New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Most néztem meg az éjjeli meccset:
| így, mert hátha valaki nem látta, szóval Eli játékát nézve nem tűnik olyan nehéznek ez a sport, úgy dobálta oda a wr/te kombóinak a labdát (akiket a védők 10 centire követtek), hogy öröm volt nézni... pedig nem kell ecsetelnem milyen keserűséggel nézek bmilyen giants meccset | NB2
Azért minden csoda max 3 napig tart 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Van bárki, akit érdekel az amerikai foci és ilyenkorra nem tudja a végeredményt? Én tuti, hogy nem bírnám ki estig, hogy megnézzem...
Burkus
Pedig hétfőn és kedden 5-nél előbb nem jutok nflgamepass közelébe...
Nem egyszerű, de megoldható, hogy ne találkozz az eredménnyel.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ehhez az sem árt, ha a fal tud neki egy minimális időt biztosítani, mint ahogyan azt meg is kapta 😊 De sajnos belelendülni látszanak, nem hiányoztak nekem^^
Btw, mél értesítésnél a spoiler olyan, mint a halottnak a csók 😊Wyatt
Van bárki, akit érdekel az amerikai foci és ilyenkorra nem tudja a végeredményt? Én tuti, hogy nem bírnám ki estig, hogy megnézzem...

Nagyon összekapta magát az O-fal a Giantsnél. A mienk 31. a 32-ből passzprotectionben? Van még út lefelé. 😊 Bár ha belegondolok, hogy milyen ellenfelek ellen sikerült ezt az elegáns helyezést megszerezni, akkor nem biztos hogy van lejjebb, ez ténylegesen az utolsó hely.Burkus
Van, aki nem tudja reggel megnézni vagy fennmaradni este, és meló után akarja megnézni, azoknak nem árt, ha nem látja, persze én direkt be sem néztem ide, amíg nem lestem meg a Jets-vágott meccsét, nehogy kiderüljön az eredmény előre.

Hát azért a Miami DL-je azért nagyon erős, de van hová javulni az tuti. Lehet reménykedni, hogy az összeszokás elég lesz ehhez

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk ehhez az sem árt, ha a fal tud neki egy minimális időt biztosítani, mint ahogyan azt meg is kapta 😊 De sajnos belelendülni látszanak, nem hiányoztak nekem^^
Btw, mél értesítésnél a spoiler olyan, mint a halottnak a csók 😊Wyatt
Van bárki, akit érdekel az amerikai foci és ilyenkorra nem tudja a végeredményt? Én tuti, hogy nem bírnám ki estig, hogy megnézzem...

Nagyon összekapta magát az O-fal a Giantsnél. A mienk 31. a 32-ből passzprotectionben? Van még út lefelé. 😊 Bár ha belegondolok, hogy milyen ellenfelek ellen sikerült ezt az elegáns helyezést megszerezni, akkor nem biztos hogy van lejjebb, ez ténylegesen az utolsó hely.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ehhez az sem árt, ha a fal tud neki egy minimális időt biztosítani, mint ahogyan azt meg is kapta 😊 De sajnos belelendülni látszanak, nem hiányoztak nekem^^
Btw, mél értesítésnél a spoiler olyan, mint a halottnak a csók 😊

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Most néztem meg az éjjeli meccset:
| így, mert hátha valaki nem látta, szóval Eli játékát nézve nem tűnik olyan nehéznek ez a sport, úgy dobálta oda a wr/te kombóinak a labdát (akiket a védők 10 centire követtek), hogy öröm volt nézni... pedig nem kell ecsetelnem milyen keserűséggel nézek bmilyen giants meccset |
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Szal holnap eltrade-eljük ezt az OL-szakit? 😊)

Btw, a csere előtt csak nem mondod, hogy egy kalap szar, akkor ki vinné el 😀Wyatt
Mondhat BB akármit, a kérdésed enélkül is helytálló.
több mint 9 éve
elbandi New England Patriots 1
Szóval mindenki nyugodjon le a p....ba, februárra jó lesz a fal 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vélhetően egy Solder-Kline-Stork-Conolly-Vollmer fallal próbálunk stabilitást adni a kezdő ötösnek. kyobalu
Ez inkább Reiss kívánsága/véleménye.


BB és Scar az elmúlt napokban többször megvédte DeGuglit..Véleményük alapján kifejezetten felkészült, jó pozíciós edző, a legjobbak között van a posztján a ligában..Csak időt és némi türelmet kell adni neki. kyobalu
Mondjuk mit mondana BB? Szar, de ez van. Meg egyébként is BB nyilatkozataiból leszűrni sem igen lehet semmit. (Mallett király, másnap trade.)zinedine5
Szal holnap eltrade-eljük ezt az OL-szakit? 😊)

Btw, a csere előtt csak nem mondod, hogy egy kalap szar, akkor ki vinné el 😀

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Vélhetően egy Solder-Kline-Stork-Conolly-Vollmer fallal próbálunk stabilitást adni a kezdő ötösnek. kyobalu
Ez inkább Reiss kívánsága/véleménye.


BB és Scar az elmúlt napokban többször megvédte DeGuglit..Véleményük alapján kifejezetten felkészült, jó pozíciós edző, a legjobbak között van a posztján a ligában..Csak időt és némi türelmet kell adni neki. kyobalu
Mondjuk mit mondana BB? Szar, de ez van. Meg egyébként is BB nyilatkozataiból leszűrni sem igen lehet semmit. (Mallett király, másnap trade.)
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem a kedd hajnali meccs nagy értékmérője lesz az O-line-nak..
Állítólag a fal tagjai előbb jönnek edzésre és később mennek..A kommunikációs problémákat, s technikai hibákat akarják kijavítani..Rengeteget edzenek.Várhatóan Storkot bedobják a mély vízbe, s ő lesz a kezdő center. Vélhetően egy Solder-Kline-Stork-Conolly-Vollmer fallal próbálunk stabilitást adni a kezdő ötösnek. Mondjuk én már három hete ezt a felállást preferálom, de mégsem vették figyelembe.. 😀 Meglátjuk..A Pro Football Focus alapján a 31. helyen tanyázunk passprotectben..Ezt kellene feltornázni legalább a középmezőnybe. BB és Scar az elmúlt napokban többször megvédte DeGuglit..Véleményük alapján kifejezetten felkészült, jó pozíciós edző, a legjobbak között van a posztján a ligában..Csak időt és némi türelmet kell adni neki. Máshonnan pedig hallani olyanokat, hogy a fal gyenge teljesítménye az ő sara, mivel hőzöngős, hangos, kiabálós habitusa miatt nehezen érteti meg magát a nagy emberekkel, s hülye alaptechnikákat gyakoroltat agyba-főbe..Emiatt lehet a sok kommunikációs probléma, s technikai pontatlanság.. Fauria szerint Solder és Vollmer szinte a posztjaikon a legjobbak a ligában..Ilyen játékosok,pedig nem felejtenek el játszani egyik napról a másikra.. Ki tudja, mi lehet a háttérben? Egy biztos, a falnak össze kell állnia, mert ez az alapköve a hatékony támadómunkának..Kíváncsi leszek kedd hajnalra, meg a Cinci elleni meccsre..Elit védőfalak ellen mire lesz képes az O# falunk...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Úgy néz ki Revis hamar a Secondary vezetője lett, ami talán nem is baj, ha képes átadni a tudását.
 www.patriots.com/media-center/videos/Darrelle_Revis_and_DBs_in_the_Desert/d8f1712a-54d2-4a23-896d-c8bd5547b31b

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mondjuk szabad ember nem feltétlen lesz a blitztől (5 érvényes elkapó lehet (nem mindig van is) de 11 védő. Bár a DL sehol nem számít blitznek, de akkor is ha blitzről beszélünk, még marad zóna, ha akár full embereznek mindenkit legtöbbször), de persze értem. Viszont ez akkor is igaz, hogy elszakad egy elkapó hamar, ha nulla biltz van végig. Az a védő hibája, aki hibázik, ha gyorsan megverik, ha van blitz, ha nincs.
Viszont jó hír, hogy Pollard már nem nálunk játszik. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vigyázz mit kívánsz, még a végén megkapod. 😛ulpianus
Attól nem félek, mert egyből lesz egy szabad ember, akit gyorsan meg lehet játszani 😀 Attól jobban, hogy kevés emberrel is fog pár sacket szerezni a KC

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vigyázz mit kívánsz, még a végén megkapod. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én kívánságom csak annyi Brady ússza meg sérülés nélkül azokat a blitzeket amiket rá fognak hívni a Chiefsék, mert hogy abból lesz dögivel az tuti!ParadSEC
Úgy legyen! Ugyanis Brady kifejezetten szereti, ha blitzelik, és még ebben a gyenge szezonban is jól teljesít blitz alatt... Az más kérdés, ha csak simán a fal tud nyomást generálni rá, és senki nem tud elszabadulni emiatt, na akkor van szopacs
Wyatt
Csak eddig az a tanulság ebben az utóbbi 3 meccsben hogy az O falunk nem szereti a blitzet! 😀 Brady lubickolna ebben a helyzetben csak a Ohaverok nem partnerek ebben!ParadSEC
Egy sack, 34 playből. Az bőven vállalható, pláne a többivel szemben. Szal jöjjön csak a blitz

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Én kívánságom csak annyi Brady ússza meg sérülés nélkül azokat a blitzeket amiket rá fognak hívni a Chiefsék, mert hogy abból lesz dögivel az tuti!ParadSEC
Úgy legyen! Ugyanis Brady kifejezetten szereti, ha blitzelik, és még ebben a gyenge szezonban is jól teljesít blitz alatt... Az más kérdés, ha csak simán a fal tud nyomást generálni rá, és senki nem tud elszabadulni emiatt, na akkor van szopacs
Wyatt
Csak eddig az a tanulság ebben az utóbbi 3 meccsben hogy az O falunk nem szereti a blitzet! 😀 Brady lubickolna ebben a helyzetben csak a Ohaverok nem partnerek ebben!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én kívánságom csak annyi Brady ússza meg sérülés nélkül azokat a blitzeket amiket rá fognak hívni a Chiefsék, mert hogy abból lesz dögivel az tuti!ParadSEC
Úgy legyen! Ugyanis Brady kifejezetten szereti, ha blitzelik, és még ebben a gyenge szezonban is jól teljesít blitz alatt... Az más kérdés, ha csak simán a fal tud nyomást generálni rá, és senki nem tud elszabadulni emiatt, na akkor van szopacs

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Én kívánságom csak annyi Brady ússza meg sérülés nélkül azokat a blitzeket amiket rá fognak hívni a Chiefsék, mert hogy abból lesz dögivel az tuti!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak sorban srácok, először legyen meg a 3 pont a Kansas ellen😀gordon
Hehe. Btw, ha ennyit kapnánk csak a Kansas CITYtől, alá is írnám 😀

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csak sorban srácok, először legyen meg a 3 pont a Kansas ellen😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még amikor sokkal jobb volt a támadófalunk, és sokkal gyengébb a védőfaluk, akkor is volt velük gondunk, szal ez nem lesz új 😀 Viszont passz ellen sebezhetőek, szal van esély

több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elnézve az eddigi Jets meccseket,nem lennék meglepve,ha nagyon komoly gondjaink lennének ezzel a Jets D-linenal. Deveyval absz nem értem h mit erőlködünk,nem kezdő szint ,de szerencsére Solder is pocsék volt 3-ból két meccsen. Lehet h az ő korábbi játékában ekkora szerepe volt Mankinsnek?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A KC sem túl fényes eddig, viszont a D így is lehet, hogy sok lesz nekünk, és futni is egész jól tudnak, ha úgy van.Wyatt
A KC azért lesz érdekes meccs, mert több minden lemérhető lesz. Egyrészt tele vannak sérültekkel, emellett a legnagyobb bajuk talán a secondary, a passz elleni védekezés. Úgyhogy ellenük tudni KELL majd passzolni. Ha ellenük se megy, akkor nem tudom ki ellen fog. A pass rush viszont NFL élmezőny, úgyhogy dédelgetni és mélyeket dobni nemigen lehet. Azt kell csinálni amit a Pats évekig kiválóan csinált egyébként: up tempo offense, gyors checkdown passzok, ill. támadni a pálya közepét a front7 és a secondary között. Futni is lehet ellenük, mert a front7-ből is kiesett pár elit játékosuk. A másik oldalon viszont Charles nélkül is tudnak futni úgy látszik. És Smith kimondottan labdabiztos. Volt ugyan egy gyenge meccse az első héten, de várhatóan tőle nem lesz annyi "ajándék", mint Cassell és Carr ellen, úgyhogy a defense-nek várhatóan turnoverek helyett stopokkal kell majd őket megállítani. Szóval ha sikerülne nyerni (és kb. úgy ahogy leírtam, nem valami extrém módon amiből nem lehet megítélni semmit), az szerintem jó jel lenne. Akkor is, ha azért messze nem egy elit csapatról van szó. (De nem is rosszról.)peterk2005
Ez így leírva jó, hogy mit kéne csinálni, de valaki szólhatna róla JMD-nek is.cspeti98
Feleslegeg.. az itteni KC-sek már tuti elküldték a kintieknek 😊
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
A KC sem túl fényes eddig, viszont a D így is lehet, hogy sok lesz nekünk, és futni is egész jól tudnak, ha úgy van.Wyatt
A KC azért lesz érdekes meccs, mert több minden lemérhető lesz. Egyrészt tele vannak sérültekkel, emellett a legnagyobb bajuk talán a secondary, a passz elleni védekezés. Úgyhogy ellenük tudni KELL majd passzolni. Ha ellenük se megy, akkor nem tudom ki ellen fog. A pass rush viszont NFL élmezőny, úgyhogy dédelgetni és mélyeket dobni nemigen lehet. Azt kell csinálni amit a Pats évekig kiválóan csinált egyébként: up tempo offense, gyors checkdown passzok, ill. támadni a pálya közepét a front7 és a secondary között. Futni is lehet ellenük, mert a front7-ből is kiesett pár elit játékosuk. A másik oldalon viszont Charles nélkül is tudnak futni úgy látszik. És Smith kimondottan labdabiztos. Volt ugyan egy gyenge meccse az első héten, de várhatóan tőle nem lesz annyi "ajándék", mint Cassell és Carr ellen, úgyhogy a defense-nek várhatóan turnoverek helyett stopokkal kell majd őket megállítani. Szóval ha sikerülne nyerni (és kb. úgy ahogy leírtam, nem valami extrém módon amiből nem lehet megítélni semmit), az szerintem jó jel lenne. Akkor is, ha azért messze nem egy elit csapatról van szó. (De nem is rosszról.)peterk2005
Ez így leírva jó, hogy mit kéne csinálni, de valaki szólhatna róla JMD-nek is.