New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt, Fafej két évre kapja azt a 3.5millát. Ettől függetlenül én is inkább Vereen mellett tenném le a voksom. Igaz arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a tervünk White-ál.gordon
Na az esetben viszont azért már más, valamiért évenkénti rémlett.
1.75 már nem lett volna túl vészes persze, de abban a helyzetben ez pénzügyileg, csapatépítésileg no brainer volt. Két fiatal, első szerződésében lévő futó, az egyik 1200+ yarddal, a másik meg villantott már valamit abból, hogy lehet playmaker 3. downoknál. Itt akkor is felesleges lett volna egy 3., nagyobb pénzért. Ilyen Boldenhez hasonló fiatal más kérdés

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Wyatt, Fafej két évre kapja azt a 3.5millát. Ettől függetlenül én is inkább Vereen mellett tenném le a voksom. Igaz arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a tervünk White-ál.
több mint 9 éve
seal New England Patriots 222
Ez libabőr! JE11!!!

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.Burkus
Hát nem tudom. Azért mostanában nem nagyon volt 1200 yard feletti futónk. Olyan inkább, akire lehet szezononként 600 yardot passzolni, de Vereenben akkor is sokkal nagyobb az upside, mint Woodheadben. Szerintem az egy teljesen egyértelmű helyzet volt, igazából kérdéses sem lehetett, mit fog a csapat csinálni. Van még két-két év a szerződésből az első két futónak, nem fogunk adni a 3. számúnak nagyobb zsét, mint amennyit az első kettő keres. Szerintem ez fel sem vetődött seholWyatt
Lehet, hogy az upside nagyobb, csak az eredmények nem.... Vereen 2013: 44 futás - 208 yard, 1 TD , 47 elkapás 69 targetből 427 yard és 3 TD - 8 meccsen. Fafej 106 futás és 429 yard 2 TD, 76 elkapás 605 yard és 6 TD. Ja és 16 meccs, azaz, ellentétben Vereennel einsatzfähig is folyamatosan, 2010-ben 14, 2011-ben 15, 2012-ben és 2013-ban 16-16 meccsen játszott, Vereen 5-13-8. Nem hátrány, ha a játékos rendelkezésre is tud állni. Amikor 2012-ben együtt játszottak a Patsnél, akkor is jobb volt. Szóval szerintem csak egy - szokásos - rossz döntés volt az engedése (van helyette Bolden).

Ja és két évre 3,5 millióért szerződött a Boltshoz (most kapott egy három éves 7,5 milliós hosszabbítást). Vereen olcsóbb, de nem is hoz annyit. Ennyit szerintem nekünk is meg kellett volna hogy érjen.Burkus
Tehát ő 16 meccsen hozott össze valamivel többet, mint az állandóan sérült Vereen
3.5 milliót felesleges adni egy 3. számú futónak, miközben az első kettő összesen nem keresett talán még 2.5-et sem.
Boldent teljesen leépíteném, de hát ez nem az én hatásköröm, de ő meg keres 570k-t, az kb 3 millióval kevesebb, mint Woodhead. Akinek a legjobb szezonjában volt 500 yardja. Meg volt egy, amelyikben elkapásokban 600. Első számú futóként egyértelműen nem megoldás, Ridleynek az 1263 yardos szezonjában hozzá tudott rakni 301 futott, 446 elkapott yardot. 16 meccsen. Vereennek ez nagyjából 10 meccsen megvolt az előző szezon kezdetétől fogva. Még csak minőséget sem vesztettünk, sokkal nagyobb a fejlődési lehetőség, és harmadannyiba kerül. Továbbá Ridley a kezdő, a mögötte lévő RB-ről beszélünk.

Csináltunk sok szar döntést az elmúlt években, de azt nekem senki nem fogja megmagyarázni, hogy Woodhead elengedése szar döntés volt, és azt sem, hogy egyértelműen bebizonyosodott, hogy rossz döntést hoztunk, hogy nem adtunk 3.5 millát egy olyan RB-nek, aki nem kezdő (gyak kezdők sem igen kapnak mostanában ennyi pénzt), aki nem tudott volna többet tenni a csapat játékához, mint egy olyan, aki harmadannyiba kerül, és a fő előnye az, hogy legalább 16 meccsen pályára lépett.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.Burkus
Hát nem tudom. Azért mostanában nem nagyon volt 1200 yard feletti futónk. Olyan inkább, akire lehet szezononként 600 yardot passzolni, de Vereenben akkor is sokkal nagyobb az upside, mint Woodheadben. Szerintem az egy teljesen egyértelmű helyzet volt, igazából kérdéses sem lehetett, mit fog a csapat csinálni. Van még két-két év a szerződésből az első két futónak, nem fogunk adni a 3. számúnak nagyobb zsét, mint amennyit az első kettő keres. Szerintem ez fel sem vetődött seholWyatt
Lehet, hogy az upside nagyobb, csak az eredmények nem.... Vereen 2013: 44 futás - 208 yard, 1 TD , 47 elkapás 69 targetből 427 yard és 3 TD - 8 meccsen. Fafej 106 futás és 429 yard 2 TD, 76 elkapás 605 yard és 6 TD. Ja és 16 meccs, azaz, ellentétben Vereennel einsatzfähig is folyamatosan, 2010-ben 14, 2011-ben 15, 2012-ben és 2013-ban 16-16 meccsen játszott, Vereen 5-13-8. Nem hátrány, ha a játékos rendelkezésre is tud állni. Amikor 2012-ben együtt játszottak a Patsnél, akkor is jobb volt. Szóval szerintem csak egy - szokásos - rossz döntés volt az engedése (van helyette Bolden).

Ja és két évre 3,5 millióért szerződött a Boltshoz (most kapott egy három éves 7,5 milliós hosszabbítást). Vereen olcsóbb, de nem is hoz annyit. Ennyit szerintem nekünk is meg kellett volna hogy érjen.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.Burkus
Woodhead-et tényleg nagy kár volt elengedni, tök jól illet a Pats rendszerbe, sokoldalú játékos. Igazából nem is értem/tudom, mi állt a háttérben, amiért mennie kellett...ő nem akart maradni? nem bírtunk megegyezni vele? vagy csak szimplán rossz döntést hoztunk és hagytuk futni? (mármint sajnos nem úgy, ahogy kellett volna - nálunk, a pályán)

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.Burkus
Hát nem tudom. Azért mostanában nem nagyon volt 1200 yard feletti futónk. Olyan inkább, akire lehet szezononként 600 yardot passzolni, de Vereenben akkor is sokkal nagyobb az upside, mint Woodheadben. Szerintem az egy teljesen egyértelmű helyzet volt, igazából kérdéses sem lehetett, mit fog a csapat csinálni. Van még két-két év a szerződésből az első két futónak, nem fogunk adni a 3. számúnak nagyobb zsét, mint amennyit az első kettő keres. Szerintem ez fel sem vetődött sehol

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....kolok1972
Eddig hivatalosan sérült volt, nem? Akkor lehet, hogy így akarják lassan visszahozni játékba. Vagy büntiben van, lehet hogy falember létére fumble-t vétett és azt tudjuk, hogy BB-nél megbocsáthatatlan...

Pont az jutott eszembe, hogy Ridley és Vereen a negyedik évüket hozzák a Patsnél és nem váltották meg a világot/nem váltották igazán be a hozzájuk fűzött reményeket. Fafejt meg nem kellett volna elengedni, az most már nagyon egyértelmű lett.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Csak én érzem azt, hogy a zebrák szanaszét tördelik eddig a meccseket? És most nem arról beszélek, hogy tőlünk konkrétan yardokat, playeket vettek el, hanem általánosságban.Minitron
Nem, tényleg így van.

Mondjuk nekem a legfelháborítóbb ítélet a Greg Jennings elleni fújás volt.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Már tavaly is nagyon bírtam a Chandler gyereket, na az ilyen player-eket kell megtartanunk faszányosan.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megérdemelt ez a PFF szereplés:
Edge Rushers: Chandler Jones, NE (+8.4)
óyeah! :cool:Minitron
 cdn0.vox-cdn.com/assets/5016330/W2ChandlerTFL_medium.gif

csóringer tight end 😊Spigo
8.4-et kapott a PFF-től, kicsit brutális 😀Wyatt
Jaja, továbbá +2.0 az ST-ben is a ret TD-nek köszönhetően 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Megérdemelt ez a PFF szereplés:
Edge Rushers: Chandler Jones, NE (+8.4)
óyeah! :cool:

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Csak én érzem azt, hogy a zebrák szanaszét tördelik eddig a meccseket? És most nem arról beszélek, hogy tőlünk konkrétan yardokat, playeket vettek el, hanem általánosságban.

több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elképzelésem sincs Kline mivel került a doghouseba,azért hogy a Vikes ellen csak az utolsó driveban kerüljön a pályára ....

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Báncsátok a Bradyt, hogy nem tud dobni! A hét top 5 dobása:
 www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/0ap3000000395636/Week-2-Top-5-throws?campaign=Facebook_video_top5throwsKollega
Tűpontos volt Minitronnak :cool:

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Báncsátok a Bradyt, hogy nem tud dobni! A hét top 5 dobása:
 www.nfl.com/videos/nfl-countdowns/0ap3000000395636/Week-2-Top-5-throws?campaign=Facebook_video_top5throws

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
De kb. ennyi megnyílt a Mankins trade-el. Mindenki azt várta, hogy jön egy nagy név, akire elköltik, de vagy nem jött vagy nem költik. Pedig kéne.Burkus
Innentől viszont tényleg nem sok értelme volt eltradelni. Az ellenérték (eddig még) igen csekély volt, a felszabadult pénzt meg jól nem költöttük el.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Közel sem vagyok biztos benne, de úgy tudom, hogy most sújtja igazán a cap-et, ~ $8.8 millióval. Ez a garantáltja hátralévő része.plusz a garantált fizuja idénre. De nyugodtan javítsátok ki, ha hülyeség 😊winston
De kb. ennyi megnyílt a Mankins trade-el. Mindenki azt várta, hogy jön egy nagy név, akire elköltik, de vagy nem jött vagy nem költik. Pedig kéne.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Közel sem vagyok biztos benne, de úgy tudom, hogy most sújtja igazán a cap-et, ~ $8.8 millióval. Ez a garantáltja hátralévő része.plusz a garantált fizuja idénre. De nyugodtan javítsátok ki, ha hülyeség 😊
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?Minitron
Persze,potom 7.5 millát.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gyors kérdés. Hernandez még mindig foglal a sapkából?

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Vagy a másik mondás a hallgatás és a bölcsesség viszonyáról jutott eszembe.... 😀 Wyatt hozta Neked a misstackle statisztikát, amiből nem az derül ki, amit feltételeztél. Itt egy másik statisztika, ami tackle-ök és sackek megoszlását elemzi minden lehetséges módon. Ebből kiderül, hogy nem garbage time idején vitézkedett, ráadásul a két sacket 3rd down ellen csinálta meg. Jó bogarászást! 😊

 espn.go.com/nfl/player/splits/_/id/14933/donta-hightower

Egyetértünk abban, hogy Hightower csak az elmúlt szezon végén kezdte hozni annak a minimumát, amit a csapat elvárt tőle és amiért draftolták, de most fontos és jó játékokat mutatott be, úgy, hogy gyak. ketten voltak Mayoval linebackerek. Fontos is lenne hogy meglegyen az önbizalma, mert nagy szerep hárul rá idén a védelemben.Burkus
Na csak hogy a kákán is csomot keressek és hogy éljek a személyes vélemény nyilvánitás jogával 😀. Nem tudom de szerintem lesz még "ekézve"HT nem kicsit a szezonban. A missracklie listát köszi, és megkövetem magam miatta, HT megcsinálja a takliet jól..,persze ha odaér 😀ParadSEC
Félek tőle én is! Nem sanszos hogy ilyen jól játsszon egész szezonban! Pedig nagyon kellene. Meg kell még néznem a meccset újra, hogy lássam, hogy mennyit változtattak a felálláson a héten, gondolok itt arra, hogy talán megtalálták a helyét/szerepkörét. Jó lenne, mert ha neki sem megy és Collins megsérül, akkor Mayo egyedül marad...
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na ebböl a meccsböl sok mindent nem lehet leszürni. C.Jonàs egy igazi àllat. Ridley fumbli ide vagy oda at elsö szàmu futonk. Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz. A hàtsò alakzat pipa, kezd olyannà vàlni amilyennek kell lenni csak. Strongsafty kellene de nagyon. Az O..... Brady a falall az elkapokkal csak keresi önmagàt. Ha a D nem hoz momentumokat a köv. meccseken is akkor nem hiszem hogy pozitiv szezont fogunk zàrni.ParadSEC
Azt már én is régóta nehezményezem, hogy nincs egy gyorsvonat típusú ütköző safety a keretben, akitől fosna az ellenfél. Persze jelen helyzetben vannak előbb kezelendő lyukak/mélység hiánya a csapatnál, de valahogy az ütős SS mintha nem lenne téma nálunk.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit leírsz az nem game manager QB-ra igaz, hanem a rookie fizetésű QB-ra (volt igaz még Brady fiatalkora idején). Egy game manager QB is 13-15 miller évente, nem azon az 5-6 millión fog múlni egy csapat sikeressége.
A zárójeles részt azért írtam, mert igazából az új CBA óta már ez is valószínűleg a múlté. Akkor számított ez rengeteget, amikor egy 1/1-nek 70 millás szerződéseket kellett az orra alá tolni anélkül, hogy egy NFL snapet is játszott volna. Akkor, egy amúgy éppen összeálló, kerekké váló csapatban főnyeremény tudott lenni egy hatodik körös pár száz ezerért kiváló game manager játékra képes fiatal. Manapság ennek már kevesebb a jelentősége, mert még egy 1/1 is max 6-7 millióba kerül, nincs benne nagyobb (anyagi, fizetési sapkát érintő) kockázat, mint egy top FA leiigazolása, vagy egy saját játékosnak a rookie évei után megadni a veterán contractot.peterk2005
Azért ezzel kicsit vitatkoznék. Egy ennyire kiélezett ligában abból a 12 millióból amit évente spórolsz a rookie Qb fizetésén (pl RW vagy Capy fiú), abból vehetsz 2 jó passrushert a piacon. Csak,hogy életszagú példánál maradjak, tavaly offseasonban mindenki azt szajkózta,hogy Clem kiesésével nem maradt passrusher, elvéreztünk az Atlanta ellen a rájátszásban, bezzeg ha lenne 1 vagy 2 átlag feletti falember, az máris más dimenzió lenne. Elhoztuk Avrilt és Bennettet kb pont abból a pénzből amit spóroltunk RW-n, és máris teljesen új dimenzió, és más változtatásokkal együtt bajnoki gyűrű.undisputedly
Szerintem nincs ellentmondás vagy vita abban amit én írtam és amit Te. Mindkettő igaz. Ha van egy amúgy contendernek nevezhető rostered, akkor abba főnyeremény egy olyan fiatal olcsó QB, akivel az egész megmozdítható. Nálatok ez történt. Viszont cseréld le Wilsont Andrew Luckra, vegyél ki egy jó FA igazolást a kettőből - Luck ennyivel drágább fiatalon, mint Wilson -, és mondd azt, hogy az rosszabb lenne. Feltételezés az egész, de azért nem túl nagy merészség kijelenteni, hogy igen nagy eséllyel az sem lenne rosszabb. Sőt arra is megvan az esély, hogy az még jobb lenne.

Szóval, ha van egy amúgy contendernek tekinthető roster, akkor abba majdnem mindegy manapság, hogy egy 1/1-es vagy egy ötödik körös QB érkezik, mert sokkal kisebb az anyagi következménye, mint az új CBA előtt. Game menedzselésre 5 millióért is olcsó és fél millióért is az. Amint kijátssza a 4 évét, viszont már nagyon nem lesz mindegy, hogy mik a képességeinek a határai, mert game managerként és elit potenciálúként is 16-17 körül kell majd minimum fizetni neki. Azaz a különbség az elit és a game manager között csak néhány millió lesz. Annak pedig nem látom esélyét, hogy ahogy manapság a futókkal teszi sok csapat - kijátszatja belőlül a rookie 4 évet és passzolja tovább, hozva helyükre az olcsó fiatalt - ugyanez QB-val is megtehető lenne. Nem lehet 4 évente stabilan behúzni egy Wilson minőségű fiatalt. Akkor meg visszajutottunk oda, hogy a QB-val nincs lehetőség taktikázni. Muszáj megpróbálni megszerezni a lehető legjobbat akit lehet, amikor kell, és bízni benne, hogy minél többre viszi, és minél tovább bírja. És itt kanyarodtunk vissza az eredeti felvetéshez: Tök mindegy mennyit keres Brady, de még az is, hogy mennyire van túl a zenitjén, amíg ki tud menni a pályára, és el tudja dobni a labdát, addig őt kell kiküldeni, mert minden más opcióban sokkal kisebb a siker esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Magastorony egy kutyaütö stat ide vagy oda. Csak rohan a blitzre mint egy veszett csuklòsbusz.ParadSEC
Bakker, legalább akkor ne ekézzük már szegényt, mikor lehoz egymás után két tök jó meccset. A tegnapi eredménykövetésen is azt éreztem, hogy mi tényleg nem tudunk örülni semminek.Imitheking
Én örülök hogy nyertünk de ezeket a számokat akkor hozta Magastorony amikor a Vikes már nem volt éppen toppon! A Miami meccsen minden volt csak jó nem szerintem. Én nagyon örültem amikor ledraftoltuk ezt az embert, de közel sem hozta azt amit elvárhatnánk tőle a drafthelyezése alapján! Kíváncsi lennék van-e olyan statisztika ki mennyi misstackliet csinál! Szerintem HT messze vezeti ezt a listát csapaton belül! Na de C.Jones így folytatja akkor érik aza mez! 😀 A secondary egyenlőre 5*-ös! Imádom nézni ahogy védekeznek, harapnak, labdára veszélyesek, végre!ParadSEC
Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Vagy a másik mondás a hallgatás és a bölcsesség viszonyáról jutott eszembe.... 😀 Wyatt hozta Neked a misstackle statisztikát, amiből nem az derül ki, amit feltételeztél. Itt egy másik statisztika, ami tackle-ök és sackek megoszlását elemzi minden lehetséges módon. Ebből kiderül, hogy nem garbage time idején vitézkedett, ráadásul a két sacket 3rd down ellen csinálta meg. Jó bogarászást! 😊

 espn.go.com/nfl/player/splits/_/id/14933/donta-hightower

Egyetértünk abban, hogy Hightower csak az elmúlt szezon végén kezdte hozni annak a minimumát, amit a csapat elvárt tőle és amiért draftolták, de most fontos és jó játékokat mutatott be, úgy, hogy gyak. ketten voltak Mayoval linebackerek. Fontos is lenne hogy meglegyen az önbizalma, mert nagy szerep hárul rá idén a védelemben.Burkus
Na csak hogy a kákán is csomot keressek és hogy éljek a személyes vélemény nyilvánitás jogával 😀. Nem tudom de szerintem lesz még "ekézve"HT nem kicsit a szezonban. A missracklie listát köszi, és megkövetem magam miatta, HT megcsinálja a takliet jól..,persze ha odaér 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich