Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem a Raiders tavaly ligaközepe futójátékot tolt. Hudsonékkal. Szal a Bolts rosszabb volt a csoportban, de egyébként nem látom az erõsséget.
A 3.9-es átlag pedig elég gyengének számít. A minimum olyan 4.2 az NFLben kezdõ poszton. 4.5 már jó. 5 környéke szuper. 4 alatt nem jó.

Lehet az új fal majd jobb lesz, mint a tavalyi. De én nem hiszem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
RB:

Josh Jacobs:
2020-ban a 8. legtöbb futott yardot szerezte Josh, annak ellenére, hogy erősen visszaesett a yards/carry átlaga 4,8-ról, 3,9-re. Ez a visszaesés leginkább az OL játékának tudható be szerintem és nagyon fontos lépés volt Josh hosszútávú tartóssága végett egy megbízható #2 RB beszerzése. Az esetek 25,64%-ban nézett szembe 8 vagy több emberes boxokkal, ami több, mint 5%-os növekedés 2019-hez képest, ami azt mutatja, hogy a több deep passz ellenére is nagyon fókuszáltak rá a DC-k. A legtöbb DC felmérte valószínűleg, hogy ez a Raiders támadó egység akkor a leghatékonyabb, ha megy a futás és elsősorban ezt akarják limitálni. A 12 futott TD-je holtversenyben a 4. helyre volt elég, de amit még érdemes látni, hogy itt nem home run TD-kről van szó, hanem RZ futásokról. Ez nem baj csak egy érdekesség inkább. Josh játéka rookie-ként sem a villám sebességén alapult és ez tavaly még inkább így volt. Ebben nagy változást nem várok, Jacobs játéka nem az, hanem a lyukak jó megtalálása, az erő, amivel átmegy az első/gyenge szerelési kísérleteken.
Jacobs tavaly már pass protection terén is megbízható volt és kicsit többet használtuk elkapóként, de Drake érkezésével nem számítok további erősödésre elkapások tekintetében.
Josh továbbra is a csapat identitásának alap eleme lesz az erős, fizikális stílusával.

Kenyan Drake:
Tavaly 955 yardig jutott a földön, ami karrierje legjobbja volt annak ellenére, hogy a 4,0-s carry átlaga bőven a legalacsonyabb értéke volt. Várhatóan a 955 yardtól elmarad majd 2021-ben, mert a workload nagyobb része Josh-ra hárul majd, de ha megnézzük a Chubb-Hunt duó 1900 yardos termelését, akkor azért, ha tervek szerint alakul a szezon nem kell túl nagy visszaeséssel számolni. A terv szerintem Grudenék oldaláról az lesz, hogy a két srác együtt veszélyeztesse a 2000 yardot és vigyék a csapatot szépen a PO-ba.
Drake átlagának jót tehet, hogy nem Ő lesz a fókuszban Josh mellett, reméljük tud vele élni majd. Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz elkapóként használva majd, mert egyetemről érkezve ez volt az egyik erőssége és NFL szinten is megmutatta már, hogy igen jók a kezei. Szerintem amellett, hogy Josh váltótársa lesz, kvázi a 3rd down elkapó snapek nagy része is az övé lesz. Egy 300-500 közötti elkapott yard mennyiség nem lepne meg tőle.
Drake amúgy remek váltó társa lesz Josh-nak, neki ugyanis inkább a sebesség a hívó szava az erővel szemben. Igazi Thunder and Lighting páros lehet ebből ideális esetben.

Jalen Richard:
Engem kicsit meglep, hogy Richard még kereten van, de valamelyik beatwriter írta vele kapcsolatban, hogy nagyon kedveli a stáb és simán rosterre kerülhet a vaskos fizetése ellenére is.
Richard igazi 3rd down RB és ST-ben is hasznos, de mivel Drake érkezésével igen limitált snap szám fog neki jutni RB-ként én továbbra se várom az 53-as keretre. Egyszerűen túl drága lenne szerintem ST játékosnak.

Theo Riddick:
Tavaly a teljesen kihagyott 2019-es szezont követően kapott egy esélyt és egész jól élt vele, amit az is bizonyít, hogy visszaigazoltuk 2021-re. Riddick tulajdonképpen egy csak elkapásokra szakosodott RB, akinek ST értéke is van, én a visszaigazolása után szinte rögtön vártam a Richard elküldés hírét. Sokkal olcsóbban tudja azt a pár snapet hozni hasonló szinten szerintem.
Ezzel együtt a két UDFA RB érkezése után az Ő roster helye sincs biztosítva még és komoly verseny lehet azért a 3. futó szerepért.

A két UDFA srác kapcsán a lentieket pár napja írtam már, örülök neki, hogy deyell Te is hasonló dolgokat szedtél össze/láttál róluk/tőlük. Szerintem PS-re mindkét srác jó eséllyel pályázhat, de még az 53 is meglehet egy erős offseason után, mert Richard és Riddick helyzete sem betonbiztos az én szememben.

Trey Ragas:
Ragas egy érdekes pick up, jó vision-je van, remek contact balance-a van és egy smart runner Matt Waldmann szerint ( Lehet benne fantázia, mint power, short yardage RB, bizonyos szempontból hasonlít Jacobs-ra a stílusa szerintem. Megvan az ereje és mérete a dologhoz és mivel Drake személyében van egy elkapásokra remekül használható futó már kereten, lehet a korábbi évek tradíciójától eltérően a 3. helyen egy ilyen jellegű futót tartani a tipikus 3rd down RB helyett. ST munkája sokat fog szerintem majd számítani és ha nem is elkapóként, de pass protector-ként mutatnia kell valami bíztatót a passz játékban is, ahhoz, hogy keretre kerülhessen.

Garrett Groshek:
Korábbi QB, aki walk-on-ként érkezett a Wisconsin-ra és #2 RB lett belőle. Nem egy world class atléta, de megbízható elkapó a back fieldről, természetesen csapatkapitány volt és igazi értelmes, edzők és csapattársak kedvence típus 😊
Komoly kérdés lesz az ST value szerintem és egy jó TC-vel akár beelőzheti a többieket a #3 szerepért.

Tipp az 53-as keretre:
RB: Josh Jacobs, Kenyan Drake, Trey Ragas
PS: Theo Riddick (ha veteránként jöhet), Garrett Groshek
Cut: Jalen Richard 3M spórolás, amit jövőre át lehet vinni.


A csoportunk RB poszton is elég erős, hiszen a Chiefs (CEH+tömeg), a Chargers (Ekeler+Kelley) és a Broncos (Gordon+Williams) is fel van szerelkezve potens RB-kel. A Chiefs és a Broncos NFL szinten is erős backfielddel rendelkezik, persze a Chiefs esetében mindig a légi parádé az elsőszámú fegyver, így náluk az RB-ket is ezzel együtt kell nézni. A Chargers lóg ki egy kicsit talán a csoportból lefelé, de ha erősödik az OL és Herbert még javul 2. évére ott se lesz gond a lyukakkal és Ekelerék simán szárnyalni fognak. Megkockáztatom, hogy jelenleg a mi RB egységünk a legerősebb, de nincs túl nagy előnyünk és a Broncos tűnik rajtunk kívül egyedül olyan csapatnak, akik támaszkodni szeretnének a futójátékra, a futókra, nem pedig kiegészíteni szeretnék vele a passz játékukat.
Az biztos, hogy a védelmünknek készülnie kell majd futás ellen, mert lesz dolguk. Cserében azt gondolom, hogy minden csoport ellenfél komolyan kell, hogy foglalkozzon a Raiders rush attack limitálásán, mert aki nem tudja kordában tartani a futójátékunkat, arra igen hosszú nap várhat a pályán vagy a padon ugyebár…

FB:

Alec Ingold:

Alec a csapat egyik motorja megítélésem szerint. Josh-al remekül kijönnek és alapvetően meghatározzák az O hangulatát, harci kedvét szerintem. Igazi harcos, sérülten is játszik és tavaly már a passz játékba is elkezdett szépen beforogni. Idén nem hiszem, hogy Drake érkezése után erősödne komolyan elkapások terén, de mivel folyamatosan dolgozik rajta ott lesz mindig egy egy meglepő játékra vagy menekülési útvonalnak Derek számára.
PFF-nél 12db FB lett rangsorolva, Ingold a 3. legjobb lett, igen jó elkapói és futás blokkolói értékelést kapott. PFF szerint a pass protectionben kell leginkább fejlődnie, ehhez nem igen tudok mit hozzátenni, nem nézem ennyire mélyen, alaposan az FB posztot. Én nekem nem rémlik, hogy róla jött volna ordas sack vagy ilyesmi, de nem vitatkozom ilyeneken.

Megbízható FB, a csapat egyik meghatározó figurája és a run blocking-gal a sikerek egyik fontos kockája. Csoport szinten a legjobb FB szerintem, mondjuk rajtunk kívül igazán a Chiefs használ csak FB “sűrűn”.

Tipp az 53-as keretre:
FB: Alec Ingold

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
BetMGM win total számokat nézve a miénk a második legnehezebb schedule 😊

Nem rossz ez az UDFA class, sok múlik majd azon hány WR, TE, RB kerül összesen rosterre...
Rolni
Tavaly a szezon második felétől röhögve be kellett volna esnünk a Palyoffba... Nem biztos, hogy rossz ómen a nehéz schedule.
A könnyebb ellenfeleket szoktuk rendre bukni.
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
BetMGM win total számokat nézve a miénk a második legnehezebb schedule 😊

Nem rossz ez az UDFA class, sok múlik majd azon hány WR, TE, RB kerül összesen rosterre...
Rolni
Már májusban van indok a szar szereplésre, na de majd jövőre...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
BetMGM win total számokat nézve a miénk a második legnehezebb schedule 😊

Nem rossz ez az UDFA class, sok múlik majd azon hány WR, TE, RB kerül összesen rosterre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "mikor rúgják már ki Grudent és Mayockot?" koncertturné idei állomásai és időpontjai:
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
az UDFA-kra amúgy kíváncsi leszek, mert egész ígéretes class jött össze.

Matt Bushman, TE, BYU kapta a legnagyobb garantált összeget, ami $135.000. róla már volt szó, elsőéves korától (igaz akkor is majd 22 éves volt a mormon missziója miatt) három éven keresztül volt a BYU legeredményesebb elkapója tight endként. nagy hülyeség volt, hogy ilyen idősen maradt senior szezonjára, meg is sérült az Achillese, nem játszott tavaly, pedig Zach Wilson osztogatta volna neki a passzokat. 26 éves lesz idén, ezért lett UDFA, amúgy tud játszani, ha megint 4 TE lesz a rosteren, akkor lehet neki hely. blokkolni viszont nem tud, ez mindenképpen hátrány Carrierrel meg Moreau-val szemben.

Dillon Stoner, WR, Oklahoma State kapta a második legtöbb garantáltat ($120,000), ezen kicsit meglepődtem. Stoner második számú elkapó volt az Oklahoma State-en Tylan Wallace mögött, amikor Wallace kiesett, akkor jól játszott, utolsó meccsén a Baylor ellen 247 yardot és 3 TD-t kapott el. testmérete semmi különös, de atletikus, korábban atléta volt. slot WR lehet, visszahordani is tud, tehát Renfrow-val versenyezne, akinél gyorsabb. de Renfrow dörzsöltebb nála, és jobban futja a route-okat. nem látom, hogy ki tudná szorítani a keretből.

Devery Hamilton, OT, Duke - 6-9 magas, 310 font tackle, Kolton Millerhez hasonló magas tehát. $75 ezer garantált a jutalma. guardot is játszott a Duke-on. sokak szerint neki van a legjobb esélye a rosterre kerülésre, hiszen Brandon Parkert vagy Jones-Smitht kellene kiszorítania. négy csillagos recruit volt, a Stanfordon játszott korábban ahol diplomázott is, aztán a Duke-ra ment mesterképzésre. minden bizonnyal ő a legokosabb a keretben, ami nem feltétlenül jó dolog, tekintve, hogy neki nem a futball az egyetlen esélye, hogy karriert csináljon. de majd meglátjuk, mennyire fogja odatenni magát.

Darius Stills, DT, West Virginia - róla is volt szó, nem ismert, hogy kapott-e garantált pénzt. ő volt a legjobb egyetemi játékos a Raiders UDFA-k közül, Consensus All-American; Big 12 DL of the year; First Team All-Big 12 volt tavaly, de 2019-ben még jobb volt, akkor 7 sacket és 14,5 TFL-t szerzett. apja Gary Stills 10 szezont játszott az NFL-ben, és Pro Bowler linebacker volt. Stills atletikus, robbanékony 3 tech, aki képzett is, egy dolog miatt lett undrafted: 6'0" magas, 278 font és rövid karú, ami alaposan megnehezíti a dolgát a profik között. Philon, Vickers, Irving - mindhármat ki kellene játszania, hogy a rosteren legyen.

Trey Ragas, RB, Louisiana - ismét egy idősebb UDFA, 25 éves lesz idén. Ragas egy jó felépítésű power back, aki viszonylag sok missed tackle-t harcolt ki és kontakt után is szerzett yardokat. volt valami betöréses balhéja az egyetemen, egy kollégiumi szobába tört be. egy szezont kihagyott bokatörés miatt. nem volt első számú RB az egyetemen, committee-ben futott. nem túl gyors és nem is robbanékony, de fizikálisan fut, jól lát a pályán, megfelelő egyensúlyérzékkel, viszont a passzjátékban nem használható. ebben kell fejlődnie, ha ki akarja szorítani Richardot vagy Riddicket.

Shaun Crawford, CB/S, Notre Dame - 6 évet húzott le az egyetemen, 2 ACL-szakadás és 1 Achilles-ín sérülés miatt. utolsó szezonjára egészen belejött, csapatkapitány lett, ami ugye nálunk elsődleges fontosságú. neki csak szurkolni lehet, az a csoda, hogy még futballozik.

Garrett Groshek, RB, Wisconsin - irányítóból lett futójátékos, aki walk onként kezdte a Wisconsinban. szintén csapatkapitány és diplomázott is pénzügyből. igazi Gruden Grinder tehát, fizikálisan játszik, blokkol is, odateszi magát, még elkapásban is használták Ragasszal ellentétben. $65,000 garantáltat kapott, talán nem véletlen.

Max Richardson, LB, Boston College - alulméretezett linebacker a Boston College-ről, ami állítólag LB U. hasznos játékos volt az egyetemen, de a mérete miatt valószínűleg nem sok sót fog megenni a profik között. pedig a linebacker sorunk nem túl acélos, egy jobb UDFA LB lehet elfért volna...

DJ Turner, WR, Pittsburgh - újabb visszahordó, aki egy miniatűr elkapó is. meglepő lenne, ha rosterre kerülne.

TJ Morrison, S, Stony Brook - Morrison cornerbackként kezdte, utolsó szezonjára safety lett belőle. másodosztályban játszott, idén tavasszal mindössze 4 meccsük volt. sokat nem tudunk róla.

choose life
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559
Hálát is adhattok:


dande
volt már hálaadás napi meccs a Cowboys ellen. a legendás Matt McGloin irányított és Andre Holmesnak osztogatta a lézerpasszokat. régi szép idők.

choose life
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Tavaly 1 meccsen jutott szóhoz Mariota, ahol pozitív, de azért felemás képet mutatott szerintem. Nagyon veszélyesen használta a lábait, volt 1-2 igen szép dobása, de volt egy nagyon kritikus INT-je és érezhető volt, hogy Gruden annak ellenére, hogy mentünk az eredmény után nem merte igazán kiengedni a passzokat a konzervatív mederből.
Rolni
A szezon egyik legjobb meccse volt a Kacsata, meg kéne ismételni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Dikka, milyen kis "prominens " csapat lettünk....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hálát is adhattok:

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 814
Vajon lesznek nézők?
Pari
MLB-ből, NBA-ből kiindulva bizonyára lesz valamennyi kapacitás nyitva, az még kérdés, hogy full házat engedik-e, de az USA elég jól áll az oltottsággal.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Vajon lesznek nézők?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Jó kis nyitó meccs! 😊
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 178
It's official: It's Raiders vs. Ravens in Allegiant Stadium for the first Monday Night Football game of the 2021 season on September 13.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ebben az idei draftot követő roster elemzőben az összes posztot szeretném végig venni, kielemezni. Minden posztot szeretnék önmagában vizsgálni, megnézni azt is, hogy tavalyhoz képest sikerült-e fejlőni. Ezt követően igyekszem azt is megvizsgálni majd, hogy az adott posztunk hogyan fest divíziós szinten és mind offense, mind defense kapcsán próbálok majd várakozásokat megfogalmazni, illetve megnézni azt is, hogy a csoport ellenfelek ellen mire lehetünk képesek.

Offense:

QB:
Az amerikai foci legfontosabb posztja az irányító. Bizonyos szempontból az NFL egyik legstabilabb QB posztja a miénk évek óta, míg másik szempontból a legbizonytalanabbak közé tartozunk. Derek Carr 8. évére fordul, mint a csapat kezdő QB-ja és ezzel tulajdonképpen az ötödik legrégebben regnáló kezdő irányító az NFL-ben. Egyedül a Falcons, Packers, Seahawks, Steelers négyes van előttünk ebben a tekintetben és lehet jövő ilyenkor már csak 1 vagy 2 csapat marad talpon ebben a versenyben. Persze igazából nincs ilyen verseny és baromira nem ez a fontos QB stat, de azért olyan szempontból érdekes ezt megnézni, hogy tulajdonképpen idén volt először csendes a QB posztunk, amióta Gruden megérkezett. Minden évben ment a találgatás, hogy kire cseréli le Derek-et.

Derek Carr:
2020-ban Carr eljutott egy elég jó szintre Gruden irányításával és ennek köszönhetően idén végre nyugodtan készülhet, reméljük ez tovább erősíti majd a játékát. A rendszert ismeri kívülről, belülről és végre a mélységi játék is megnyílt tavaly.
11. legtöbb passzolt yardot szerezte tavaly és a sokat kritizált yards/attempt területen megtartotta a 2019-es 7,9-es eredményt, amivel amúgy a 11 legtöbb yardot passzoló QB között az 5. helyet foglalja el holtversenyben. Az a Josh Allen van mellette a holtversenyben, akiről legtöbb embernek a mélységi labdák jutnak eszébe szerintem. Pontosság terén is befért a legjobb 10-be, ha a legalább 300 passz kísérlettel rendelkezőket nézzük. A 11. legtöbb TD szerezte, és az INT számai is TOP 10-be férnek. Karrierje legjobb QB ratingjét sikerült összehoznia és ezzel már ebben a mutatóban is ott van a TOP 10-ben. A 20+ és 40+-os passzok számában is TOP 10 lett, miután végre a mélységi utakat is elkezdték használni Grudennel. PFF-nél a 10. legjobb lett az értékelése, ráadásul Prescott benn maradt a rövid szezonja ellenére abban a listába. A Falcons elleni meccsén kívül nem volt igazán rossz meccse és szerintem egyedül a fumble problémái miatt, valamint a korábbi évek megítélése miatt van az, hogy sok szurkolót ha megkérdeznénk azt mondaná, hogy Carr nem TOP 10 QB.
Én a 2020-as éve után ki merem jelenteni, hogy tavaly TOP 10 QB szinten játszott és azt gondolom, hogy 2021-ben is benne lehet ebben a kalapban, főleg ha sikerül javítani a fumble számokon. A kulcs az OL play lesz és a szétvert, majd újra épített OL miatt dörzsölheti sok csoport rivális szurkoló is a tenyerét. Ugyanis továbbra is igaz a megállapítás, miszerint Carr-nak nyomás alatt sokkal rosszabbul megy a játék. Nagy a szakadék a tisztán tartott és a nyomás alatt tartott Carr számaiban. Pontosság terén 73,8% VS 48,5%, TD terén 22 VS 5, INT terén 4 VS 5, a TD és főleg az INT számok esetében érdemes fejben tartani, hogy nagyjából harmad annyi passzról van szó nyomás alatt, mint tisztán. Tudjuk, láttuk mindannyian, hogy képes pánikolni Carr és akár egész meccsen képes utána gyengébben játszani. Nem véletlenül mondta ugye Al Davis azt, amit az ellenfél QB-k kezeléséről 😊
A fal idei újra szabása kapcsán a legkritikusabb dolog a Hudson-James csere lesz, mert az fogja tudni agyonvágni a szezonunkat, ha OC poszton gyengék vagyunk és belül folyamatosan érkezik a nyomás, illetve nem megfelelőek a protection call-ok és elváltják egymást a falembereink. Nagyon nagyon bízom benne, hogy ezt Gruden és Cable is tudja, felmérte mielőtt meglépte a cserét. Erről persze legkorábban week 1 után tudunk majd valamit nyilatkozni és igazából majd a szezon felénél tudunk szerintem biztosat kijelenteni, mert addigra lesz már video Andre James-ről és addigra biztos pár jobb DC, illetve DL is bekóstolta.
Azt gondolom, hogy Carr gyors döntési képessége és gyors release-e párosítva Gruden rendszerével és play hívásaival alkalmas arra, hogy elfedjen, kompenzáljon mondjuk egy szenvedő rookie RT-t, ha a többi poszt és főleg a fal közepe rendben van.
Azt gondolom összességében nem irreális dolog Carr-tól egy újabb TOP 10-es szezont várni.

Marcus Mariota:
Mariota személyében van egy jó back up a csapatnál és azt gondolom, hogy hacsak nincs valami kedvező csillag együtt állás, akkor marad is Carr mögött ez a stabil helyzet. Nem mintha Carr különösebben sérülékeny lenne, de azért tudjuk, hogy ebben a sportágban mindig egy playre vannak a sérüléstől a játékosok. (A kedvező csillagok alatt arra gondolok, hogy egy olyan csapatnál dől ki a kezdő QB, amelyik szimpatikus Mariotának (no trade záradék miatt fontos) és hajlandó elég picket a cserébe bedobni.)
Tavaly 1 meccsen jutott szóhoz Mariota, ahol pozitív, de azért felemás képet mutatott szerintem. Nagyon veszélyesen használta a lábait, volt 1-2 igen szép dobása, de volt egy nagyon kritikus INT-je és érezhető volt, hogy Gruden annak ellenére, hogy mentünk az eredmény után nem merte igazán kiengedni a passzokat a konzervatív mederből. Az is beszédes volt, hogy a Dolphins ellen rögtön visszatette Carr-t, pedig ott már elég egyértelműen lefőtt a kávé a PO remények kapcsán.
Azt gondolom, hogy Mariota remek back up olyan szempontból, hogy egy meccsre hatékonyan be tud állni, képes a lábával meglepő, új elemet hozni a mérkőzésre és talán nem veszíti el a meccset, ahova be kell sérülés miatt ugrania. Egy ilyen helyzetben 1-2 további meccset is rá lehet bízni, ahol talán megint nem rajta megy el a meccs, egyszóval életben tarthat egy PO kapaszkodás közben is minket, ha Carr lesérül. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy huzamosabb ideig tudnánk vele büntetlenül játszani és szerintem egy esetleges hosszútávú Carr sérülés kiütne minket a PO versenyből. De ez azt gondolom a legtöbb csapattal így lenne, ha kiesik a kezdő irányító…

Nathan Peterman:
A csapat harmadik számú irányítója, aki valószínűleg tud valamit Grudenről 😊.
Viccet félre téve camp armnak megfelelő és Mariota esetleges elcserélése esetén valószínűleg egy megkezdett meccs levezénylését rá lehetne bízni, ha Carr-t kiütik a játékból. Run heavy approach és rövid biztonsági passzokkal lehetne operálni vele és talán nem veszíted el vele a meccset, ha vezetsz amikor beáll…talán.
Ha Mariotát esetleg elcserélnék akkor azért igen vékony lenne NP-vel a back up szerep, de nem mi lennénk az egyetlen csapat, aki a kezdő QB nélkül esélytelenek nyugalmával készülhet a legtöbb meccsére.

Tipp az 53-as keretre:
QB: Derek Carr, Marcus Mariota
PS: Nathan Peterman (bár megmondom őszintén nem néztem még utána, hogy 2021-ben is PS-re tehető lesz-e veterán)

A csoportunk QB szempontból borzalmasan erős Chiefs (Mahomes, Henne), Chargers (Herbert, Daniel), Broncos (Lock, Bridgewater) és mind a Chiefs, mind a Chargers jobb helyzetben van nálunk. Fiatal remek kezdőjük van és van stabil back up is kereten. Szerintem egyedül a Broncos van mögöttünk QB poszton és mivel a legfontosabb posztról beszélgetünk nagyon jól kell a többi csapatrésznek játszania ahhoz, hogy esélyünk legyen majd a Chiefs és a Chargers ellen a szezon során.
Mahomes kapcsán nem lehet visszaesésre számítani, sőt miután az OL-re komoly figyelmet fordítottak Reid-ék még szerintem javulás is benne lehet a pakliban, ami ugye elég rosszul hangzik a mi szempontunkból, mert most is a liga egyik, hanem a legjobb QB-ja már. Tavaly azt is bemutatták Reid-ék, hogy Henne is képes ebben a rendszerben jól teljesíteni, szóval egy rövidebb Mahomes kiesést is tudnának kezelni.
Herbert remek rookie szezonon van túl, szerintem minden várakozást felül múlt tavaly. Hacsak nincs másod éves visszaesés a liga legjobb irányítói közé betonozhatja be magát jövőre. Az OL erősödött előtte, vannak mögötte, körülötte skill poszton is, szóval nehéz dió lesz majd ellene készülni. A HC és OC váltás esetleg hozhat egy lassabb rajtot, de alapvetően azt gondolom, hogy kemény csata lesz mindkét találkozón.
A Broncos hozta Teddy-t versenytársnak és back upnak Lock mögé, amivel szerintem túl sokat nem érnek majd el. Lock vagy kiegyenesedik és akkor baromi szoros lesz a csoport QB és minden szempontból vagy marad az a hullámvasút aki volt eddig és akkor a Denver QB részlege lesz a csoportban a leggyengébb és ezt kell a többi csapatrésznek kikompenzálnia majd a csoportmeccseken.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ted Nguyen írt az Athletic-en egy Leatherwood elemzést, amihez beszélt Duke Manyweather-rel is, aki egy top OL edző, aki Alex-el is dolgozik 12 hete.

Leatherwood:
-"Mauler" a futójátékban
-jó mérete és hosszúsága van
-atletikus #deyell
-filmen pass protection esetében vannak inkonzisztencia terén gondja, amik technikai problémákra vezethetőek vissza, így javíthatóak
-nem olyan nyers, mint Kolton Miller volt annó, de ugyanúgy elit atlétikai számokat produkált draft előtt
-robbanékonyan indul a snap után és a lábmunkája gyors
-remek kognitív képességei vannak, nagyon intelligens és jól "processing-ol"
-az elmúlt 12 hétben mindkét oldalra készültek, ami remek hír, mert így rövidebb lehet a RT posztra az átállás
-pass protectionban a leggyakoribb kritika vele kapcsolatban, hogy túlzottan a külső kezére, az azzal való ütésre való hagyatkozás
-ez főleg akkor okoz gondot, amikor a kéz és láb munkája nincs összhangban
-amikor ez az összhang megvan egy "brick wall" az emberünk

Duke szerint elég sok első kör második felében és második kör top10-ben választó csapat alaposan felmérte Alex-et és sok csapat nagyon kedvelte. Szerinte, ha megfelelő faledző és fejlesztő program várja, akkor 1-2 éven belül igazán "special" lehet!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Aaron Wilson
@AaronWilson_NFL
·
19 h
Casey Hayward (Las Vegas Raiders) one-year maximum value $4 million deal includes $1M signing bonus, $1.5M base salary (fully guaranteed)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kint vannak az új mezszámok.

Ferrell átvette a 99-t, amiben a Clemsonon játszott.
Amadeus
Akkor jön a break out year és a Csempionshipp!!!
Rolni
Nem kérdés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Kint vannak az új mezszámok.

Ferrell átvette a 99-t, amiben a Clemsonon játszott.
Amadeus
Akkor jön a break out year és a Csempionshipp!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kint vannak az új mezszámok.

Ferrell átvette a 99-t, amiben a Clemsonon játszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Van itt lóvé.

 www.silverandblackpride.com/2021/5/7/22424839/las-vegas-raiders-value-skyrockets-forbes
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052


azt mondja Kollman, hogy a Moerhig, Gillespie, Deablo húzások stealek.
deyell
Hát Moehrig a legnagyobb idén kb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 559


azt mondja Kollman, hogy a Moerhig, Gillespie, Deablo húzások stealek.

choose life
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Én egyre több helyen olvastam azt az elmúlt időszakban, hogy semmiképp nem került volna ki az első körből Alex. Több nem Raiders-hez köthető forrás is lehozta, szóval hajlok arra, hogy nagy hátracsere nem fért volna bele. Ettől függetlenül például a Vikings-el érdemes lehetett volna hátra menni, mert nekik Darrisaw volt elvileg a célpontjuk, de most már ez van.

Nehéz kérdés ez és igazán csak azt tudom erre is mondai, mint a Leatherwood pickre. Ha beválik akkor rendben van, ha nem akkor meg majd anyázunk erősen.
Rolni
Én 3 éve kidühöngtem magam a Miller picken, nem volt igazam, kétszer nem esek ugyanabba a hibába, szóval most örülök inkább.