Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Steve Smith vagy Welker sem nagyobb, de Harvin sem égimeszelő. nem lesz gond vele, azonnal óriási segítség lesz az támadóknak 😊
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Felemás érzéseim vannak az első körünkkel kapcsolatban.

#8 Tavon Austin:
Oké, hogy a legnagyobb playmaker az idei drafton, de számomra kétséges, hogy top10-es prospect lenne (egy NFL-es védelem ellen ilyen termettel?), szóval nem vagyok benne biztos, hogy megérte feltradelni érte.
Ha 1/16-ra benn lett volna, akkor instant get, de így, hogy odaadtuk érte a második körös pickünket, és hogy a többi első körös WR mennyire későn kelt el, számomra nem tűnik annyira jó pick-nek. Ettől függetlenül örülök neki, hogy nálunk landolt.

#30 Alec Ogletree:
Harmincadiknak elhozni az egyik top LB prospectet nagy szó...lenne. Ha nem lenne nagyobb need a Safety pozíció, nem lennének pályán kívül gondok vele, nem ment volna ki 3 top prospect Safety az első körben, és lenne egy második körös pick-ünk, ami ugye nincs.
Mindez úgy, hogy Matt Elam benn volt még 30-nál!!!
A Bills-től kapott #71 pick-ig még 39 embert vihetnek el előlünk. Ebből vajon hány lesz Safety? Ki marad nekünk addig? Shamarko Thomas, Bacarri Rambo?

Kicsit furán veszi ki, hogy évek óta ágálok az első körös OLB pick mellett, most meg leszólom. De valahogy úgy érzem, hogy nem idén, és nem Ogletree-t kellett volna húzni első körben a Rams-nek erre a posztra.

Szóval alapvetően 2 tehetséges játékossal gazdagodtunk, viszont nincs 2. körös pick-ünk, nem lesz 1-2. körös Safety-nk és OG-nk.

Ezért felemásak az érzéseim. (Majd elmúlik.....vagy nem)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Ogletree is jó 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
én örülök Austinnak.. imádom a játékát! safety jó később is, sok az egyforma ember..
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
The Miami Herald's Armando Salguero reported Wednesday citing a source that among the teams the Dolphins called to see if they're interested in Bess are the Arizona Cardinals, St. Louis Rams, San Francisco 49ers, Minnesota Vikings and New York Jets.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan




több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a letréd jóslatomat változatlanul fenntartom.
az első négy pick-et kiegészítem WR-rel
soká lesz még péntek hajnalDiamondsHead44
és milyen geci szar lesz felvételről kibírni, hogy ne nézzem meg előre az eredményt...
Csak Vaccaro legyen a mienk...

Mayock is a védelemre menne rá:  www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/mike-mayock/171006
Vaccaro és Ogletree.süti
inkább.. elit elkapó szerint nem lesz benn nekünk..futó meg nagyon lutri.
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
waaa, de varom mar. 😊
Vaccaro-t ide 😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a letréd jóslatomat változatlanul fenntartom.
az első négy pick-et kiegészítem WR-rel
soká lesz még péntek hajnalDiamondsHead44
és milyen geci szar lesz felvételről kibírni, hogy ne nézzem meg előre az eredményt...
Csak Vaccaro legyen a mienk...

Mayock is a védelemre menne rá:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vdvqigyzckjnbve9xuoi
Mike Mayock Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Mike Mayock including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Vaccaro és Ogletree.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold részt vett sz első edzésféleségen. hacsak nem lesz trade, vagy
szinte biztos vagyok abban ,hogy az egyik első körös pickünket letrédeljük.
az első 3 pickre S, OLB, RB választást várok.DiamondsHead44
a letréd jóslatomat változatlanul fenntartom.
az első négy pick-et kiegészítem WR-rel
soká lesz még péntek hajnal

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.nfl.com/draft/2013/media-mock-drafts#pick=1

Vaccaro és Richardson. Hol kell aláírni ?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
nagyon kellett.. Samuét nem akarják?Carmeloman
ahhoz kell a másik fél szándéka is. na az nincs meg. ha idén sadford nem teljesít, jövőre jön a qb pickDiamondsHead44
én bírom,meg jó játékos, de nem ennyire..Carmeloman
Én nagyon kedveltem az elején, és vártam tőle a csodát (kb. olyan RGIII típusút), de aztán egyre több hibát láttam tőle, és olyan "képességeket" (illetve azok hiányát) amiket nem nagyon lehet fejleszteni. Aztán végképp megharagudtam rá, mikor egy vesztésre álló meccs alatt az oldalvonalon nevetgélt. Jó irányító, nem volt jó csapat körülötte, de amennyit kap, és ahogy teljesít, az nincs arányban. Nem benne látom a Rams jövőjét. Nem egy Bulger, de nem is egy Rodgers.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
nagyon kellett.. Samuét nem akarják?Carmeloman
ahhoz kell a másik fél szándéka is. na az nincs meg. ha idén sadford nem teljesít, jövőre jön a qb pickDiamondsHead44
én bírom,meg jó játékos, de nem ennyire..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
nagyon kellett.. Samuét nem akarják?Carmeloman
ahhoz kell a másik fél szándéka is. na az nincs meg. ha idén sadford nem teljesít, jövőre jön a qb pick

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
nagyon kellett.. Samuét nem akarják?Carmeloman
Inkább trade-eljék el a francba...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterempty taxi
nagyon kellett.. Samuét nem akarják?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
Chris Long szerződését átstruktúráltátok, 4,5 misi cap space szabadult fel:  www.nationalfootballpost.com/Rams-create-needed-cap-room-with-Chris-Long-restructure.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
7 körös mock:
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yyppiadyhyghlq6zxwad
2013 NFL Draft: Seven-round mock forecasts every pick, 1 to 254
First-round mocks are fun, but they only tell 1/7 of the story. Josh Norris tackles the challenge of predicting all seven rounds to find out where mid-tier prospects like Arkansas QB Tyler Wilson will go.


Rams szempontból szerintem egész jó, igaz erőteljesen O centrikus, a védelemben a lyukakat meg Elamre és Hollomanre bízza.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akárhogy nézem idén így is, úgy is szarban leszünk. Még ha feltesszük, hogy Watkins megállja a helyét kezdő guardként, és Cook is végre megbízható célpont lesz. (és Samu is megtanul passzolni...).
Jackson és Amendola elvesztése nagyon fájó, Saffold bizonytalan sorsa pedig csak tovább fokozza a problémákat. Arról nem is beszélve, hogy a csoportellenfelek erősödtek talán a legtöbbet eddig.

Esetleg majd jövőre. Kilehet rakni Samut, és lesz FA-n is mozgásterünk, aztán meg jöhet egy Jordan Matthews-Logan Thomas páros, Persze addig meg kitudja megint melyik kulcsjátékosunk fog távozni...
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Na akkor ez az én Mockkom😉
Abból indulok ki hogy WR.T.Austin és S Vaccaro már nincs bent,és OL-ra nem fogunk az elsö körbe húzni WR C. Patterson pedig túl "zöld"
1/16 LB Jarvis Jones
1/ 22 SS Matt Elam
2/ 46 WR Terrance Williams
3/ 78 FS Bacarri Rambo
4/ 113 DT Bennie Logan
5/ 149 OG Earl Watford
6 / 184 RB Marcus Lattimore
7 /222 WR Reggie Dunn

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a menetrend 2013-ra, köztük egy csütörtök esti (4. héten a 49ers ellen) és egy hétfő esti (8. héten a Seahawks ellen) meccsel:
Week 1 - vs Arizona
Week 2 - at Atlanta
Week 3 - at Dallas
Week 4 - vs San Francisco (Thursday)
Week 5 - vs Jacksonville
Week 6 - at Houston
Week 7 - at Carolina
Week 8 - vs Seattle (Monday)
Week 9 - vs Tennessee
Week 10 - at Indianapolis
Week 11 - BYE
Week 12 - vs Chicago
Week 13 - at San Francisco
Week 14 - at Arizona
Week 15 - vs New Orleans
Week 16 - vs Tampa Bay
Week 17 - at Seattle

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Big O fogja ismertetni a 2. napos választottjainkat
 www.turfshowtimes.com/2013/4/17/4235956/orlando-pace-will-announce-the-rams-second-day-draft-picks
comment: "Saffold has demanded a trade since hearing that Pace would be announcing picks. Fisher says that he hasn’t spoken to Saffold about Pace yet." 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Danny Amendola ‏@DannyAmendola
I will DONATE $100 for EVERY pass I catch next season to whatever "Boston Marathon Relief Fund" there is. And $200 for any dropped pass.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Tavon Austin-t vizslatni, private workout-ra utazik egy csapat Morgantown-ba, a múlt heti St. Louis-i vizit után.
 www.turfshowtimes.com/2013/4/16/4229438/2013-nfl-draft-tavon-austin-rumors-team-visits-rams

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Saffold részt vett sz első edzésféleségen. hacsak nem lesz trade, vagy nem tudunk komolyabb problémákról OG fronton, szerintem az első 2 körben biztos nem lesz OL pick.
szinte biztos vagyok abban ,hogy az egyik első körös pickünket letrédeljük.
az első 3 pickre S, OLB, RB választást várok.DiamondsHead44
Miért olyan valószínű a letrade?Amador
Fisher és Snead minél több új játékosban gondolkodik. a letréddel 1-2 pick-kel több lehet (lásd a tavalyi évet)
az eddigi infók mind arról szóltak, hogy a 15-50. helyekre rangsorolt játékosok között nincs óriási különbség, és Fisher szereti a jó ár/érték arányt, ezért ha hasonló kaliberű játékost meg tud szerezni az 50. helyen, akkor nem fogja azt a 22-ken behúzni.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)