Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Defibrált itt valaki hajnalban ?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Gratulalok! Ezt hivom en jo NFL reklam merkozesnek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nekem csak kettőt sikerült aludnom, de nem erdekel. Egyszerűen most nem tudok mit mondani, ez el-ké-pesz-tő volt. Az órám bejelzett meccs közben annyira tekert a szívem. Kész vagyok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Hú a rohadt életbe, én megkönnyeztem ezt a győzelmet, pedig "csak" egy alapszakasz meccs volt.
Al
5 óra alvás után 4 óra alatt 3 évet öregedtem. Most meg megyek dolgozni. De leszarom! Mekkora meccs volt már ez. És megvan az újabb W! Jöhet a pihenőhét, a csapatnak és a szurkolóknak egyaránt.

DiamondsHead44, this is for you!!!!! #rams4ever
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Hú a rohadt életbe, én megkönnyeztem ezt a győzelmet, pedig "csak" egy alapszakasz meccs volt.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nyertek
Wyatt
A múltkor is egyetértettünk a Saints elleni meccs előtt. Akkor ma is bejön a tipp!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertek

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
Pizsama
A próféta szóljon belőled 🙂. Valahol én is azt várom hogy a D végre összekapja magát, de nagyon nehéz dolguk lesz. A secondary-nk finoman szólva is sebezhető, félek Mahomes szétpasszol majd minket. Nagyon jó egyéni teljesítmények kellenek (Hill, Peters) és persze hogy a DL zúzzon. Ja és felejtsük el végre az utóbbi két meccs idióta hibáit!
Bizom benne, hogy Kupp-ot sikerül valamelyest pótolni és Gurley-t is etetjük majd labdával. Okosan, hosszú drive-okat vezetünk, fárasztjuk őket és a második félidőben elhúzunk. Meglátjuk. GO Rams!
dogbite
Én a Cards elleni meccsükből indulok ki, ahol a második félidőben csak 1 TD-re futotta a Chiefs-től, a többi drive punt lett. És ne feledjük, hogy a 2 győzelemmel álló, a Raiders-től is kikapó Cards-ról beszélünk. Ráadásul a Chiefs volt otthon! Szóval szerintem igenis verhetőek ők is. Ahogy persze mi is. De most mi is otthon leszünk. És valahol bízom benne, hogy a Seahawks elleni borzalmas játék után minden csapategység összekapja magát.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
Pizsama
A próféta szóljon belőled 🙂. Valahol én is azt várom hogy a D végre összekapja magát, de nagyon nehéz dolguk lesz. A secondary-nk finoman szólva is sebezhető, félek Mahomes szétpasszol majd minket. Nagyon jó egyéni teljesítmények kellenek (Hill, Peters) és persze hogy a DL zúzzon. Ja és felejtsük el végre az utóbbi két meccs idióta hibáit!
Bizom benne, hogy Kupp-ot sikerül valamelyest pótolni és Gurley-t is etetjük majd labdával. Okosan, hosszú drive-okat vezetünk, fárasztjuk őket és a második félidőben elhúzunk. Meglátjuk. GO Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt
Wyatt
Az egész Rams trógerul viselkedett aznap. Nem csodálom, hogy Britt amúgy elég faszkalap húzása és az elmaradt zászló miatt Donald-nál is elgurult a gyógyszer. Csak hát kurvára nem ez a megoldás. McVay-nek össze kell kapnia magát ebből a szempontból, mert az ilyen faszságokon, mint pl. amit Fowler is csinált, meccsek mehetnek el.
Pizsama
Azert ment ossze, mert felvette a sisakot 😀
Amugy nalunk Irvin volt ilyen. Donaldnak nem forog fenn a veszely amugy, de akar egy eltiltas is beuthet ilyenkor. Pl PO-ban, kepzeld el, hogy a conf dontot ki kell hagynia, mert a megelozo korben "torlesztett". Nincs ketsegem amugy, hogy mindket fel ludas volt a tortenetben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Megéreztem! 😊 Rams House!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Úgy látszik tévedtem. 😊

Ian Rapoport: The NFL will move the Monday, November 19, Chiefs-Rams game originally scheduled for Estadio Azteca in Mexico City to the Los Angeles Memorial Coliseum in Los Angeles due to field conditions.
dogbite
Akkor potyára mentek el magaslati edzőtáborba a srácok.
Bakker, lehetett volna ez a meccs is inkább Londoban. De nagy lett volna!!!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Úgy látszik tévedtem. 😊

Ian Rapoport: The NFL will move the Monday, November 19, Chiefs-Rams game originally scheduled for Estadio Azteca in Mexico City to the Los Angeles Memorial Coliseum in Los Angeles due to field conditions.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Tényleg elképzelhető, hogy a Chiefs elleni meccsünket LA-ben fogjuk játszani? Örülnék ha nem egy rossz állapotú Mexico-i pályán kellene focizni , kitéve a játékosokat sérüléseknek!
szata
Ha igaz ezerrel javítják a pályát, hogy időre rendben legyen. Személy szerint (jelenleg) kevés esélyt látok rá, hogy visszavigyék a meccset L.A.-be.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Tényleg elképzelhető, hogy a Chiefs elleni meccsünket LA-ben fogjuk játszani? Örülnék ha nem egy rossz állapotú Mexico-i pályán kellene focizni , kitéve a játékosokat sérüléseknek!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Amúgy elég gyanús hogy nem került fel locker room speech a meccs után. Én kiváncsi lettem volna rá!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt
Wyatt
Az egész Rams trógerul viselkedett aznap. Nem csodálom, hogy Britt amúgy elég faszkalap húzása és az elmaradt zászló miatt Donald-nál is elgurult a gyógyszer. Csak hát kurvára nem ez a megoldás. McVay-nek össze kell kapnia magát ebből a szempontból, mert az ilyen faszságokon, mint pl. amit Fowler is csinált, meccsek mehetnek el.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028
A Rams-falember Andrew Whitworth a teljes vasárnapi meccspénzét a kaliforniai Thousand Oaks-lövöldözés áldozatainak javára ajánlotta fel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Andrew Siciliano: Sean McVay confirms Cooper Kupp is out for the year with a torn ACL.

Remélem edzőtáborra már visszatérhet.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Számítottam rá hogy harcos meccs lesz. Viszont nem kellett volna ennyire szorosnak lennie, konkrétan 2 TD drive-ot adtunk oda nekik kivédekezett 3. downnál az idióta személyi hibák miatt. Ennyire idegesnek és fegyelmezetlennek meg nem láttam ezt a csapatot McVay alatt, a régi Fisher érát idézte. Nyilván tagadják, de biztos hogy nem múlt el nyomtalanul az elmúlt hét:

 twitter.com/rich_hammond/status/1061802887003533313?s=21

McVay NAGYON mérges volt a fegyelmezetlenség miatt, nem kérdés hogy ezt rendbe kell tennie. Csak büntetésből 100+ yardot adtunk oda...
Kupp fog hiányozni ez nem vitás, és a többieknek muszáj lesz odatennie magát. Mondjuk örülök hogy egyre jobban bevonjuk a két TE-t a passzjátékba is.
Most elmegy a csapat egy hét magaslati edzőtáborba a Chiefs előtt, pont jó lesz kicsit lenyugodni, tisztázni és rendbe tenni a dolgokat.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy Kupp elszakította az ACL szalagját. Bár hivatalosat csak a mai MRI után fognak mondani. Az viszont szinte biztos, hogy egy biztoskezű elkapóval kevesebbel megyünk a PO-ba. A fene egye meg...
Pizsama
Kupp hetekig padomon ult fantasyben, tojtam a csapatra es hozza sem nyultam. Beraktam aztan, egybol megserult par hete. Felepult, tegnap ismet beraktam --> Game over.

Mea culpa, sracok, bocs.
Stez
Akkor az nem is fantasy, hanem reality!
Nem te tehetsz róla, hanem az a szemét Darian Stewart és a horse-collar tackle-je!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy Kupp elszakította az ACL szalagját. Bár hivatalosat csak a mai MRI után fognak mondani. Az viszont szinte biztos, hogy egy biztoskezű elkapóval kevesebbel megyünk a PO-ba. A fene egye meg...
Pizsama
Kupp hetekig padomon ult fantasyben, tojtam a csapatra es hozza sem nyultam. Beraktam aztan, egybol megserult par hete. Felepult, tegnap ismet beraktam --> Game over.

Mea culpa, sracok, bocs.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa

Szerkesztette: undisputedly