman, Trey Quinn, Caleb Scott

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg
deyell
Hatalmas Al Davis pick volt
Amadeus
szó szerint volt hatalmas, amikor 150 kilósra gyúrta magát, majd a nagy gyúrásban elszakadt a tricepsze és nem volt utána az igazi 2013-ban. ezután nem tudtuk megtartani a cap hell miatt, pedig még volt benne 2-3 jó szezon.
deyell
Mondjuk ott nem csináltunk rossz cserét, mert Penn olcsóbb volt és szerintem hasonló szinten játszott is.
Emlékszem milyen mérges voltam, hogy Veldheer és Houston is el lett engedve...aztán kiderült, hogy remekül megvolt nélkülük is a csapat...már amennyire remekül voltunk azokban az években (is)...
Rolni
Hát Houston spec hatalmasat bukott végül.
Amadeus
Azért a sérülések is közbeszóltak. Én is sajnáltam h elengedtük.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg
deyell
Hatalmas Al Davis pick volt
Amadeus
szó szerint volt hatalmas, amikor 150 kilósra gyúrta magát, majd a nagy gyúrásban elszakadt a tricepsze és nem volt utána az igazi 2013-ban. ezután nem tudtuk megtartani a cap hell miatt, pedig még volt benne 2-3 jó szezon.
deyell
Mondjuk ott nem csináltunk rossz cserét, mert Penn olcsóbb volt és szerintem hasonló szinten játszott is.
Emlékszem milyen mérges voltam, hogy Veldheer és Houston is el lett engedve...aztán kiderült, hogy remekül megvolt nélkülük is a csapat...már amennyire remekül voltunk azokban az években (is)...
Rolni
Hát Houston spec hatalmasat bukott végül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg
deyell
Hatalmas Al Davis pick volt
Amadeus
szó szerint volt hatalmas, amikor 150 kilósra gyúrta magát, majd a nagy gyúrásban elszakadt a tricepsze és nem volt utána az igazi 2013-ban. ezután nem tudtuk megtartani a cap hell miatt, pedig még volt benne 2-3 jó szezon.
deyell
Mondjuk ott nem csináltunk rossz cserét, mert Penn olcsóbb volt és szerintem hasonló szinten játszott is.
Emlékszem milyen mérges voltam, hogy Veldheer és Houston is el lett engedve...aztán kiderült, hogy remekül megvolt nélkülük is a csapat...már amennyire remekül voltunk azokban az években (is)...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg
deyell
Hatalmas Al Davis pick volt
Amadeus
szó szerint volt hatalmas, amikor 150 kilósra gyúrta magát, majd a nagy gyúrásban elszakadt a tricepsze és nem volt utána az igazi 2013-ban. ezután nem tudtuk megtartani a cap hell miatt, pedig még volt benne 2-3 jó szezon.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 pbs.twimg.com/media/E2agtc0WYAkUnqd?format=jpg&name=large
ulpianus
Kizárt.

Persze ez a Raiders, itt bármi és annak ellenkezője is megtörténhet a semmiből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 pbs.twimg.com/media/E2agtc0WYAkUnqd?format=jpg&name=large


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg
deyell
Hatalmas Al Davis pick volt

criminal lawyer or criminal lawyer?