New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Első félidei gondolataim:  insidehandoff.com/2014/09/21/oakland-raiders-new-england-patriots-first-half-patriots-notes/
Második félidei meglátásaim:  insidehandoff.com/2014/09/21/oakland-raiders-new-england-patriots-second-half-patriots-notes/
És 3 kiemelendő és 3 gyengébb teljesítmény:  insidehandoff.com/2014/09/21/oakland-raiders-new-england-patriots-3-up-3-down/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Napi menő cuccos:
 www.lightersideoftheforce.com/2014/09/32-star-wars-nfl-helmets-19-of-32.html

Fenn van másik 31 csapat is, de én ennek fogok szurkolni, mert nekik van a legmenőbb sisakjuk 😊Kollega
Ez de állat. Nekem új, végig is nézem gyorsan ezt a fantasy ligát. vagy sci-fit? 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
No ki jelentkezett be egy "cut"-ra?

Brandon LaFell said he's "frustrated as hell" with his role in the Patriots' offense.
"I’m frustrated as hell, man," LaFell said. "I want to catch passes like every other guy in here, like every receiver around the league. But the game plan is not for me to catch, it’s to block. So that’s what I’ve got to do."
zinedine5
Nem illik a rendszerbe. Eldőlt %/

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Napi menő cuccos:
 www.lightersideoftheforce.com/2014/09/32-star-wars-nfl-helmets-19-of-32.html

Fenn van másik 31 csapat is, de én ennek fogok szurkolni, mert nekik van a legmenőbb sisakjuk 😊Kollega
Ó azt hittem már, hogy van új, de ezek voltak már két éve is 😊

No ki jelentkezett be egy "cut"-ra?

Brandon LaFell said he's "frustrated as hell" with his role in the Patriots' offense.
"I’m frustrated as hell, man," LaFell said. "I want to catch passes like every other guy in here, like every receiver around the league. But the game plan is not for me to catch, it’s to block. So that’s what I’ve got to do."
zinedine5
Szomorú. Mondjuk Amendola helyében jobban érteném, tekintve régebb óta van itt, nagyobb tervekkel jött ide, két meccs után meg talán lehetne kicsit türelmesebb, más sem kapott nagyon passzt mostanában 😀

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
No ki jelentkezett be egy "cut"-ra?

Brandon LaFell said he's "frustrated as hell" with his role in the Patriots' offense.
"I’m frustrated as hell, man," LaFell said. "I want to catch passes like every other guy in here, like every receiver around the league. But the game plan is not for me to catch, it’s to block. So that’s what I’ve got to do."
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Napi menő cuccos:
 www.lightersideoftheforce.com/2014/09/32-star-wars-nfl-helmets-19-of-32.html

Fenn van másik 31 csapat is, de én ennek fogok szurkolni, mert nekik van a legmenőbb sisakjuk 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most látom, hogy Mayo papa a héten nem edzett, mert hogy megint apuka lett ^ ^
Gratula és Jó Egészséget!

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És mi a találati arány?
...

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72
...

Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)Burkus
Várjál... Azt jól értem, hogy Thomkins és Vereen dropjai Brady hibája mert nem őket kellett volna választani???vpi
Nem. Ebből az derül ki, hogy Thompkins 5 el nem kapásából 4 nem az elkapó hibája, Vereennél 4/4 ez a statisztika. Azaz a passz rossz, ami TB és a fal "sara." A statot csak arra kerestem elő, hogy vajon az elkapók hibáznak-e vagy Brady lett pontatlanabb - ezek szerint az utóbbi, amit az elit irányítókhoz képest mutatott passszeredményességi %-a is igazol. (Érdemes megnézni, hogy 2012-ben még 63 % volt, de tavaly, a tavalyi gyenge fallal és majdnem sackrekorddal is 60 % fölött.)

Egyébként az is jól látszik a meccseken, hogy ellentétben Manning-el, Brady nem látja meg gyorsan az offense szempontjából legjobb machupot, ill. ragaszkodik az elsődleges v. másodlagos célponthoz. (És ez 2007 körül nem volt így.)

Bízunk benne, hogy ez változni fog, de a tendencia nem ez.Burkus
Igazából ebből még ez sem derül ki.
Mert lehet, hogy simán máshova érkezett, mint a route szerint érkeznie kellett volna. Vagy a védő miatt nem tudta elkapni (most az mindegy, hogy deflection, vagy szimplán nem tudta emiatt behúzni).

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Raiders, Chiefs, utána Bengals és majd csoportrangadók...a köv. 2 meccsen be kell húzni a W-t és építkezni/töltődni már a bengáli tigrisek ellen is...ha Brady + az OL nem tud kicsit feljavulni, olyan kiismerhető és egyszerű lesz a játékunk, mint a facsipesz. A D# + a ST# nagyot teljesített legutóbb, de mint ahogy ti is rámutattatok, a kulcsemberek mögött nincs mélység és félő, hogy kritikus derbiken fog elfogyni az erő :/

Szerintem ettől függetlenül BB, az agy így is kifőzi a tutit 😕)

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És mi a találati arány?
...

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72
...

Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)Burkus
Várjál... Azt jól értem, hogy Thomkins és Vereen dropjai Brady hibája mert nem őket kellett volna választani???vpi
Nem. Ebből az derül ki, hogy Thompkins 5 el nem kapásából 4 nem az elkapó hibája, Vereennél 4/4 ez a statisztika. Azaz a passz rossz, ami TB és a fal "sara." A statot csak arra kerestem elő, hogy vajon az elkapók hibáznak-e vagy Brady lett pontatlanabb - ezek szerint az utóbbi, amit az elit irányítókhoz képest mutatott passszeredményességi %-a is igazol. (Érdemes megnézni, hogy 2012-ben még 63 % volt, de tavaly, a tavalyi gyenge fallal és majdnem sackrekorddal is 60 % fölött.)

Egyébként az is jól látszik a meccseken, hogy ellentétben Manning-el, Brady nem látja meg gyorsan az offense szempontjából legjobb machupot, ill. ragaszkodik az elsődleges v. másodlagos célponthoz. (És ez 2007 körül nem volt így.)

Bízunk benne, hogy ez változni fog, de a tendencia nem ez.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
OFF:
Óbakker, most kapott a gépem egy 500 wattos vadiúj tápot a régi 300 wattos helyett és megy is, de random módon leáll terheléstől függetlenül. Van, hogy órákat megy flottul, van, hogy 10 percenként leáll magától. Szakértő ismerős szerint az előző táp probléma sérülést okozhatott 1-2 egyéb hardverben is.

ON:
Emiatt most nem lesz szerintem hétvégén Pats meccs-stream :///

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
És mi a találati arány?
...

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72
...

Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)Burkus
Várjál... Azt jól értem, hogy Thomkins és Vereen dropjai Brady hibája mert nem őket kellett volna választani???vpi
A drop mindig az elkapó hibája.
Én azt mondom, hogy rosszul hajtja végre a dobásokat mert fél, hogy összeomlik a fal. Ha a fal javul (és fog) akkor TB is, ezt írtam le az előző hozzászólásomban😉
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vagy azt jelenti, hogy Edelmanon kívül a többiek nem nagyon tudnak elszakadni az örzőjüktől és ha senki sem szabad, akkor a legjobb elkapódnak próbálod dobni.
Persze ehhez játékonként végig kéne nézni.

szerk: Doug Kyed teganapelőtt összeszedett pár játékot a MIN ellen, ha van twittered:  twitter.com/DougKyedNESNSpigo
Érdekes, bár sokkal jobban szeretem a gif-eket.
Itt egy kép amelyre azt írja, hogy Hóember és Edelman is megjátszható lett volna Dobson helyett:

Ha ez a play Dobsonra lett hívva akkor miért érdekes, hogy voltak szabad elkapók? Dobson is az volt, az más kérdés, hogy incomplete lett. Talán egy checkdown Hóembernek ami beleférhetett volna de egy QB ritkán fordul vissza a vakoldalára második célpontot keresni, arról nem is beszélve, hogy kb 3 ember takarta a passzsávban Edelmant.
Az viszont nagyon szépen látszik a képsorokon, hogy Edelman gyakorlatilag 10ből 9szer veri a védőjét. Nem csodálkozom rajta, hogy így megbízik benne TB.A szezon előrehaladtával előkerül majd a többi célpont is , ne felejtsük el, hogy tavaly volt olyan GWD amit az "utcáról beesett" Collieval vitt végig. Ehhez csak az kell, hogy megbízzon az O falban amely lassan kezd összeállni( a szezon elején azt tippeltem, hogy az Ofal kb a 4. fordulóra áll össze).
Persze segíthetné az offense-t a hívásaival JMD is, jöhetne több screen, checkdown, mehetne a dink-dunk, hogy a falnak ne kelljen 5-6 másodpercig tartani a védőket.
Mérföldkő lesz ez a vasárnapi meccs, láthatjuk majd, hogy merre akar elindulni a csapat offense oldalon, a defense pedig folytassa ott ahol abbahagyta.😊
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
És mi a találati arány?
...

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72
...

Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)Burkus
Várjál... Azt jól értem, hogy Thomkins és Vereen dropjai Brady hibája mert nem őket kellett volna választani???
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem baj, amíg nyerünk 😊
Annak ellenére, hogy az RB poszt csillaga szerintem hanyatlóban van, az eddigi 2 forduló alapján én látok fantáziát idén a földharcokban.Minitron
Ismét szembe a trendekkel? Csináld az ellenkezőjét, mint a többi csapat?Kollega
Akárhogy is, ezt a meccset hozni kell.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem baj, amíg nyerünk 😊
Annak ellenére, hogy az RB poszt csillaga szerintem hanyatlóban van, az eddigi 2 forduló alapján én látok fantáziát idén a földharcokban.Minitron
Ismét szembe a trendekkel? Csináld az ellenkezőjét, mint a többi csapat?Kollega
Már egy ideje hanyatlik. A liga olyannyira a passz-heavy personnel felé tolódik,hogy mindenki felszerelkezik lassan edge rusherekkel és cover LB-ekkel, majd amikor annyira "light" csomagok lesznek fent, az ellenfél kitalálja,hogy akkor hozzuk a 220 fontos futót aki seggre fejeli a könnyebb LB sort, és negyed annyit sem keres , mint a 4. számú WR 😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem baj, amíg nyerünk 😊
Annak ellenére, hogy az RB poszt csillaga szerintem hanyatlóban van, az eddigi 2 forduló alapján én látok fantáziát idén a földharcokban.Minitron
Ismét szembe a trendekkel? Csináld az ellenkezőjét, mint a többi csapat?

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na a TD magazin is kihozta jól Chandler Jonest. Az AFC védője lett a 2. héten.

BTW, Oakland stats eddig:

TEAM RANKING OVERALL, RUSHING, PASSING
Offense 30th, 63.0 (29th), 198.0 (23rd)
Defense 22nd, 200.0 (31st), 164.5 (2nd)

Hmmm...megint futunk?Minitron
Én erre tettem tippet szerdán 😊
(Brady 250 yard alatt marad)Wyatt
Nem baj, amíg nyerünk 😊
Annak ellenére, hogy az RB poszt csillaga szerintem hanyatlóban van, az eddigi 2 forduló alapján én látok fantáziát idén a földharcokban.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a TD magazin is kihozta jól Chandler Jonest. Az AFC védője lett a 2. héten.

BTW, Oakland stats eddig:

TEAM RANKING OVERALL, RUSHING, PASSING
Offense 30th, 63.0 (29th), 198.0 (23rd)
Defense 22nd, 200.0 (31st), 164.5 (2nd)

Hmmm...megint futunk?Minitron
Én erre tettem tippet szerdán 😊
(Brady 250 yard alatt marad)

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na a TD magazin is kihozta jól Chandler Jonest. Az AFC védője lett a 2. héten.

BTW, Oakland stats eddig:

TEAM RANKING OVERALL, RUSHING, PASSING
Offense 30th, 63.0 (29th), 198.0 (23rd)
Defense 22nd, 200.0 (31st), 164.5 (2nd)

Hmmm...megint futunk?

több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Korábbi Brady támához: első két meccs alapján (nyilván szűk a minta) ,10 yard felett 6/28,amivel 11-20 yard között 29 % és ezzel a 33., 20 yard felett 9,1 % és 32. a 35-ből
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4768392/patriots-raiders-through-a-stats-based-lenskolok1972
Ha már korábbi TB téma és az, hogy nem dobál másnak, csak Edelmannak és Gronknak:

Tavaly a top 2 targetje Edelman volt a targetek 24%-val, második pedig Amendola 13%-kal. Ez összesen 38% a top 2 targetnek. Liga szinten ez átlag alatti. Csak 6 csapatnál volt alacsonyabb ez az arány.

Idén (igaz csak 2 meccs) még "jobb" a helyzet. Igaz, hogy Edelman (19%) ls Gronk (22%) összesen magasabb arányt mutat (41%), mint 2013-ban a top 2, de ennél csak a Miami (40,7%), az Oakland (40,5%) és a Minnesota (40%) alacsonyabb.

Érdekességek, más csapatoktó (idei):
Denver - Sanders & Thomas: 58%
Green Bay - Nelson & Cobb: 62,5%
Saints - Graham & Cooks: 45,7%Spigo
És mi a találati arány?

Brees 68,3 %
Graham 18/23 200 yard
Cooks10/14 94 yard

Manning 69,4 %
Sanders 14/18 185
J Thomas 11/13 143
Itt érdemes megjegyezni, hogy nem tudom melyik Thomasról van szó a Denvernél, mert D Thomas 9/18 110 yard, úgyhogy ott látszik, hogy legalább három konzisztens célpont van. (Emellett Ballnak is van legalább 5 elkapása.)

Rodgers 64,0 %
Nelson 18/30 292
Cobb 11/15 97

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72

Gronk kevesebb mint a felét kapta el, emlékezetem szerint inkább rossz dobások miatt, Edelmané ligaelit teljesítmény már megint. Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)Burkus
Vagy azt jelenti, hogy Edelmanon kívül a többiek nem nagyon tudnak elszakadni az örzőjüktől és ha senki sem szabad, akkor a legjobb elkapódnak próbálod dobni.
Persze ehhez játékonként végig kéne nézni.

szerk: Doug Kyed teganapelőtt összeszedett pár játékot a MIN ellen, ha van twittered:  twitter.com/DougKyedNESN
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez PR-je hátha érdekel valakit (Bills>Pats)

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Korábbi Brady támához: első két meccs alapján (nyilván szűk a minta) ,10 yard felett 6/28,amivel 11-20 yard között 29 % és ezzel a 33., 20 yard felett 9,1 % és 32. a 35-ből
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4768392/patriots-raiders-through-a-stats-based-lenskolok1972
Ha már korábbi TB téma és az, hogy nem dobál másnak, csak Edelmannak és Gronknak:

Tavaly a top 2 targetje Edelman volt a targetek 24%-val, második pedig Amendola 13%-kal. Ez összesen 38% a top 2 targetnek. Liga szinten ez átlag alatti. Csak 6 csapatnál volt alacsonyabb ez az arány.

Idén (igaz csak 2 meccs) még "jobb" a helyzet. Igaz, hogy Edelman (19%) ls Gronk (22%) összesen magasabb arányt mutat (41%), mint 2013-ban a top 2, de ennél csak a Miami (40,7%), az Oakland (40,5%) és a Minnesota (40%) alacsonyabb.

Érdekességek, más csapatoktó (idei):
Denver - Sanders & Thomas: 58%
Green Bay - Nelson & Cobb: 62,5%
Saints - Graham & Cooks: 45,7%Spigo
És mi a találati arány?

Brees 68,3 %
Graham 18/23 200 yard
Cooks10/14 94 yard

Manning 69,4 %
Sanders 14/18 185
J Thomas 11/13 143
Itt érdemes megjegyezni, hogy nem tudom melyik Thomasról van szó a Denvernél, mert D Thomas 9/18 110 yard, úgyhogy ott látszik, hogy legalább három konzisztens célpont van. (Emellett Ballnak is van legalább 5 elkapása.)

Rodgers 64,0 %
Nelson 18/30 292
Cobb 11/15 97

Brady 55,8 % (!!!)
Edelman 12/15 176
Gronk 8/17 72

Gronk kevesebb mint a felét kapta el, emlékezetem szerint inkább rossz dobások miatt, Edelmané ligaelit teljesítmény már megint. Brady %-a viszont azt igazolja, hogy rosszul választja meg a célpontokat/rosszul hajtja végre a dobásokat. (Edelman 0 drop, Gronk 1, de Thompkins 5/10-el 1 drop, Vereen 5/9-el 0 drop.)
több mint 9 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Korábbi Brady támához: első két meccs alapján (nyilván szűk a minta) ,10 yard felett 6/28,amivel 11-20 yard között 29 % és ezzel a 33., 20 yard felett 9,1 % és 32. a 35-ből
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4768392/patriots-raiders-through-a-stats-based-lenskolok1972
Ha már korábbi TB téma és az, hogy nem dobál másnak, csak Edelmannak és Gronknak:

Tavaly a top 2 targetje Edelman volt a targetek 24%-val, második pedig Amendola 13%-kal. Ez összesen 38% a top 2 targetnek. Liga szinten ez átlag alatti. Csak 6 csapatnál volt alacsonyabb ez az arány.

Idén (igaz csak 2 meccs) még "jobb" a helyzet. Igaz, hogy Edelman (19%) ls Gronk (22%) összesen magasabb arányt mutat (41%), mint 2013-ban a top 2, de ennél csak a Miami (40,7%), az Oakland (40,5%) és a Minnesota (40%) alacsonyabb.

Érdekességek, más csapatoktó (idei):
Denver - Sanders & Thomas: 58%
Green Bay - Nelson & Cobb: 62,5%
Saints - Graham & Cooks: 45,7%
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mai napi hasznos stuff:


TB rezüméje 1999-ből. A facéjén osztotta meg.

We are all PATRIOTS!