Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Másrészt ez a Bengals-Rams párhuzam nálam azért nem állja meg a helyét( azon kívül,hogy a Bengals nem lehet igazi meglepetéscsapat, mert idén is pozitív mérlegük volt, és PO részvétel):
- Fischer szerintem jobb edző, mint a kollegája
- Bradford az új rendszerben szerintem jobb lesz mint Daltonundisputedly
Úgy értettem, hogy amit a Bengals hozott az elmúlt két évben játék szintjén, azt tartom a mostani Rams plafonjának. Tekintve, hogy az NFC jelenleg erősebb AFC-nél, ez jó eséllyel még szabadkártyára sem lesz elég, ha maradnak stabil középcsapat.

Ha az irányítók által nyújtott plusz dimenziótól el is tekintünk a Rams futójátéka legjobb esetben is középmezőnybe tartozik és egyáltalán nem tartom biztosnak, hogy Richardson bírni fogja a tehelést, már pedig minőségi váltótársa nem nagyon van. Tavaly a SEA és SF is top5-ben futásokba (30 feletti próbálkozás meccsenként 5-ös átlaggal). Passzjátékba az Austin, Bailey kettős egyelőre ismeretlen tényező és bár Chris Givens nagyon jó elkapóvá ért be (érhet be) Crabtree-től nagyon messze van. Hozzátok hasonlít, de a Rams ezt nem tudja az irányítója futásaival vagy a stabil, mindenkit büntető futójátékkal ellensúlyozni.

Az mindenesetre az idény egyik nagy kérdése, hogy Bradford játékában még mennyi tartalék van. Plusz egy év lehet, hogy sokat ér Schotty rendszerében. Mindenesetre én nem tartom valószínűek a nagy ugrást.DoM
Logikus amit írsz, egyet lehet vele érteni.
Hogy hol végez majd a Westben, az tényleg kérdés, de a mi csoportunk most hihetetlen nagy "mozgásban van"
49ers: Jön-e a SB utáni hanyatlás? Crabtree hiányát hogyan oldják meg? Colin visszaesik, vagy fejlődik? Ezek mind a csapat húzóerejeire irányuló kérdések.
Cardinals: BA-t jó edzőnek tartom, nagyon kíváncsi vagyok,hogy a védelmek uralta ligában mit hoz ki Palmerrel a csapatból. Ne felejtsük,hogy 5-0(vagy 4?) indulás után fejben estek vissza, ne mag a liga alja passzjáték miatt. Ők meg CP-vel és BA-val pont erre erősítettek. Kérdés,hogy mennyi van még a tankjában.
Hawks: Nálunk nem volt passrush, amit remélhetőleg most orvosoltunk. Nálunk is kérdés(többnyire csak a semleges szurkolók és a média irányából),hogy RW visszaesik-e.

Nálunk sem volt futásban senki Lynch mögött(igaz Lynch azért külön kategória 😊 ), amennyiben megsérül, mi is szívunk. Turbin nem lett volna képes átvennia feladatokat. Most remélhetőleg szereztünk minőségi backupot, de anno nekünk sem volt tartalék a poszton. Mivel SB pocket-passer, ezért bőven elég lenne olyan Top 12-ben lenniük futások terén idén.
Passzjáték terén meg ugye ahogyan írtad, kérdés,hogy robbantanak-e az elkapóik. Benne van 😊

Ezért írtam,hogy "rotyog az üst", benne van a csapatba a nagy előrelépés. Nem biztos,hogy megtörténik, de szerintem a lehetőség adott. A védelmük nagyon jó az biztos! És láttunk példát arra,hogy a low-score rendszer működhet 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Másrészt ez a Bengals-Rams párhuzam nálam azért nem állja meg a helyét( azon kívül,hogy a Bengals nem lehet igazi meglepetéscsapat, mert idén is pozitív mérlegük volt, és PO részvétel):
- Fischer szerintem jobb edző, mint a kollegája
- Bradford az új rendszerben szerintem jobb lesz mint Daltonundisputedly
Úgy értettem, hogy amit a Bengals hozott az elmúlt két évben játék szintjén, azt tartom a mostani Rams plafonjának. Tekintve, hogy az NFC jelenleg erősebb AFC-nél, ez jó eséllyel még szabadkártyára sem lesz elég, ha maradnak stabil középcsapat.

Ha az irányítók által nyújtott plusz dimenziótól el is tekintünk a Rams futójátéka legjobb esetben is középmezőnybe tartozik és egyáltalán nem tartom biztosnak, hogy Richardson bírni fogja a tehelést, már pedig minőségi váltótársa nem nagyon van. Tavaly a SEA és SF is top5-ben futásokba (30 feletti próbálkozás meccsenként 5-ös átlaggal). Passzjátékba az Austin, Bailey kettős egyelőre ismeretlen tényező és bár Chris Givens nagyon jó elkapóvá ért be (érhet be) Crabtree-től nagyon messze van. Hozzátok hasonlít, de a Rams ezt nem tudja az irányítója futásaival vagy a stabil, mindenkit büntető futójátékkal ellensúlyozni.

Az mindenesetre az idény egyik nagy kérdése, hogy Bradford játékában még mennyi tartalék van. Plusz egy év lehet, hogy sokat ér Schotty rendszerében. Mindenesetre én nem tartom valószínűek a nagy ugrást.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Olyan érzésem van veletek kapcsolatban, mint anno amikor a Hawks még nem volt Top10 csapatként emlegetve, és csak mi, fanok éreztük,hogy azért valami készülődik. Egy kicsit tartok ettől a 2 meccstől.undisputedly
A Rams szép lassan mindenki "meglepetéscsapata" lesz idén ami inkább köszönhető az NFC west hype-nak, mint a csapat erejének. A plafon kb. a Bengals teljesítménye. A védelmük erősebb, de támadóoldalon nem látni az x-faktort (én nem hiszek nagyon a Tavon Austin projectben).DoM
Én máshogy látom. Amit írtam, az a közös két meccsünkre vonatkozik főleg(írtam is), ami tavaly 1-1 lett!
Az egész NFC-West divízióban a Kosok hozták össze a legjobb mutatót egymás ellen.
4-1-1!
Eleknték a SB résztvevő 49erst, plusz egy döntetlent is elértek ellenük. A Cardinalst 2x verték, míg otthon minket is elkaptak. Az aggodalmaim főleg arra vonatkoznak,hogy megint "beleköpnek" a levesünkbe.

Másrészt ez a Bengals-Rams párhuzam nálam azért nem állja meg a helyét( azon kívül,hogy a Bengals nem lehet igazi meglepetéscsapat, mert idén is pozitív mérlegük volt, és PO részvétel):
- Fischer szerintem jobb edző, mint a kollegája
- Bradford az új rendszerben szerintem jobb lesz mint Dalton
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Olyan érzésem van veletek kapcsolatban, mint anno amikor a Hawks még nem volt Top10 csapatként emlegetve, és csak mi, fanok éreztük,hogy azért valami készülődik. Egy kicsit tartok ettől a 2 meccstől.undisputedly
A Rams szép lassan mindenki "meglepetéscsapata" lesz idén ami inkább köszönhető az NFC west hype-nak, mint a csapat erejének. A plafon kb. a Bengals teljesítménye. A védelmük erősebb, de támadóoldalon nem látni az x-faktort (én nem hiszek nagyon a Tavon Austin projectben).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Isaac Bruce mindkét újonc elkapót dícsérte. Austin esetében a mozgékonyságot és a sebességet emelte ki, Bailey pedig kiváló route-futó. Szerinte egy NFL-be kerülő elkapónál a legfontosabb a játék sebességének felvétele és megtanulni olvasni a secondaryt. Nála ez a tanulási folyamat a training camp+8 hét időtartamot vett igénybe.

Véleménye szerint Fisher kiváló edző, aki minden játékosból ki tudja hozni a legjobbat.

Bradfordnak eddig nem voltak megfelelő társai, idén fogjuk meglátni, mire is képes valójában.

Valószínűleg az NFC West-ből kerül majd ki a Super Bowl győztese.

Szeretné, ha Warner, Pace, Torry Holt és ő egyszerre kerülnének be a Hall of Fame-be.Amador
Szép csendben rotyog az üst nálatok is 😀
Olyan érzésem van veletek kapcsolatban, mint anno amikor a Hawks még nem volt Top10 csapatként emlegetve, és csak mi, fanok éreztük,hogy azért valami készülődik. Egy kicsit tartok ettől a 2 meccstől.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Isaac Bruce mindkét újonc elkapót dícsérte. Austin esetében a mozgékonyságot és a sebességet emelte ki, Bailey pedig kiváló route-futó. Szerinte egy NFL-be kerülő elkapónál a legfontosabb a játék sebességének felvétele és megtanulni olvasni a secondaryt. Nála ez a tanulási folyamat a training camp+8 hét időtartamot vett igénybe.

Véleménye szerint Fisher kiváló edző, aki minden játékosból ki tudja hozni a legjobbat.

Bradfordnak eddig nem voltak megfelelő társai, idén fogjuk meglátni, mire is képes valójában.

Valószínűleg az NFC West-ből kerül majd ki a Super Bowl győztese.

Szeretné, ha Warner, Pace, Torry Holt és ő egyszerre kerülnének be a Hall of Fame-be.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Tudja valaki, hogy ez milyen célt szolgál Hekkeren?
 prod.images.rams.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/RAMS/assets/images/imported/STL/photos/clubimages/2013/06-June/tempOTA_Pratice_060413_049--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720Amador
GoPro kamerának tűnik!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tudja valaki, hogy ez milyen célt szolgál Hekkeren?
 prod.images.rams.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/RAMS/assets/images/imported/STL/photos/clubimages/2013/06-June/tempOTA_Pratice_060413_049--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720Amador


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Tudja valaki, hogy ez milyen célt szolgál Hekkeren?
 prod.images.rams.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/RAMS/assets/images/imported/STL/photos/clubimages/2013/06-June/tempOTA_Pratice_060413_049--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a legjobb DE volt. RIP

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
R.I.P big D 😕

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Elhunyt Deacon Jones egykori Rams DE, a Fearsome forsome tagja. Épp tegnap néztem a róluk szóló A football life of filmet. Hatalmas figura volt és nagyszerű játékos. Ő valóban utálta az irányítókat. RIP 😕

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
NFL suspended Rams RB Isaiah Pead one game for violating the league's substance abuse policy.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
fájintos cikk és táblázatok a fizetési sapkánk pillanatnyi helyzetről. a mai állás szerint 3,5 misi elkölthető dollár van, ebben viszont még nincsenek benne az idén draftoltak pénzei, hiszen velük még nincs szerződés. a feltételezések szerint még 2,5 milliót kell valahogy megspórolni az idény kezdetére.
 www.turfshowtimes.com/2013/5/28/4104884/st-louis-rams-2013-individual-cap-hits-and-available-cap-space-may-27

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
nicsak, itt kötött ki Terrell Brown az Ole Missből.
6'10 magas, és 388 fontot nyom 😀
Höri
403 font az 😀
 ftw.usatoday.com/2013/05/st-louis-rams-rookie-terrell-brown-403-pounds/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Rock Watkins eltiltást kapott az idény első meccsére tiltott szer használata miatt.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
nicsak, itt kötött ki Terrell Brown az Ole Missből.
6'10 magas, és 388 fontot nyom 😀
Höri
de most komolyan.. megállítja őt valaki? 😀Carmeloman
Feladata leamortizálni az Edward Jones összes ülőhelyét, hogy legyen egy újabb érv az új stadion mellett! 😊
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nicsak, itt kötött ki Terrell Brown az Ole Missből.
6'10 magas, és 388 fontot nyom 😀
Höri
de most komolyan.. megállítja őt valaki? 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nicsak, itt kötött ki Terrell Brown az Ole Missből.
6'10 magas, és 388 fontot nyom 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 202 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ex-TEnk, Zach Potter aláírt. Blokkoló TE, nagyon ritkán kapott el nálunk (11 elkapás a 4 év alatt amíg nálunk volt).
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
6 tryout-os játékosnak adtunk szerződést:
Andre Martin CB from N Dakota ST
Tim Jenkins QB Fort Lewis College
Joseph LeBeau LB Jackson State
Don Unamba S Southern Arkansas
Scott Pillar WR Albright College
Sean Hooey OL Cincinnati

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Zac Stacy karrier összefoglaló:
 www.youtube.com/watch?v=ZOpxitB7opA
ha a tudását át tudja konvertálni nfl szintre, nagy kedvenc leszDiamondsHead44
Szerintem kizárt. Viszont nekem ennyi is elég, hogy szimpatikus legyen:



Szerintem valószínűbb, hogy 1. számú futó nélkül vágunk a szezonnak, és mondjuk drive-onként cserélgetjük őket, mint anno pl a Jones-Murray duo (?).
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Zac Stacy karrier összefoglaló:
 www.youtube.com/watch?v=ZOpxitB7opA

ha a tudását át tudja konvertálni nfl szintre, nagy kedvenc lesz

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az idén draftoltak mezszámai:
Tavon Austin, WR – No. 11
Alec Ogletree, LB – No. 52
T.J. McDonald, S – No. 25
Stedman Bailey, WR – No. 12
Barrett Jones, OL – No. 67
Brandon McGee, CB – No. 32
Zac Stacy, RB – No. 30

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
2013.04.30-i UDFA lista:
WR C.J. Akins Angelo State
WR Emory Blake Auburn
RB Benny Cunningham Middle Tennessee State
FB Eric Stevens California
TE Phillip Lutzenkirchen Auburn
OT Braden Brown Brigham Young
OG Kenny Saia Louisiana Tech
DE R.J. Washington Oklahoma
DT Garrett Goebel Ohio State
DT Al Lapuaho Utah State
LB Daren Bates Auburn
LB Gerald Rivers Mississippi
LB Phillip Steward Houston
LB Jonathan Stewart Texas A&M
S Ray-Ray Armstrong Miami
S Cody Davis Texas Tech
S Cannon Smith Memphis
CB Robert Steeples Memphis
CB Drew Thomas Texas-El Paso
CB Darren Woodard Texas-El Paso
K Brett Baer Louisiana-Lafayette
LS Jorgen Hus Regina

SIGNED ON MINICAMP TRYOUT BASIS
QB Tim Jenkins Fort Lewis
LB Robbie Aldridge Henderson State
LB Mike Gilliard Georgia
LB Joseph LeBeau Jackson State
LB Christian Robinson Georgia
S Don Unamba Southern Arkansas

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)