Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért azt se feledjük, hogy Fisher igen jó formában adta át a csapatot.
süti
Most csak ironizálsz ugye?
apeszos
"They're basically -- I don't want to say my players, but I had a lot to do with that roster. Left them in pretty good shape," Fisher said, per ESPN.
mustaine
Így már azért érthető. Tulajdonképpen Sean az ő meghosszabbított keze.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Azért azt se feledjük, hogy Fisher igen jó formában adta át a csapatot.
süti
Most csak ironizálsz ugye?
apeszos
"They're basically -- I don't want to say my players, but I had a lot to do with that roster. Left them in pretty good shape," Fisher said, per ESPN.

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért azt se feledjük, hogy Fisher igen jó formában adta át a csapatot.
süti
Most csak ironizálsz ugye?
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Olyan jó volt nézni tegnap a csapatot, büszke voltam. Gurley nagyon meg érdemelné az MVP címet (nem kellene, hogy mindig QB nyerjen). A jézuska hozott egy-két Rams relikviát, így a rájátszást már abban nézzük! Még izlelgetni kell a dolgot, hogy rájátszásról beszélünk, de annyira vártuk már, megérdemelte a csapat! Go Rams!!!
több mint 6 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Persze ehhez kellett McVay, egy teljesen más edzői stáb és egy gyökeresen új kultúra.
dogbite
Azért azt se feledjük, hogy Fisher igen jó formában adta át a csapatot.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Todd Gurley lett a hét támadója az NFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489532263124993
iktriad
Szerintem az egész ligát tekintve is az lesz, de ez majd hétfőn kiderül. Mindenesetre a mai napot biztos, hogy Ő vitte.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Pont egy évvel ezelőtt, karácsony este a 49ers elleni vereség után ezt nyilatkozta Goff:
“I promise everyone out there, all of the Rams fans, that I'm going to do everything I can, everything in me, to make that happen and get this thing fixed."
Nos. Sikerült.
Persze ehhez kellett McVay, egy teljesen más edzői stáb és egy gyökeresen új kultúra.
Gratulálok a csapatnak, Gurley földöntúli volt megint, Goff 300 yard, 4 TD... nagyon jó megélni ezt a szezont. 😊
Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
És persze boldog karácsonyt!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
2003 után újra csoportgyőztes a csapat, és 2004 után újra ott vagyunk a rájátszásban!
Egyedül Ficken aggaszt. Zuerlin nélkül izzasztó idők várnak ránk az ellenfél 30-49 yardosa között.
több mint 6 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Én azt látom, hogy az egyik legnehezebb meccs volt a szezonban, nagy tèttel. Külön fontos, hogy sikerült a fordítás, illetve, hogy egy szoros meccset sikerült kibrusztolni. Ebből sokat kell/lehet tanulni a PO-ra. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó a hangulat az oldalvonal mellett is, Colvint és Malikot úgy kellett szétválasztani.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és köszi a segítséget!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ez elég nagy érvágás, Top3 rúgó, és PO-ban felértékelődnek alapból...szóval nagy szívás.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Legatron IR-re került. Gerincsérv miatt kell műteni, így új kickert igazoltunk Sam Ficken személyében.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Todd Gurley lett a hét támadója az NFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489532263124993
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Ez kegyetlen nagy erődemonstráció volt srácok, élmény volt nézni!

Csoport megvan, ebben biztos vagyok!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nagyom mérges vagyok! Ez egy nyerhető meccs lett volna. TruJo szájalása jól betett! Aztán meg Goff fumble-ja. Az utolsó Eagles FG-nál meg nem is tudom mit fújtak a bírók. A végén Austin eladott labdája meg méltó befejezése volt egy jól elkúrt meccsnek. McVay se volt toppon. Remélem tanulnak a hibákból, rendet tesznek a fejekben, és jövő héten megmutatjuk a Seahawks-nak, hogy idén a miénk az NFC West!
Pizsama
Minden vágyam így teljesüljön!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nem nagyon van mit hozzátenni a tegnapi meccshez, úgy volt tökéletes, ahogy volt. Nagyon felszívták magukat a fiúk a legutóbbi találkozó óta, revansot akartak venni és a szezon legjobb teljesítményét hozták tegnap. A következő két meccsből egyet még hozni kell.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Épp néztem, hogy Cooper Kupp majdnem 100 yarddal vezeti az újoncok versenyét elkapott yardokban(neki 804 van jelenleg, a 2. Evan Engramnek 710). Remélem összejön neki az utolsó kettőn az 1000 yard is | (pl. egy 150 yardos, 2 TD-s meccsnek a Titans ellen nagyon tudnék örülni a nyilvánvaló okokból. 😊 ) | . Csak így tovább!
több mint 6 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Reddit-en keress rá az NFL stream-re
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sziasztok! Van stream, ahol lehet nézni a meccsünket?
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆
Ramsfan
Azt miből gondolod, hogy megverünk Benneteket? Jelen pillanatban se Wagner, se K.J. Wright játéka sem biztos. Ezek az úriemberek nélkül ugyan ki állítaná meg Gurleyt.
BigBaltazar
Azért otthon a Seahawks brutál tud lenni. Idén csak a Skins és a Falcons tudott titeket otthon megverni, és mindkét meccs nagyon szoros volt!
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆
Ramsfan
Azt miből gondolod, hogy megverünk Benneteket? Jelen pillanatban se Wagner, se K.J. Wright játéka sem biztos. Ezek az úriemberek nélkül ugyan ki állítaná meg Gurleyt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
A szívemen viselem a Rams sorsát, ezért úgy ültem le, hogy bármi lesz én örülni fogok. | Aztán jött Wentz sérülése természetesen... | Szerintem nüanszokon múlt ez a meccs, nagyon jól játszottatok. Bárkit meg tudtok verni, most úgy alakult, hogy nekünk volt több szerencsénk. A TruJo féle büntit nevetségesnek tartom, ennyi erővel minden playen lehetne zászlót dobni, mert a pofázás folyton megy, efelől ne legyen kétségünk. Remélem a Seahawkst megcsapjátok jövő héten, nagyon kéne, hogy még egy új csapat jusson a playoffba. Szóval fel a fejjel, jó a csapat (bár a defense nekem továbbra is csalódás), találkozzunk újra az NFC döntőben.

több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
De semmi gond:
Rams-Seehawks Los
Rams-Titans Win
Rams-49ers Win

Seehawks-Rams Win
Seehawks-Cowboys Los
Seehawks-Cardinals Win
😁😂😃😄😅😆

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/