Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Mindjárt mi jövünk.
Safety vagy OG más nem lehetRamsfan
Remélhetőleg! Esetleg CB, vagy DE? :/
Csak ne RB-t!
Időközben Shamarko-t elvitte a Steeler, de Rambo még bent van. Én OG-re szavaznék!
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Az is érdekes,hogy még mindig bent van Safety Phillip,Shamarko,Rambo.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Mindjárt mi jövünk.
Safety vagy OG más nem lehet

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Anno nem olvastam el Bailey ismertetőjét itt a fórumon, most megtettem, és mit találtam:

"Eredményességét annak is köszönhette, hogy az ellenfelek védőinek ugyanakkora vagy adott esetben nagyobb figyelmet kellett fordítaniuk csapattársára, Tavon Austinra."

Azt hiszem a Rams-nek nem kell amiatt aggódnia, hogy nem lesz aki elvonná a figyelmet Bailey-ról..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
én azt olvastam h. Ogletree ha úgy alakul safetyt is játszhat..Egyetemen ott is játszott, pályafutása elején.
2010: He eventually started getting some small amounts of playing time at safety. He was inserted into the starting strong safety spot for the final 3 games of the regular season for Georgia.Carmeloman
Tehát akkor draftoltunk egy ILB-t OLB posztra, hogy aztán esetleg Safety-ként játszassuk? Nem hinném...Pizsama
az nfl-ben vannak csodák 😊 én nagyon nagyon örülnék ha behúznánk Rambot vagy Tomikát az egyik pickből..Carmeloman
Én abban reménykedem, hogy esetleg a 4. körben még elcsípünk egy épkézláb OG-t. Nem nagyon néztem a hátsó körös prospecteket mert reméltem hogy az első három körben húzunk egy guard-ot. A bent maradtak közül most leginkább Earl Watford tetszik.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
hmm.. most néztem.. TJ Maki apja a 49ers-szel volt Super Bowl győztes..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én azt olvastam h. Ogletree ha úgy alakul safetyt is játszhat..Egyetemen ott is játszott, pályafutása elején.
2010: He eventually started getting some small amounts of playing time at safety. He was inserted into the starting strong safety spot for the final 3 games of the regular season for Georgia.Carmeloman
Tehát akkor draftoltunk egy ILB-t OLB posztra, hogy aztán esetleg Safety-ként játszassuk? Nem hinném...Pizsama
az nfl-ben vannak csodák 😊 én nagyon nagyon örülnék ha behúznánk Rambot vagy Tomikát az egyik pickből..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
én azt olvastam h. Ogletree ha úgy alakul safetyt is játszhat..Egyetemen ott is játszott, pályafutása elején.
2010: He eventually started getting some small amounts of playing time at safety. He was inserted into the starting strong safety spot for the final 3 games of the regular season for Georgia.Carmeloman
Tehát akkor draftoltunk egy ILB-t OLB posztra, hogy aztán esetleg Safety-ként játszassuk? Nem hinném...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én azt olvastam h. Ogletree ha úgy alakul safetyt is játszhat..Egyetemen ott is játszott, pályafutása elején.
2010: He eventually started getting some small amounts of playing time at safety. He was inserted into the starting strong safety spot for the final 3 games of the regular season for Georgia.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nálam pont fordítva McDonald egy C+, Bailey meg egy B+
Austin mögött értelmes elkapó Givens, aki meccsenként elkap 1-2 labdát és abból hoz 80 yardokat. Erre meg nem lehet építeni. Pettis nagyon nem vált be, és Quicknek is bőven adós még a jó játékkal. Bailey meg bőven underrated prospect, úgyhogy jó húzás.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
1/8 WR T.Austin nagyon jó húzás volt,és indokolt is.
1/30 OLB A.Ogletree bíztosan egy nagyon jó játékos lesz,de szerintem igy hogy nincs egy valamire való Saftynk , J.Cyprien talán jobb megoldás lett volna.
3/8 FS McDonald, T.J. Most innen nehéz eldönteni,hogy ö lenne a legjobb FS a bentmaradt Saftyk közül.Èn bízom benne hogy Fisherék tudják hogy miért T.J-t választották.
3/30 WR Bailey Stedman Számomra teljesen érthetetlen.
Mivel én 1/30ra Cyprien választottam volna itt OLB Gooden Zaviar lett volna az én emberem.
Minek kell még egy alacsony WR?(Legalább is itt)
Bent van még egy jó pár Safty mint T.Philip,T.Shamarko,vagy akár OG/C J.Barret
SS,OG,DT,CB fontosabb lett volna mint még egy WR.
Még van 4 Pickünk amivel talán a maradék lyukakat betömhetjük.Ramsfan
Egyet kell értsek veled! Ugye a 1. kör után muszáj volt #71-re safety-t húzni, de - szerintem - voltak még bent jobbak is T.J. McDonald-nál. Ugye ex-NFL-es az apuka, állítólag van esze is a játékhoz, és hát elég nagy darab. Én viszont mégis inkább a fürgébb Shamarko Thomas-t választottam volna itt. De Bajusz&Haj© biztos látnak ifjabb Tim-ben valamit, amit én (mi) még nem. B- nálam.

A #92-re alacsony WR számomra is érthetetlen. Oké, hogy kellenek az elkapók Samunak, de ennyire? És ha már WR, miért nem valaki magasabb (Rogers, Swope, Patton)? Én ide RB-t vagy OG-t húztam volna, annak függvényében hogy a reális célpontok közül kinél esélyesebb, hogy bent marad 4. körre. Egyetlen értelmét látom ennek a pick-nek, Samu el van látva célpontokkal (tavaly 2. és 4. kör, idén 1. és 3., +Cook FA-ról), szóval innentől kuss van neki, tessék dobálni és hozni az eredményeket! Csak emiatt C+

Eddig egy közepes B nálam a draft, várom hogy feltöltsék a maradék need pozíciót (OG, RB, SS, CB) a hátra levő 4 pick-kel.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
1/8 WR T.Austin nagyon jó húzás volt,és indokolt is.
1/30 OLB A.Ogletree bíztosan egy nagyon jó játékos lesz,de szerintem igy hogy nincs egy valamire való Saftynk , J.Cyprien talán jobb megoldás lett volna.
3/8 FS McDonald, T.J. Most innen nehéz eldönteni,hogy ö lenne a legjobb FS a bentmaradt Saftyk közül.Èn bízom benne hogy Fisherék tudják hogy miért T.J-t választották.
3/30 WR Bailey Stedman Számomra teljesen érthetetlen.
Mivel én 1/30ra Cyprien választottam volna itt OLB Gooden Zaviar lett volna az én emberem.
Minek kell még egy alacsony WR?(Legalább is itt)
Bent van még egy jó pár Safty mint T.Philip,T.Shamarko,vagy akár OG/C J.Barret
SS,OG,DT,CB fontosabb lett volna mint még egy WR.
Még van 4 Pickünk amivel talán a maradék lyukakat betömhetjük.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nekem ezek a pickek nem tetszettek, a Mekit nem szeretem :S valamiért nem szimpi. Én inkább ha már ezt a kettőt akartuk posztot, elhoztam volna Allent, 30.-ra meg Rambot v. Thomast..
és eltradelném Samut,jöjjön Geno a társaihoz 😀
őket nem kellene egymásnak bemutatni 😊
több mint 11 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Már csak Geno Smith hiányzik a pakliból. Kár, hogy elkelt már 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
McDonald azért igen kérdéses. Bár én bírom, mert töri a csontokat rendesen a takckle-öknél, de talán lett volna jobb választás is.

Bailey viszont egész jó pick itt. Kár, hogy kurvára nem látom értelmét. Nem tudom mi lesz ebből az offense-ből, de van egy kurva nagy Tight endünk, meg egy tucat 180 alatti elkapónk. Nem rossz célpontok Sámuelnek, de vajon a fal is bírni fogja ?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Azóta volt egy élő sajtótájékoztató is, Austin-nal és Ogletree-vel. Egész szimpatikus volt most ez az Alec gyerek. Látszik rajta ugyan, hogy csibész, de az is, hogy nem teljesen kezelhetetlen. A múltat bánja, nem tudja megváltoztatni, igyekszik a jövőbe tekinteni. Fisher-en és Snead-es is látszott, hogy jól bánnak a játékosokkal, tényleg egyfajta családias jelleggel kezelték az új "családtagokat". Jó lesz ez!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Rams 1st round press conference
Riporter: Austin... (ezt nem értettem) ...in the backfield in college, is it reasonable that he can do that staff in the NFL?
Bajusz: Maybe.
Snead: I wonder if we will see it in pre-season...
Bajusz: No...

Áh, sírok! 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"Last week, Rams took their QBs to W. Virginia to throw to Tavon. Fisher stopped workout after 2 throws to tell QBs to stop smiling so much."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ogletree-vel kapcsolatban:
_tény, nem a legjobb tackler, de szeret keményen ütközni
_viszont gyors, a read option ellen nem lesz haszontalan (és abban tavaly sem voltunk rosszak, hiszen a "nagy" read option-ös csapatok közül csak a Seahawks tudott megverni minket)
_a safety múltja pedig a pass protection-ben jöhet jól

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
sok minden történt és sok minden kavarog a fejemben.
letréd pipa, OLB pipa, WR pipa

a feltérdnél kicsit ideges lettem, de:
_egyértelmű volt, hogy Fisherék nagyon jónak tartják Austin-t
_nem maradt volna benn a 16. pick-ig, a Jets valszeg elvitte volna
_2 WR ment, így 2 WR jött
_a WR corps gyorsasága, ezzel a strech, + a méretek miatt a mismatch-ek lehetősége megnőtt

a letréd egyértelmű volt, de
_maga az Ogletree pick meglepett, bár visszaolvasva a híreket nem meglepő
_safety-t vártam, de abszolút need-re jött ő is

mi várható?
_nincs kizárva, hogy rámegyünk Cyprienre egy újabb feltréddel, de a 3. körben Rambo is jöhet
_ha HoneyBadger bennmarad a 3. körig tutira rárepülünk - ezzel borul a jóslatom, de én elégedett lennék vele

összességében:
_Snead azt nyilatkozta, hogy ők ezt a 2 playa-t akarták az első körben - In Fisher We Trust (ugye Pizsi? 😉 )
_ugyan nincs 2. körös pick-ünk, de perpill ugyanannyi van szummában, mint csütörtök este volt és 2 need-es pozíció pipálva
_nekem jó ez a választás, tavaly sokkal elégedetlenebb voltam, és kiderült, hogy nem hülye ez a vezetői gárda, szerintem most is tudják mit akarnak
_nálam B- eddigDiamondsHead44
Én bízom Fisher-ben! Snead-ben is, bár meg kell valljam, vannak azért fura húzásai (tavaly Pead és Quick, idén Ogletree). De ha azt mondják, hogy tényleg őket akarták, akkor hajrá, nem panaszkodom!
Biztos van valami ötletük a Safety need megoldására, csak jó lenne már tudni, hogy mégis mi (állítólag nagyon tetszett nekik Shamarko Thomas)!

(Majd a Superbowl vereség után nekem adtok igazat, hogy előre megmondtam.) 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
sok minden történt és sok minden kavarog a fejemben.
letréd pipa, OLB pipa, WR pipa

a feltérdnél kicsit ideges lettem, de:
_egyértelmű volt, hogy Fisherék nagyon jónak tartják Austin-t
_nem maradt volna benn a 16. pick-ig, a Jets valszeg elvitte volna
_2 WR ment, így 2 WR jött
_a WR corps gyorsasága, ezzel a strech, + a méretek miatt a mismatch-ek lehetősége megnőtt

a letréd egyértelmű volt, de
_maga az Ogletree pick meglepett, bár visszaolvasva a híreket nem meglepő
_safety-t vártam, de abszolút need-re jött ő is

mi várható?
_nincs kizárva, hogy rámegyünk Cyprienre egy újabb feltréddel, de a 3. körben Rambo is jöhet
_ha HoneyBadger bennmarad a 3. körig tutira rárepülünk - ezzel borul a jóslatom, de én elégedett lennék vele

összességében:
_Snead azt nyilatkozta, hogy ők ezt a 2 playa-t akarták az első körben - In Fisher We Trust (ugye Pizsi? 😉 )
_ugyan nincs 2. körös pick-ünk, de perpill ugyanannyi van szummában, mint csütörtök este volt és 2 need-es pozíció pipálva
_nekem jó ez a választás, tavaly sokkal elégedetlenebb voltam, és kiderült, hogy nem hülye ez a vezetői gárda, szerintem most is tudják mit akarnak
_nálam B- eddig

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Austin ezzel a mérettel is nagyon király lesz. Igazi playmaker, bár kevésbé WR alkat, de Samu kedvenc célpontja is Amendola volt, aki szintén hasonló képességekkel bírt. Faltrade miatt én se vagyok felhőtlenül boldog, de ha stabil kezdőként tudna hozni 1000 yard körül megérte. Kíváncsi vagyok az NFL cornerek mihez kezdenek majd vele.

Ogletree-t én nem bírom, de alá írom, hogy iszonyatosan ígéretes tehetség, és brutális lesz itt is. Pályán kívüli problémáitól se igen tartok, ha Fisher megnevelte Jenkinst ést Johnsont is, szerintem ő sem fog kifogni rajta. Ha rájön, hogy mekkora sztár is lehet, ha leszokik a balhékról... Főleg 1/30-ra bőven egy A+ húzás.

Mai nap viszont tényleg érdekes lesz. Két 3. körből még futhatja feltrade-re is. Nem tudom mik lehetnek a további elképzelések. Fasza seafty mindenképpen kéne (Cyprien jó lenne, de róla valószínűleg lecsúszunk), utána viszont eléggé egybe van a mezőny. Vagy FA-n még mindig ott van Rhodes, Mikell is visszajöhet. Guardot lehet később is szerezni, bár szerintem Fisherék próbálják majd megoldani a Watkins/Smith párossal. Ha a Richardson/Pead páros is megállja majd a helyét akkor elevickélhetünk, mint tavaly.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Steve Smith vagy Welker sem nagyobb, de Harvin sem égimeszelő. nem lesz gond vele, azonnal óriási segítség lesz az támadóknak 😊kristof
Harvin 1/22, Smith 3. körös, Welker-t nem is draftolták.

Nem azzal van a bajom, hogy relatív alacsony. Hanem hogy egy alacsony playmaker ér-e 1/8-at.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sztem az elso nap rendben van, Austin nagyon kellett Amendola utan.Nagy lesz.😊
Ogletree pedig szamomra az alom pick 😊 4eve konyorgok egy allat OLB miatt, O az lesz. A Dunbar-Lau-OG lb sor sztem rendesen dorzsolni fog.

'I BELIEVE'