New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Már eleve az, hogy a lelátón ül. Neki van páholy fenntartva, illett volna oda ülnie. Ő nem lehet civil egy NFL meccsen.
A sapkára pedig elég sokan azt hitték, hogy a Baltimorenak szól (a tévében olykor elég lilának is látszott), sok netes fórumon kellett magyarázni, hogy az a Bronxwille sapkája.

Goodell nem buta ember, ismeri a politikát (már az apja is szenátor volt), tudnia kellett, hogy ez nem barátságos lépés.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem semmi 😊

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Wyatt
Emlékszem, de mi ezzel a gond?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
félreérthető a középiskolájának logójával ellátott sapka xD ez legalább olyan vicces, mint a Patriots "deflator" magyarázata (meg a pénzgyűjtés a milliárdos tulajnak)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az meg végképp nem barátságos gesztus, hogy a rájátszásban kiül Goodell a lelátóra egy finoman szólva félreérthető sapkában.Kollega
Én a sapkánál maradtam le. Az mi?


En nem erzem a honlapot kritikus dolognak.. sok sikert azt bebizonyitani, hogy Kraftnak szignifikans koze van hozza. Max kirugnak meg 2 webdesignert is...
A precedens nelkuliseg pedig Pats oldalrol is lehet elony.

Ettol fuggetlenul a Kraft-Goodell haborut nem tudom hogy nyerhetne meg az elozo.. a legeslegjobb eset a Dugovics Titusz-fele egyutt bukunk megoldas, de nem hiszem hogy ezt Kraftnak lenne ertelme a sajat legacy-je miatt bevallalni (es hogy van-e egyaltalan olyan anyag, amivel le tudna mondatni Goodellt, ez is ketseges szvsz - ha mar ugye RG ennel huzosabb ugyekbe se bukott bele)

Lovik egymast tuzerseggel tavolrol egy darabig, a szinfalak mogott a kozvetitoik megallapodnak valamiben, csokkentett birosagi itelet, aztan el fog halni az ugy..Igor
Inkább csak a későbbiekben lehet ebből gondja Goodellnek, mert Kraft és az ő "befolyása" innentől egész biztosan nem lesz mellette az esetleges vitákban, "háborúkban".zinedine5

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az meg végképp nem barátságos gesztus, hogy a rájátszásban kiül Goodell a lelátóra egy finoman szólva félreérthető sapkában.Kollega
Én a sapkánál maradtam le. Az mi?


En nem erzem a honlapot kritikus dolognak.. sok sikert azt bebizonyitani, hogy Kraftnak szignifikans koze van hozza. Max kirugnak meg 2 webdesignert is...
A precedens nelkuliseg pedig Pats oldalrol is lehet elony.

Ettol fuggetlenul a Kraft-Goodell haborut nem tudom hogy nyerhetne meg az elozo.. a legeslegjobb eset a Dugovics Titusz-fele egyutt bukunk megoldas, de nem hiszem hogy ezt Kraftnak lenne ertelme a sajat legacy-je miatt bevallalni (es hogy van-e egyaltalan olyan anyag, amivel le tudna mondatni Goodellt, ez is ketseges szvsz - ha mar ugye RG ennel huzosabb ugyekbe se bukott bele)

Lovik egymast tuzerseggel tavolrol egy darabig, a szinfalak mogott a kozvetitoik megallapodnak valamiben, csokkentett birosagi itelet, aztan el fog halni az ugy..Igor
Inkább csak a későbbiekben lehet ebből gondja Goodellnek, mert Kraft és az ő "befolyása" innentől egész biztosan nem lesz mellette az esetleges vitákban, "háborúkban".
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
En nem erzem a honlapot kritikus dolognak.. sok sikert azt bebizonyitani, hogy Kraftnak szignifikans koze van hozza. Max kirugnak meg 2 webdesignert is...
A precedens nelkuliseg pedig Pats oldalrol is lehet elony.

Ettol fuggetlenul a Kraft-Goodell haborut nem tudom hogy nyerhetne meg az elozo.. a legeslegjobb eset a Dugovics Titusz-fele egyutt bukunk megoldas, de nem hiszem hogy ezt Kraftnak lenne ertelme a sajat legacy-je miatt bevallalni (es hogy van-e egyaltalan olyan anyag, amivel le tudna mondatni Goodellt, ez is ketseges szvsz - ha mar ugye RG ennel huzosabb ugyekbe se bukott bele)

Lovik egymast tuzerseggel tavolrol egy darabig, a szinfalak mogott a kozvetitoik megallapodnak valamiben, csokkentett birosagi itelet, aztan el fog halni az ugy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hát ja, az a honlap elég húzós lépés. Az is meglepő, hogy beleolvasgatva hogyismondjam... hát ... semmivel sem jobb színvonalú, mint maga a jelentés. Sőt. Pedig biztos, hogy ha Krafték akartak volna, akkor egy sokkal komolyabb anyagot is összerakathattak volna.
...
viszont miért vette saját kézbe), vagy pedig csak egy bábu, akit ide-oda rángatnak. (Akkor meg nem ő a cél, hanem a háttérben valakik.)peterk2005
Biztosan én maradtam le valahol, de én nem sok nyomát láttam az elmúlt években annak, hogy Goodell és Kraft között pozitív kapcsolat lenne.
A Spygate értelmezése is súlyosan különbözött. A csapat véleménye ez volt, hogy ez nem tekinthető nagy vétségnek, hiszen semmiben sem befolyásolta a mérkőzés eredményét. A liga komoly csalásnak minősítette és komolyan büntetett.
A lockout idején se láttam sok nyomát, hogy támogatták volna egymást.
Most pedig másodszor bélyegezték csalónak a csapatot olyasmiért, amit korábban több játékosnak is elnéztek.
Az ilyen hóangyalozásért kiosztott büntetőcetliket hagyjuk is. Az meg végképp nem barátságos gesztus, hogy a rájátszásban kiül Goodell a lelátóra egy finoman szólva félreérthető sapkában.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezen felül van még a honlap, amit Krafték lőttek fel és a szabályok totális megsértése (a nyilvánosság előtt nem lenne joguk kritizálni a Liga döntését). Ezt úgy értékelem, hogy Kraftékat most már csak Goodell eltávolítása elégítené ki.Kollega
Hát ja, az a honlap elég húzós lépés. peterk2005
Miért lenne húzós lépés? A CBA szerint a ligát nem lehet nyilvánosan kritizálni, viszont Wells azt mondta, hogy független az NFL-től. A honlap pedig csak Wells jelentését támadja, tehát az NFL-t nem.cspeti98
Már az húzóssá teszi, hogy precedens nélküli. Soha senki nem csinált még ilyent. Az csak hab a tortán, hogy azon az oldalon bizony nem csak a Wells jelentést kritizálják, de bizony elég direktben a ligát is. De, ha nem tették volna, és maradnak csak a Wells jelentésnél, az is ingoványos, hiszen Wells nyilvánvalóan nem jogilag/megbízásilag független (hiszen a liga kérte fel, a liga fizette), hanem arra vonatkozik, hogy érdekek nem fűzik a ligán belül senkihez.

Hogy költői legyek, ez bizony elég hangos betárazás volt, aminek a zaját nehéz a békekötés fehér zászlajának susogásaként értelmezni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ezen felül van még a honlap, amit Krafték lőttek fel és a szabályok totális megsértése (a nyilvánosság előtt nem lenne joguk kritizálni a Liga döntését). Ezt úgy értékelem, hogy Kraftékat most már csak Goodell eltávolítása elégítené ki.Kollega
Hát ja, az a honlap elég húzós lépés. peterk2005
Miért lenne húzós lépés? A CBA szerint a ligát nem lehet nyilvánosan kritizálni, viszont Wells azt mondta, hogy független az NFL-től. A honlap pedig csak Wells jelentését támadja, tehát az NFL-t nem.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bármi is lesz, én azt érzem, hogy ez az egész úgy napról napra mélyebbé válik, és jönnek be az újabb "szereplők". Viszont ez visszaüthet, és a végén annyira belekavar valamelyik fél a szarba, és próbálja kiteregetni a másik szennyesét, hogy ha Goodell meg is bukna, amit egyébként kétlek, a másik oldal is szopni fog, mert az egész hepaj nem rendeződik el szeptemberig, ezáltal az eltiltás hivatalosan nem lesz eltörölve például, és Bradynek ki kell csücsülnie a négy meccsét.

Ez az egész kezd jóval túlmutatni Bradyn, és amíg ő csak az eltiltását akarja eltöröltetni, mögötte/mellette pedig egy sokkal nagyobb fél szó szerint nekiment a ligának, emellett pedig lassan eltörpül mindenki kedvenc kúbéja és az ügye. Mindenesetre kezd érdekes lenni az egész, azt nem mondhatjuk, hogy unalmas a holt szezon – még független szurkolóként sem. 😀

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezen felül van még a honlap, amit Krafték lőttek fel és a szabályok totális megsértése (a nyilvánosság előtt nem lenne joguk kritizálni a Liga döntését). Ezt úgy értékelem, hogy Kraftékat most már csak Goodell eltávolítása elégítené ki.Kollega
Hát ja, az a honlap elég húzós lépés. Az is meglepő, hogy beleolvasgatva hogyismondjam... hát ... semmivel sem jobb színvonalú, mint maga a jelentés. Sőt. Pedig biztos, hogy ha Krafték akartak volna, akkor egy sokkal komolyabb anyagot is összerakathattak volna. Nem tették, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon miért nem? Mi lehetett ezzel - pont egy ilyen tartalmú és minőségű anyaggal - a cél?

Goodell eltávolításában, mint célban viszont én nem vagyok biztos. Sőt, egyre inkább azt gondolom, hogy ő itt csak bábu. Nem látok ugyanis racionális indokot arra, hogy pont az a Goodell, akinek az egyik legnagyobb támogatója maga Kraft volt, hirtelen ellene forduljon. Miért fordult volna ellene? Ráadásul így? És akkor mi volt a Rice ügy? Abban miért maradt a parton, kinek az érdeke volt, hogy a partra tegye a felvételek eltitkolásával? Nekem az tűnik racionálisabbnak, hogy Goodell vagy most is Kraft embere (így érthetőek a Rice ügyben történtek, az is érthető, hogy Goodell miért tartotta távol eddig magát a labda-ügytől, és az is, hogy most viszont miért vette saját kézbe), vagy pedig csak egy bábu, akit ide-oda rángatnak. (Akkor meg nem ő a cél, hanem a háttérben valakik.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Majd itten jól megmondják a tutit:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000492688/article/tom-brady-fallout-new-england-patriots-will-still-win-afc-east?campaign=Facebook_writers_schein

Szívünknek kedves beszéd ez 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tomi-tomi, ne irj butasagokat pls sokadszorra is.. elsore direkt nem ide irtam be, hanem csevegobe, de annyiszor ismeteltek rossz/teves dolgokat.. es igy nem csoda aztan hogy jon a meglepodes.
Plane hogy kilometres hsz-t irsz, es igy plane szakertonek tunsz.. es az emberek 90%-a elhiszi.
Kolleganak viszont piros pont.. bar ez a witness dolog szerintem inkabb csak szalmaszal az NFLPA reszetol. Vincent gondolom plane orult neki 😊

A birosagon is, mivel polgari ugy, tovabbra is a legvaloszinubb az lesz, hogy a "valoszinubb, mint nem" (more probable that not) merce jatszik.

A "(minden) ketseget kizaroan" (beyond any reasonable doubt) azt buntetougyi kategoria. Az 100% hogy nem jatszik.

Van egy harmadik, kozottuk ulo kategoria a clear (and) convincing evidence - meggyozo bizonyitek.
Nem tudom ezt ra tudjak-e huzni, mert altalaban csak bizonyos sulyu es tipusu polgari ugyeknel elvaras ez - elso tippem azt lenne hogy valszeg nem, de nem vagyok en se jogasz..

Emellett, igazabol sztem meg ezt a szintet is meg lehet utni a Wells-riporttal, es megfelelo jogaszokkal. Meg ugyis ha csak indirekt bizonyitek van... de mondom szerintem ez a merce se applikalhato.

Szoval max a biro szemelyenek valtozasaban lehet bizni.. ha kineveznenek vkit Goodell helyett.Igor
Jelenleg mindkét oldal ügyvédei izmoznak. Próbálnak erőt mutatni, megpróbálják elbizonytalanítani a másik felet. Itt még azért mindkét oldalnak többet kell felmutatni, mint amit eddig láttunk.
Ezen felül van még a honlap, amit Krafték lőttek fel és a szabályok totális megsértése (a nyilvánosság előtt nem lenne joguk kritizálni a Liga döntését). Ezt úgy értékelem, hogy Kraftékat most már csak Goodell eltávolítása elégítené ki.
Zinedine szerintem telibe talált. Kraft pedig már megmutatta '11-ben, hogy a világot is felforgatja ha kell. Még ha esetleg Jerry Jonesnak, vagy Irsaynak nem is tetszik.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tomi-tomi, ne irj butasagokat pls sokadszorra is.. elsore direkt nem ide irtam be, hanem csevegobe, de annyiszor ismeteltek rossz/teves dolgokat.. es igy nem csoda aztan hogy jon a meglepodes.
Plane hogy kilometres hsz-t irsz, es igy plane szakertonek tunsz.. es az emberek 90%-a elhiszi.
Kolleganak viszont piros pont.. bar ez a witness dolog szerintem inkabb csak szalmaszal az NFLPA reszetol. Vincent gondolom plane orult neki 😊

A birosagon is, mivel polgari ugy, tovabbra is a legvaloszinubb az lesz, hogy a "valoszinubb, mint nem" (more probable that not) merce jatszik.

A "(minden) ketseget kizaroan" (beyond any reasonable doubt) azt buntetougyi kategoria. Az 100% hogy nem jatszik.

Van egy harmadik, kozottuk ulo kategoria a clear (and) convincing evidence - meggyozo bizonyitek.
Nem tudom ezt ra tudjak-e huzni, mert altalaban csak bizonyos sulyu es tipusu polgari ugyeknel elvaras ez - elso tippem azt lenne hogy valszeg nem, de nem vagyok en se jogasz..

Emellett, igazabol sztem meg ezt a szintet is meg lehet utni a Wells-riporttal, es megfelelo jogaszokkal. Meg ugyis ha csak indirekt bizonyitek van... de mondom szerintem ez a merce se applikalhato.

Szoval max a biro szemelyenek valtozasaban lehet bizni.. ha kineveznenek vkit Goodell helyett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.Stez
Pont nincs ilyen szabály az NFL-ben. Az NCAA-ban van, ebben a ligában nincs.Kollega
Most nem nagyon van időm arra, hogy az NFL sok száz oldalas szabálykönyvét elolvassam, de ahogy az egész világban, úgy szerintem ott is teljesen természetes, hogy a munkáltató felelős az alkalmazottja tettéért.Stez
Szép is lenne, ha így lenne. Akkor Kraftékak Hernandez mellé zárnák. Ne vicceljünk már!Kollega
Nyilván nem ilyesféle dologra gondoltam. De ami a pályán, a stadionban történik a Pats egyik alkalmazottja miatt, azért a csapatot felelősségre lehet vonni. De egyébként elhiszem, hogy jó kiforgatni az ember szavát. 😉Stez
Igen és gondolom egy esetleges hanyagságért várták a büntit, de egy szándékos csalás büntetése jött.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.Stez
Pont nincs ilyen szabály az NFL-ben. Az NCAA-ban van, ebben a ligában nincs.Kollega
Most nem nagyon van időm arra, hogy az NFL sok száz oldalas szabálykönyvét elolvassam, de ahogy az egész világban, úgy szerintem ott is teljesen természetes, hogy a munkáltató felelős az alkalmazottja tettéért.Stez
Szép is lenne, ha így lenne. Akkor Kraftékak Hernandez mellé zárnák. Ne vicceljünk már!Kollega
Nyilván nem ilyesféle dologra gondoltam. De ami a pályán, a stadionban történik a Pats egyik alkalmazottja miatt, azért a csapatot felelősségre lehet vonni. De egyébként elhiszem, hogy jó kiforgatni az ember szavát. 😉

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.Stez
Pont nincs ilyen szabály az NFL-ben. Az NCAA-ban van, ebben a ligában nincs.Kollega
Most nem nagyon van időm arra, hogy az NFL sok száz oldalas szabálykönyvét elolvassam, de ahogy az egész világban, úgy szerintem ott is teljesen természetes, hogy a munkáltató felelős az alkalmazottja tettéért.Stez
Szép is lenne, ha így lenne. Akkor Kraftékak Hernandez mellé zárnák. Ne vicceljünk már!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.Stez
Pont nincs ilyen szabály az NFL-ben. Az NCAA-ban van, ebben a ligában nincs.Kollega
Most nem nagyon van időm arra, hogy az NFL sok száz oldalas szabálykönyvét elolvassam, de ahogy az egész világban, úgy szerintem ott is teljesen természetes, hogy a munkáltató felelős az alkalmazottja tettéért.

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
ha Brady bíróságra megy, ott már nem mondhatja, hogy "bocsi nem adom oda a telefonom"rva
Nem, de Goodell sem. 😊
Tisztaban voltak ok azzal nincs ott semmi.
Alairt cuccot meg annak ad akinek akar.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.Stez
Pont nincs ilyen szabály az NFL-ben. Az NCAA-ban van, ebben a ligában nincs.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ha Brady bíróságra megy, ott már nem mondhatja, hogy "bocsi nem adom oda a telefonom"
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elméletileg az. Sőt, már az is, hogy a bíró nem engedélyezte, hogy kivigye a bírói öltözőből. Ellenben a csapat arra hivatkozik, hogy a folyosón két NFL alkalmazott sem állította meg -> nem történt semmi.tomi-tomi
Köszi. Viszont, ha az egyik szertáros magánakciója volt, hogy kivitte a labdákat az öltözőből, azért büntethető a csapat?
Indexen erről ezt írták:
A Patriots felelőssége kapcsán annyit azért meg kell említeni, hogy bár az NFL-ben nincs, az egyetemi bajnokságokat felügyelő NCAA-ben viszont van egy olyan szabály, ami alapján az intézményi kontroll hiánya miatt büntethető egy csapat. Elvi szinten most ez történt, hiszen ha egy játékos és két alkalmazott – a vád és a büntetés alapján – szervezetten megszegte a liga szabályait, és a csapatnak eközben erről fogalma sem volt, akkor ott valami nem működik rendben.index
ervinator
A Pats akkor is felelős a dolgozója tettéért, ha nem is tudott a dologról.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ami Bradyt illeti teljesen igazad van. Mellesleg a bíróságon már neki kell cáfolnia a Wells jelentésben állítottakat,Kollega
Ellenkezőleg, a bíróság előtt ártatlan lesz kiindulásként.

Első lépésben be kell mutatni kétséget kizáróan, hogy volt természetes úton indokolhatatlan nyomásveszteség. Már ezzel lesznek komoly problémák.
Utána kétséget kizáróan kell bizonyítani, hogy a két Pats alkalmazott (valamelyike) babrált a labdákkal.
Végül erről a babrálásról tudott Brady és/vagy utasítást adott rá.tomi-tomi
Ez nem ilyen egyértelmű. Azokban az anyagokban, amiket olvastam, azt láttam, hogy a fellebbezéssel az NFL által hozott ítéletet támadja az NFLPA. Ha bíróság elé kerül az ügy, akkor úgy vélem a liga által végzett kivizsgálást támadják, felperesként. Ebben az esetben az NFLPA-nak kell bizonyítani, hogy a liga nem megfelelően vizsgálta ki az ügyet. A bíróság nem fog új kivizsgálást kezdeményezni, azt fogja vizsgálni, hogy a felperes által benyújtott bizonyítékok és a tanúvallomások alapján a liga elfogult/hanyag volt-e. Erre utal az is, hogy a szakszervezet tanúskodni hívja Goodellt. Neki az ügyről fogalma sem lehet, nem volt ott. Ellenben a szakszervezet bizonyíthatja, hogy jogszerűtlenül adta át a büntetés kiszabását, illetve esetleg instruálta a Wells bizottságot a kivizsgálás során.

Egyébként a napvilágot látott adatok alapján ez "more probable, than not" 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi. Viszont, ha az egyik szertáros magánakciója volt, hogy kivitte a labdákat az öltözőből, azért büntethető a csapat?ervinator
Az NFL egy civil szervezet, ember legyen a talpán aki megmondja, hogy mi a "jogszerű" a döntéseikben. Inkább majd a bíróság. 😀 Az olimpiai sportok doppingügyeiben sem nagyon érteni, hogy az egyik játékostól miért veszik el a karrierje összes eredményét, miközben a másiktól csak az azon a versenyen elért eredményt törlik, ahol lebukott...

Az NFL-ben én úgy látom az a gyakorlat, hogy a "gate" jellegű ügyekben (ami valamilyen szabályszegés, lásd bountygate, vagy hangfalbömböltetés, tiltott kommunikáció, manipulálás a cappel, stb.) a csapatot és az érintettet is büntetik, a "privát" jellegűekben (erőszak, piálás, drog, stb.) meg csak az érintettet (legyen akár játékos, akár GM). De, hogy ez csak szokásjog-e, vagy szabály is előírja, azt nem tudom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)