Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Jared Veldheer lebukott doppinggal, majd visszavonult. egykori kezdő Raiders tackle, volt szezon amikor jó teljesítményt nyújtott.

 i.imgur.com/HYKXabz.jpg

choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ha most tényleg adunk egy 1. kört Julioért, akkor lehet kicsekkolok.
Amadeus
Bebaszna 😊
Szerencsére sehol se olvasok ilyet pletyka szinten se 😊
Rolni
sports illustrated

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ha most tényleg adunk egy 1. kört Julioért, akkor lehet kicsekkolok.
Amadeus
Bebaszna 😊
Szerencsére sehol se olvasok ilyet pletyka szinten se 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ha most tényleg adunk egy 1. kört Julioért, akkor lehet kicsekkolok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Kis ol depth. Leigazoltuk G Patrick Omameh-t
Cubehead
Vszeg azért, mert Kamaal Seymour repült, miután elszakította az achilles-ét.
Depth.

Kezdő 5-ös az OTA-n
Miller-Incognito-James-Good-Leatherwood

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Leigazoltuk G Patrick Omameh-t
Cubehead

choose life
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Kis ol depth. Leigazoltuk G Patrick Omameh-t



több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Pff kihozta a legfrissebb rankingot:

Ngakoue 24. az edgek között, Ferrell 32.!!!!

Utóbbihoz:

“Ferrell hasn’t lived up to the expectations that come with being a top-five pick in the NFL draft, but he was much improved in his second season out of Clemson in 2020. Ferrell improved his overall grade from 62.3 to 76.1 to go along with a 3.5 percentage point jump to his pressure rate in the 11 games he appeared in.
Amadeus
Ebben annyi érdekesség van azért, hogy Ferrell a 16. legjobb osztályzatot kapta tőlük az év során/végén, míg Yannick a 37. volt ott...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Pff kihozta a legfrissebb rankingot:

Ngakoue 24. az edgek között, Ferrell 32.!!!!

Utóbbihoz:

“Ferrell hasn’t lived up to the expectations that come with being a top-five pick in the NFL draft, but he was much improved in his second season out of Clemson in 2020. Ferrell improved his overall grade from 62.3 to 76.1 to go along with a 3.5 percentage point jump to his pressure rate in the 11 games he appeared in.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na közben meg repült David Irving, aki úgy fest nem igazán vette fel a fordulatot...amúgy is kakukk tojás volt a méretei miatt 😊
Rolni
Stills kijátszotta a keretből


deyell
Az időzítés azért kicsit fura. Gondolom valami motivációs, hozzáállásbeli gond is lehetett David-el, különben miért nem vitték el a csatát TC-re...
Rolni
Motivációs gond annál, aki pár éve dzsangazas közben jelentette be röhögve az eltiltasara, hogy akkor csa, visszavonulok? 😊)

Pedig lehetett volna belőle egészen jó kis ut

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Az új sémánk miatt, ahol jóval több cover 1 lesz, mint eddig érdemes ezt a cikket elolvasni szerintem:  fuzovelkifele.com/2020/08/cover-1-a-patriots-rendszer-avagy-a-legjobb-coverage-a-fociban/

Nagyon jó írás szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Na közben meg repült David Irving, aki úgy fest nem igazán vette fel a fordulatot...amúgy is kakukk tojás volt a méretei miatt 😊
Rolni
Stills kijátszotta a keretből


deyell
Az időzítés azért kicsit fura. Gondolom valami motivációs, hozzáállásbeli gond is lehetett David-el, különben miért nem vitték el a csatát TC-re...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Na közben meg repült David Irving, aki úgy fest nem igazán vette fel a fordulatot...amúgy is kakukk tojás volt a méretei miatt 😊
Rolni
Stills kijátszotta a keretből


choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Na közben meg repült David Irving, aki úgy fest nem igazán vette fel a fordulatot...amúgy is kakukk tojás volt a méretei miatt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sajnos béndzsa vagyok, nem tudom, hogy kell beilleszteni normálisan képet. De ha már kedvcsinálás... Itt egy tipik Old Shool pic. 😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/187530914_3992771504126070_2474476799240665795_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=JAOF5qLccZcAX8Hu7RP&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=058aa0e7fd5dc93be0f1d25da845000b&oe=60CCCEE5
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
ha már videó.

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Csak úgy, hangulatkeltőnek

 youtu.be/ccz8w6CPS7E
Cubehead
Ez gecijó meccs volt!
Bruce
Első Carr W Kansasban, nem volt hideg. 😄
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Csak úgy, hangulatkeltőnek

 youtu.be/ccz8w6CPS7E
Cubehead
Ez gecijó meccs volt!
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Csak úgy, hangulatkeltőnek



Szerkesztette: Cubehead



több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
TE:


Darren Waller:

Jelenleg a csapatunk egyik (ha nem a) legjobb játékosa, aki NFL szinten is a posztja elitjébe tartozik. Az egyik legjobb elkapó TE a ligában és bár nem egy blokkoló fenomén összességében remek játékos. Mérete, sebessége és kezei miatt lehet olyat is olvasni, hogy nem is TE a posztja igazán, hanem egy offensive weapon Ő valójában.

Az idei draft felvezetőkben Kyle Pitts legtöbb helyen hozzá lett hasonlítva és Ő ugye korszakos TE tehetségként lett most “eladva”. Ez jól mutatja Waller elismertségét.

Igazi missmatch játékos Waller, lehet a pályán mozgatni, Y-tól X posztig bárhova rakható, bárhonnan veszélyes. Jól mutatja a veszélyességét az összehozott 1196 yard, amivel a 10. legtöbb yardot elkapott játékos lett 2020-ban. A 9 elkapott TD-vel is holtversenyben a 10. helyre került fel a listán. A felé irányuló passzok majd 74%-át elkapta, ami igen szép eredmény, nem véletlenül Ő Carr kedvenc célpontja.

A most következő szezonban is Ő lesz várhatóan a csapat első számú elkapója posztjától függetlenül. Zsinórban a második 1000+ yardos szezont szállította ‘20-ban, így nem elrugaszkodott dolog szerintem 2021-ben is 1000 yard feletti eredményt várni tőle.



Foster Moreau:

Moreau idén várakozásom szerint elő fog tudni lépni és Waller-rel a liga egyik legjobb TE párosát adhatják a csapatnak. Tavaly sérülésből tért vissza egy igen bíztató rookie szezon után, de valamilyen érthetetlen okból Gruden leigazolta elé és egész évben tolta előtte Witten papát. Idén végre nem lesz előtte snap rabló és előléphet.

Minden adott ahhoz, hogy egy nagyon jó #2TE legyen belőle, megvan a mérete, technikája és bemutatta, hogy a nehezebb elkapásokat is megoldja. Rookie évében megmutatta, hogy 1st down és TD generálásban is jó, nem látom okát annak, hogy ne tudjon erre építeni.

Ami még fontos, hogy Moreau nem csak elkapó TE, hanem blokkolni is tud megfelelően. PFF-nél a pass block területére jobb értéket kapott, mint elkapói munkájára és egyedül a futás blokkolását értékelték gyengének. Meglátjuk, de szerintem az, hogy eltolódunk jobban a ZBS és az outside zone futási séma irányában segíthet neki a futás blokkolás terén is, mert érvényesíteni tudja majd az atletikusságát jobban.

Meglátjuk mennyi elkapás, yard és TD jut neki Waller és az elkapók mellett, de nem lepne meg, ha jó RZ fegyverré válna 2021 során.



Derek Carrier:

Jelen állás szerint Derek a csapat 3. számú TE-je, de az Ő szerepe leginkább ST-ben mutatkozik meg. 2018-hoz és ’19-hez képest igen minimális esélyt kapott tavaly TE-ként, de legalább rendre élt vele. Blokkolás terén hasznos kiegészítő elem és elkapások terén sem jön zavarba, bőven megfelelő játékos a 3TE felállások kapcsán.

Azt gondolom, hogy az Ő helye főleg az ST szereplés miatt elég biztos, szóval a többieknek akkor lehet leginkább esélye, ha 4db TE-t viszünk magunkkal. Ez leginkább attól függ majd szerintem, hogy OL/DL kapcsán mennyire töltik fel az 53-as keretet, illetve az is sokat számíthat, hogy WR poszton esetleg viszünk-e 6., főleg ST embert majd keretre.



Matt Bushman:

deyell engedelmeddel lopom a „scouting reportodat” vele kapcsolatban! Ő kapta a legnagyobb garantált összeget, ami $135.000. Róla már volt szó, elsőéves korától (igaz akkor is majd 22 éves volt a mormon missziója miatt) három éven keresztül volt a BYU legeredményesebb elkapója tight endként. Nagy hülyeség volt, hogy ilyen idősen maradt senior szezonjára, meg is sérült az Achillese, nem játszott tavaly, pedig Zach Wilson osztogatta volna neki a passzokat. 26 éves lesz idén, ezért lett UDFA, amúgy tud játszani, ha megint 4 TE lesz a rosteren, akkor lehet neki hely. Blokkolni viszont nem tud, ez mindenképpen hátrány Carrier-rel meg Moreau-val szemben.

Ahogy írtam én is fentebb leginkább akkor kerülhet rosterre, ha 4 db TE kerül majd az 53-ra. Én jelenleg ezt kétlem és hacsak nem robbantja fel a pre season meccseket megy szerintem PS-re.



Nick Bowers:


Tavalyi UDFA emberünk, aki akkor komoly garantált összeget kapott és végül PS-re volt elegendő a Witten papával megterhelt TE egységben.

Azzal az injury history-val amivel Ő rendelkezik nem igen hiszem, hogy komoly NFL karrier vár rá, jelenleg szerintem #5 helyen van a depth charton nálunk és az előtte lévőket nem hiszem, hogy akár TC-ben le tudná kőrözni.



Carson Williams:

Igazi longshot a srác, de mérete, atletikussága megvan és láttunk már korábbi ex-kosaras UDFA embert magasra emelkedni NFL szinten, szóval sose mond, hogy soha, de igazi meglepetés lenne, ha a srác PS-en túl bármit elérne. Már a PS is komoly eredmény lenne szerintem.



A csoprotunk TE poszton is elég jól áll, de az RB után itt is merem azt mondani, hogy a miénk a legerősebb egység. Tudom, hogy erre sokan felkapják a fejüket, mert ugye a Chiefs soraiban ott van Travis Kelce, aki jelenleg talán a liga legjobb TE-je, de én azt gondolom, hogy egységet nézve a miénk mélyebb és erősebb. Denver-ben Noah Fant a nagy név, aki a legjobbak közé léphet elő ’21-ben és van némi depth is mögötte. A Chargers marad el ezen a poszton szerintem a csoport átlagtól kissé, de Jared Cook személyében számunkra is ismerős korrekt veterán opció is van kereten ott is, illetve ott van Donald Parham, aki nagy freak 😊

Waller szerintem minden DC-től külön figyelmet kap, ennek ellenére hozza a számokat folyamatosan. ’21-ben is várhatóan erős része lesz a támadó egységünknek Waller, a TE poszt és remélhetőleg egyre inkább Moreau is.

Védő oldalon évek óta küzdünk a TE-k ellen. Részben amiatt, hogy Gonzales, Gates, Kelce. személyében folyamatosan szopóágon voltunk az ellenfelek klasszis TE játékosai miatt, másrészt azért, mert évek óta nem sikerül megtalálnunk a sémát, a játékos(oka)t a TE coverhez. Bradley talán hoz előrelépést séma szempontjából, bár tavaly Waller ellen pl elég felelmás volt a védelmi eredményessége és Kelce is szépen dolgozott ellenük. Meglátjuk mire lesz elég a séma és a keret, amibe azért láthatóan próbáltak Littleton mellé, mögé hozni olyan embereket, akiknek lehet esélye TE-k ellen coverben.

Csodát nem várok, Kelce vagy akár Fant várhatóan jól szerepel majd ellenünk, én már akkor elégedett leszek, ha a teljesen balfasz elváltások után teljesen üresen szaladgáló TE-ket nem kell néznem majd ’21-ben.

Tipp az 53-as keretre:

TE: Darren Waller, Foster Moreau, Derek Carrier

PS: Matt Bushman, Carson Williams

Waive: Nick Bowers

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 raiderswire.usatoday.com/2021/05/18/pff-raiders-rb-josh-jacobs-ranked-among-best-running-backs-in-nfl/

Jacobs visszaesett, a futójáték nem megy, Gruden szar edző, a fórumozók hülyék.

Amadeus
Itt mihez képest esne vissza? Ez mindkét szezonjában elért futott yard mennyiséget és TDt számolja. De a futott yardmennyiség nem mutatja meg a hatékonyságot. És nem a garbage timeról beszélek.

Az elsõ szezonja kiváló volt. A másodikban is lett 1000 yardja. Ami szép. Kiváló futó. De tavaly még õ sem tudott meccseket nyerni. A hatékonysága egy yarddal visszaesett átlagban. Az NFL átlag alá. Ez egyáltalán nem nézõpont kérdése. Nem is az õ hibája. Csak azt mondom, legjobb futójáték nálam nem tutira vehetõ, hogy itt lesz.

(Arról nem is beszélve, a PFF szakija ( a linkelt cikkjében 9. Jacobs) azt mondta, a legjobb elsõ körös választása a Raidersnek évek óta Jacobs. A hivatkozó Raiders szurkoló, cikk írója értette úgy, legjobb futó a NFLben.)

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 raiderswire.usatoday.com/2021/05/18/pff-raiders-rb-josh-jacobs-ranked-among-best-running-backs-in-nfl/

Jacobs visszaesett, a futójáték nem megy, Gruden szar edző, a fórumozók hülyék.

😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintetek Jordan Hicks nem lenne upgrade ide?
Úgy néz ki az Cards hajlandó elcserélni...
Pari
Nem, megvagyunk LB poszton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Szerintetek Jordan Hicks nem lenne upgrade ide?
Úgy néz ki az Cards hajlandó elcserélni...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Sztem a Raiders tavaly ligaközepe futójátékot tolt. Hudsonékkal. Szal a Bolts rosszabb volt a csoportban, de egyébként nem látom az erõsséget.
A 3.9-es átlag pedig elég gyengének számít. A minimum olyan 4.2 az NFLben kezdõ poszton. 4.5 már jó. 5 környéke szuper. 4 alatt nem jó.

Lehet az új fal majd jobb lesz, mint a tavalyi. De én nem hiszem.
ulpianus
Nem futójátékról, hanem RB posztról beszéltem. Van azért különbség a kettő között.

A 3,9-es átlag gyenge, írtam is, hogy ennek ellenére lett TOP 10 yardja. Meg azt is, hogy a visszaesés 4,8-ról, ami ugye a szuper környékét súrolta rookie évében főleg az OL nyakába varható.
Annak az OL-nek a nyakába, amiben ugyan ott volt Hudson és Gabe, de például Trent szinte semmit nem játszott és bár mind Gabe, mind Hudson jó (Hudson remek) pass protection-ben, egyiküknek sem erőssége a run blocking.

Az új fal összességében nem tudom, hogy lehet-e jobb, mint a tavalyi toldozott foltozott. Pass protection terén visszaesést várok, de nem lepne meg, ha run blocking terén lenne előrelépés, amihez ha hozzátesszük, hogy érkezett Drake szerintem a futójátékban komolyabb előrelépés lesz látható majd. Én legalábbis ebben bízom 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!