New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...Wyatt
Tegnap is jól játszott, hiába szidjátok 😊 Mondtam én, hogy a csapat ékköve lesz még egyszer.Burkus
Egyszer biztos 😀ParadSEC
Má' most az na. 😊 Erre gondoltam, nem a távoli jövőre. Egyébként tényleg azt látom, hogy a múltkori és tegnapi meccsen is jól játszott és nagy dolog lenne, ha felnőne Collins és Mayo mellé. Nagyon kell a jó D a csapatnak ezzel az ergya O-el.Burkus
Na ebben eggyet értek veled ebben a szezonban a D-től várhatjuk egyenlőre csak a W-t. Remélem ez hamar fog változni!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Megnyertük a lengyel rangadót 😀Wyatt
Ez egy kelet-európai meccs volt, hiszen Ninkó is "idevalósi", horvát származású. És ha még a kedvenc punterünk is nálatok lenne. 😊 (A teljesítményét leszámítva. 😀)peterk2005
Belichickről nem is beszélve 😊
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A Jets-et leszámítva (ez még kérdéses) a csoport riválisok kikaptak, mi meg nyertünk. A sorsolásnak + a D-nek hála meg van egy kis időnk flexelni az O-n. Én is azt mondom, hogy jobb ez, mintha mondjuk 2+ TD-s győzelmekkel vigyorognánk, de ezekért sérülésekkel járó áldozatokat kellett volna hoznunk. Egyelőre Gronk is egészséges és hiába rozsdás most, megköszönhetjük neki is azt a tegnapi egy darab TD-t.

Kulcsemberek hullottak az első fordulókban elég sok gárdánál, ehhez képest nálunk a tavalyival ellentétben most más jellegű problémák mutatkoznak (elsősorban, mert Brady célpontválasztásban mutatott egydimenziósságát már akkor is sokan emlegették pl.), amik nem reménytelenek. Sőt.

Írom ezeket annak ellenére, hogy a mutatott játék O oldalon nem, hogy nem szép, hanem kb. facsipesz egyszerűségű. Nem olyan, amiért lelkesedne az ember. Nem látványos és nem is eredményes, mert az eredményeket a D még az ST szállítja. Valóban, 2 meccsen ez elég volt, de könyörgöm, ez a franchise sokkal többre hivatott, mint, hogy: ha x=szar teljesítmény elég, hogy meccset hozzunk, akkor x+1-et kell játszanunk. Ez a csapat sokkal jobb ennél és ezt tartom a jelenlegi játékoskeret tudatában és az eddig látottak alapján is.

Az OL-t össze kell rakni, célpont van bőven TB-nek, szerintem nem is akármilyenek. Van egy jó hard charging futónk, aki iparozik, mint állat + Vereen, aki bevethető elkapásokra is frankón. Ilyen O-ért máshol imádkoznak (akkor is ha némelyik játékosunk csak a saját rendszerünkben életképes). Szóval nyugi, fabrikáljuk szépen össze a támadó falat, legyen Brady-nek is egy pöttyet több ideje, nőjön az önbizalma és lesz még bőven örülni valónk idén. Én ebben bízom.

GO PATS!

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnyertük a lengyel rangadót 😀Wyatt
Ez egy kelet-európai meccs volt, hiszen Ninkó is "idevalósi", horvát származású. És ha még a kedvenc punterünk is nálatok lenne. 😊 (A teljesítményét leszámítva. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...Wyatt
Tegnap is jól játszott, hiába szidjátok 😊 Mondtam én, hogy a csapat ékköve lesz még egyszer.Burkus
Egyszer biztos 😀ParadSEC
Má' most az na. 😊 Erre gondoltam, nem a távoli jövőre. Egyébként tényleg azt látom, hogy a múltkori és tegnapi meccsen is jól játszott és nagy dolog lenne, ha felnőne Collins és Mayo mellé. Nagyon kell a jó D a csapatnak ezzel az ergya O-el.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...Wyatt
Tegnap is jól játszott, hiába szidjátok 😊 Mondtam én, hogy a csapat ékköve lesz még egyszer.Burkus
Egyszer biztos 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...Wyatt
Tegnap is jól játszott, hiába szidjátok 😊 Mondtam én, hogy a csapat ékköve lesz még egyszer.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ilyent is régen láthattunk. D passing 1st (168,7), D total 2nd (272.7). Alakul ez.kikoki
Holtversenyben vezetjük a TO rangsort és a 6. legkevesebb pontot kaptuk ez a lényeg😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbá, a PFF-nél Hightower a 2. legjobb értékkel rendelkező ILB (mondjuk lassan lehetne nálunk oda egy sémaváltás, de kicsire nem adunk) 7.2-vel (az első Kikli 7.6-tal), és mindenki megkapaszkodik
A legjobb coverben 😀
Sőt, az 5.7-es értéke konkréntan a liga legjobbja posztoktól függetlenül, a DB-ket is beleértve 😀 Egyedül a –1.8-as büntetése húzza le náluk
Hopika, Kikli még pont nem volt frissítve, de a tegnapi játéka után már ott is vezet Magastorony 😀😀
Hightower tegnapi mérlege passz ellen:
3/3 elkapás (ez mondjuk nyilván nem erős, de) –7 (mínusz hét jaja) yard, ami viszont már nem rossz, így engedheti a passzokat 😊
Igaz, amikor kikeveredett a szélre, mondtam havernak, hogy na ott az RB elkapott TD, de egy büntivel megúsztuk...

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnyertük a lengyel rangadót 😀

 www.sbnation.com/lookit/2014/9/21/6794639/every-point-in-raiders-patriots-was-scored-by-a-kowski

több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ilyent is régen láthattunk. D passing 1st (168,7), D total 2nd (272.7). Alakul ez.kikoki
Az atomerős Cassel,Tannehill,Carr QB-k által vezetett offensek ellen...kolok1972
Két három éve az ilyen offensek ellen is sikerült alaphangon 250-300 paszolt yardot beszedni...kikoki
Ezzel csak arra utaltam,hogy a 3 meccsünkből egy 0-3-as és két 1-2 es csapattal játszottuk ezért annak a jelentősége,hogy a stat szerint a D első ill. második kb a nullához konvergál. Megnézném uezt a statisztikát mondjuk a Hóksz schedulejével...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
most már ideje lenne azért eltalálni hogy milyen legyen az O fal összetétele, egy fél szezont csak nem áldozunk rá, egyelőre a fő probléma itt van sajnos,addig matekolnak amíg Bradyt úgy összecsomagolják hogy a végén Gerappa time lesz 😕

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Reiss is bepörgött (a maga módján).

down:

"Josh McDaniels, offensive play-calling and time management -- Three straight passes to open the game against the NFL's worst-rated run defense foreshadowed a day in which the Patriots seemed to outsmart themselves at times and also didn't execute well in situation-based football at the end of the first half. "
több mint 9 éve
kikoki New England Patriots 11
Ilyent is régen láthattunk. D passing 1st (168,7), D total 2nd (272.7). Alakul ez.kikoki
Az atomerős Cassel,Tannehill,Carr QB-k által vezetett offensek ellen...kolok1972
Két három éve az ilyen offensek ellen is sikerült alaphangon 250-300 paszolt yardot beszedni...
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ilyent is régen láthattunk. D passing 1st (168,7), D total 2nd (272.7). Alakul ez.kikoki
Az atomerős Cassel,Tannehill,Carr QB-k által vezetett offensek ellen...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
kikoki New England Patriots 11
Ilyent is régen láthattunk. D passing 1st (168,7), D total 2nd (272.7). Alakul ez.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertünk, a Broncos kikapott, mi baj lehet

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Ma (is) inkább az O lett cseszegetve. Azért 2x elszúrni a 2 yardoson nagy luxus. Meg megint volt 3 negyed mikor csak Julian és Gronk volt.
Azt ne mondd, hogy a D-ből ma Ryan jó volt, mert nagyon nem😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hát most aztán mocskosul nem értek egyet senkivel! Nem értem mi a baj a védelemmel? Amikor az ellenfél nem tud egyáltalán TD-t szerezni. A red zoneig talán kétszer jutottak el. Ma nem a sec. brillírozott, a múlt héten meg ők szereztek 4 interceptiont. Mindig ahogy hozza a meccs.

Mi a baj az offensel? Letettek annyit az asztalra, amennyi kell a győzelmhez. Gyenge az O line? Gyenge. Igen. Kiváncsi lennék máshol milyen lenne, ahonnan kb. 20 év után nyugdíjba megy az edző. Brady meg különösen nagyot küzd, olyan fal mellett, amelyik valóban limitálja a lehetőségeket.

Talán nem akkora baj, hogy nem nyertünk 40 ponttal, így, hogy nem is vittek le senkit hordágyon. Szerintem ez a játék bőven belefér szeptember végén. Én majd inkább februárban ünnepelnék.

Mások ellen ez kevés lesz? Mások ellen másként fogunk játszani. Itt mindenki úgy csócsálja a csapatot, mintha vesztettünk volna! Nagy védelmi csata volt, végig kontrolláltuk az eredményt is, az órát is. Különösebben egy percig sem volt esélye a Raidersnek. Szerintem.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Legalább nem nyomasztja a csapatot a szokásos "SB contender" szöveg és teher 😊

A Power Ranking 19-21. hely abszolút reális. Ez valahogy egy szétesett csapat benyomását kelti, itt valami alapvető változás, szemléletváltozás kellene. Ahogy a falemberek ide-oda rohangáltak és ketten ugrottak egy emberre, miközben a másik simán legázolta Bradyt, priceless volt. A négyemberes passrush simán összenyomta a zsebet, Brady megint komolyakat kapott.

Brady képtelen magán felül emelkedni, Dobson, Dola, Thompkins gyak. csak a helyet foglalják a pályán, játéklehetőséget nem kapnak, pedig egy jó Dola nagyon kéne,az önbizalmát is jó lenne helyreállítani.

A Revis Island pedig legfeljebb egy kis félsziget mostanában és ez konzisztens teljesítmény, nem kivétel. Ma legalább Logan Ryan is rosszul játszott mellette.

Ez nem egy jó csapat most, na. Sajnos 😕
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk...
Nem akarom megbántani a Raiderst, de ha nem ők az ellen, ez sima bukta.
Ryanra dühös voltam, mert sokat hibázott, Revis sem igazán azt hozta amit várok.
Az O-t még mindig nem értem...
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
itt rimánkodhatunk OC cseréért de BB úgyse mond le JMD imádatáról......

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Vki látja, hogy mitől érhetne össze ez a támadóalakulat? ZERO_L
Mondjuk elsőre megpróbálhatnánk egy új OC-t.Boston
Igen, én is erre szavaznék, de kevés rá az esély, így "alternatív gyógymódok" után érdeklődnék 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nem lennék meglepne ha a héten szerepelne Brady az inyuri listán repedt bordákkal. amit Tucktól kapott az nem evilági!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Vki látja, hogy mitől érhetne össze ez a támadóalakulat? ZERO_L
Mondjuk elsőre megpróbálhatnánk egy új OC-t.

Do your job