Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Hankins 2 évre aláírt. Huge move!
Jellyvel mi lesz így? Hankins elég korrekt NT volt idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Brown nem hiszem, hogy ebben a west coastban amit Gruden művel, ne találná fel magát. Elkapó számára ez egy elég egyszerű rendszer, rengeteg a gyors, rövid passz, az option route-ok nem bonyolultak, sok a TE játék, ami miatt nehéz lesz duplázni, mert a safetynek középre is figyelnie kell a TE seam route-okra. Brown az egyik legjobban szeparálódó elkapó a ligában. Legfeljebb majd nem 30 yardos mély passzokkal keresi Carr, hanem back shoulder 10 yardosakkal. Az lehet, hogy nem lesz annyi TD-je, mint Pittsburghben, de hogy a yardjai meg lesznek, abban biztos vagyok. Tudja ő, hogy hova jött.

A falhoz, védelemhez nem tudok hozzászólni, lemaradtam az utóbbi időben (kb. Mayock érkezése az utolsó amire emlékszem). De kíváncsian várom mi lesz. Hogy mire megy Kábel, tényleg olyan sz*r-e, vagy valami csoda folytán mégsem, hogy jön-e Bell vagy sem. A Raiders idén olyan, mint pár éve a Jags vagy a Browns volt: a durva sok pick és/vagy cap space miatti rengeteg opció semlegesként nézve is érdekessé teszi az offseasont. Bőven lesz miről beszélni.
peterk2005
a végső abszurditás az lenne, ha Kábel ezek után 5 birkózóból összerakna egy pofás ZB falat. Majom hangon fogunk Rolnival üvölteni szerintem.
Amadeus
majd draftoljuk Bosát és kábel RT-t csinál belőle.
d3Y
Cody Fordot írják hozzánk 1/24re. A dolgok jelen állása szerint behúznám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Brown nem hiszem, hogy ebben a west coastban amit Gruden művel, ne találná fel magát. Elkapó számára ez egy elég egyszerű rendszer, rengeteg a gyors, rövid passz, az option route-ok nem bonyolultak, sok a TE játék, ami miatt nehéz lesz duplázni, mert a safetynek középre is figyelnie kell a TE seam route-okra. Brown az egyik legjobban szeparálódó elkapó a ligában. Legfeljebb majd nem 30 yardos mély passzokkal keresi Carr, hanem back shoulder 10 yardosakkal. Az lehet, hogy nem lesz annyi TD-je, mint Pittsburghben, de hogy a yardjai meg lesznek, abban biztos vagyok. Tudja ő, hogy hova jött.

A falhoz, védelemhez nem tudok hozzászólni, lemaradtam az utóbbi időben (kb. Mayock érkezése az utolsó amire emlékszem). De kíváncsian várom mi lesz. Hogy mire megy Kábel, tényleg olyan sz*r-e, vagy valami csoda folytán mégsem, hogy jön-e Bell vagy sem. A Raiders idén olyan, mint pár éve a Jags vagy a Browns volt: a durva sok pick és/vagy cap space miatti rengeteg opció semlegesként nézve is érdekessé teszi az offseasont. Bőven lesz miről beszélni.
peterk2005
a végső abszurditás az lenne, ha Kábel ezek után 5 birkózóból összerakna egy pofás ZB falat. Majom hangon fogunk Rolnival üvölteni szerintem.
Amadeus
majd draftoljuk Bosát és kábel RT-t csinál belőle.

choose life
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 twitter.com/BairNBCS/status/1104816588945932288?s=20

Mayock kirakta a pöcsét az asztalra.

 twitter.com/M_G0NZ/status/1104861502853398528

AB meg diszkréten van szétbaszva fényes nappal.
Amadeus
Az élő fogpasztareklám nem szódabikarbónás colgatet tol...



Így múlik el a világ dicsősége.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/BairNBCS/status/1104816588945932288?s=20

Mayock kirakta a pöcsét az asztalra.

 twitter.com/M_G0NZ/status/1104861502853398528

AB meg diszkréten van szétbaszva fényes nappal.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Brown nem hiszem, hogy ebben a west coastban amit Gruden művel, ne találná fel magát. Elkapó számára ez egy elég egyszerű rendszer, rengeteg a gyors, rövid passz, az option route-ok nem bonyolultak, sok a TE játék, ami miatt nehéz lesz duplázni, mert a safetynek középre is figyelnie kell a TE seam route-okra. Brown az egyik legjobban szeparálódó elkapó a ligában. Legfeljebb majd nem 30 yardos mély passzokkal keresi Carr, hanem back shoulder 10 yardosakkal. Az lehet, hogy nem lesz annyi TD-je, mint Pittsburghben, de hogy a yardjai meg lesznek, abban biztos vagyok. Tudja ő, hogy hova jött.

A falhoz, védelemhez nem tudok hozzászólni, lemaradtam az utóbbi időben (kb. Mayock érkezése az utolsó amire emlékszem). De kíváncsian várom mi lesz. Hogy mire megy Kábel, tényleg olyan sz*r-e, vagy valami csoda folytán mégsem, hogy jön-e Bell vagy sem. A Raiders idén olyan, mint pár éve a Jags vagy a Browns volt: a durva sok pick és/vagy cap space miatti rengeteg opció semlegesként nézve is érdekessé teszi az offseasont. Bőven lesz miről beszélni.
peterk2005
a végső abszurditás az lenne, ha Kábel ezek után 5 birkózóból összerakna egy pofás ZB falat. Majom hangon fogunk Rolnival üvölteni szerintem.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brown nem hiszem, hogy ebben a west coastban amit Gruden művel, ne találná fel magát. Elkapó számára ez egy elég egyszerű rendszer, rengeteg a gyors, rövid passz, az option route-ok nem bonyolultak, sok a TE játék, ami miatt nehéz lesz duplázni, mert a safetynek középre is figyelnie kell a TE seam route-okra. Brown az egyik legjobban szeparálódó elkapó a ligában. Legfeljebb majd nem 30 yardos mély passzokkal keresi Carr, hanem back shoulder 10 yardosakkal. Az lehet, hogy nem lesz annyi TD-je, mint Pittsburghben, de hogy a yardjai meg lesznek, abban biztos vagyok. Tudja ő, hogy hova jött.

A falhoz, védelemhez nem tudok hozzászólni, lemaradtam az utóbbi időben (kb. Mayock érkezése az utolsó amire emlékszem). De kíváncsian várom mi lesz. Hogy mire megy Kábel, tényleg olyan sz*r-e, vagy valami csoda folytán mégsem, hogy jön-e Bell vagy sem. A Raiders idén olyan, mint pár éve a Jags vagy a Browns volt: a durva sok pick és/vagy cap space miatti rengeteg opció semlegesként nézve is érdekessé teszi az offseasont. Bőven lesz miről beszélni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Akkor ezek szerint Kábel most megkap mindent ami az ő falához kell... azaz, ha idén is szar lesz a fal, akkor nem sok minden mentheti meg.

Draftról így szerintem mindenképp jönni fog egy belső falember, aki ZBS fit (+van bírkózó multja és az sem baj, ha a védelemben is játszott), illetve fontos lenne visszahozni Feliciano-t, már ha Kábelnek is megfelel.

+

Osemele és egy 6. körös pick megy és egy 5. körös pick jön, ha a twitter (Tafur) nem hazudik.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.
Bazzani
Persze, de 2017ben még másik edzővel volt szar...neki nem fekszik a ZBS, amire 2017ben átáltunk és ami marad is Gruden alatt.
Rolni
Jepp. Az a baj, hogy évek óta alulteljesített, miközben elit pénzt kapott. Én bírtam, jó játékosnak tartom még mindig, de szenvedett az elmúlt két évben, gyakorlatilag azóta, hogy Lynch miatt ZB-t blokkol az OL. 11 milla szabadult fel, kaptunk egy 5. körös picket, így Brown egy 3.-ba fájt csak és 0 DM maradt utána a capben. Okos húzás ez is Mayocktól.

Gabe akkor LG, RG pedig Good/akit hozunk. Sok sikert KO!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Közben a Chiefs elküldi Houston-t...szóba jöhet esetleg nálunk mint stop gap

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.
Bazzani
Persze, de 2017ben még másik edzővel volt szar...neki nem fekszik a ZBS, amire 2017ben átáltunk és ami marad is Gruden alatt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
Beki
Osemele egy jó játékos aki nem illett a rendszerbe. Bizonyosan nem a rendszerrel van a baj.
Gondolom nem volt DT előtte, ez lehetett a baj.
Bazzani
Értem és igaz is, de 2017-ben is gyenge volt, nálunk meg a ZBS heavy OL téma marad Gruden miatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...
Rolni
Az segített volna leginkább ha az OL edző nem egy kapitális nagy marha.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cable kiváló munkát végez, csak az alapanyaggal lehetett a baj...
Black_Adder
2017-ben is gyenge volt már,de ettől még Cable szar és utálom, hogy itt maradt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
Beki
Osemele egy jó játékos aki nem illett a rendszerbe. Bizonyosan nem a rendszerrel van a baj.
Gondolom nem volt DT előtte, ez lehetett a baj.

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Ha nem ez akkor cut lett volna szóval legalább jött vmi, ami idén segíthet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Cable kiváló munkát végez, csak az alapanyaggal lehetett a baj...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.
Bazzani
Allitolag kivagasa is szoba kerult.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kb ingyen ment.
Ez nem jó deal.

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Majd a Jetsnél eldöntik hol játszik 😁
gabokocka
Beki már írta a Jets topicban, LG pipa 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Biztos vagyok benne, hogy a fal kezelve lesz, várom, hogy Osemele kimenjen RT-be.
Amadeus
Majd a Jetsnél eldöntik hol játszik 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
KO megy a Jets-be!!
Ellenérték még nem ismert!
2016-ban állat volt, azóta folyton romlott, persze a séma váltás nem segített neki. Állítólag tavaly több meccset hagyott ki sérülés miatt, mint azt kellett volna staff szerint??!...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/DanSnyderFOX25/status/1104751076832673792

ahhoz képest, hogy tv-s srác, nem rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/MattVerderame/status/1104758844360716288

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
X-AB
Z-Jordy Nelson
Big slot: N'Keal Harry

Na én most ezt szeretném 😊
Harry 1/27-en, miután jött két fasza D playa az elsőben és mielőtt jön egy harmadik is a 2. elején 😊
Rolni
Hogy hogy nem D K inkább?
Cubehead
DK nem való slotba és nem lesz elérhető 😊
Rolni
Őt én se slotba gondolnám de amúgy simán eltudtam volna képzelni a hype-ja végett hogy ha kimegy mind 3 defense emberke akkor berantjuk esetleg egy hátra cserével. Megjegyzem még most se tartom kizártnak mert Jordy már nem fiatal...