Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Érdemes elolvasni:

 www.turfshowtimes.com/2013/5/3/4296286/the-panic-room

A Vikings trade kihagyása azért picit fájó pont...

A kommentelők szerint Larry Warford lehet az, akit szerettünk volna, de nem sikerült megszerezni.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Állítólag csak 1 olyan ember volt, akit Snead-ek igazán szerettek volna, de pár pick-kel (4) korábban kiment. Az ESPN számba vette a lehetséges jelölteket:

 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/98616/sleuthing-the-draft-with-st-louis-rams-gm-les-snead

Tehát akkor vagy Kugbilát vagy Bakhtiari-t szerették volna eredetileg?

A kommentelők inkább Shamarko Thomas-t valószínűsítik.

Szerintem sosem fogjuk megtudni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2013/4/30/4286510/watch-the-rams-new-long-snapper-make-trick-shots
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Megy már nagyban az agyalás a különböző oldalakon, hogy ki lesz az első számú futónk, ha lesz egyáltalán. Sokan egy egymást váltogató Richardson - Stacy felállást valószínűsítenek. Előbbi a hosszabb, külső route-okat, utóbbi a belső ill. rövid-yardos futásokat kapná.

Én viszont még nem írnám le teljesen Pead-et sem. Tavaly későn jött, nem volt ideje igazán beilleszkedni. Ha sikerül túltenni magát az első év némileg csalódást keltő eredményein, és kitartóan fejleszti magát fizikailag, technikailag és mentálisan, akkor akár kezdő is lehet.

Ganaway-jel viszont nem tudom mit akarunk kezdeni. Stacy némileg kisebb, de gyorsabb is nála, így kevés esélyt látok arra, hogy labdát kapjon erőfutóként. Ami azért kár volna, lévén ki sem próbáltuk őt igazán (állítólag fenn volt Snead-ek listáján tavaly, csak a Jets elvitte, aztán végül csak nálunk kötött ki).

Aztán ott van még Cunningham is UDFA-ként, akit sokan nagy sleeper-nek tartanak, és akár még el is happolhatja a 3. számú futó szerepét a többiek elől.

Ti kikkel képzelitek el a Rams futójátékát?Pizsama
nálam Ricsi az első számú, Lacyről csupa jót mondanak, szerintem ő lesz a csere. Pead inkább visszahordó lesz néha, ne csak Tavon legyen..Ganawayben nem láttam eddig sem semmi extrát, Cunninghamnek a videói jók, de itt nagyobbak lesznek a védők és erőssebek..Carmeloman
Lacy??? Valamiről lemaradtam?! 😊Pizsama
Stacy,csak közben ment a háttérben egyetemi foci, mert néztem futókat..onnan a Lacy 😀 de neki örültem volna,de nem ide került..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Közben - ha minden igaz - szereztünk még egy UDFA WR-t Emory Blake személyében.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megy már nagyban az agyalás a különböző oldalakon, hogy ki lesz az első számú futónk, ha lesz egyáltalán. Sokan egy egymást váltogató Richardson - Stacy felállást valószínűsítenek. Előbbi a hosszabb, külső route-okat, utóbbi a belső ill. rövid-yardos futásokat kapná.

Én viszont még nem írnám le teljesen Pead-et sem. Tavaly későn jött, nem volt ideje igazán beilleszkedni. Ha sikerül túltenni magát az első év némileg csalódást keltő eredményein, és kitartóan fejleszti magát fizikailag, technikailag és mentálisan, akkor akár kezdő is lehet.

Ganaway-jel viszont nem tudom mit akarunk kezdeni. Stacy némileg kisebb, de gyorsabb is nála, így kevés esélyt látok arra, hogy labdát kapjon erőfutóként. Ami azért kár volna, lévén ki sem próbáltuk őt igazán (állítólag fenn volt Snead-ek listáján tavaly, csak a Jets elvitte, aztán végül csak nálunk kötött ki).

Aztán ott van még Cunningham is UDFA-ként, akit sokan nagy sleeper-nek tartanak, és akár még el is happolhatja a 3. számú futó szerepét a többiek elől.

Ti kikkel képzelitek el a Rams futójátékát?Pizsama
nálam Ricsi az első számú, Lacyről csupa jót mondanak, szerintem ő lesz a csere. Pead inkább visszahordó lesz néha, ne csak Tavon legyen..Ganawayben nem láttam eddig sem semmi extrát, Cunninghamnek a videói jók, de itt nagyobbak lesznek a védők és erőssebek..Carmeloman
Lacy??? Valamiről lemaradtam?! 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Megy már nagyban az agyalás a különböző oldalakon, hogy ki lesz az első számú futónk, ha lesz egyáltalán. Sokan egy egymást váltogató Richardson - Stacy felállást valószínűsítenek. Előbbi a hosszabb, külső route-okat, utóbbi a belső ill. rövid-yardos futásokat kapná.

Én viszont még nem írnám le teljesen Pead-et sem. Tavaly későn jött, nem volt ideje igazán beilleszkedni. Ha sikerül túltenni magát az első év némileg csalódást keltő eredményein, és kitartóan fejleszti magát fizikailag, technikailag és mentálisan, akkor akár kezdő is lehet.

Ganaway-jel viszont nem tudom mit akarunk kezdeni. Stacy némileg kisebb, de gyorsabb is nála, így kevés esélyt látok arra, hogy labdát kapjon erőfutóként. Ami azért kár volna, lévén ki sem próbáltuk őt igazán (állítólag fenn volt Snead-ek listáján tavaly, csak a Jets elvitte, aztán végül csak nálunk kötött ki).

Aztán ott van még Cunningham is UDFA-ként, akit sokan nagy sleeper-nek tartanak, és akár még el is happolhatja a 3. számú futó szerepét a többiek elől.

Ti kikkel képzelitek el a Rams futójátékát?Pizsama
nálam Ricsi az első számú, Lacyről csupa jót mondanak, szerintem ő lesz a csere. Pead inkább visszahordó lesz néha, ne csak Tavon legyen..Ganawayben nem láttam eddig sem semmi extrát, Cunninghamnek a videói jók, de itt nagyobbak lesznek a védők és erőssebek..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Megy már nagyban az agyalás a különböző oldalakon, hogy ki lesz az első számú futónk, ha lesz egyáltalán. Sokan egy egymást váltogató Richardson - Stacy felállást valószínűsítenek. Előbbi a hosszabb, külső route-okat, utóbbi a belső ill. rövid-yardos futásokat kapná.

Én viszont még nem írnám le teljesen Pead-et sem. Tavaly későn jött, nem volt ideje igazán beilleszkedni. Ha sikerül túltenni magát az első év némileg csalódást keltő eredményein, és kitartóan fejleszti magát fizikailag, technikailag és mentálisan, akkor akár kezdő is lehet.

Ganaway-jel viszont nem tudom mit akarunk kezdeni. Stacy némileg kisebb, de gyorsabb is nála, így kevés esélyt látok arra, hogy labdát kapjon erőfutóként. Ami azért kár volna, lévén ki sem próbáltuk őt igazán (állítólag fenn volt Snead-ek listáján tavaly, csak a Jets elvitte, aztán végül csak nálunk kötött ki).

Aztán ott van még Cunningham is UDFA-ként, akit sokan nagy sleeper-nek tartanak, és akár még el is happolhatja a 3. számú futó szerepét a többiek elől.

Ti kikkel képzelitek el a Rams futójátékát?
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a Jets kirakta Tebowt,..elférne? RB is lehetne 😀Carmeloman
isten, akarom mondani tebow őrizz

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a Jets kirakta Tebowt,..elférne? RB is lehetne 😀
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
4/16 (#113) Barrett Jones (C/OG)
+ Több poszton is bevethető
+ Szorgalmas, nincsenek magatartási gondjai
+ 4. körben abszolút steal
- Szerettem volna, ha korábban draftolunk erre a posztra
Pizsama
Vele nagyon jól jártatok. Azonnal kezdhet. Annak, hogy idáig csúszott csak az az oka, hogy a BCS döntő után meg kellett műteni a lábát és így nem tudott részt venni a combine-on stb. Még felépülőben van , de igazi kincset húztatok a negyedik körben. (amúgy simán első kör vége -második eleje lett vna szerintem)
Itt egy video róla :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Közben nézegetem az UDFA-kat akiket elhoztunk. Ez a Cody Davis gyerek (S, Texas Tech) akár még be is válhat.

 bleacherreport.com/articles/1603850-cody-davis-scouting-report-nfl-outlook-for-texas-tech-s
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Most hogy aludtam rá egyet, és látva a későbbi pick-eket kicsit át kell értékelnem az első 3 kört, és a Rams 2013-as draft-ját. Erre jutottam:

1/8 Tavon Austin (WR)
Amiért tetszik ez a pick:
+ Igazi tehetség, kíváló érzékekkel
+ Jól pótolhatja Amendolát
+ Azonnal bevethető
+ Sokoldalú, több dologra is használható

Amiért nem tetszik a pick:
- Akárhogyis nézzük, Austin alacsony
- Fel kellett érte trade-elni, elveszítettük a második körös pick-ünket

Értékelésem: A-

1/30 Alec Ogletree (ILB)
+ A 30. helyen kicsit steal ez a pick
+ Nagy darab, atlétikus
+ Azonnal bevethető
- Pályán kívüli gondok
- Nem húztunk top prospect safety-t

Értékelésem: B+

3/9 (#71) T.J. McDonald (FS)
+ Nagy darab, atlétikus
+ Jól olvas a pályán, van esze
- Technikai hibák, kicsit nyers
- Voltak a táblán nála jobb prospect-ek, szóvak kicsit reach (Fisher sulija, edzette az apját is, emiatt szubjektív dolgok is közrejátszhattak a választásban)

Értékelésem: B-

3/30 (#39) Stedman Bailey (WR)
+ Gyors, és remek a keze
+ Azonnal bevethető, slot-ként és outside WR-ként is akar
+ Kimehetett volna akár a második körben is, így egy nagyon kicsit steal
- Alacsony, voltak még bent nála magasabb elkapók is
- Hasonló feladatokra alkalmas mint Austin, kicsit luxus két hasonló elkapót húzni

Értékelésem: B

4/16 (#113) Barrett Jones (C/OG)
+ Több poszton is bevethető
+ Szorgalmas, nincsenek magatartási gondjai
+ 4. körben abszolút steal
- Szerettem volna, ha korábban draftolunk erre a posztra

Értékelésem: A-

5/16 (#149) Brandon McGee (CB)
+ Nagyon gyors
- Inkonzisztens teljesítmény
- Voltak bent nála jobb CB-prospect-ek, szóval reach (talán a leggyengébb pickünk az ide drafton)

Értékelésem: C

5/27 (#160) Zac Stacey (RB)
+ Masszív, zömök erőfutó
+ Állítólag nagyon jól lát a pályán
+ Akár azonnal bevethető
- Egy plusz picket elvesztegettünk rá

Értékelésem: B

Összeségében egy erős B-t tudok adni az egész draftunkra. Mert bár nem ilyen sorrendben, de kb. hasonló posztokra draftoltam volna.

Amit azért sajnálok:
Szerettem volna egy 1. vagy 2. körös safety-t. Ha McDonald és Stewart bevállik idén, akkor nem leszek emiatt mérges. Viszont ha gondjaink lesznek a poszton, akkor nagyon! Sokáig bántam, hogy nem húztunk top OG-t az elején, de aztán a 4. körös Barrett-steal-lel sikerült némileg feledtetniük ezt Snead-éknek.

Remélem Snead-ék megoldják a safety problémát is valahogy. Mondjuk visszahívja Mikell-t egy évre. Úgy talán még B+-t is adnék a draftunkra.
Persze annak függvényében hogy mennyire válnak be a draftolt játékosok, illetve mit ér el a csapat idén, még lehet rosszabb, vagy jobb megítélésű is ez a draft! Alapvetően elégedett vagyok, és reménykedve várom a szezont.
több mint 11 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
A 7 újonc közül 4-en csapatkapitányok voltak, igazi vezéregyéniségek... BTW, tavaly mi voltunk a legfiatalabb csapat, és idén csak tovább fiatalodtunk..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Az igen!!!

 www.youtube.com/watch?v=EcgHXKMiXi4

Bakker, a végén még megszeretem ezt a 5. körös feltrade pick-et?!Pizsama
satnya, nincs ereje 😀Carmeloman
csak a laba ne lenne gyenge 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nem lett rossz a draft, gratula. Bradfordnak kellene felnőni a feladathoz lassan...Medvepapa
erre várunk évek óta :S
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem lett rossz a draft, gratula. Bradfordnak kellene felnőni a feladathoz lassan...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Rams RB depth chart:
Pead, Richardson, Ganaway, Stacy, Cunningham

Na, lehet válogatni! 😊Pizsama
nem lehet tudni kiből mi lesz..én reménykedem..és a legfiatalabb csapat a miénk 😊
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Rams RB depth chart:
Pead, Richardson, Ganaway, Stacy, Cunningham

Na, lehet válogatni! 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
még egyet aludva a draftra, még jobban tetszik. a 7 draftoltból négyet kezdőnek várok (Austin, Ogletree, McDonalds, Jones), a többiek pedig remek szituációs embereknek tűnnek.

egy biztos, Sadford-nak megadtak minden lehetőséget, hogy bizonyítson.
jöttek skill-re: Cook, Austin, Bailey, Stacey, jöttek a falba: Long, Jones.
jövőre 1. körös QB pick lesz, ha nincs PO.DiamondsHead44
igen. utolsó esély..
Ogletree: Pick Analysis: "He's much more talented a player than the 30th overall pick in the draft. He plays linebacker like the safety he used to be. This kid does not take on the blockers, but he's a great athlete." -- Mike Mayock
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
még egyet aludva a draftra, még jobban tetszik. a 7 draftoltból négyet kezdőnek várok (Austin, Ogletree, McDonalds, Jones), a többiek pedig remek szituációs embereknek tűnnek.

egy biztos, Sadford-nak megadtak minden lehetőséget, hogy bizonyítson.
jöttek skill-re: Cook, Austin, Bailey, Stacey, jöttek a falba: Long, Jones.
jövőre 1. körös QB pick lesz, ha nincs PO.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Akik bentmaradtak,és hova várták öket.

WR *Da'Rick Rogers 3-4.kör
OLB Thomas, Chase 3-4 kör
FS Jefferson, Tony 5. kör
ILB Reddick, Kevin 4-5.kör
RB Johnson, Dennis 5-6.kör
Ès persze van még egy jó pár más játékos.
Talán van közöttük valaki akit érdemes lenne közelebbröl is megnézni.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Cunningham:

 www.youtube.com/watch?v=Rw5n3iXTLS0&sns=em
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Rodgers ilyen rossz? nem vitte el senki..legrosszabb esetben 4.-re várták..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bleacher szerint Ray Ray Armstrong-gal is tárgyalunk.