Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy jó 3tech DT-re vagyunk attól, hogy rendes védelmünk legyen.
Amadeus

deyell
Szerinted neki lehet itt komolyabb szerepe? Mert darabra azért vannak előtte rendesen.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hasonlóan látom. Adottságait tekintve szerintem Abram remek box SS lenne, de pont az általad említettek miatt jött vissza KoJo és draftoltunk 2 safetyt.

Kár érte.

Minden esetre a Moehring, Joseph, Heath, Gillespie névsor nem rossz safetyben. Egy jó 3tech DT-re vagyunk attól, hogy rendes védelmünk legyen.
Amadeus
Jo, igaz. Mi azert egyforman lassuk altalaban. De sztem meg kellene par dolog. Egyreszt az LB sor nevek alapjan jo kellene legyen, de nem mukodik.
A pass rush sem mukodik. Megint probalkoznak, de eddig nem allt ossze. Koonce jott. Oke, nem vagyok rajongoja, Ferrellnek sem vagyok, lehet ez a gond. Elfogult vagyok.

Jott 3 safety (szted 2, oke). Minek? Nem volt jobb otletuk? Most van 6 safety. Ki kell rugni kettot. Ertem, ide oda is jok. Akkor ide meg oda kell hozni szakembert, mar elnezest. Jo, meglatom ki fog hol jaccani, aztan akadok ki. De akkor amit mondasz, miert nem 3T jott? Monnyuk.

Es legfokepp. Minden evben, mintha uj terv lenne. Egy nalam okosabb ember mondta nekem, vallakozasvezetes kapcsan: Ha van egy terved, es rajossz, hogy van egy kicsit jobb, ne valtoztass! A masodik-harmadik legjobb terv is jobb (ha vegigviszed), mint az, ha allandoan ujrakezded.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Egy jó 3tech DT-re vagyunk attól, hogy rendes védelmünk legyen.
Amadeus

choose life
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
Erős tippem, hogy Abram a padon kezdi az évet, ha nem szedi össze magát.

Pedig minden meg lenne benne ahhoz, hogy Gus rendszerében SS legyen.
Amadeus
Abram baja az, amellett hogy butaarcu, miszerint fegyelmezetlen. Egyertelmuen kimozog a helyerol soxor, jon a passz a hata moge, mikor is o kerget egy labdat meg sem kapo embert. Lehet igazad van, ha box safety lenne, talan jobb lenne. De ott szvsz szinten fontos a fegyelmezett, pontos jatek. Nagyot utni jo, de csak ha biztos elered a labdas embert. Emelle jonnek a felesleges kemenykedesei.

Boom boom Kam mas volt. Neki elokeszitettek a palyat. Nagyon jo jatekosok kozt jatszhatott, elegge szabadon. Pont azert, hogy usson. Ne kelljen aggodnia a teruletvedekezes miatt. De egyreszt itt nincs olyan secondary minoseg, ahol egy az egyben a tobbiek megoldjak. Masreszt Kam akkor gyorsitott ra, ha jo eselye volt el is talalni a babat. Nem esz nelkul jatszott, csak mert hitman volt.
ulpianus
Hasonlóan látom. Adottságait tekintve szerintem Abram remek box SS lenne, de pont az általad említettek miatt jött vissza KoJo és draftoltunk 2 safetyt.

Kár érte.

Minden esetre a Moehring, Joseph, Heath, Gillespie névsor nem rossz safetyben. Egy jó 3tech DT-re vagyunk attól, hogy rendes védelmünk legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Erős tippem, hogy Abram a padon kezdi az évet, ha nem szedi össze magát.

Pedig minden meg lenne benne ahhoz, hogy Gus rendszerében SS legyen.
Amadeus
Abram baja az, amellett hogy butaarcu, miszerint fegyelmezetlen. Egyertelmuen kimozog a helyerol soxor, jon a passz a hata moge, mikor is o kerget egy labdat meg sem kapo embert. Lehet igazad van, ha box safety lenne, talan jobb lenne. De ott szvsz szinten fontos a fegyelmezett, pontos jatek. Nagyot utni jo, de csak ha biztos elered a labdas embert. Emelle jonnek a felesleges kemenykedesei.

Boom boom Kam mas volt. Neki elokeszitettek a palyat. Nagyon jo jatekosok kozt jatszhatott, elegge szabadon. Pont azert, hogy usson. Ne kelljen aggodnia a teruletvedekezes miatt. De egyreszt itt nincs olyan secondary minoseg, ahol egy az egyben a tobbiek megoldjak. Masreszt Kam akkor gyorsitott ra, ha jo eselye volt el is talalni a babat. Nem esz nelkul jatszott, csak mert hitman volt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
kezdődjön a hype:


deyell
Erős tippem, hogy Abram a padon kezdi az évet, ha nem szedi össze magát.

Pedig minden meg lenne benne ahhoz, hogy Gus rendszerében SS legyen.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
kezdődjön a hype:


choose life
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Matt Bushman (TE, BYU) UDFA-ként nem rossz fogás. a tight endek közül az egyik legjobb elkapó a classban, sérülése meg a kora miatt lett undrafted.


choose life
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Kifejezetten elégedett vagyok a draftunkkal.
Igaz a 3 safetybol 2 hibrid, de meglatjuk egy kis flex nem árt
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
7. körösünk pedig Jimmy Morrissey OC lett Pittsburgh-ból. 4 year starter, aki talán rosterre juthat, de lehet inkább PS jelölt.
Walk-on-ból lett kezdő, kimondottan értelmes srác, persze team captain volt, mint a pickjeink jelentős része. Outside zone fit, kissé alulmeretezve és röviden.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Here is the complete list of Raiders UDFAs in 2021:
Darius Stills, DT, West Virginia
Dillon Stoner, WR, Oklahoma State
Max Richardson, LB, Boston College
Devery Hamilton, OT, Duke
Trey Ragas, RB, Louisiana
D.J. Turner, WR, Pitt
Garrett Groshek, RB, Wisconsin
TJ Morrison, DB, Stony Brook

Stills és Ragas szép találat, előbbi még az 53-ba is beférhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
Kurva jó a draftunk eddig!

A-

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Nate Hobbs

Height/weight/speed press man CB prospect.

Welcome

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Tyree Gillespie S érkezett egy csere után a 4. kör végén.
Korrekt S pick up itt, kérdés persze, hogy kell-e ennyi S rosterre 😊

Mindegy legalább nem faszság vagy reach 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Na akkor amit tudni lehet a day 3 előtt.

Leatherwood RT lesz
Moerigh FS lesz és Abram párjának szánjuk Mayock szerint
Koonce LEO lesz
Diablo WLB lesz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Kicsit twilight zone-ba erzem magam, mint aki elaludt és rossz univerzumba ebredt. Meglepőn jó a draftunk, mármint magunkhoz képest. (persze nem is mi lettünk volna, ha nem reachelunk majd steal-elünk....)

Megvan a class papiron legjobb Safetyje, egy masodik koros tackle, egy igéretes, produktiv edge és nevében egy talpig raider multipozicios D player. Szvsz Deablo, hatalmas kedvenc lesz a Raider Nationbe.
Needre, a helyukon, semmi ordas reach whatsoever....*rolling eyes*
Eddig a két nap szerintem egy A, max A-
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
Okay, I’m calm now. Swap 1st pick and 2nd pick as if nothing ever happened. All good!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
Az van, hogy így kell nézni ezt:

1. Trevon Moehrig FS
2. Alex Leatherwood RT

😊

Moehrig remek pick, alkalmas lehet a single high FS szerepre és szerintem day 1 starter.

3. kör is tetszik!!
Malcolm Koonce egy igen érdekes LEO prospect, aki rotációs szerepben rookie-ként is segíthet. Tudjuk ki óta a legjobb Buffalo játékos 😊

Divine Deablo Raider-nek született!
6'3 226 4,44 sebességgel, akiből izgalmas sakk játékos lehet Bradley keze alatt. Nem egy Derwin James, de nickel/3 S szerepben szóhoz juthat rookieként is és azt is hozzátenném, hogy Abram utóda is lehet belőle SS posztra 2022-re, ha Ő nem kapja össze magát. Illetve WLB is simán lehet belőle...

Most azt mondom, hogy jó a draftunk eddig?!?! 😀
Rolni
Írd csak le: jól draftolunk idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Júj de süt a nap! Nagyon csillog az a szemüveg Öcsém!☺️

Amúgy meg Cable módszereiről...
Egy bizonyos Irving Blitzer (John Candy) jamaikai sprinterekből akarta kinevelni a leggyorsabb bobcsapatot. Szóval... Nincsen jobb mint a mi focicsapatunk, az első oaklandi focicsapat! 😊🎶

Szerkesztette: TST
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Az van, hogy így kell nézni ezt:

1. Trevon Moehrig FS
2. Alex Leatherwood RT

😊

Moehrig remek pick, alkalmas lehet a single high FS szerepre és szerintem day 1 starter.

3. kör is tetszik!!
Malcolm Koonce egy igen érdekes LEO prospect, aki rotációs szerepben rookie-ként is segíthet. Tudjuk ki óta a legjobb Buffalo játékos 😊

Divine Deablo Raider-nek született!
6'3 226 4,44 sebességgel, akiből izgalmas sakk játékos lehet Bradley keze alatt. Nem egy Derwin James, de nickel/3 S szerepben szóhoz juthat rookieként is és azt is hozzátenném, hogy Abram utóda is lehet belőle SS posztra 2022-re, ha Ő nem kapja össze magát. Illetve WLB is simán lehet belőle...

Most azt mondom, hogy jó a draftunk eddig?!?! 😀

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Azért olyan mókás, hogy egyik helyen azt írják kemény, fizikális játékos, míg a másik helyen nem elég fizikális.
Egyik helyen remek atléta, robbanékony, másik helyen, hogy nem elég robbanékony...

Nem egy egzakt tudomány ez a scouting se 😊
Aztán meg úgyis azon múlik nagymértékben ki hova kerül...reméljük Cable húz egy Miller 2.0-t...
Én kb ugyan úgy felmordultam most, mint akkor...
Rolni
Igazából ez egy olyan pick, hogy ha Cable jól dolgozik, akkor remek OT/OG lesz belőle, ha nem akkor bust. Lehetetlen jelenleg megjósolni. Good tud RT lenni, így RG-ban menthető Leatherwood segge, ha égne RT-ben. Közel sem tragikus, sőt.

Van fantázia a gyerekben, csak coaching kell hozzá. Tragikomikus, de Cable volt Gus érkezéséig a legjobb pozíciós edzőnk, magasan a vele szemben támasztott elvárások felett teljesít.

Szóval lehetne rosszabb is, adok neki egy B- -t, mert romantikus kedvemben vagyok.
Amadeus
Leatherwood guardként fasza lehet. RT-ként nem vagyok benne biztos, hogy menni fog neki a pass protection. az a baj, hogy amit láttam tőle, az alapján nem biztos, hogy a technikájával van a fő gond, mint Kolton Millernek volt, hanem inkább az atletikusságával. még így is lehet belőle használható RT, de ahhoz technikában és koncentrációban kiválónak kell lennie.

Moehrig viszont remek pick, örülök neki.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 012
Azért olyan mókás, hogy egyik helyen azt írják kemény, fizikális játékos, míg a másik helyen nem elég fizikális.
Egyik helyen remek atléta, robbanékony, másik helyen, hogy nem elég robbanékony...

Nem egy egzakt tudomány ez a scouting se 😊
Aztán meg úgyis azon múlik nagymértékben ki hova kerül...reméljük Cable húz egy Miller 2.0-t...
Én kb ugyan úgy felmordultam most, mint akkor...
Rolni
Igazából ez egy olyan pick, hogy ha Cable jól dolgozik, akkor remek OT/OG lesz belőle, ha nem akkor bust. Lehetetlen jelenleg megjósolni. Good tud RT lenni, így RG-ban menthető Leatherwood segge, ha égne RT-ben. Közel sem tragikus, sőt.

Van fantázia a gyerekben, csak coaching kell hozzá. Tragikomikus, de Cable volt Gus érkezéséig a legjobb pozíciós edzőnk, magasan a vele szemben támasztott elvárások felett teljesít.

Szóval lehetne rosszabb is, adok neki egy B- -t, mert romantikus kedvemben vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Azért olyan mókás, hogy egyik helyen azt írják kemény, fizikális játékos, míg a másik helyen nem elég fizikális.
Egyik helyen remek atléta, robbanékony, másik helyen, hogy nem elég robbanékony...

Nem egy egzakt tudomány ez a scouting se 😊
Aztán meg úgyis azon múlik nagymértékben ki hova kerül...reméljük Cable húz egy Miller 2.0-t...
Én kb ugyan úgy felmordultam most, mint akkor...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
Bob McGinn cikkében a scoutok azt mondták Leatherwoodról a draft előtt, hogy hasonló Andrus Peathez, aki tackle-t játszott, de guard poszton vált be a profik között. felróják neki, hogy nem játszik elég fizikálisan, mindenben oké, de semmiben sem elit. felróják azt is, hogy az Alabama tackle-ök rendre bustok az NFL-ben. viszont tehetségesebbnek tartják, mint Jonah Williamst.

choose life
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 726 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na ez kellett volna, hogy kurva nagy red flag legyen. Ifedit is hogyan behypolta T-nek, kihuztuk 1/31-re, aztan a liga legrosszabb RT-je volt amig nalunk volt (most a Bearsnel mar guardot jatszik).

...

Nem tudom mivel kepes Cable meggyozni minden foedzot errol a faszsagrol, de ugy latszik sikerul neki minden alkalommal.
undisputedly
Itt jelenleg egyedül azért van egy kicsit jobb helyzetben, mert amióta Gruden zászlaja alatt visszatért Kolton Millerből kihozta a tutit és csak Brandon Parker égett a körmére. 50%...persze, ha Alex a parker vonalat viszi tovább, akkor épp elég ez a bajhoz és akkor Miller csak a kivétel a sorban.

Remélem, ha ez az irány, akkor legalább akkora borzalom lesz az idei év, hogy cserébe az egész brigádot kitakarítja Mark Davis...ebben van a bizalmam igazából 😀
Rolni
Abban is bizhattok, hogy nalunk kb. 1/7 volt az aranya, szoval nalatok szamszeruen jobban fog teljesiteni 😀 Pusztan csak azert irtam, mert a hideg futkos a hatamon ettol az embertol es nem ertem miert van meg allasa a ligaban 😀